Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.04.2017

ХТО ГОЛОСУВАВ ЗА СКАНДАЛЬНЕ РІШЕННЯ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ В ХМІЛЬНИКУ?

Як відомо читачам Громадського форуму Хмільниччини, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення, яким було створено значні ризики виникнення корупції під час здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів міста Хмільника. Мається на увазі підняття “планки” для допорогових закупівель до 50 000 гривень.

Про негативні наслідки прийняття цього рішення йтиметься в наступних публікаціях. А зараз пропонуємо вашій увазі витяг з протоколу засідання виконавчого комітету, який стосується закупівель.

Варто зазначити, що на засіданні виконавчого комітету були присутні 7 його членів, а саме: Редчик С.Б., Сташко А.В., Загіка В.М., Грицишин О.П., Лоїк А.В., Найчук С.С., Плотиця О.В..

Всі вони, одноголосно, проголосували за прийняття рішення, яке має високий рівень корупціогенності, тобто таке, що містить високу ймовірність виникнення корупції.

Далі, власна, витяг з протоколу…

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.04.2016 року №181”Про впровадження електронних закупівель” зі змінами
ДОПОВІДАЛА: Прокопович О.Д.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”, враховуючи службову записку  юридичного відділу міської ради та підготовлений проект рішення пропонується підвищити поріг для допорогових закупівель, що здійснюються коштом міського бюджету з використанням електронної системи Prozorro відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі” більше 40,0 тис. грн.. з ПДВ.  Але, враховуючи власні практичні проблеми та досвід інших органів місцевого самоврядування (рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради №996 від 28.04.2016 року) прошу  підвищити поріг для допорогових закупівель більше 50,0 тис. грн.. з ПДВ.

ВИСТУПИЛИ: Загіка В.М.

У державному класифікаторі продукції та послуг обмежили список товарів до 4 знаків і відповідно дуже багато товарів підпадають під одну групу. Здається дрібниці, але постійно потрібно “грати” Prozorro, що затягується в часі для вирішення елементарних питань.

 

Редчик С.Б.

Я вам гарантую, що  тендерний комітет буде  повідомляти про усі  закупівлі до 50,0 тис.грн. на офіційному веб-сайті міста. Сьогодні більшість органів місцевого самоврядування почали піднімати поріг для допорогових закупівель.

 

Загіка В.М.

Хмільницька райдержадміністрація теж буде піднімати поріг для допорогових закупівель в межах 30,0-40,0 тис.грн.

 

Найчук С.С.

А як в інших містах, чи проводили аналіз?

 

Редчик С.Б.

Так, вивчали, але на перших порах усі поставили менший поріг. З часом у роботі побачили серйозні ускладнення і почали вносити зміни. Для прискорення вирішення питань я думаю, що це варто зробити,- внести зміни до рішення, ми нічого не порушуємо є законна норма.

Прошу підтримати пропозицію і підвищити поріг для допорогових закупівель більше 50,0 тис. грн. відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”. Критика громадськості  з цього питання може бути. Але я вас запевняю, якщо будуть збої при проведенні закупівель до 50,0 тис. грн. ми зразу повернемось до цього питання і внесемо зміни.

 

Загіка В.М.

Це стосується і комунальних служб. По автозапчастинах не можемо терміново закупити поки не пройшло через Prozorro.

 

Редчик С.Б.

Усі угоди по закупівлях будуть оприлюднені. Ця інформація буде у відкритому доступі, тож кожен буде бачити хто купує, що купує і за що купує, та за бажання зможе взяти участь.

 

Найчук С.С.

Головне, Сергій Борисович, щоб апарат міської ради  виконував свої функції.

 

Редчик С.Б.- прошу  проголосувати за пропозицію та підвищити поріг для допорогових закупівель більше 50,0 тис. грн.

Голосування: “За”          – 7

“Проти”    – немає

“Утримались” – немає

 

ВИРІШИЛИ :       Рішення  № 151 прийнято одноголосно

25 Comments on “ХТО ГОЛОСУВАВ ЗА СКАНДАЛЬНЕ РІШЕННЯ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ В ХМІЛЬНИКУ?

Олена Черній
26.04.2017 at 20:09

Шкода, що прихід Загіки одразу знаменується корупційними ризиками… Коли його просували на дану посаду, всім вже було відомо про нечистого на руку начальника водоканала, от і маємо… Налагодженим шляхом ідемо… Буликова зі своїми ковбасами завдяки невісточці пустить по світу місто… управління освіти знову почне інтенсивно добудовувати по 10 будинку…і тд і тп…Де діти всіх цих…Вже так дістали …

Олена Черній
26.04.2017 at 20:10

І рішення одноголосні… Ні сорому, ні совісті…

Віталій
26.04.2017 at 20:31

Склалася дуже комічна ситуація))) Один з членів виконкому, який був присутній на цьому засіданні, клятвєнно запевняв, що він зробив все можливе, щоб це рішення не було прийняте. А от з протоколу видно, що він не те, що не виступив з протестом чи хоча б своїх 5 копійок в обговорення вставив, а проголосував “ЗА” прийняття цього рішення. Фу-фу-фу!))).

Денис Житник
26.04.2017 at 20:57

Взагалі цей протокол напевно не все відобразив, що вони там говорили, для цього треба вести стенограму щоб записували кожне слово, хоча б по важливих питаннях. От нехай посадовці це рішення всеж скасують і обмізкують механізм, як же купувати без прозорро, те що несподівано ламаеться і те що треба швидко замінити, дозволити таке у порядку виключення з інформуванням громадськості. І наскіль ж часто треба міняти автозапчастини? Взагалі посадовці мають навчитися ефективно планувати закупівлі, тоді збоів і не повинно бути. Що ж це там таке стало часто ламатися з приходом Загіки? Може раніше понакуповували непотрібного взявши відкати, а те що ремонтувати постійно треба теж ім на руку, гроші постійно крутяться і нашим і вашим, а може взагалі, то симуляція ремонту. І чому саме Буликова писала службову вона ж безпосередньо не веде торгів є ж тендерні комітети це ж іх головний біль?

Денис Житник
26.04.2017 at 21:00

Віталію, а це часом не той виконКУМівець, що сказав Вам через неофіційні канали про це рішення?

Віталій
26.04.2017 at 21:02

Одразу хочу зауважити, що пан Загіка, м’яко кажучи, сказав неправду. Порядок проведення закупівель не потрібно було застосовувати, коли щось зламалося і потребує негайного ремонту. Це чітко було написано в самому порядку. Наш Порядок враховував (і враховує!) максимальну кількість форс-мажорів, які могли виникати під час закупівель з використанням Прозорро. Жодних проблем з використанням Прозорро не було, принаймні що стосується проведення “термінових” закупівель))).

Денис Житник
26.04.2017 at 21:08

Віталію говоріть не мягко, а кажіть, як є виходить, що Загіка ввів виконком в оману, а чому інші на це очі закривали вони теж повині це знати.

Віталій
26.04.2017 at 21:12

я не знаю, як це виходить. Але факт залишається фактом: жодних перешкод для проведення термінових закупівель наш Порядок не містить.

Денис Житник
26.04.2017 at 21:17

Ну тут два варіанти, чи вони дурні не знають про це і не можуть зрозуміти, чи вони придурюються роблячи вигляд, що не знають і не розуміють про термінові закупівлі, а протокол може бути грамотною фальсифікаціею.

Віталій
26.04.2017 at 21:24

Ой, я Вас просю))) Ми маємо аудіозапис засідання)))

Денис Житник
26.04.2017 at 21:50

І що цей запис співпадае з написаним протоколом?

Денис Житник
26.04.2017 at 21:51

І взагалі аудіозапис можна обійти, перед засіданням виконкому домовитися можна хто саме що буде говорити.

Віталій
26.04.2017 at 22:00

Та яка різниця? Головне, що є інформація хто голосував і за що саме голосував… А хто про що там домовлявся – хай буде на їх совісті)))

Стажор
27.04.2017 at 07:18

Накуплят на Водоканал парфумів, засобів гігієни і презервативів на 30000 грн. і дальше будуть трахати жителів Хмільника- зроблять таріф на воду по 100 грн.
Це вже навіть і не смішно(((.
Куди цей Редчик дивиться?
Чи йому засліпило очі від должності мера, яку він заняв чисто случайно?

Денис Житник
27.04.2017 at 18:24

Гандони напевно використовують для ізоляціі прориву водопровідних труб, парфуми для перекриття каналізаційних ароматів. А може працівники водоканалу влаштовують собі на свята бісексуальні корпоративи в стилі BMSD, ще б закупили батоги, шкіряні штани, шипований нашийник з цепом.

Стажор
27.04.2017 at 20:01

Хто мені скаже, а накуя видумувати лісапєта? Адже все вже було гарно наладжено?
Але ж ні, треба щось придумати нове і нікому незрозуміле: http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/6872

Alex
29.04.2017 at 09:31

Загика зразу взявся за своє набивати карман. Автозапчастини купляти у Найчука за 10 кратними цінами без прозоро(даже і був барєр але кому заважало суму розбивати на 5 накладних?), а різницю в карман. Ой біда Вам Сергій Борисович…

Денис Житник
29.04.2017 at 12:20

Це показова імітація профілактики корупціі

Денис Житник
29.04.2017 at 12:29

От Вам взаемовигідна співпраця майданера із регіаналом і обидва члени виконкому. При Редчику відбулася рокіровка сірих кардиналів, Шевченка з Павлюком прибрали, а на заміну ім прийшли нові заступники і всім відомо хто за ними стоіть. Я не знаю наскільки Редчик може впливати на них, може вони йому диктують правила гри.

Стажор
29.04.2017 at 14:47

Ще не забувайте за те, що Найчука невістка робить в Редчика.

Віталій
29.04.2017 at 16:22

В Редчика? Оужас!))) Редчик має якийсь приватний бізнес і вона там працює?))). А якщо ні, то не в Редчика, а на відповідній посаді у відповідному структурному підрозділі міської ради)))

Стажор
29.04.2017 at 19:24

Працює на Редчика)
Адже він її роботодавець.

Віталій
29.04.2017 at 19:40

Ги))) Цікаве трактування…))) На Редчика вона працюватиме тоді. коли він піде з посади, відкриє власну справу і візьме її на роботу)))

Денис Житник
29.04.2017 at 20:13

Найчук попросив Редчика і той посприяв взяти невістоньки на посаду, так як колись прокурор Багрій попросив Мельничука, щоб взяли на роботу його доньку Баликову, а невістка Коломійця колишнього секретаря ради теж працюе у міськраді, син Тендерис теж працюе у міськраді, ще може кого знаете долучайте до списку, короче сімейні підряди, беруть своіх і все зовні у законій формі, але ж занадто багато співпадінь. От і процвітае кумізм, а разом з ним і корупція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *