Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.09.2012

ХТО ЛІДИРУЄ НА ОКРУЗІ №13?

Сьогодні і в мережі інтернет, і в друкованих засобах масової інформації, з’явився матеріал, в якому йдеться про те, що на окрузі №13, до якого, окрім Козятинського та Калинівського районів, входить і Хмільницький, та, власне – Хмільник, «визначилось два основних конкурента в боротьбі за депутатський мандат» – Катеринчук та … Філонов.

Пропонуємо до уваги читачів Громадського Форуму Хмільниччини цитату з матеріалу, який розповсюдила «Свобода слова в Україні» з посиланням на газету «33-й канал»:

«В 13 окрузі нарешті визначилось два основних конкурента в боротьбі за депутатський мандат – це два Миколи. Микола (Перший) Катеринчук, палкий оратор та «человек с телевизора», як називають його місцеві мешканці та Микола (Другий) Філонов, козятинець та головний редактор «Свобода Слова в Україні». Пише газета “33 канал”.

Саме такі висновки можна зробити з останніх соціологічних досліджень, які зафіксували, що рейтинг Миколи Катеринчука, як і самої об’єднаної опозиції зупинився, а рейтинг місцевого самовисуванця продовжує зростати»…

Шкода, що матеріал не містить результатів отих «соціологічних досліджень». Дуже цікаво було б на них поглянути…

Звичайно, провести якесь альтернативне опитування ми не маємо змоги. Також не можемо ставити під сумнів результати інших досліджень, які показали саме такий результат. Тому пропонуємо читачам Громадського форуму Хмільниччини висловити свою думку щодо лідерів виборчих перегонів, принаймні, що стосується Хмільника та Хмільницького району…

Нагадуємо, що в нас на окрузі балотуються такі особи:

 1. Борисюк Тарас Григорович
 2. Гайдаєв Юрій Олександрович
 3. Герасимова Ірина Дмитрівна
 4. Добруцький Ігор Ігорович
 5. Зубко Ігор Миколайович
 6. Кавунець Андрій Володимирович
 7. Катеринчук Микола Дмитрович
 8. Климчук Олександр Миколайович
 9. Коваль Тарас Іванович
 10. Негруб Микола Іванович
 11. Оніщенко Сергій Вікторович
 12. Палій Ліна Миколаївна
 13. Побережний Олег Володимирович
 14. Сусла Василь Станіславович
 15. Філонов Микола Валерійович
 16. Черній Василь Васильович
 17. Шепелев Олександр Олександрович
 18. Юрчишин Петро Васильович
 19. Яремчук Юрій Якович

То ж пропонуємо читачам висловлювати свою думку щодо лідерів виборчих перегонів. Принаймні в Хмільнику та Хмільницькому районі…

53 Comments on “ХТО ЛІДИРУЄ НА ОКРУЗІ №13?

Віктор
26.09.2012 at 22:19

Факт маніпулювання людською думкою на лице. Той зупинився, той пришвидчився… брехня то все!!! Хто заказує музику, такій й рейтинги!!! Я, особисто, не вірю що в Миколи (першого) лідируючі позиції…

Віталій, якщо ти закликаєш людей “висловлювати свою думку щодо лідерів виборчих перегонів. Принаймні в Хмільнику та Хмільницькому районі…”, то, на мою думку, варто список 19-х висвітлювати, або за алфавітом, або за датою подання своїх кандидатур до ЦВК!!! Це заради незаангажованості.

Віталій
26.09.2012 at 22:34

))) А яка різниця?))) від цього чийсь рейтинг зросте?))) Але якщо когось напрягає прізвище Коваля на початку списку, то цьому є цілком логічне і цілком невинне пояснення…))) Коли готувався матеріал, то список кандидатів було скопійовано з цього матеріалу: http://pravongo.org/do-verhovnoji-rady-ukrajiny-balotuyutsya-troje-hmilnychan/
Але для того, щоб більше нікого не бентежило розміщення прізвищ в цьому списку – їх буде розміщено в алфавітному порядку…)))
В будь-якому разі все ж таки пропоную визначатися з рейтингом…
 

Небайдужий
27.09.2012 at 00:05

Головним редактором газети «Свобода слова в Україні» є…. не вгадали? Так! Правильно! Кандидат в народні депутати- Філонов!
Навіщо було його власну агітку сюди передруковувати? Ну прорекламував чоловік сам себе в своїй газетці, висмоктав із свого пальця “соціологічне дослідження”… що там такого? Зате тепер виборці знають, хто з кандидатів любить брехати 😉

Віталій
27.09.2012 at 00:32

От Вам і відповідь на питання щодо того, навіщо було передруковувати сюди його агітку…))) А якщо серйозно, то справді цікаво, хто, на думку хмільничан, лідирує в передвиборчих перегонах? як на вашу думку?

Небайдужий
27.09.2012 at 00:40

А біс його зна? Чого зараз загадувати? До виборів ще цілий місяць. Багато чого може змінитися в симпатіях та антипатіях виборців. Голосування покаже….
Дуже сподіваюся на те, що у людей все ж таки переможе прагнення змінити бандитську владу (тільки не на “абьєднану апазицію” імені Капітельман-Ґріґян! Бо хрін за редьку не солодший.)… Інакше- гаплик Україні 🙁

Небайдужий
27.09.2012 at 00:47

ГОЛОВНЕ НЕ ТОЙ ХТО КАЖЕ, А ТОЙ ХТО ГОЛОСУЄ.
ГОЛОВНІШЕ НЕ ТОЙ ХТО ГОЛОСУЄ, А ТОЙ ХТО РАХУЄ.
НАЙГОЛОВНІШЕ НЕ ТОЙ ХТО РАХУЄ, А ТОЙ ХТО СЛІДКУЄ ТА НЕ МОВЧИТЬ!

Ольга
27.09.2012 at 09:00

На мою думку список лідерів мав би бути таким:

Катеринчук Микола Дмитрович
Гайдаєв Юрій Олександрович
Побережний Олег Володимирович
Зубко Ігор Миколайович
Добруцький Ігор Ігорович
Черній Василь Васильович
Юрчишин Петро Васильович
Шепелев Олександр Олександрович

враховуючи в першу чергу відповідність освіти, професіоналізм, досвід, і що дуже важливо порядність та вміння спілкуватися з людьми (думаю, що зрозуміло чому Петро Васильович Юрчишин посів перед останє місце в списку).

 

Віталій
27.09.2012 at 09:29

Цікавий розклад…)))

Ольга
27.09.2012 at 09:42

Спілкування з людьми із Калинівки та Козятина свідчить, що серед лідерів Катеринчук та Гайдаєв. 

Небайдужий
27.09.2012 at 11:42

А спілкування з жителями Хмільника та Хмільницького району свідчить про те, що Катеринчук з Гайдаєвим- відверті аутсайдери 😉

Ольга
27.09.2012 at 12:18

Це тільки моє і Ваше Небайдужий спостереження за передвиборчим процесом, все покажуть вибори. Але цікаво  знати кому Ви віддаєте перевагу і чому?

Ваван
27.09.2012 at 13:03

Мій вибір- Тарас Коваль, без варіантів!
Єдиний кандидат, пані Ольго, який відповідає всім вашим критеріям+ патріот, не корупціонер, правозахисник (найвищого ступеню професіоналізму)+ кришталево порядний чоловік. За такого ніколи не буде соромно. Він місцевий і ніколи й нікому не відмовить в захисті його прав. Знаю по собі.
Якщо ми хочемо не просто щось змінити в Україні, а врятувати її від знищення кримінально-окупаційним режимом, то повинні вибирати виключно українських націоналістів. Серед всіх наших 19 кандидатів Тарас Коваль- єдиний націоналіст.
Тому я (як і багато моїх друзів та знайомих) буду голосувати тільки за нього.

Ольга
27.09.2012 at 13:32

Мені дуже приємно, Вован, що не всі вважають, що потрібно проголосувати за того хто збудував “нам ” санаторій та молокозавод, чи обстежив діток у дитячому садочку. Я погоджуюсь з Вами, що Т. Коваль людина, яка має право бути народним обранцем, але я боюсь, що він не є прохідним кандидатом по нашому округу, люди його не знають. 

Ваван
27.09.2012 at 14:07

Ще взнають. До виборів ще достатньо часу для того, щоб поінформувати людей про кандидата. У когось є мільйони для виборчої каманії. Ось вони грошима й розкидаються в усі сторони, сподіваючись “відбити” свої витрати потім вже на посаді, за наш же з вами рахунок. А хтось грошей  не крав, “відбивати” нічого не збирається, тому вкладає в свою кампанію рівно стільки, щоб було достатньо для поширення інформації про себе. Такі кандидати завжди на початку кампанії тримаються в тіні своїх більш грошовитих конкурентів й починають про себе заявляти лише на “фінішній прямій”. Думаю, так воно й буде у випадку з Тарасом Ковалем. А остаточний вибір вже за нами. Якщо ми себе поважаємо, то мусимо обирати в першу чергу того, хто нас поважає, не вважаючи, що ми бидло, яке можна купити за копійчані подачки, щоб потім на протязі п’яти років спокійно “доїти” та “витирати ноги” об нас, як об річ, яку було куплено перед виборами.

Небайдужий
27.09.2012 at 14:39

Але цікаво  знати кому Ви віддаєте перевагу і чому?

А можна я не буду відповідати на це запитання? 😉
Мій вибір, це моя особиста справа. Можу вас, пані Ольго, запевнити лише в одному, я не збираюся голосувати ні за нинішніх депутатів, бо жоден з них не відповідає моєму еталону парламентаря, а також ні за яких “благодійників-грошових мішків” чи самовисуванців з невизначеними політичними переконаннями, які є потенційними “тушками”-кнопкодавами.
Ситуація в країні дуже сумна. Якщо ми її не змінимо, при чому- кардинально, то робити в цій країні далі нема чого. Доведеться рятуватися десь за кордоном, на Заході. Тут буде жити просто небезпечно 🙁

Віктор
27.09.2012 at 15:47

Але якщо когось напрягає прізвище Коваля на початку списку, то цьому є цілком логічне і цілком невинне пояснення…))) 

Мене прізвище Коваль ніколи не напрягало, адже знаю цю людину як порядну та цілеспрямовану, тобто виключно із позитивної сторони.
В даному випадку Віталій перекрутив зміст мого зауваження. 

Кьёче
27.09.2012 at 15:47

З Небайдужим згоден щодо прагнення отримати депутата не від “бандюків”. Щодо іншого… Якщо кандидат уже 10 років тримається ОДНОГО БЕРЕГА(розр. моя), то я буду підтримувати його.

Віктор
27.09.2012 at 19:33

Віталій виправився. Молодець!!!

Так Надо
27.09.2012 at 20:56

На жаль, на більшість мешканців, особливо на пенсіонерів, дуже вплинуло масло, і теплі обійми і поцілунки((( хто їх,стареньких ще цілує?????????? а тут кандидат на рівні спілкується….. вони сподіваються, якщо “благодійника”оберуть до ВР, то отримають іще щось реальне – а не якісь захмарні закони. прикро, але так і є… 

і шо?
29.09.2012 at 09:00

Таки мало по нашому округу кандидатів, ще б з десяток, щоб кращий вибір був…)))

Тетяна
30.09.2012 at 08:04

Коваль – технічний кандидат Катеринчука, хто ще не зрозумів. І єдине його завдання – “мочити” конкурентів. використовуючи націоналістичну тематику. Щоб усі швидше забули, як Катеринчук співпрацював у Київській міській раді з Черновецьким. І як провів за списками своєї Європейської партії усіх його ставлеників. А потім скавучав – “вони зрадники”. Катеринчук – готова “тушка” і Коваль йому допомагає.

Ваван
30.09.2012 at 13:34

Тетянко, ви з дуба впало? Чи обкурилося? ))) Яке відношення гламурний Катеринчук коли небудь мав до Конгресу українських націоналістів? ))))))))
Для КУНу однаково рівнозначними ворогами є, як Партія регіонів, так і бутафорна “Об”єднана опозиція”. Тому Коваль однаково боротимитеться, як проти “голубих”, так і проти “білого братства”, які лише розігрують виставу про взаємну “непримиримість”, а насправді вже давно домовилися поділити країну і спільно дерибанити її й далі. Коваль- націоналіст. І Україна для нього понад усе, а не депутатський мандат чи труси від Лаґерфельда ))))))
Тетяно, а ви самі за кого голосувати збираєтеся?

Віталій
30.09.2012 at 14:00

Відверто кажучи, мене також здивувала думка пані Тетяни…))) Я ладен повірити в будь які інші версії політичних розкладів на нашому окрузі, але тільки не в технічність Коваля на користь Катеринчука…)))

Тетяна
30.09.2012 at 16:04

За кого завгодно, тільки не за балабона Катеринчука, який 10 років тому наобіцяв з три короби і нічого не виконав. Якщо Коваль не є технічним кандидатом – хай публічно заявить власне ставлення до столичної телезірки.

Глеб
30.09.2012 at 16:07

Не расстраивайтесь , Татьяна 🙂 На Ваш век и на нашем округе балаболов хватит 🙂

Ваван
30.09.2012 at 16:08

Тетяна, а ви якого кандидата підтримуєте? Я так і не почув ))))

Віталій
30.09.2012 at 16:12

В мене таке враження, що пані Тетяна не зовсім розуміє значення поняття “технічний кандидат”. На мою думку це той кандидат, який відтягує від якогось розкрученого кандидата на користь іншого голоси. Тобто має бути принаймні 3 особи: той, хто відтягує, той, на користь кого відтягує, і той, від кого відтягує… За Вашим розкладом Коваль відтягує голоси на користь Катеринчука. Але від кого? )))

Андрій
30.09.2012 at 17:40

Мені кажеться, що Катеринчук не продасться ПР.
 
 

Кьёче
30.09.2012 at 19:16

Більш ніж згоден з Андрієм.

Тетяна
01.10.2012 at 06:02

Вам здається, що Катеринчук не продасться ПР? А запитайте – куди поділася його фракції у Київській міській раді? Та вона у повному складі перебігла на першій же сесії до Льоні Космоса. Катеринчук – продасться першим.
За кого буду голосувати? Не визначилася. Можливо, за того ж Філонова. Можливо, за Побережного або Зубка.

Пронира
01.10.2012 at 10:56

Цікава сиаиейка… з xмільничанкою, в одній з головниx ролей http://www.pravda.com.ua/articles/2012/09/28/6973633/

Кьёче
01.10.2012 at 17:18

Для Катерини:як це так, фракція перебігла, а Катеринчук ні? Ви суперечите собі.Катеринчук же не перебіг…

Кьёче
01.10.2012 at 17:18

Перепрошую. Для Тетяни.

Небайдужий
01.10.2012 at 18:41

Можливо, за того ж Філонова. Можливо, за Побережного або Зубка.

Пані Тетяно, вибачте за нескромне питання. А чому саме за когось із цих кандидатів, а не за якогось іншого? 😉
Ви хоч знаєте, що пан Філонов не має навіть вищої освіти? А програму ви його хоча б читали? Вона вам не видалася дещо дивною та утопічно-фантастичною (це так, м’яко кажучи)? 😉
А про те, що пан Зубко 2010 року потрапив до Козятинської міської ради в списку ПРдунів під №1 ви в курсі? Чи ви- регіоналка і вас влаштовує їхнє “пакращення” “хонки” чи встановлення золотого унітаза межигірського “гаранта”?
І чи не здається вам, що пани Філонов та Зубко- звичайні технічні кандидати пана Шепелева, завдання яких відібрати голоси у більш сильних місцевих кандидатів? У того ж Юрчишина, наприклад?
А пан Побережний, окрім бренду Кличка (до партії якого він не належить) та своїх віршів, чим вас схиляє на свою сторону в якості можливого законотворця? 😉

Ольга
01.10.2012 at 19:38

Шановний Небайдужий, скажіть, а які закони зможе запропонувати, чи підтримати пан Юрчишин, виходячи із своєї освіти і досвіду.

Небайдужий
01.10.2012 at 20:10

Шановний Небайдужий, скажіть, а які закони зможе запропонувати, чи підтримати пан Юрчишин, виходячи із своєї освіти і досвіду.

Не знаю. Питайте у самого пана Юрчишина, як він збирається працювати народним депутатом без відповідної освіти та підготовки? 😉

Глеб
01.10.2012 at 21:20

Вот что нашёл на просторах интернета 🙂
Собрались как-то на опушке все звери, что б решить вопрос:
Кому достанутся избушки, кому капуста и извоз,
Кому деревья и полянки, кому тропинки и ручьи,
Кому варенье и баранки, короче, будут они чьи?
Лиса хотела бы курятник, волк скалит зубы на козу,
Шакал кричит,что он соратник,и хочет долю льва на зуб.
Косится заяц на морковку, еж ощетинился, как ерш.
Осел “забил” себе парковку, а уж  уже забился в рожь.
Кабан копытами колотит и пятачок в грибы сует.
Хорек кругами тупо ходит и все, что видит, достает.
Павлин делиться не желает, ему хвост кто-то прищемил.
На всех насмешливо взирает, всем хочет быть и добр, и мил.
Но все же жить ему охота, чтоб с маслом кушать бутерброд.
Не тянут никого в болото, но видят: дело не идет.
Тогда сбиваться стали в стаи – так легче взять и поделить.
И времена для них настали – на стаи стаи стали выть.
Кто громче воет и сильнее, того боятся все вокруг.
Одним жить стало веселее, они создали тесный круг.
Другие в стороне забились с мечтой забрать, переделить.
Не даром в стаи ж свои сбились и продолжают вместе быть.
Вопрос важнейший все решают: чей будет главным интерес?
А в это время увядают цветы, деревья и сам лес…

Віталій
01.10.2012 at 21:26

Прикольне відео. Якраз по темі:
http://ytube.com.ua/watch/d0FZFtX2_qk/mikhail-poplavskijj.html
 

Небайдужий
01.10.2012 at 21:44

Прикольне відео. Якраз по темі:
http://ytube.com.ua/watch/d0FZFtX2_qk/mikhail-poplavskijj.html

Точно! +100500

Тетяна
02.10.2012 at 20:25

Я не регіоналка. І це “покращення” мене теж не влаштовує. Щодо Зубка – я не знала. Але щодо Філонова і Побережного Ви мене не переконали. Один не має вищої освіти, інший пише вірші. Ну й що? У наш час навіть звання “хороша людина” уже може бути професією у політиці. Головне – не привести туди негідників. А пан Катеринчук. який на 10 (!) років випадково “забув”, де знаходиться його округ для мене не може бути моральним взірцем.

Віталій
02.10.2012 at 20:39

Я пропоную чітко розставити акценти щодо “округу Катеринчука”. Як на мене, не варто спекулювати тим, що він “на 10 (!) років випадково “забув”, де знаходиться його округ”. Яких 10 років? чому це наш округ раптово став його? Так, його (Катеринчука) справді обрали депутатом від нашого округу , під час виборів 2002 року, якщо не помиляюся… І все. В 2006 році мажоритарних округів просто не було – вибори відбувалися за пропорційною системою… Так що визначення “його округ” просто НЕКОРЕКТНЕ. Потім були перевибори 2007 року, які також відбувалися за ПРОПОРЦІЙНОЮ системою, тобто мажоритарних округів також не було… І якщо вже аналізувати діяльність Катеринчука, як депутата саме НАШОГО округу, то варто брати до уваги виключно період з 2002 по 2006 рік…
 

Небайдужий
02.10.2012 at 21:27

...Ви мене не переконали.

Та я вас і не намагався ні в чому переконувати. Просто навів інформацію для того, щоб ви хоч трохи задумалися…
Зате ви мене в черговий раз переконали, що зміни на краще в цій країні можливі виключно в разі введення інтелектуального цензу, як для кандидатів, так і для виборців.

Новенький
04.10.2012 at 13:36

Про лідерство… Катеринчук виклав всі свої козирі ще у 2002 році, а з того часу нових не заробив, і навіть багато втратив. А інші кандидати ще зможуть “вистрелити”. До виборів більше 3 тижнів.

Віталій
10.10.2012 at 13:18

Цікавий рейтинг опублікувала УНІАН-Вінниччина: http://vinnica.unian.net/ukr/detail/6048

Небайдужий
10.10.2012 at 18:08

Цікавий рейтинг опублікувала УНІАН-Вінниччина: http://vinnica.unian.net/ukr/detail/6048

Дебільний рейтинг. У нас завжди так: хто замовляє рейтинг, той його і очолює 😉

Кьёче
10.10.2012 at 19:11

Дебільний, мабуть, не зовсім точне слово. В УНІАН-Вінниччині відкрився відділ фантастики.

Небайдужий
10.10.2012 at 19:41

Згоден 🙂

Віталій
10.10.2012 at 21:35

Злі ви обоє… Дайте Гайдаєву потішитися!)))

Пронира
10.10.2012 at 22:20

 “Наразі відсоткове співвідношення підтримки кандидатів виглядає наступним чином:
Юрій Гайдаєв – 31%,
Микола Катеренчук – 28%,
Петро Юрчишин – 25%.”
А яка “віртуозна” гра цифрами… Ні тобі десятиx, ні тобі сотиx, по три відсотки відриву))))

Небайдужий
10.10.2012 at 22:49

А де ж там Філонов, який з Катеринчуком конкурує? 😉

Небайдужий
11.10.2012 at 13:45

Це все фігня, любі хлопчики й дівчата!
Оно краще, гляньте з якою фамілією чоловік до ВР йде 😉
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP407?pt001f01=900&pf7201=6358

Пронира
11.10.2012 at 14:04

Уявіть, щоб його обрали до Верxовної зради, а з часом Він став би лідером якоїсь політсили з гучною назвою Фракція Лоxа (чи лоxів) у ВРУ))))))

Небайдужий
11.10.2012 at 14:12

А ще, якщо його оберуть, то звернення: “депутат- Лох!” не буде вважатися образою 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *