Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.10.2019

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПРОХОДИТЬ ЩОРІЧНИЙ МОНІТОРИНГ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

Громадська організація «ПРАВО» входить до складу Громадської спілки «Мережа правового розвитку». Відповідно до Статутних документів, Мережа правового розвитку щорічно проводить моніторинг організаційного потенціалу організацій-членів Мережі правового розвитку. Не став виключенням і 2019 рік. Сьогодні офіс громадської організації «ПРАВО», на базі якого функціонує Хмільницький офіс Мережі правового розвитку, відвідала Моніторингова група у складі Андрія Місяця, Ірини Лоюк та Ольги Настіної.

Участь в зустрічі взяли експерти організації, а також представники міської та районної влади, партнерських громадських організацій.

Під час зустрічі було обговорено напрямки діяльності громадської організації «ПРАВО», стратегічні цілі, потенціал, а також вплив організації на формування та реалізацію місцевої та регіональної політики.

Нагадаємо, що Мережа правового розвитку має 25 представництв у 15 регіонах України, в тому числі й в Хмільнику.

Для проведення моніторингу був розроблений спеціальний інструмент оцінювання організаційного потенціалу членів МПР. Він передбачає оцінку організацій за 9 напрямками («стратегічний менеджмент», «людські ресурси» тощо); для цього використовуються понад 90 індикаторів.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ДЯКУЄ ВСІМ, ХТО ВІДГУКНУВСЯ НА НАШЕ ПРОХАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЦІЙ ЗУСТРІЧІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *