Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.11.2009

Громадська організація «ПРАВО» запрошує на посиденьки…

22 листопада 2009 року відбудеться зустріч членів громадської організації «ПРАВО» з мешканцями міста Хмільника в рамках проекту Громадянської мережі ОПОРА та Асоціації лідерів локальних громадських груп “Місцеве самоврядування під лупою громадян. Підтримка реформування місцевого самоврядування в Україні шляхом реалізації місцевої діяльності громадського контролю”.

В рамках цього проекту вже було проведено один захід, на якому учасники дізналися про мету та завдання проекту, про Львівську Школу громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, про напрямки діяльності в рамках проекту, які заплановані в Хмільнику.

Під час зустрічі учасниками було визначено основні недоліки щодо прозорості, відкритості та підзвітності місцевої влади, а також досягнуто домовленості щодо формату наступної зустрічі.

Отож, запрошуємо Ввс взяти участь в заході та обговорити приклади зловживань чи порушень з боку місцевої влади з власного досвіду чи з досвіду своїх колег (друзів, знайомих).

Нагадуємо, що традиційне чаювання (кавування), за рахунок організаторів (!!!) і обовязково з лимонами (!!!), входить в регламент роботи!!!

Також нагадуємо, що захід відбудеться 22 листопада 2009 року в приміщенні РБК (хорова студія). Початок о 12.00

Запрошуємо всіх бажаючих. Обов’язково мати гарний настрій!!!

Контакти:

067 425 84 95 – Віталій

097 793 42 04 – Алла

One Comment on “Громадська організація «ПРАВО» запрошує на посиденьки…

Віталій
25.11.2009 at 08:59

Дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик… І хай нам заздрять ті, хто не прийшов…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *