Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.02.2023

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПРАВО” РОЗРОБИЛА НОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВПО

Протягом двох днів представники громадської організації “ПРАВО”, спільно з своїми партнерами, представниками міської влади, територіального центру обслуговування населення, мобільною командою “ІНТЕРСОС”, а також внутрішньо переміщеними особами, розробляли нові послуги, які організація буде впроваджувати найближчим часом. 

Перший день був присвячений детальному аналізу результатів соціологічного дослідження, яке було проведено в Хмільницькій громаді та мало на меті виявити найпоширеніші проблеми та потреби внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді. Соціологічне дослідження презентував керівник громадської організації “ПРАВО” Віталій Дорох.

В продовження теми, програмний директор громадської спілки “Мережа правового розвитку” Віталій Охріменко спільно з присутніми, детально проаналізував результати дослідження, зробивши акцент на детальному аналізі окремих показників.

Другий день фасилітаційної сесії був цілком присвячений розробці нових послуг громадської організації “ПРАВО”. Фасилітатором Віталієм Охріменком були застосовані різні форми роботи, зокрема, індивідуальна, групова, а також дискусії та мозковий штурм.

В результаті дводенної роботи було розроблено такі послуги, які поступово впроваджуватимуться громадською організацією “ПРАВО” для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в нашій громаді:

  • Креативний простір (допомога ВПО в творчій реалізації);
  • Банк сфери послуг (створення умов для оперативного отримання актуальної інформації про послуги, які можна отримати в громаді);
  • Рекреація та відновлення (створення умов для рекреації та емоційного відновлення з використанням локацій, які є в громаді);
  • Коворкінг (надання можливості працювати та навчатися під час повітряних тривог та відключень електроенергії);

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Якісні послуги для внутрішньо переміщених осіб громади», що реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою, за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Pact в Україні

Зміст публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *