Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.04.2010

Громадська організація «ПРАВО» потребує допомоги!!!

Громадська організація «ПРАВО» звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти вирішити ключове питання, яке суттєво впливає на можливість перебування в нашій громаді волонтера з Американського Корпусу Миру…

Як вже повідомлялося на сторінках нашого сайту, громадська організація «ПРАВО», спільно з виконкомом Хмільницької міської ради, вирішила запросити до нашого Хмільника добровольця, який допоміг би вирішити ключові питання розвитку територіальної громади міста Хмільника.

Для того, щоб цей задум став реальністю, необхідно було виконати кілька умов:

1. Підготувати заявку, в якій визначити ключові питання, які допоміг би вирішити волонтер;
2. Пройти «співбесіду» з регіональним менеджером Американського Корпусу Миру;
3. Вирішити питання забезпечення добровольця робочим місцем, а також житлом – квартирою чи окремим будинком, де б волонтер міг би проживати на протязі всього терміну перебування в нашій громаді (2 роки).

Наразі вдалося виконати майже всі вимоги, окрім забезпечення волонтера житлом. Тому звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти знайти житло волонтеру Корпусу Миру. Хто має пропозиції, залиште будь-ласка, свій коментар до цього повідомлення з своїми контактами, або дзвоніть: 067 425 84 95.
Мінімальні вимоги до житла Добровольців Корпусу Миру

Основним критерієм, що ним керується Корпус Миру США при затвердженні житла для добровольців в Україні є наближеність умов проживання добровольців до житлових умов їх українських колег. Специфічні характеристики житла можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як географічне розташування та розміри міста, а також специфіка програми, у рамках якої працює доброволець.

Через умови життя та ситуацію на ринку нерухомості в більшості міст і сіл України, проживання Волонтерів в окремих квартирах зустрічається все рідше та не може бути гарантованим. Тому перебування волонтера в українській родині може продовжитись і по закінченні навчального курсу та тривати впродовж двох років служби.

Альтернативним варіантом житла може бути гуртожиток зі спільним туалетом та кухнею. У випадку проживання в університетському (шкільному) гуртожитку перевага надаватиметься кімнатам для викладачів. Якщо Доброволець змушений проживати в студентській частині гуртожитку, адміністрація повинна все ж ставитись до Добровольця як до викладача. При цьому бажано було б надати право користуватись окремим туалетом/душем.

Іншим прийнятним варіантом помешкання є окремий будинок, або частина будинку з окремим входом. В поодиноких випадках Волонтерам запропонують проживання в окремій однокімнатній квартирі облаштованій найнеобхіднішими меблями та приладдями.

У багатьох населених пунктах відсутнє гаряче водопостачання. В таких випадках Волонтери зазвичай гріють воду на плиті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *