Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

03.06.2013

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ОСКАРЖУЄ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ ВІННИЦЬКОЇ ОДА ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

znak_oklykuСьогодні громадською організацією «ПРАВО» було направлено скаргу на бездіяльність посадовців Вінницької ОДА щодо сприяння проведенню громадської експертизи та врахування пропозицій за її результатами.

На протязі кількох місяців експертами громадської організації «ПРАВО» проводилася громадська експертиза, предметом якої була діяльність Вінницької ОДА щодо дотримання вимог чинного законодавства України та виконання своїх повноважень щодо ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки.

Не зважаючи на те, що пропозиції за результатами проведення громадської експертизи було направлено до Вінницької ОДА ще 8 квітня, жодної реакції з буку посадовців облдержадміністрації не було.

Не допомогло навіть особисте звернення керівника організації Віталія Дороха до заступника губернатора палі Любові Спірідонової з проханням взяти це питання на особистий контроль.

Завжаючи на це, було вирішено оскардити бездіяльність посадових осіб вінницької ОДА до Кабінету Міністрів України. Пропонуємо для ознайомлення копію скарги:

 ScanScan0001

Для довідки:

Відповідно до п. 7 Постанови №976 орган виконавчої влади після   надходження експертних пропозицій:

1)      розміщує їх у тижневий строк на власному веб-сайті;

2)      розглядає їх на найближчому засіданні колегії за участю представників інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу.

У разі коли колегію не утворено, експертні пропозиції  розглядає керівник органу виконавчої влади у двотижневий строк за участю представників інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу;

3)      розробляє і затверджує за результатами розгляду експертних пропозицій заходи, спрямовані на їх реалізацію;

4)      подає у десятиденний строк інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу, письмову відповідь про результати розгляду експертних пропозицій та заходи, спрямовані на їх реалізацію, з одночасним розміщенням відповідної інформації у засобах масової інформації та/або на власному веб-сайті;

5)      надсилає в письмовій та електронній формі Секретаріату Кабінету Міністрів України для розміщення на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»:

          інформацію про найменування, прізвище, ім’я, по батькові керівника, поштову адресу, контактні дані інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу, предмет та строки її проведення;

          експертні пропозиції, подані інститутом громадянського суспільства за результатами проведеної громадської експертизи;

          затверджені органом виконавчої влади заходи для реалізації експертних пропозицій;

відповідь органу виконавчої влади інституту громадянського суспільства про результати розгляду експертних пропозицій та заходи для їх реалізації.

9 Comments on “ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ОСКАРЖУЄ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ ВІННИЦЬКОЇ ОДА ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

LEON
03.06.2013 at 18:29

Можливий варіант виконання Вінницькою ОД  п.7  Постанови №976 при умові, що в країні не буде НС і “ПАПЕРЕДНІК”покиває пальцем в сторону нашого губернатора.

Віталій
03.06.2013 at 18:35

Кого не буде???

Небайдужий
03.06.2013 at 18:39

Мені теж цікаво, що воно за така загадкова організація “НС”?…..

LEON
04.06.2013 at 08:38

Віталій, не кого а чого? Надзвичуйноі ситуації.  Якщо буде НС, ПАПЕРЕДНІК і йога команда будуть зайняті її ліквідацією, тоді їм буде не де нашої експертизи. Згадайте снігові замети в Києві.))))) А зараз заливають дощі.)))))

Віталій
04.06.2013 at 08:51

Аааа…))) Ну не знаю… Ні в дощах, ні тим більше – в снігопадах, наша експертиза не винна…))) Так що хай звиняють і реагують…)))

LEON
04.06.2013 at 09:26

Я впевнений, що відреагують і будуть зроблені певні висновки, по великому рахунку, мова йде про престиж держави. Як кажуть “Навіщо було город городити”,  адже мова йде про розробку проекту Концепції Державної цільової програм економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018роки

Віталій
04.06.2013 at 09:34

А в мене таке враження, що цього багато хто з “розробників” так до цього часу й не зрозумів…

LEON
04.06.2013 at 12:48

   Приєднуюся до тебе із своєю пропозицією.  Багато хто з “розробників ”… займає чуже місце в апараті влади, але нажаль, до цього часу не всі зрозуміли, що їх звідти необхідно вигнати.

ГОЛОС НАРОДУ
04.06.2013 at 16:56

Виганяти потрібно і так щоб іншим повадно не було .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *