Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.04.2019

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» РОЗВИВАТИМЕ ЕЛЕКТРОННУ ДЕМОКРАТІЮ В ГРОМАДАХ ОБЛАСТІ

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбувся тематичний семінар для громадських організацій, які стали переможцями конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Громадська організація «ПРАВО» також є серед переможців. Організація перемогла, представивши на конкурс проект «Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо», яким передбачено розробку та друк методичних рекомендацій для органів влади, інформаційних матеріалів, проведення навчання для представників громадськості та відстеження поточного стану розвитку електронної демократії у Вінницькій області.

Участь в тематичному семінарі взяла експертка організації пані Олена Черній, яка є керівником цього проекту.

 

Більше про сам проект, про його мету та завдання, а також заходи та очікувані від реалізації результати читайте в наших наступних публікаціях.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу стали 25 проектів інститутів громадянського суспільства Вінниччини, які протягом року отримають співфінансування коштами обласного бюджету на загальну суму 1 млн. грн.

Суми співфінансування кожного проекту було визначено організатором конкурсу відповідно до рейтингу конкурсних пропозицій.

Проекти, що стали переможцями конкурсу, будуть реалізовуватися за підтримки обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, який здійснюватиме інформаційний супровід реалізації кожного проекту.

Окрім того, за кожним проектом закріплено члена конкурсної комісії, який протягом року буде відвідувати заходи у рамках реалізації того чи іншого проекту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *