Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.08.2011

Громадська експертиза: практика та перспективи розвитку

29 липня, в Хмільнику, на базі ресторану «Ковбой», обговорювати питання розвитку механізму громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади. Захід проходив в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Школа громадської експертизи».

Під час проведення конференції було представлено практики проведення громадської експертизи в Вінницькій області. Варто зазначити, що в рамках проекту було проведено 5 експертиз – три в Хмільнику, одна в Жмеринці та одна у Вінниці. Ми окремо розмістимо звіти за результатами проведення громадських експертиз.

Участь в конференції взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій та організацій політичних партій, активна громадськість та засоби масової інформації.

Під час конференції були напрацьовані рекомендації органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування та інститутам громадянського суспільства щодо використання механізму громадської експертизи.

Зараз готується до друку збірка, до якої увійдуть звіти за результатами проведення громадських експертиз, а також матеріали, напрацьовані під час конференції.

Нагадаємо, що захід відбувася в рамках проекту громадської організації «ПРАВРО» «Школа громадської експертизи», який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

One Comment on “Громадська експертиза: практика та перспективи розвитку

Віталій
03.08.2011 at 18:57

Про нашу конференцію інформує Вінницька ОДА:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *