Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.07.2015

ХТО НЕ ХОЧЕ, ЩОБ В ХМІЛЬНИКУ ЗДІЙСНЮВАЛИСЯ ПРОЗОРІ ЗАКУПІВЛІ?

imagesЗараз дуже багато говориться про те, що влада має прозоро витрачати бюджетні кошти. Не відстає від цих процесів й хмільницька влада. Нещодавно навіть бюджетний регламент затвердили, який покликаний зробити бюджетний процес більш прозорим.

Але що ж відбувається на практиці? Спробуємо показати це на прикладі ремонту даху в Хмільницькій школі мистецтв.

Отже, Хмільницька школа мистецтв має намір здійснити капітальний ремонт з утепленням горищного перекриття та даху будівлі з заміною покрівлі. Дуже гарна та корисна справа. На здійснення ремонту виділено кошти і начебто все йде нормально. Але…

Зважаючи на те, що сума, яку мають витратити на капітальний ремонт, значно нижча від тієї, яка зобов’язує провести тендер, а також керуючись задекларованим раніше міською радою наміром зробити витрачання бюджетних коштів більш прозорим, голова бюджетної комісії Володимир Шеремета звернувся, від імені бюджетної комісії, до директора школи мистецтв пані Автодійчук з листом, в якому просив оголосити прийом цінових пропозицій для потенційних підрядників.

Таким чином запит цінових пропозицій дав би змогу якісно здійснити ремонт та ще з за мінімальну вартість, обравши найприйнятнішу цінову пропозицію.

Пані Автодійчук з розумінням поставилася до цього питання і у відповіді на лист голови бюджетної комісії зазначила, що сам лист передано до міської ради, а на офіційному сайті міста вже розміщено оголошення для суб’єктів господарювання, щоб ті могли надіслати свої цінові пропозиції.

Scan

І таке оголошення справді було розміщено:

Новый рисунок

Але «провисіло» це оголошення буквально кілька годин. З невідомих причин його просто зняли…

От і виникає зараз питання: хто зацікавлений в приховуванні цієї інформації? Чому створюються штучні перешкоди для того, щоб обрати найприйнятнішу цінову пропозицію? Чи може виконавець робіт вже давно визначений? І головне питання – хто дав вказівку зняти оголошення з Офіційного сайту міста Хмільника?

9 Comments on “ХТО НЕ ХОЧЕ, ЩОБ В ХМІЛЬНИКУ ЗДІЙСНЮВАЛИСЯ ПРОЗОРІ ЗАКУПІВЛІ?

Депутат
14.07.2015 at 10:18

Просимо пана Коломійця (ставленика БЮТу) прокоментувати такі “викрутаси” міської влади, безпосередньо в палатках БЮТу під час особистого прийому громадян.

Mahasun
14.07.2015 at 11:02

🙂 Підозрюю, що вказівку зняти оголошення з сайту дав той хто має такі повноваження.

XXL
14.07.2015 at 13:52

скоріше питання не до Коломійця, а до управління ЖКГ і його куратора П’ятківського. Коломієць всього лиш секретар ради і його повноваження обмежуються ст.50 Закону України”Про статус депутатів місцевих рад”.

Mahasun
14.07.2015 at 13:58

А Пятківський тут яким боком? 🙂

Mahasun
14.07.2015 at 14:03

Коломієць не всього лиш секретар ради, а ще й член виконкому http://hmilnyk.osp-ua.info/?ch=3&fl=miskvykon і це не обов’язково зробив він, але він може знати хто дав команду, як може і не знати.

козак
14.07.2015 at 14:06

А кто в горисполкоме курирует музыкальную школу.

Mahasun
14.07.2015 at 14:10

І, до речі, в річному плані не записано на ці роботи грошей. З якого переляку вони взагалі збираються це робити?

Mahasun
14.07.2015 at 14:14

Виконком є головним розпорядником коштів.
Музична школа є розпорядником коштів нижчого рівня.
Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня:

1) готують запити щодо обсягів видатків до проекту Державного бюджету України та подають їх відповідному головному розпоряднику;

2) отримують від головного розпорядника відомості про обсяги асигнувань, відповідно до яких у встановленому порядку складають кошторис доходів і видатків бюджетної установи, організації;

3) подають кошторис на затвердження головному розпоряднику і повідомляють про це відповідний орган Державного казначейства;

4) здійснюють видатки шляхом оплати рахунків через органи Державного казначейства;

5) подають головному розпоряднику та відповідному органу Державного казначейства звіт про використання коштів;

6) координують свою діяльність через головного розпорядника та вирішують з ним усі питання, пов’язані з виділенням асигнувань.

ХМІЛЬНИЧАНАН
15.07.2015 at 22:09

А коломійця таки потрібно спитати він в курсах.Вибори не за горами і скоро спитаємо що ж то за представники від Бюту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *