Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.07.2014

ГРОМАДСЬКА РАДА ХОЧЕ ОЧИСТИТИСЯ ВІД ПРОГУЛЬНИКІВ

завантаженняГромадська рада при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради підніматиме питання щодо припинення членства в раді осіб, які систематично не відвідують засідання.

Про це говорилося під час останнього засідання, яке вже черговий раз не відбулося.

Варто зазначити, що до складу громадської ради входять 15 інститутів громадянського суспільства. Для того, щоб засідання громадської ради було легітимним, потрібна участь в ньому принаймні 8 осіб. Але зважаючи на те, що окремі члени ігнорують засідання, громадська рада не може працювати на повну потужність та приймати відповідні рішення.

 

5 Comments on “ГРОМАДСЬКА РАДА ХОЧЕ ОЧИСТИТИСЯ ВІД ПРОГУЛЬНИКІВ

.зоро
21.07.2014 at 21:19

А хто входить до громадськоі ради,Може колишні регінали і настоящі які організовували поіздки на антімайдани, Ті що фальсикували вибори це із за них сьогодні гинутьнаші хлопці Може розпустити таку Раду І зібрати усі патріотичні сили які боліють за місто не за гроші не за карєри А ТОМУЩО ЛЮБЛЯТЬ Украіну. і свій народ .

Пронира
22.07.2014 at 00:20

“І зібрати усі патріотичні сили…” Перепрошую, я щось пропустив? А що це за “патріотичні сили”, хмільничан-патріотів знаю, але сили..?

Іван
22.07.2014 at 07:06

Це підкилимна війна тих хто хоче розрушити “До основанья, а затем”. До влади рвуться )))))

Випадковий гість
23.07.2014 at 00:17

Дійсно – цікаво, хто входить до Ради?
Підримую питання та прошу опублікувати.

Віталій
23.07.2014 at 08:36

Для всіх, кого цікавить склад ромадської ради і не тільки. За цим посиланням – інформація, яка розміщена на Офіційному сайті міста: http://hmilnyk.osp-ua.info/?ch=8&fl=gromadska-rada

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *