Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.06.2014

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ВІДКЛИКАЄ СВОЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ З ЛЮСТРАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Знак окликуГромадська організація «ПРАВО» відкликає своїх представників з складу Люстраційного комітету міста Хмільника та Хмільницького району.

Таке рішення було прийняте у вівторок, 24 червня.

Про причини такого рішення не повідомляється.

Нагадуємо, що 17 червня, під час зборів представників громадських організацій, в Хмільнику було створено Люстраційний комітет. До його складу увійшли два представники громадської організації «ПРАВО»: Віталій Дорох та Тарас Носальський. Пана Носальського було обрано заступником керівника Люстраційного комітету.

4 Comments on “ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ВІДКЛИКАЄ СВОЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ З ЛЮСТРАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Пронира
24.06.2014 at 22:55

Логічно.

LEON
25.06.2014 at 05:16

Люди з Майдану 23 листопада 2013року це не ті, хто може бути на Майдан сьогодні.

володимир
25.06.2014 at 07:10

Я тисячу раз говорив, що самооборона це купка обмеженних людей які керуються виключно революційним настроєм! Як втовкти дурням які ідуть як вівці на повідку у скота грушка, про те що в той час коли наші громадяни гинули на майдані, то грушко саме тоді скасовував рішення міської ради про засудження дій уряду? Яка ви нахрен самооборона, які ви патріоти України та ви звичайні телепні які начебто щось хочуть поміняти в країні, але в наслідок своєї недолугості ви виносити зрадника батьківщини грушка на трон. Пане найчук зрозумій що ті три ділянки що дав тобі мер (будемо вже відвертими) не варті того щоб зрадити батьківщину, а втім якщо ти так продаєшся то питання в тому що в твому розумінні батьківщина та честь? Ділянки були отримані на підставних осіб, і я так розумію що слава їх справно відпрацьовує.

Віталій
25.06.2014 at 10:33

Я вважаю, що не варто з нашого виходу зі складу Люстраційного комітету робити висновки щодо інтелектуальних здібностей самооборонівців. Принаймні ті. з ким я спілкувався в рамках підготовки до створення комітету цілком нормальні та адекватні люди. і наш вихід з комітету це лише наш вибір. В будь якому випадку ми не розриваємо з цими людьми контактів і висловлюємо готовність допомагати їм, звичайно, якщо в них виникатиме в цьому потреба…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *