Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.04.2013

ХТО КРАЩЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТЬСЯ В ОСВІТІ ХМІЛЬНИКА?

yokНе поспішайте з відповіддю на це питання, тому що міський голова Хмільника Василь Грушко вважає, що це… директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації ігор Івасюк.

Під час наради за участю губернатора Василь Грушко, чи то бажаючи зекономити час, чи то справді не володіючи ситуацією з освітою в місті, заявив наступне:

«Я не буду зупинятися на тому, що ми чули від Ігоря Дмитровича на нараді 18 січня – він краще Вас поінформує, що в нас змінилося в цьому напрямку. Тому по закладах освіти я не буду займати час…».

Це виклакало певне невдоволення губернатора, який зазначив наступне:

«Василь Пилипович, ми вже на скільки поспрощували свою процедуру і відношення до роботи, що вже дальше нікуди… Ігора Дмитровича я бачу кожен понеділок і чую його, повірте мені».

Також губернатор зазначив, що він витрачає багато часу на участь в подібних зустрічах, а міський голова «занадто зайнятий багатьма речами»…

Сподіваємося, що під час наступної зустрічі з губернатором Василь Грушко розповість про всі проблемні питання, які є в освіті міста. Зокрема, що стосується наповнюваності класів в окремих школах…

4 Comments on “ХТО КРАЩЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТЬСЯ В ОСВІТІ ХМІЛЬНИКА?

і шо?
04.04.2013 at 01:37

Знову Ви за своє, як в тому анекдоті: “а блохи?…”

Небайдужий
04.04.2013 at 11:16

“Лёгкая придурковатость делает человека практически неуязвимым” (с) Д. Чекалкін

LEON
04.04.2013 at 12:47

Цей зазнавшийся самодур думає, що він Бога за ноги схопив і разом з ним літає.

Пронира
08.04.2013 at 21:15

Трішки по іншому висвітили ситуацію на офсайті http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=65174)) “У підсумку, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан закликав владне представництво акумулювати усі зусилля для вироблення головних критеріїв планувального підходу території, не бути прихильниками спрощеного підходу до вирішення питань місцевого значення…” З цього абзацу можна зробити висновок, що губернатор цілком підтримує те, що робиться в Xмільнику, лише радить “не бути прихильниками спрощеного підходу”)) Це ж треба бути такими лисами, щоб повністю перекрутити зміст отриманиx піз..лєй)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *