Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2012

Громадянам безкоштовно допоможуть в судовій тяганині з органами влади

Тепер кожен, чиє право на доступ до інформації було порушене, матиме змогу безоплатно отримати допомогу фахівця для юридичного супроводу своєї справи. Оплата праці фахівців здійснюватиметься за кошти Фонду захисту права на доступ до інформації.
Фонд створено з метою забезпечення належного функціонування Закону України «Про доступ до публічної інформації». Кожен, чиє право на доступ до інформації було порушене, матиме змогу безоплатно отримати допомогу фахівця для юридичного супроводу своєї справи. Оплата праці фахівців здійснюватиметься за кошти Фонду.

Для отримання правової допомоги у судовому захисті порушених прав і свобод потрібно звернутися до Фонду із відповідною заявою. Рішення про надання юридичного супроводу у судових справах щодо доступу до інформації приймає Наглядова рада Фонду.

Для того, щоб звернутися до Фонду за допомогою у судовому оскарженні, необхідно надіслати на адресу zahyst@medialaw.kiev.ua заяву та необхідні супровідні матеріали. Супровідними матеріалами можуть бути копія запиту, копія відповіді на запит, копія рішення суду. В темі листа необхідно вказати «Судова справа».

Бланк заяви можна завантажити на сторінці Інституту – http://www.medialaw.kiev.ua/foi/foi_fund/

За детальною інформацією звертайтесь до координатора Мережі Анни Балацької – anna@medialaw.kiev.ua,

+380(44)2846164.

Для довідки: Фонд був утворений Інститутом Медіа Права навесні 2012 року у межах проекту «Створення Мережі захисників права на доступ до інформації», що здійснюється Інститутом Медіа Права за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду «Відродження».

5 Comments on “Громадянам безкоштовно допоможуть в судовій тяганині з органами влади

Месник
14.06.2012 at 06:21

а тут можуть допомогти у справі по футбольним полям? на скільки я поняв там відповідь була дана не так як того вимагалося у запиті. Чи не так?

Небайдужий
14.06.2012 at 09:03

Ну, спробуйте “накапати” 🙂 А заодно й перевірите ефективність безоплатної юридичної допомоги 😉
 

Віктор
14.06.2012 at 09:59

І хто візьметься “капати”))))). Може Ви, Небайжужий??? У Вас юридична підкованість, як то кажуть “на лицо”!!!

Небайдужий
14.06.2012 at 11:14

І хто візьметься “капати”))))). Може Ви, Небайжужий??? У Вас юридична підкованість, як то кажуть “на лицо”!!!

Ну, по-перше, моїх прав на отримання інформації ніхто не порушив. Я із запитом не звертався, тому й захищати мені нема чого. А по-друге, мені юридичної допомоги не потрібно, я й сам добре знаю, як захистити свої права в суді і при потребі зможу це зробити самостійно без будь чиєї сторонньої допомоги 🙂
“Накапати” має той, хто вважає, що його право на отримання публічної інформації було порушене.

Віталій
14.06.2012 at 12:20

Цілком погоджуюся з Небайдужим. До речі, я вже написав своє бачення розвитку ситуації ось тут: http://pravongo.org/hvalonym-futbolistam-platyty-vzhe-neobovyazkovo/
А щодо ефективності безоплатної допомоги, то переконаний, що Ви справді отримаєте її, причому на досить високому рівні. Я особисто знаю окремих членів команди Інституту медіа права, багато хто з дописувачів та читачів ГФХ проходили навчання за їхніми програмами, зараз багато хто з моїх знайомих консультуються з спеціалістами інституту (я також кілька разів звертався і завжди отримував кваліфіковану консультацію). Так що, як то кажуть, рекомендую…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *