Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.04.2012

Громадська організація «ПРАВО» вивчає кращий досвід правозахисту

Громадська організація «ПРАВО» має намір впроваджувати на Хмільниччини кращі практики самозахисту членів сільських громад. Саме тому голова організації Віталій Дорох взяв участь в дводенному семінарі, який стосується цієї теми, що відбувся в Полтавській державній аграрній академії…

Під час практичного семінару учасників ознайомили з оподаткуванням благодійних та громадських організацій в контексті нового податкового законодавства, а також з правовими та практичними аспектами створення та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Також учасникам було презентовано проект «Зіньків – територія самозахисту сільських громад», а також приклади успішної реалізації соціальних проектів в сільській місцевості Луганщини.

Особливу увагу під час семінару було приділено питанню використання медіації та відновних практик у вирішенні конфліктів та впровадженню електронного врядування в сільській місцевості.

Сподіваємося, що отримані під час практичного семінару знання та досвід справді допоможуть впровадити кращий досвід в сільських громадах Хмільниччини.

Варто зазначити, що проведення заходу відбувалося в рамках проекту «Ділимося кращим досвідом самозахисту членів сільських територіальних громад України», який реалізовує ВГО «Спілка сільських жінок України», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *