Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.01.2013

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» РОЗПОЧАЛА ЩЕ ОДНУ ЕКСПЕРТИЗУ ДІЯЛЬНОСТІ ВІННИЦЬКОЇ ОДА

Зважаючи на ситуацію, яка склалася з ініціюванням та розробкою проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки, громадською організацією «ПРАВО» буде проведено громадську експертизу діяльності Вінницької облдержадміністрації. Сьогодні відповідний запит надіслано до облдержадміністрації.

Предмет громадської експертизи:стан дотримання вимог чинного законодавства України та виконання своїх повноважень Вінницькою обласною державною адміністрацією щодо ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки.

Мета громадської експертизи:

–          оцінка діяльності Вінницької обласної державної адміністрації щодо ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки;

–          внесення пропозицій щодо вдосконалення діяльності Вінницької обласної державної адміністрації в процесі ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки.

Це не перша громадська експертиза діяльності Вінницької ОДА, яку ініціювала громадська організація «ПРАВО». З 18 січня організація проводить громадську експертизу діяльності облдержадміністрації, предметом якої є стан дотримання та виконання своїх повноважень Вінницькою обласною державною адміністрацією щодо проведення консультацій з громадськістю в 2012 році у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 3 листопада 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *