Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.08.2014

ХТО МАЄ КОНТРОЛЮВАТИ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ?

Знак окликуВідпочивали сьогодні з малюком на дитячому майданчику “ROSHEN”, і я побачила страшну картину: провід, від якого живиться електричним струмом батут, лежить на землі, поруч з входом на ігровий майданчик. Обуренню просто не було меж. Куди ж дивиться міська рада? Адже, напевно, саме вона надавала дозвіл на розміщення батуту?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAХто в цьому випадку мав би подбати про безпеку дітей, які безтурботно граються на майданчику? Та й взагалі про безпеку громадян міста варто було б подумати, адже просто не помітивши провід, можна за нього перечепитися. Більше того – дитинку чи дорослого може вразити електричним струмом! Що тоді? Хто нестиме відповідальність за можливий нещасний випадок? Невже всім байдуже безпека діток? Невже нікому це проконтролювати?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

8 Comments on “ХТО МАЄ КОНТРОЛЮВАТИ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ?

LEON
15.08.2014 at 04:44

Яка різниц,як прокладено цей кабель, головне що бабло в карман осідає, власнику батута і якомусь начальнику. По ньому не тільки дорослі і діти ходять, автомобілі їздять, які підвозят товар для реалізації, або просто так молодь на автомобілях розважається. А потік автомобілей, які створюють аварійну ситуацію в зоні відпочинку, загазованість повітря і пилюка все це впливає на здоров дітей.

Зае - - ло !!!
15.08.2014 at 13:38

Дуже шкода, що на цей “батут”, та інші так звані “розваги”,які обліпили ігровий майданчик з усіх боків, шановний автор звернув увагу в кінці літа, хоча це буде приводом до пильніщої уваги наших керовників на майбутнє. Окремо хочу звернути увагу на той персонал, що обслуговує усі ці розваги, а саме на їх хамську”ХОЗЯЙСЬКУ” поведінку на прилеглій території та й не тільки, маю на увазі столики із “ТАТУ”, які встановлено безпосередноь на майданчику, чим відбирається ігровий простір у дітей. А ще хотілось бачити табличку із зазначенням імен тих “Бізнесменів”, яким ми повинні бути вдячні за розваги на брудних, напівзруйнованих атракціонах, які можуть призвести до травмування наших діток.

SOS
15.08.2014 at 15:20

У К Р А Ї Н А
Х М І Л Ь Н И Ц Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В І Н Н И Ц Ь К О Ї О Б Л А С Т І
Р І Ш Е Н Н Я № 1698

“ 29 ” травня 2014 року 58 сесія міської ради
м. Хмільник 6 скликання

Про розгляд заяви
ФОП Квіка Р.І.

Розглянувши заяву ФОП Квіка Романа Івановича від 06.05.2014р. щодо погодження місця для розміщення дитячого атракціону гірки-батуту по вул. Леніна на території біля дитячого майданчика «ROSHEN», відповідно до п. 11.2 Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки затвердженої наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 N 110, керуючись ст. ст. 25,26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Погодити ФОП Квіку Роману Івановичу (м. Хмільник, вул.Сиротюка,14) місце для розміщення дитячого атракціону гірки-батуту по вул. Леніна на території біля дитячого майданчика «ROSHEN» , тимчасово з 01 червня до 15 вересня 2014 року.
2. Зобов’язати ФОП Квіка Романа Івановича:
– дотримуватись вимог Правил благоустрою міста Хмільника, затверджених рішенням 45 сесії міської ради 5 скликання від 26.02.2009 р. № 491, в тому числі: п.6.2 – відновлення зелених насаджень, пп. 4.2.8. – укладення договору на вивезення сміття, 4.2.9. – забезпечення розміщення урни;
– забезпечити ознайомлення користувачів з інструкцією безпеки по використанню батуту.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комплексного розвитку міста, регулювання комунальної власності і земельних відносин (голова комісії Подольський Л.І.).

Міський голова В.П.Грушко

володимир
15.08.2014 at 16:50

Капає васі пару соточок, і то добре. З миру по нитці -васі новий джип. Потрібно звернути увагу на випрівшу траву під атракціоном, її хто буде відновлювати? І більш ніж впевнений що оренда для батуту така ж як для магазину”дари мера” -100 гривень в місяць. Дуже хотілось аби так як триндить кончений вася, що у нього немає синів і пасинків, так і було, а то якось дуже негарно виходить! А іншими словами сказать то вася також Х…ло і брехло.

LEON
15.08.2014 at 21:00

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комплексного розвитку міста, регулювання комунальної власності і земельних відносин (голова комісії Подольський Л.І.).
Напишуть таку муть, що на вуха не натягнеш. А ця кимісія чи Подольський хоч один раз були на тій площадці, чи коло батуту? Вони бачили, який там бардак? От цю комісію і Подольського необхідно спитати. А васі, за такі справи, необхідно на відпочинок.

Пронира
15.08.2014 at 21:05

Вам не подобається дріт, що лежить під ногами? Можливо, зробити вхід платний на майданчик “Рошен”, що б ви про цей дріт забули?)))

LEON
16.08.2014 at 05:14

Порошенко подарував площадку і за подарунок щей платити, такеможе сказати тільки)))) Пронира, не в тому напрямку думаєте.

Пронира
16.08.2014 at 09:14

В такому напрямку я не думаю, а жартую…))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *