Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.03.2019

ГРОМАДСЬКИЙ ОМБУДСМЕН ПРОВІВ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ БВПД

Нещодавно у Вінниці відбулась робоча зустріч директора Вінницького місцевого центру з надання БВПД Лариси Пікановської, начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олександра Левицького з громадським омбудсменом з виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА», експертом громадської організації «ПРАВО», адвокатом Тарасом Ковалем.


Під час зустрічі було обговорено подальшу співпрацю між Вінницьким МЦ та громадським омбудсменом щодо проведення навчань працівників центру з метою підвищення рівня практичних і теоретичних знань з питань виборчого права, а також спільних правопросвітницьких заходів, спрямованих на підвищення рівня поінформованості громадян щодо виборчих прав.

А вже 19 березня 2019 року для працівників Вінницького місцевого центр з надання БВПД громадським омбудсменом було проведено навчання з виборчих прав, експертом Громадянська Мережа ОПОРА/Вінниця, адвокатом Тарасом Ковалем.

Під час навчання були висвітлені і проаналізовані актуальні питання виборчого права, а саме:

  • як змінити місце голосування без зміни місця реєстрації;
  • як людям з інвалідністю проголосувати вдома;
  • порядок притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення виборчих прав і свобод людини і громадянина;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *