Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.07.2011

Громадська організація «ПРАВО» подала пропозиції за результатами громадської експертизи

13 липня 2011 року, громадська організація «ПРАВО» подала пропозиції за результатами проведення громадської експертизи діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради.

Предмет громадської експертизи:

стан  дотримання та виконання та своїх  повноважень виконавчими органами Хмільницької міської ради щодо порядку  здійснення легалізації органів  самоорганізації населення в  місті Хмільник у відповідності  до вимог Закону України «Про органи самоорганізації населення» від 11 липня 2001 року за №2625-ІІІ

Мета  громадської експертизи:

      Оцінка діяльності виконавчих  органів Хмільницької міської  ради щодо легалізації органів  самоорганізації населення в  місті Хмільнику у відповідності до вимог Закону України «Про органи самоорганізації населення» від 11 липня 2001 року за №2625-ІІІ;

     Оцінка  рівня методичного забезпечення процесу легалізації органів  самоорганізації населення в  місті Хмільнику;

     Внесення  пропозицій щодо покращення методичного забезпечення процесу легалізації органів самоорганізації населення в місті Хмільнику.

З пропозиціями за результатами громадської експертизи ви можете ознайомитися додатку…

Додатки: Ekspertyza_OSN (48 Kb)

One Comment on “Громадська організація «ПРАВО» подала пропозиції за результатами громадської експертизи

Віталій
15.07.2011 at 21:02

На міському сайті зявилася згадка про цю подію: http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?pokaz=46284 В мене два зауваження: 1. Назва статті про подання пропозицій сформульована так, начеб-то громадську експертизу проводила не громадська організація “ПРАВО”, а аналізували саме її (організації) діяльність;))) 2. В природі не існує Хмільницької районної організації “ПРАВО”, так як і не існує РГО “ПРАВО”… Згідно статуту організації визначено дві назви: повна – Хмільницька районна громадська організація “ПРАВО” та скорочена – громадська організація “ПРАВО”… Прошу ВСІХ взяти це до уваги)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *