Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.01.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА НАМАГАЄТЬСЯ ЗБЕРЕГТИ ВЛАДУ, ПЕРЕФАРБОВУЮЧИСЬ В РЕВОЛЮЦІОНЕРА?

znakВ ці дні український народ піднявся на визвольну боротьбу проти кримінально-олігархічного режиму двічі судимого єнакіївського шапкограбіжника і його прихвостнів за своє право жити на рідній землі в цивілізованій країні.

На вулицях Києва найкращі сини і доньки України щохвилини під кулями та кийками незаконного фашистського бандформування під назвою “Беркут” жертвують власним здоров’ям та життям заради звільнення свого народу від  кримінальної окупації. Прихвостні режиму, які роками смоктали кров з українського народу, розбігаються з провладної партії, як пацюки з тонучого корабля. Не став виключенням і хмільницький міський голова Василь Грушко.

Ще якихось два місяці назад, виступаючи перед зібранням хмільницьких регіоналів, присвяченим 16-ти річчю з дня заснування цієї політичної партії, Василь Пилипович із притаманними тільки йому, щирістю в очах і проникливістю в інтонаціях, вихваляв досягення кривавої КПРС, з розпачем в серці жалкував за розпадом радянської імперії та тим, що Україна не пішла комуністичним шляхом розвитку, а також захоплено вихваляв “здобутки” Партії Регіонів, а особливо – досягнуту нею “стабільність”, проголошував регіоналам “честь і хвалу”, клявся, що помре членом цієї партії, співчував її паханові, порівнюючи його президентські проблеми із “пханням палок в колеса” зі своїми мерськими, а також гнівно таврував ганьбою тих людей, котрі “перефарбовуються” в різні партійні кольори за першо-ліпшої нагоди.

І ось сьогодні міський голова Хмільника, в найкращих традиціях корабельних щурів, опинився на вулицях нашого міста… в лавах “Хмільницького євромайдану”. Як вам, шановні хмільничани, така метаморфоза вчорашнього щирого комуно-регіонала?! Дивлячись на окремих учасників мітингу, які підлесливо оточували Василя Пилиповича і по-собачому віддано, зазираючи йому в очі, чіпляли синьо-жовто-європейську стрічку на його вип’ячені вперед груди, я не могла надивуватися двом речам: бездонній прірві брехливості та аморальності Василя Грушка і цілковитій амнезії його сьогоднішніх вуличних обожнювачів. Це саме про них писав свої безсмертні рядки великий російський поет Олександр Сергійович Пушкін:

Паситесь, мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему рабам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
Наследство их из рода в роды
Ярмо с гремушками да бич.

Це ж треба таке! Вийти на мітинг протесту проти свавілля банди корупціонерів та ворогів свободи і на тому мітингу по-рабськи стелитися перед одним із тих, проти кого ви вийшли?! “Умом не понять” не тільки нашого північного сусіда, а ще й деяких хмільничан….

А саме гидке в цій ситуації те, що це зразково-показове “раболепие” відбувалося під час того, як пан (чи товариш?) Грушко, як і належить переконаному регіоналу, відверто по-хамськи кричав “Не булькай!” і намагався вибити камеру з рук молодого чоловіка, котрий знімав мітинг на камеру та намагався донести до його учасників правду про особу міського голови. При чому, серед найактивніших вуличних захисників мера виявилися колишній “афганець” і ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, котрі, як ніхто інший, відчули на власній шкурі, як “особливу турботу” комуністичного режиму, так і “глибоку повагу” регіоналівського уряду Азарова…. Скандувати “Банду геть!”, “Слава Україні!”, “Героям слава!”, одночасно плазуючи перед безсовісним брехуном, корупціонером та ворогом свободи?! Як таке може співіснувати в одній і тій же голові?! Я не розумію… Парадокс, котрий не піддається ніякому поясненню….

Дорогі мої хмільничани! Схаменіться! Невже народ піднявся на боротьбу проти банди лише для того, щоб в крісла одних пройдисвітів посадити інших?! Ми ж це з вами вже проходили! Може досить вже танцювати на тих самих граблях?! Подумайте, за що ви йдете на “євромайдан”: за свою свободу та краще життя для наших дітей чи за збереження теплих місць для безсовісних корупціонерів, котрі “стрижуть” вас, як безсловесну худобу? І, наостанок, прислухайтеся до слів Ліни Костенко: “Боріться або не беріться!”.

Слава Україні! Героям слава!

 Хмільницька революціонерка.

50 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА НАМАГАЄТЬСЯ ЗБЕРЕГТИ ВЛАДУ, ПЕРЕФАРБОВУЮЧИСЬ В РЕВОЛЮЦІОНЕРА?

Небайдужий
25.01.2014 at 20:02

Жах 🙁

жора
25.01.2014 at 20:03

От Вам і власна Хмільницька “ПросТІТУШКА”.

Пронира
25.01.2014 at 20:24

Яка темрява в головаx…

Гадина
25.01.2014 at 20:45

Мер показав ще раз свою суть, і нехай памятає що може прийти час коли йому можуть сказати не булькай. А народ не адекват. Дідок який з мегафоном після першого зібрання вразив своєю щирісттю, а після цього відео лишній раз підвердив , що возити харчі на майдан це одне а контактувати з владою то зовсім інше. В четвер всі вони говорили що ми й Грушка викенемо з кабінету, а сьогодні йому ленточки вішають і обнімаються. Тьфу, гидота!!! 

жора
25.01.2014 at 20:48

Хто пише під моїм ніком?

Пронира
25.01.2014 at 21:06

“…і нехай памятає що може прийти час коли йому можуть сказати не булькай” А з чого Ви взяли, що цей час якось відрізняється від іншого? Ввжаю, що Володимир відреагував, як нормальна та врівноважена людина на ті неадекватні випади…

Гадина
25.01.2014 at 21:12

Так я ж і говорю що Володимир нормальна і виважена людина, а мер може попасти до тих які так і спілкуються (не булькай)

Телесика Жінка
25.01.2014 at 21:55

Хмільницька революціонерка, звертаюсь до Вас, а також до всіх хто читає увесь цей форум, я корінна Хмільничанка котра не була в Хмільнику 3 роки, по приїзду на свою Батьківщину я НЕ ВПІЗНАЛА наше славетне містечко – перлину поділля, наш Хмільник! Не впізнала – тому що він змінився в кращу сторону, на мою власну думку. Я не буду розписувати так як “Хмільницька революціонерка” але хоч і мале містечко, але цих 30 тисяч проживаючих у ньому людей напевне побачили зміни у місті, тому що їх неможливо непобачити! Чого не можна сказати за попередніх “хазяїв Міста”

???
25.01.2014 at 21:59

А текст до речі не (…) Тетяни та що галапає більше всіх у м/р на сесіях?

???
25.01.2014 at 22:01

жора, схоже на те.

Пронира
25.01.2014 at 22:04

100% темрява…(( Я Вам скажу, і Донецьк змінився в кращу сторону (кажу це без іронії), то, можливо, янукович – прекрасний президент?

АДМІН
25.01.2014 at 22:15

ШАНОВНІ ДОПИСУВАЧІ ТА ЧИТАЧІ ГРОМАДСЬКОГО ФОРУМУ ХМІЛЬНИЧЧИНИ! ЗАРАЗ НА НАШ РЕСУРС ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ АТАКА ТРОЛІВ, ЯКІ ПИШУТЬ ПІД НІКАМИ ІНШИХ ДОПИСУВАЧІВ, АЛЕ ВКАЗУЮЧИ ІНШІ ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ… БУЛО КІЛЬКА “ЛІВИХ” КОМЕНТАРІВ З НІКАМИ “ЖОРА” ТА “ПРОНИРА”… ПОМИЛКОВО ЇХ БУЛО ПРОПУЩЕНО АДМІНІСТРАЦІЄЮ…. НАРАЗІ ВСЕ ВИПРАВЛЕНО І НАДАЛІ, СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ТАКОГО БІЛЬШ НЕ БУДЕ. КОМЕНТИ БУДУТЬ ПРОПУСКАТИСЯ, АЛЕ НІКИ, ЯКІ ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ, БУДЕ ВИПРАВЛЕНО…

Небайдужий
25.01.2014 at 22:25

Не впізнала – тому що він змінився в кращу сторону, на мою власну думку.
 
Незначні косметичні зовнішні покращення- ніщо в порівнянні з астрономічними розкраданнями бюджетних коштів, неймовірним тиском на місцевий бізнес, повною зневагою майнових прав хмільничан, розкраданням земель міста, масштабними фальсифікаціями рішень міської ради  та фактичним позбавленням міста перспектив його майбутнього розвитку, внаслідок чого воно поступово перетвориться на заштатне козятинське село, якщо не провести негайного хірургічного втручання.
Ви того нічого не знаєте, бо живете в іншому місці, а Хмільник сприймаєте лише візуально. Тут зовсім все не так, як вам здається, на жаль 🙁
 

Leo
25.01.2014 at 22:33

Згоден на всі 100% з “Небайдужий”.

sos
25.01.2014 at 22:42

Був сьогодні на мітингу, послухав Васю, аж сльози виступили на очах, від його пламенних речей. Шкода самообраних лідерів Хмільницького майдану, тому що цей пройдисвіт Вася і їх розведе, а коли ПР притисне знов скаже  ПОМИЛИВСЯ. З такими розкладами як сьогодні,кожного разу буде збиратись всьо менше і менше люду, пока не залишаться організатори і Вася.
 

Небайдужий
25.01.2014 at 22:47

Грушко діє за принципом: “Якщо не можеш побороти протест, спробуй його очолити!” 😆

Мегафон
25.01.2014 at 22:51

ну і лексикон у мера. я в шоці.  психологи зрозуміють – реакція неадекватна, так часто буває, коли правда в очі коле

Віктор
25.01.2014 at 23:09

А де громадська варта? Чому вона вже вкотре кидає на барикади простих людей, а сама бумажнею в теплих кабінетах займається, або в стороні відстоюється?

Гадина
25.01.2014 at 23:10

Вітя не (…)

Віктор
25.01.2014 at 23:12

І тобі щастя…. кімнатний революціонер!!!

Гадина
25.01.2014 at 23:13

Зупиніть відео на 5 секунді.
 

Гадина
25.01.2014 at 23:15

Я тобі в понеділок напишу все по цьому поводу тут

ЛІДЕР
25.01.2014 at 23:15

В нас в місті багато змі- наприклад вася поміняв мотоцикла на дуже длрогого, його синочок купив два лекси  для себе та жонушки ,купили в Хмільнику “хатинку” та ще в Києві квартирку та ….про що громаді не відомо бо дуже вуалюється.

Віктор
25.01.2014 at 23:21

Та хоч на 55-й, бо якщо ми програємо, то до відповідальності не силует на дальному плавні 5 секунди місцевого зібрання притягнуть до відповідальності… Не тих депутатів котрі на сесіях галакає (хоча по суті). Саме тому я просто обурений такою поведінкою позиції Громварти!!! Досить ховатися, сьогодні питання Грушка та Дреженкова є другорядним, оскільки його мають вирішувати впершу чергу депутати (представники народу), а якщо вони не спроможні, тоді вже народ, основне питання в тому, в якій країні ми будемо далі жити!!! Наче розумні люди, а намагаєтеся ось це маленьке під шумок підсунути під велике!!!  

Віктор
25.01.2014 at 23:23

Я тобі в понеділок напишу все по цьому поводу тут
З таким підходом можеш на заборі написати – толк такий же буде. Людина яка себе поважає говорить в очі!!!

Гадина
25.01.2014 at 23:29

Бля а ти багато наговорив  в свому житті

Віктор
25.01.2014 at 23:31

Чуєш ти гадина, це що погрози?

ХМІЛЬНИЧАНИН
25.01.2014 at 23:33

А та ТЕТЯНА ,яка більше за всіх галакає на сесіях , то часом не КАРПЕНКО  БО КАРПЕНКО ТЕТЯНІ яка є головою тимчасової контрольної комісії вдалося разом з колегами відкрити очі хмільничанам на махінації мера та його дружбана петі .По матеріалах комісії прокуратурою було порушено кримінальну справу по підробці рішень міської ради в земельній сфері .Якщо в простих хмільничан відбирають незаконно земельні ділянки ,то по допомогу вони чомусь біжать тільки до КАРПЕНКО.Мабуть якби всі депутати нашого Хмільника на сесіях галакали  , а не ховали свої голови в дупи васі петі та ще петі то дійсно наш Хмільник був би вже на сьогодні КВІТУЧИМ,

Справедливий
25.01.2014 at 23:47

Добрий вечір. Дуже цікавить питання,  а де в данний час наші так званні “опозиціонери” Карпенко,  Шеремета, Дорох та інші?     Чому вони не організовують протести та зібрання? 

ВІН
25.01.2014 at 23:55

Мабуть перечислені опозиціонери ждуть до себе в спілку Справедливого коли він проснеться тай вже будуть діяти не тільки в міській раді а ще й під нею.

ОДИН
25.01.2014 at 23:57

Справедливий , а ти ще щось вмієш окрім як задавати питання.

Віталій
26.01.2014 at 00:00

))) Мені приємно, що Ви поставили мене в один список з Карпенко та Шереметою та ще й опозиціонером, назвали…))) Хоча саме до мене слово “опозиціонер” потрібно вживати саме в лапках… я не належу до жодної опозиції, тому що не є членом жодної партії…)))

А щодо моєї участі в мітингу, то і позавчора, і вчора я там був…))) Сьогодні не був…))) Причина банальна: не мав змоги доїхати до Хмільника, а пішки йти таким морозом не наважився…)))

Сподіваюся. що задовольнив Вашу цікавість… )))

Справедливий
26.01.2014 at 00:07

Не зовсім. Приймати участь і організовувати- дещо різні речі. І все таки цікаво- де всеж  наша місцева опозиція? Чи вся їх опозиційність стосується тільки поділу земельних ділянок?

Віталій
26.01.2014 at 00:28

Я не знаю (хоча бачив на відео, принаймні одного члена “Громадянської варти”). Але навіть за те, що вони проявили свою опозиційність та громадянську позиції під час дерибану землі, велика їм дяка…)))

Антоніо Ґрамші
26.01.2014 at 00:32

Александр Пушкин
 
Изыде сеятель сеяти семена своя
 
Свободы сеятель пустынный,
Я вышел рано, до звезды;
Рукою чистой и безвинной
В порабощенные бразды
Бросал живительное семя –
Но потерял я только время,
Благие мысли и труды…
 
Паситесь, мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему стадам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
Наследство их из рода в роды
Ярмо с гремушками да бич.
 
Ключові слова:
Рукою чистой и безвинной
…..
Бросал живительное семя
 
От такого лідера потрібно. А так…. 
 
Прирівняйте ці слова до кервників Майдану????

Віктор
26.01.2014 at 00:34

Шановні, щодо дій Громадянської варти в справі відстоювання позиції громади в ряді кричущих справ – це одне! Це дуже серйозна та плідна робота! Цього ніхто, принаймні я, не заперечує!!!
Наразі мова йде про суспільно-політичну ситуації в країні!!! Програємо там – кому ті ділянки вже потрібні будуть, заберуть і так все!!!

Володимир Шеремета
26.01.2014 at 00:54

Шеремета був на початку мітингу позавчора (потім працював на зборах громварти), разом із Карпенко та Дорохом був вчора (потім працював на постійній бюджетній комісії щоб грошей у хмільничан менше крали), і був в кінці сьогодні  з Володимиром Плахотнюком і членом громварти Андрієм Аврамчуком, де під памятником Шевченку пробував розкрити очі і зняти лапшу з вух простодушних мітингувальників, яку ім навішував грушко. І думаю що вдалося. То ж …
 

Небайдужий
26.01.2014 at 01:01

Наразі мова йде про суспільно-політичну ситуації в країні!!!
 
Дуже добре. І що по вашому повинні робити опозиційні депутати міської ради для вирішення тієї ситуації? Ходити з прапорами вулицями Хмільника і кричати “Панду геть!”? Скажу вам, що не дуже та Панда боїться криків на вулицях. І пісень не боїться і диких танців також. В Києві два місяці кричали,  співали і танцювали, а Панда навіть не почухалася… Заворушилася лише тоді, коли обласні держадміністрації по всій Україні почали переходити в руки протестувальників, а опозиційні депутати місцевих рад почали утворювати осередки Народної ради. Ось тут Панда вже перелякалася не на жарт 🙂
Так і нашим місцевим депутатам нема ніякого смислу водити хороводи з Грушком вулицями міста, викрикуючи мантри, а слід зібратися і проголосити створення Хмільницького міського осередку Народної ради України, що у Панди не було ніяких важелів впливу тут.
Із загальноукраїнського процесу народовладдя випадати не варто.

Пронира
26.01.2014 at 01:40

Вітя, купи собі чупа-чупс, багатенно чупа-чупсів…

Пронира
26.01.2014 at 02:35

Кілька разів передивляюсь відео і щоразу дивуюсь… це ж треба, вийти на Майдан за власну свободу, гідність, непоxитність, переконання та. ін., але при вигляді СРАКИ впасти на коліна з непереборним бажанням цілувати, цілувати, цілувати… Шкода, але це проблема на генетичному рівні ((

Віктор
26.01.2014 at 08:15

Пронира, ну-ну! Перед тим як щось писати вийми свій чупа-чупс із рота!

жора
26.01.2014 at 11:32

Грушко черговий раз довів своє гниле їство. Керівник міста має бути взірцем для громади, а не її соромом! А безхребетні люди в черговий раз дивують своєю тупісттю..  Тих торгашів обкладають даниною, а вони васі биндочку на груди, він разбазарив землюі при цьому нажився, а ми його в дупу поцілуємо.  Дійсно золоті слова сказано, народ має таких правителів на яких заслуговує,,

LEON
26.01.2014 at 12:05

Іноді хочеться вилити саму брутальну лайку на тих хто нечесно торгує на базарі, але згадую, яка це важка праця і все пробачаю, але коли бачу цих же  лаюдей, як вони лижуть дупу брехливим злодіям – керівникам і жалкую, що не зробив це раніше. Ми часто осуджуємо  свинячого лікара, який потрапивши в крісло мера, не зрозумів,що він вже не лікар, хоча, як був свинею так і нею залишився. Не дивуйте йому, аже перед цим він більше часу проводив серед худиби а з неї що візьмеш. Скотина вона і є скотина.

Гаврош
26.01.2014 at 12:27

Звертаюсь до “Жінка Телесика»  так звичайно приємно бачити як змінилось твоє місто, але хто приклав до того руку ?  Один оцей мер?  Ні.  Мер повідомив громаду про те,  хто і чим  з підприємців,  на його прохання,  допомагав  за свій рахунок  приводити до порядку наше місто, а чи повідомив він як потім проти  тих  підприємців  чинився тиск його «молодою командою», чи відомо Вам як вони відстоювали свої права в судах? До речі відстояли. А Вам відомо, як проводяться тендери на різні роботи, він повідомив  громаду  про відкати?
Оскільки, Ви давно були у нашому місті, то пропоную Вам  завітати до невеличкого парку на території  Соцзабезу (поблизу СШ № 1). Там теж за ініціативи керівника приведена територія до порядку. Той керівник теж має хист до облаштування території, але він не веде себе як хам,  не деребанить бюджет і веде себе по відношенню до тих людей, що йому допомагають, з повагою і вдячністю.
А виступають  Хмільничани ,  як і усі чесні та порядні люди на майданах по всій Україні,  проти тих  подвійних  стандартів  за  якими  живуть  такі мери і керівники країни. У таких керівників принцип  один: «для них і їхніх друзів усе, а для інших закон».  Вчора він був регіоналом,  сьогодні вже підтримує майдан, а завтра прийде окупант і він теж буде за нього. Він постійно буде каятись, плазувати перед владою, яка  його підтримує та не наказує за протиправні дії, а ми маємо йому прощати і вірити? 
Ні, повірте, є порядні люди,  для  яких  отакий  маленький  Хмільник, як часточка України, може стати не полігоном для власного збагачення, а приводом створити територію для комфортного життя і роботи усіх мешканців цього міста, від простого пенсіонера, роботяги до підприємців і інвесторів. З рівними правами і однаковими для усіх правилами гри.
Молоду людину, що знімала відео, саме  такі подвійні стандарти у виконанні мера і обурили. Та мер, повірте  щиро,  по іншому  і  не вміє, не бачив він іншої  поведінки, не читав він в дитинстві «нужных книг». Не знає він що таке порядність, і люди що навколо нього, теж з такими ж принципами.
Думаєте, Василю Пилиповичу, що Бог дав вам владу, та ні, Люди  які Вас підтримали та обрали. А влада була Вам дана як випробування, тож і відповідатимете і перед Богом і перед людьми.
http://youtu.be/sfdwazsH148

Пронира
26.01.2014 at 15:56

Вітя, намагайся після того, як щось написав ретельно перечитати та проаналізувати текст… Допомагає. Про тебе, як про місцевого активного діяча знає досить багато людей. Про якість твоєї діяльності (якою б вона не була) також… Твої дописи щодо діяльності “Громадянської варти” вважаю, м”яко кажучи, не зовсім зрозумілими. Чому? Поясню. Дане об”єднання, до якого в основному вxодять депутати XМР, своїми діями, викривльними матеріалами, злагодженою роботою навели гучний шороx в місті та змусили всю Україну бачити ці безчинства, інша справа – реакція правооxоронців та обласної влади, котрі або “в тємі”, або просто покривають злочини за наказом “зверxу”. Також варто зазначити, що на місцевому рівні мало громад можуть “поxизуватись” тим, що мають досить велику кількість морально нормальниx представників в радаx, мають підтримку з боку потужної ГО, активний інтернетмайданчик для вільного висловлення і про це також відомо на всю Україну. Інше питанння: якщо ти, Вітя, вважаєш роботу циx людей не достойною твого сприйняття та належної оцінки, чому не поповниш лави цього об”єднання та не спрямуєш своє бачення на покращення результативності роботи ГВ? Відповім. Забагато в тебе амбіцій, але замало дуxу для реалізації. Для того, щоб говорити про, здається “пісяння на забори” потрібно для початку самому, щось зробити… Випаду в сторону ветеринара про приналежність до ригіаналів (тим більше чия б мичала), та скандування на Майдані “Панду геть” не достатньо і ти, як активна людина, мав би це зрозуміти. Так що, Друже, більше діла та менше амбіцій… Про свою відкритість та мою “трусливость” вже не пиши. Оk?)))

XXL
26.01.2014 at 18:03

Вітя, почитай уважно маніфест “Громадянської варти”, дане депутатське обєднання створене не для вірішення політичних питань, а виключно для вирішення питань які стосуються життєдіяльності нашого міста. До варти входять як опозиційні депутати так і члени ПР, тому прийди на сесію і запропонуй всім членам фракції ПР наслідувати твій приклад, вийти з ПР та розпустити фракцію ПР в міській раді.

Пронира
27.01.2014 at 15:00

Не здивуюсь, якщо у сірожи та на офсайті з”явиться матеріал про те, як в Xмільнику відбулось віче за сприянняММ…)))

Жека
28.01.2014 at 10:00

Грушку не вистачає штанів з лампасами і шапки адідас

Віктор
28.01.2014 at 17:37

Шановні дописувачі Пронира та XXL, висновки зроблено, адже насправді робимо спільну справу!

Хмільницька революціонерка
30.01.2014 at 17:33

Дорогі мої хмільничани!
Ви- справжні громадяни та патріоти нашого міста! Дякую вам за активну громадянську позицію, проявлену сьогодні на черговій сесії міської ради під час проведення голосування про недовіру корупціонеру, дрібному злодюжці з тяжкими наслідками і просто хаму!
Пробачте мене за те, що дозволила собі засумніватися у вашому щирому прагненні змінити наше життя на краще! Я пишаюся вами і тим, що я також хмільничанка!
Не припиняйте контролювати міську владу своєю присутністю на її сесійних засіданнях під час вирішення доленосних питань для Хмільника! Ми всі сьогодні переконалися, що перед обличчям громади керівники міста поводяться зовсім не так, коли нас немає поруч.
Це- наша влада і ніхто окрім нас її не проконтролює і не змусить нам служити!
Слава Україні! Героям (согодні це ви, дорогі мої земляки) слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *