Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.08.2010

Громадські слухання в Хмільнику

17 серпня 2010 року в залі засідань Хмільницької місткої ради відбудуться громадські слухання. До їх порядку денного внесено такі питання:

1. Обговорення проекту Податкового кодексу.
2. Про проект рішення Хмільницької міської ради «Про внесення змін до рішення 34 сесії Хмільницької міської ради 4 скликання від 2 березня 2006 року №580 «Про правила розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Хмільника».

З ініціативи громадської організації «ПРАВО», до порядку денного заходу включено питання «Про внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника стосовно порядку внесення місцевих ініціатив».

Необхідність внесення питання до порядку денного полягає в тому, що реалізація спільного проекту громадської організації «ПРАВО» та виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Місцеві ініціативи: участь громади в усунені перешкод», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», знаходиться на етапі, який передбачає проведення громадського обговорення запропонованих змін та доповнень до Статуту щодо порядку внесення місцевих ініціатив.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в заході. Нагадуємо, що громадські слухання відбудуться 17 серпня 2010 року, в залі засідань Хмільницької міської ради (2-й поверх). Початок –

4 Comments on “Громадські слухання в Хмільнику

Віктор
16.08.2010 at 10:16

Цікаво і що ж громада нарадить, наприклад, по 1-му питанню???!!!
Наче хтось читав той проект Податкового кодексу. Знову робиться засідання для галочки, чи не так?

Віталій
16.08.2010 at 11:08

@ Віктор:
так, так

Каралька
16.08.2010 at 21:29

Маленьке доповнення: початок о 15:00 год.

Віталій
17.08.2010 at 11:02

Хтось знову коментує, використовуючи мою електронну пошту…))) Щодо “галочки”, то я вважаю, що Податковий кодекс є досить важливим майже для кожного. По перше – власники підприємств: державної, комунальної та приватної власності. Всі вони є платниками податку. Далі – підприємці, які займаються індивідуальною практикою. Для них це взагалі є дуже важливо. Кодексом встановлюються граничні ставки єдиного податку, а також види діяльності, оподаткування яких можливе за спрощеною системою.
Такі обговорення – це реальний шанс бути почутими. На мою думку, є багато моментів, з якими підприємці не погоджуються. От і хай прийдуть, висловлять свою думку, яку потім буде оформлено й надіслано до профільного міністерства. А потім подивитися, чи буде врахована така поправка, чи ні. Для чого? Та для того, щоб потім з впевненністю сказати, сприяє нова влада розвитку бізнесу чи ні… Ну а вже потім, як писав один пан на цьому форумі: “зустрінемося на виборах”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *