Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.03.2010

Громадська організація «ПРАВО» пропонує свій варіант змін до Статуту територіальної громади міста Хмільника

В рамках спільного проекту Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» та виконкому Хмільницької міської ради «Місцеві ініціативи: участь громади в усуненні перешкод», групою громадських експертів були напрацьовані пропозиції щодо змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника.

Беручи до уваги результати аналізу, експерти дійшли висновку, що Статут містить певні норми, які утруднюють, а в окремих випадках – унеможливлюють реалізацію на практиці права членів територіальної громади на місцеві ініціативи. Серед основних причин – необґрунтовано завищений відсоток підписів, які необхідні для підтримки проекту рішення, який пропонується на розгляд ради в порядку місцевої ініціативи, неповністю прописана процедура внесення місцевої ініціативи тощо.

Так як метою проекту «Місцеві ініціативи: участь громади в усуненні перешкод» є підготовка громадськістю пропозицій щодо внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника, що стосується порядку внесення місцевих ініціатив, громадською організацією «ПРАВО» було напрацьовано свій варіант змін до Статуту. Зараз головне – щоб запропоновані зміни пройшли громадську оцінку. З цією метою було надруковано інформаційний бюлетень, який безкоштовно розповсюджується серед членів громади. Всі бажаючі можуть ознайомитися з ним ТУТ.

Свої пропозиції, які стосуються внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника щодо місцевих ініціатив прохання надсилати на поштову адресу:

22 000, Громадська організація «ПРАВО», вул. 1-го Травня, 9/29, м. Хмільник, Вінницька область, або на електрону адресу:

statuthm@gmail.com

Нагадуємо, що реалізація проекту «Місцеві ініціативи: участь громади в усуненні перешкод» стала можливою за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Додатки Бюлетень (217 Кб)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *