Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.10.2015

ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКЛИКАЛА КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ОБ’ЄДНАННЯ

yak-namalyuvati-znakКерівники громадських організацій та організацій політичних партій звернулися через газету «Життєві обрії» до кандидатів на посаду Хмільницького міського голови з закликом об’єднати зусилля задля спільної мети.

В зверненні, зокрема, говориться про таке:

25 жовтня відбудуться чергові вибори міського голови та депутатів міської ради. Ми свідомі того, що від нашого з вами вибору залежатиме, без перебільшення, доля міста та кожного з його мешканців.

7 кандидатів на посаду міського голови відомі. І хоча кожен з них прагне скористатися свої конституційним правом бути обраним, громада хоче бачити на посаді міського очільника людину, яка має професійні знання та досвід роботи у сфері місцевого самоврядування та конкретними справами довела свою спроможність діяти на результат.

Тому ми, керівники місцевих громадських об’єднань та організацій, політичних сил закликаємо кандидатів на посаду міського голови, які не сприймають нинішню міську так звану владну еліту і поділяють обґрунтовану тривогу за майбутнє міста-курорту, проявити громадянську відповідальність та об’єднатись на цьому етапі навколо найрейтинговішого серед вас для гарантованої перемоги 25 жовтня на виборах.

Звернення підписали представники таких організацій:

  • Юрій Костюк – Координатор ГО «Громадянська варта»
  • Віталій Дорох – Голова Ради ГО «ПРАВО»
  • Микола Михальнюк – ГО «Народне віче «Хмільник»
  • Станіслав Найчук – ГФ «Народна самооборона»
  • Олександр Околодько – політична партія «Громадський рух «Народний контроль»
  • Павло Крепкий – політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»
  • Людмила Вусатюк – політична партія «БПП «Солідарність»

57 Comments on “ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКЛИКАЛА КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ОБ’ЄДНАННЯ

Козарлюга
16.10.2015 at 21:16

І напевне це шеремета?

Українка
16.10.2015 at 22:05

Молодці!Але чи почують їх кандидати на міського голову?!Якщо дійсно бажають позитивних змін для Хмільника, потрібно разом боротися за наше майбутнє!У нас дуже красиве місто, і ми можемо разом зробити його ще кращим!

Роман
17.10.2015 at 06:47

подивіться тільки на (…) пятака та гринюка , там на лобі написано , хочу влади та бабла! Пятак пробувши 5 років замом грушка твердить усім що йому Вася не дав робити, при усій ненависті до груші тут йому респект, бо якби вони крали удвох з пятківським результат був би удвічі гірший для хмільника! І коли тобі дурню та хабарнику інший злодій та хабарник не дає красти , то тут вихід один-шпилькуй у мери , корито бездонне)))) Гринюк( в народі (…)) натягнув на себе , на дружину , на тещу галину павлівну корону і вже літають разом сантиметрів так зо сорок над замлею!!! А чи не ти (…) гринюк носив васі відкати за тротуари, а чи не ти з пятаком знаєте усі схеми про відкати та відмивання грошей, а чи не ви два вроди уже домовились з грушком і поділили це місто!

боб
17.10.2015 at 08:33

бредятіну пише роман, в пяткцвського найбільший рейтинг доречі, такого буруду можна видумати на кожного кандедата, а обєднуватись потрібно бо пройде василь і ко!!!!

боб
17.10.2015 at 08:36

роман такий бред можна видумати про кожного кандидата, доречі в пятківського найбільший рейтинг по соцопитуванню, а обєднатися потрібно!!бо пролізуть василі і ко!

Месник
17.10.2015 at 08:41

боб, то тобі П”ятківський сказав про рейтинг? Чи може дивишся соопитування в контакті? Розачарую тебе то всьо абсолютно не можна брати за остаточне!
Роман, реально бред пишеш.

Соломія
17.10.2015 at 08:50

Так,Боб,ви правий,поки люди пудуть сперечатись,пронира Грушко залізе у кожну дірку ,де ще не потянув лишньої копійчини.Чи усвідомлюють люди,які кричать за Грушка,яку нечисть вони знову приведуть до влади.Не дай Боже.Я також думаю,що треба об”єднатись,щоб ця скотина не прлізла.Досить біля корита жерти.І взагалі,Доля з ним ще зіграю в “злу шутку”,за його злодіяння.

Віктор
17.10.2015 at 08:51

“навколо найрейтинговішого серед вас для гарантованої перемоги” як то все визначити? хто сильніший, слабший? хто грошовитіший, бідніший? Хто красномовніший? Хто вищий, тонший, товший, нижчий, молодший старший, середній…….? Нажаль нічого з того не вийде, бо де 2 українці там є 3 гетьмани і якщо вже уявили себе з булававою, то все кирдик – ні кроку назад))))

ОгО
17.10.2015 at 09:12

Партії які не висунули свого кандидата на посаду міського голови, закликають самовисуванців обєднатись навколо найрейтинговішого кандидата. Найрейтинговішого також мабуть визначать підписанти звернення ?

Віталій
17.10.2015 at 10:07

Вже визначили. Шляхом проведення соціологічного дослідження))) І кандидати знають його результати. Тому слово зараз за ними…

Віктор
17.10.2015 at 10:10

Віталій, то оприлюдь його і нам, чи то під грифом “СЕКРЕТНО”?

Віталій
17.10.2015 at 10:11

Саме так. Але для кандидатів його оприлюднено і всі, принаймні притомні, знають ці результати…) Так що слово за ними…

Віктор
17.10.2015 at 10:23

Соцдослідження проводив ти?

Віталій
17.10.2015 at 10:29

Не зовсім. Але, якщо ти натякаєш на те, чи можна вірити результатам чи ні, то ніхто нікого не збирається переконувати. Результати є. І розумним людям варто було б з ними рахуватися.

Роман
17.10.2015 at 11:45

Вікторе (гречанюк)))) читаю коментарі і диву даюсь)))) що ти лепечиш???? Тобі як нікому потрібно тримати рот на замку, бо зважаючи на твої ” політичні досягнення” і не тільки ти просто не маєш морального права осуджувати когось)))) нагадай громаді скільки політичних проектів ти поміняв???? Пристосуванець!!!!!! Спроможись виконувати свої обов’язки , якщо я не помиляюсь то ти голова громадської ради ))))) щось давно не читав на офсайті про діяльність цієї ради на чолі з таким “фаховим” політиканів як ти))))

Лана
17.10.2015 at 11:45

Всі перетягають ковдру на себе,всі повкладали в вибори гроші і ніхто не буде об’єднуватись. Я знаю результат поки наші кандидати будуть чубатись грушко стане мером знову.І це є наш рідний менталитет!Жаль, а якщо чесно немає жодного гідного кандидадата, будем надіятись, що в 2017 р. ми побачимо якесь нове молоде обличчя, а не пики!!!!

Віктор
17.10.2015 at 12:20

Роман, іди вмийся, кого я тут осуджую??? Не тупи і все буде в тебе майже гаразд!!!

Віктор
17.10.2015 at 12:39

Якщо ти, о супер політикан, Роман, не зрозумів, то всі політики київського маштабу нас тупо використовують. І націоналістичні, і центриські, і ліві. Як тобі частина сьогоднішніх кандидатів на посаду міського голови? Як по твоїм міркам, вони як регіонали, які працювали там за бабки, обиралися від них, взагалі повинні претендувати на ту високу посаду? Але в тебе, як у кобили, по обидва оки шторки стоять – бачу те, що мене носом тикають. Дивись обережно – можуть ткнути і в гімно!

Толя
17.10.2015 at 13:16

Лана, чому ж серед отих пик немає вашого личика? Тому, що у всіх така критикансько-боягузлива позиція, як і у Вас – і рибку з’їсти, і зручно сісти.

Сподіваюся, що до 2020 року (а не 17) Ви розберетеся в місцевому самоврядуванні і прикрасите своїм Гідним личиком список негідних пик-кандидатів.

А поки голосуйте за васю і частіше посміхайтесь!

Роман
17.10.2015 at 15:09

Дякую Вікторе, що так швиденько відреагував на мій комент )))) бачу я поцілив в яблучко)))) ти не тільки гавняний політикан, а ще й обмежений щодо своїх висловлювань))))) а тепер по черзі: в мене і так все гаразд, тому твоє побажання для мене не цікаве))) щодо того, щоб вмиватися то скоріш за все це до тебе, бо напевно запалював клавіатуру поки писав зі злості- тож іди повитирайся)))) далі, я не говорю зараз про київську владу, якщо ти помітив, хоча з твоїм інтелектом це важко зробити)))) я не політик, але бентежить ситуація, яка сьогодні панує в місті)))) про регіоналів запитаю тебе- а чи давно ти з ними тусив?????)))) тепер поясню тобі “розумнику” що кожна людина, яка працює отримує кошти за свою працю, хоча за твою тобі напевно не платили, тому ти такий злий)))) і останнє- я не говорю, що кандидати ідеальні, але я ще більше не хочу бачити при владі пройдисвітів та злодюг,один з яких не зумів нічого важливого зробити для міста, а інший каже , що заважали, третій ще хоче спробувати, бо надоїло бути підприємцем)))) тому із запропонованого списку я для себе із гіршого вибрав краще))))) і на завершення – дивись не захлинись в тому гавні в якому ти постійно знаходишся, хоча це твоє звичне середовище)))))) сподіваюсь я дав відповіді на всі твої маразматичні закиди))))))

Лана
17.10.2015 at 16:53

Обовязково передам ваші поради всім знайомим.Цікаво де бувають люли, які багато посміхаються, думаю ви знаєте, а де будуть люди, які дуже не по боягузливому радили голосувати за васю, думаю теж здогадаєтесь!!!Так що побільше вам сміху і побільше назбирати васі голосів, вам з ним очевидно одна дорога P.S.Не задавайте додаткових питань, посміхайтесь та збирайте васі голоси!

боб
17.10.2015 at 18:46

віталію, а хто проводив то соцопитування?

Віктор
17.10.2015 at 19:11

Роман, то ти висрав чи з”їв))))

Віктор
17.10.2015 at 19:20

Щодо політикана, то відповідати всім гавнюкам, які засцяні під псевдо відпрацьовують, ти не вартий того….. , бо не маєш сміливості говорити в очі! Так, в моєму житті були певні моменти, які не кожен сприйме. Вони були. І я за за них готовий відповідати. Але не сцикунам за псевдо!

Віктор
17.10.2015 at 19:41

Да, дороха не має і роман і баян здох. Бєда жанра, батєнька, бєда…
Нажаль, проблема цього ресурсу в тому, що тут одне вирішує все і всі ті самі, але під різними псевдо. Я не про тебе, як адміна, Вова Плахотнюк!

Месник
17.10.2015 at 22:09

Читаю і плачу))) Тут розумники знають про рейтинги))) Пишуть про іншиш, себе хвалять))) Ви самі то хто? Чого варті? Лише тут можете пи…ти? Краще вийдіть на вулиці вумники і людям поясніть чому ми так гарно живемо. Хоть якась користь від вас буде!

Sergey Shmal
18.10.2015 at 00:33

Дозвольте питання : Чого ми Хочемо ???
Якщо Покращення, то давайте Покращувати !!! Давайте організовувати конкретні справи, та не забувати про Перспективу. Сьогодення диктує особливі закони і тільки РАЗОМ можливо здобути найбільший РЕЗУЛЬТАТ. Питання до кандидатів до депутатського корпусу: Яка Ваша конкретна 1(Одна) справа, яку б Ви Могли б Організувати БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ і тим самим сприяти покращенню життя заголом в нашому рідному м.Хмільнику (без піару) ??? Напишіть, Опишіть, Подумайте чи Ви ЗМОЖЕТЕ, якщо Так, то ВПЕРЕД пишіть, описуйте, реалізуйте !!! Ми Вас бачимо, ми на Вас надіємось!!! За БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ будем відповідати РАЗОМ,і отримаємо той результат на який заслужили. Тож задумайтесь всі. Міський голова,-то є менеджер, та промоутер міста,депутатський Колектив- то є основа Розвитку. Злагодженність- то є наша сила, а час ВСЕ покаже і буде кожному по його заслугах. Головне Процес, а результат буде в будь-якому разі, але якщо правильно організуєш, трапляються дива: ЗНАХОДЯТЬСЯ ОДНОДУМЦІ, вирішуються питання, і в кінці РЕЗУЛЬТАТ !!! Тільки в дії, і тільки РАЗОМ МОЖЛИВО ДОСГНУТИ ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ. Тому всім наснаги і саме головне, відповідайте кожен за свої слова та свої дії !!! Час покаже !!! Все минеться ……

Вася
18.10.2015 at 07:18

Розкрию сикрет соцопитування 1 грушка 2 редчик 3 шеремета

боб
18.10.2015 at 07:43

))я так поняв що в кожного соцопитування своэ))і в ньому лідирує свій кандидат)тобто всі ці соуопитування це піар та брехня))) точніше ніяких соцопитувань ніхто не проводив))))

ROBI
18.10.2015 at 08:45

Хлопці не страдайте херньою

Альф
18.10.2015 at 20:17

Sergey Shmal, ти їх завалив питанням, про конкретну справу, яку вони можуть зробити… а уточненням, що ще й без фінансової підтримки, ти їм травмірував псіхіку

Українка
18.10.2015 at 23:36

Люди, не сваріться, всеодно пройде Грушко!Порівнявши усіх кандидатів, найсильнійшим залишається Грушко, так,як за ним стоїть Юрчишин. А яку підтримку мають інші кандидати?!Потрібно розкрити очі і добре подумати, хт і що насправді може зробити для міста.
Я особисто не захищаю нашого теперішнього мера, але, на жаль, не бачу сильної кандидатури.
Всі лише вміють красиво говорити…

боб
19.10.2015 at 06:09

)))))ооо тролі грушкові))) ви мене пенсіонера спутали з молодою дівкою))))ну дякую))))) а грушко не пройде))бо злодій і всі це знають івін сам це ррзуміє! але ж совісті в нього немає і жадніть бере своє!)

Роман
19.10.2015 at 06:11

Те що (…) грушко не пройде, то факт, і нехай того (…) підтримує хоч папа римський- воно йому не допоможе!!!!

Месник
19.10.2015 at 06:41

Дав би Бог щоб у людей очі порозкривалися на ту особу.

КАРКУША
19.10.2015 at 06:43

Для Українки! Грушко не пройде, якщо такі (…) і (…) як михальнюк і найчук не будуть його піарити! Виводити на майдан! Возити в АТО! Вони з тим регіаналом носилися! Ганьба (…)!

Соломія
19.10.2015 at 07:55

Так що ж шановні виходить,як допомогти волонтерам,то Грушко геть в вус не дув і всі волонтери його гучно засуджували.А тепер він видно щось пообіцяв і всі почали гуртом його підтримувати.Як вам хлопці не соромно(це я ще мяко сказало,бо можуть видалити комент),то ви продажні,виходить.Фу,як гидко.І взагалі,як подивишся на всіх підлабузників Грушкових,які ще раніше кричали проти нього,то блювати хочеться.І це така влада хоче прийти ?То не дай Боже!!!!!!

КАРКУША
19.10.2015 at 07:59

Всі хмільницькі майданери, михальнюки з найчуками, прикормлені васьою! Ганьба!

Віталій
19.10.2015 at 08:03

Хлопці з дівчатами!))) Потерпіть ще тиждень))). Тоді пристрасті вгамуються і будете знову один з одним вітатися))) Лише тиждень)))

Козарлюга
19.10.2015 at 12:47

Шановна адміністрація сайту, помітив, що хтось під моїм ніком пише коментарі, моя електронна пошта доступна тільки адміну, якщо той самий нік а інша електронна адреса, навіщо дозволяти створювати клонів?

Українка
19.10.2015 at 17:29

А от панове відкрию вам таємницю, що Михальнюк з Найчуком мають свої голови на плечах і свої кошти витрачають з власної кишені!
І ГРУШКО ні копієчки не доложив до того, що вони роблять!Тому панове, закрийте свої дзоби!!!Особливо, Каркуша!

Українка
19.10.2015 at 17:32

І не ганьба їм, а повага, що вони хочуть все зробити для покращення нашого з вами життя у місті!А їм ставлять палки в колеса!Які ж ви усі сліпі і багато чого не знаєте, повірте!Ви все бачите зовсім з іншої сторони,як це вам хочеться!
Щодо поїздки в АТО нашого мера, то він попросився, вони не хотіли його брати!І вони з ним не заодно!Повірте!Тому не лийте бруду, якщо не знаєте всієї правди!

Українка
19.10.2015 at 17:37

І я не “троль грушковий”!!!Ніколи за нього не була і не буду!Хотілося б, щоб до влади нашого міста прийшли нові молоді люди, які б змінили місто в кращу сторону!Але,чи вистачить сил і терпіння?!То ж бажаю успіху перемогти достойнішому!
Дочекаємося результатів виборів!

КАРКУША
19.10.2015 at 18:20

Українко! Ці два клоуни (михальнюк і найчук) спортили враження про весь майдан! Подивись це відео і не будь сліпою! Хіба не михальнюк з найчуком випер грушка-регіАнала на майдан? Чи не михальнюк з найчуком вішав грушку-регіаналу на груди жовто блакитну ленту? Чи не михальнюк з найчуком намагалися закрити рота справжньому активісту і патріоту міста який намагався розказати всім хто такий грушко? Добре дивися і побачиш всіх! Ганьба! http://pravongo.org/hrushko-namahaetsya-zberehty-vladu-perefarbovuyuchys-v-revolyutsionera/

Українка
19.10.2015 at 18:43

Каркуша, ти багато чого не знаєш!!!!І не я сліпа, а ти!Ми прекрасно знаємо, хто такий Грушко!
І ніколи Михальнюк з Найчуком не були і не будуть на стороні Грушка!НІКОЛИ!!!!
Скажіть тоді будь ласка, яку вигоду ці два активісти мають з того, що їздили на майдан, що їздять в зону АТО??!!Скільки своїх сил вони витрачали!!Ради кого і ради чого?!!Боролися за краще, а вийшло, як завжди!Лише розчарування у владі!Коли вони боряться за справедливість, за краще майбутнє для нас з вами, а ви так їх принижуєте!Ось і заслужили, така дяка…
Чи відомо вам, скільки коштів вони зі своїх кишень виложили, щоб допомогти військовим на Сході?!
Вони(та інші хлопці-волонтери), ризикуючи своїми життями, взяли на себе відповідальність допомагати нашим військовим.
Як ви вважаєте, що краще було б для них- лежати вдома на дивані чи їхати в гарячу точку?!!Але вони вибрали друге.., то подумайте, для кого і для чого?!!В той час, коли інші сидять вдома і пальцем не поворушили!

КАРКУША
19.10.2015 at 18:45

Відео говорить саме за себе! Ганьба грушковим прихвостням! Ганьба!

Українка
19.10.2015 at 18:48

Ганьба тобі!!!!
Вони ніколи не були “грушковими прихвостнями”НІКОЛИ!!!І багато хто про це знає!

Віталій
19.10.2015 at 18:50

Панове, пропоную коментувати по темі матеріалу…

КАРКУША
19.10.2015 at 18:51

Вони завжди ними були! І на майдан виперли! І гроші від юрчишина брали! Ганьба грушковським прихвостням! Відео не бреше!

Українка
19.10.2015 at 19:00

Нічого ви не знаєте, панове!Ніякого відношення не мають до Грушка!
А те, що вони просто патріоти, і боряться за справедливість, то ніхто не розуміє!Що витрачають свій час і сили…і кошти!
Навіщо їм йти у політику, якщо мають свій бізнес, свої сім”ї?!!Для того, щоб чогось добитися для нашого майбутнього!І, повірте, їм до Грушка байдуже!

Українка
19.10.2015 at 19:06

Скажу одне, що керівники ГО «Народне віче “Хмільник” та ГФ «Народна самооборона» бажають лише кращого життя для жителів нашого міста!

КАРКУША
19.10.2015 at 19:14

Відео говорить саме за себе! Грушкові прихвостні! Дивіться всі! Це ті що грушка-регіАнала на майдан вивели! Михальнюк з Найчуком! http://pravongo.org/hrushko-namahaetsya-zberehty-vladu-perefarbovuyuchys-v-revolyutsionera/

Українка
19.10.2015 at 19:20

А знаєш, Каркуша, не буду сперечатися з тобою!Тобі просто бракує мозгів!
А люди знають, хто є хто!І хто для кого зробив!

ОгО
20.10.2015 at 12:12

подивіться цей матеріал від 25.01.2014р., і не треба буде ображати і ображатись, там видно як Михальнюк і команда “майданерів” стали на захист Грушка. https://www.youtube.com/watch?v=zCvM_tCarDo

Українка
20.10.2015 at 17:45

Я пропоную подивитися інше, не менш цікаве відео!!!Чомусь ніхто з інших підприємців не насмілився поїхати в гарячі точки, ніхто не зміг організувати допомогу і підтримку наших хлопців!Лише той самий Михальнюк і Найчук не злякалися і почали допомагати, шшукали наших хлопців там, їхали вдень і вночі!Було таке, що вони виїхали з місцевості, а через пів години там пролунав вибух!Вони ризикували своїм життям!А ви їм кричите ганьба, це вам ганьба, що сидите біля матерів і своїх сімей в теплі!
https://www.youtube.com/watch?v=hj2xPLnwsc4

Українка
20.10.2015 at 17:50

А щодо відео біля Шевченка, то просто розбороняли, щоб не було бійки!
Зрозуміло, що через виборчі перегони кандитатів тепер обливають брудом!Ганьба тим, самі нічого не можуть зробити, крім того, що інших брудом поливають.

Українка
20.10.2015 at 17:57

Дуже шкода, що такими брудними словами називають людей, які дійсно бажають покращення життя мешканцям нашого міста!
Чомусь, коли потрібно було знайти бронижилети, каски, різну допомогу для бійців, то не зверталися до мера, а зверталися саме до керівників ГО “Народне віче” і ГФ “Народна самооборона”. А мер Грушко сам консультувався у них потім, бо сам не годен нічого зробити!Скільки вони зверталися про підтримку від мерії, але їм відмовляли. Все своїми силами організовували, просили своїх друзів-підприємців про допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *