Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.06.2016

ХТО ВНОСИВ ЗМІНИ, І ЯКЕ МАВ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ ДО ПРОГОЛОСОВАНИХ НА СЕСІЇ РІШЕНЬ?

13406814_278604739152098_8909973059329639186_nВ міській раді стався прикрий інцидент: депутат пан Юрій Кондратовець закинув посадовцям міської ради підробку рішень. На думку пана Кондратовця, до рішень,  які було проголосовані депутатами, було внесено зміни, але без відома депутатів. Про це він доповів під час пленарного засідання. Пропонуємо вашій увазі доповідь пана Юрія, яку він опублікував на своїй сторінці в мережі «Фейсбук»…

Шановний голово. Шановні колеги.

Ви пам’ятаєте, коли ми з вами приймали Регламент Хмільницької міської ради 7 скликання, я просив внести наступні доповнення які знайшли своє місце в абзаці другом статті 77:

«Остаточні варіанти проектів рішень, завізовані та погоджені у встановленому порядку, які виносяться на пленарне засідання ради, надаються на паперових носіях депутатам, які очолюють списки міських осередків політичних партій, що увійшли до міської ради 7 скликання, не пізніше, як за два дні до пленарного засідання ради.»

Всім вам дякую за те, що ви мене підтримали в цьому питанні, і ці доповнення попали в Регламент.

І як виявилось, в результаті недовгої нашої з вами діяльності, ці доповнення були недаремними.

Перед 12 сесією міської ради 7 скликання яка відбувалась 28.04.2016р. керівнику нашого осередку політичної партії ВО «СВОБОДА» Поліщуку О. В. були надані такі остаточні проекти рішень, що були завізовані секретарем міської ради Морозом А. А.

Після оприлюднення рішень 12 сесії міської ради 7 скликання на офіційному веб- сайті міської ради, я вирішив перевірити, чи увійшли до деяких рішень пропозиції, які я особисто озвучував на сесії. І на моє велике здивування виявилось, що увійшли вони не всі.

Після цього я вирішив звірити всі завізовані остаточні проекти рішень з самими оприлюдненими рішеннями. Після детального аналізу виявилось, що не всі проекти рішень, що були нам роздані відповідають оприлюдненим рішенням, хоча під час прослуховування мною аудіозапису і відеозапису сесії я жодного разу не чув, щоб будь- ким із присутніх на сесії вносились і голосувались саме ці зміни та доповнення саме до цих рішень.

Для прикладу в додатках наведу вам таблиці-порівняння із цими рішеннями:

№287, 303, 304, 305

З Положенням про управління освіти (рішення №267) взагалі детективна історія. Завізований проект рішення не відповідав самому рішенню, що було оприлюднене на офіційному сайті 12.05.16 р.

Я 31.05.16 р. написав депутатське звернення, щоб мені надали  копію цих    рішень.

01.06.16 р. мені надали завірені копії цих рішень, серед яких було і рішення №267, але ця завірена копія не відповідала тому рішенню, яке станом на 01.06.16 р. було оприлюднене на офіційному сайті 12.05.16 р. Лише 02.06.16 р. на офіційному сайті оприлюднили новий варіант рішення, яке мені 01.06.16 р. вже надали на моє звернення. Але надана мені копія рішення по деяких позиціях не схожа ні на проект ні на те рішення яке було оприлюднене 12.05.16 р.

Деякі рішення готуються зовсім неякісно. А самі тексти деяких рішень взагалі не стосуються змісту самих рішень.

Судіть самі:

Рішення №279 «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету, передбачених на фінансування заходу міської Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в м. Хмільнику на 2016- 2017 роки»:

З метою забезпечення населення міста якісною питною водою, відповідно до ст. 20 Бюджетного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада В И Р І Ш И Л А.

Хоча самим рішенням був затверджений «Порядок відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними та юридичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів». До чого тут якісна питна вода?

До рішення №278 «Про внесення змін та доповнень до міської Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в м. Хмільнику

на 2016-2017роки, затвердженої рішенням 3 сесії міської ради 7 скликання від 04.12.2015 року № 41» особисто я вніс поправку, яка стосувалась того, що в зв’язку з тим, що Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива розрахована на 2010-2016 роки, я пропонував щоб і наші зміни лише в сумі 200 тис. грн.. до програми стосувались лише 2016 року. З відео і аудіо запису чути і видно, що рішення було проголосоване з урахуванням моєї поправки (головуючий сказав: Прошу підтримати з поправкою 16 рік). Але рішення, що було оприлюднене не врахувало моєї пропозиції.

Крім цього, посадовими особами міської ради постійно порушуються вимоги ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» стосовно Оприлюднення інформації розпорядниками

 П. 2. Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов’язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення  документа і дати оновлення інформації. В усіх оприлюднених рішеннях  Хмільницької міської ради 7 скликання – дата оприлюднення відсутня!!!

 Ще одне.

В п. 4 Рішення 9 сесії міської ради 7 скликання № 111 від 11 лютого 2016 р. «Про інформацію голови тимчасової контрольної комісії міської ради 6 скликання з перевірки рішень, які не відповідають озвученим на сесіях Карпенко Т.І., про роботу цієї комісії» було зазначено:

«Створити тимчасову контрольну комісію міської ради 7 скликання з питань перевірки рішень міської ради 6 скликання, які не відповідають озвученим на сесіях з 1 березня поточного року та затвердити її склад (додається)»

СКЛАД

тимчасової контрольної комісії міської ради 7 скликання

з питань перевірки рішень міської ради, які не відповідають озвученим на сесіях 

 1. Мороз Анатолій Анатолійович, секретар міської ради.
 2. Шевченко Юрій Павлович, депутат міської ради.
 3. Кондратовець Юрій Григорович, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва.
 4. Гуцалюк Олена Миколаївна, депутат міської ради.
 5. Подольський Леонід Іванович, депутат міської ради.
 6. Гончаренко Олександр Олександрович, депутат міської ради.
 7. Чернелевський Валерій Леонтійович, депутат міської ради.
 8. Бялківський Олег Вацлавович, депутат міської ради.
 9. Крепкий Павло Васильович, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань законності, охорони громадського порядку, соціального захисту населення, регламенту та депутатської діяльності.
 10. Поліщук Олександр Володимирович, депутат міської ради.
 11. Терещук Руслан Васильович, депутат міської ради.

Як бачите, за дивним збігом обставин, першим номером цієї комісії є секретар міської  ради  Мороз  А.  А.,  який  сам  допускає  оприлюднення  рішень  міської  ради    7 скликання, які не відповідають озвученим на сесіях. Хоча згідно ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» саме секретар міської ради:

 • організує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” та інших законів;
 • забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів,  підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності;

В мене виник ряд запитань:

 1. На предмет чого і яким чином посадовці візували озвучені мною рішення?
 2. Чому деякі оприлюднені рішення не відповідають їх завізованим проектам?
 3. Хто вносив зміни, і яке мав право вносити ці зміни до проголосованих на сесії рішень?
 4. Яким чином на офіційний сайт попадають два різні варіанти одного і того ж рішення в різні проміжки часу із порушенням терміну оприлюднення (стосується другого варіанту рішення №267)?

 МОЯ ПРОПОЗИЦІЯ:

Негайно скликати засідання тимчасової контрольної комісії, і перевірити наведені факти.

П__дробка р__шень_Страница_04 П__дробка р__шень_Страница_05 П__дробка р__шень_Страница_06 П__дробка р__шень_Страница_07 П__дробка р__шень_Страница_08 П__дробка р__шень_Страница_09 П__дробка р__шень_Страница_10 П__дробка р__шень_Страница_11 П__дробка р__шень_Страница_12 П__дробка р__шень_Страница_13 П__дробка р__шень_Страница_14 П__дробка р__шень_Страница_15 П__дробка р__шень_Страница_16 П__дробка р__шень_Страница_17 П__дробка р__шень_Страница_19

121 Comments on “ХТО ВНОСИВ ЗМІНИ, І ЯКЕ МАВ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ ДО ПРОГОЛОСОВАНИХ НА СЕСІЇ РІШЕНЬ?

misha
14.06.2016 at 00:00

ну як завжди що потрібно того немає а що тре то зявиться) Ви пан Юрій там всім даєте жару так і потрібно бажаю Вам удачі в ваших починаннях виводити їх на чисту воду…

Anatoly
14.06.2016 at 00:04

Нихера себе! Я не в курсе, ребят!

Лєна
14.06.2016 at 00:20

А що так можна? Нашо тоді депутати, якшо Мороз сам підшаманить ті рішення? От поц. Дорвалося до влади. В прокуратуру матеріали і нехай визиває Катеринчука в адвокати!!!!

???
14.06.2016 at 05:52

Пане Юрію БРАВО! Даааа, Альф Анатолійович припух. На вила його! А чого всі мовчать?? Бо на сесіях тільки Вас з Терещуком і чути, і ше того дєда, шо Лєнку неадекватну з БЮТа ставить на місце, так тримати хлопці! І побільше давайте просратись цим чудо-очільникам. Ой, піде скоро Редчик в отставку, Мороз для цього все робить.

Лєна
14.06.2016 at 06:24

Хто бачив відео з вчорашньої сесії? Як Мороз з Редчиком третій раз ПРОПИХУВАЛИ НЕПРОПІХУЄМИЙ ВІННИЦЯБУД? (…)
Видно, як прямо на сесії Мороз і Костюк підписував бумаги))). А Костюк це робив прямо на своїх колінах))).
Оце то вже ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА)))
Просто подивіться відео з сесії
https://m.youtube.com/watch?v=1scTwuiHk8Q
А потім згадайте слова:
“ПРОГРАМА

кандидата на посаду Хмільницького міського

голови Анатолія МОРОЗА

від Європейської партії України

МИ, партія вільних людей, йдемо у владу, щоб долю Хмільника вирішували гідні, НЕПІДКУПНІ І ЧЕСНІ ЛЮДИ.”

Віталій
14.06.2016 at 07:45

Ги))) Тобто винен Мороз, а піде Редчик?))) Логіка залізна!)))

Лєна
14.06.2016 at 08:01

Якщо Мороз винен – нехай шукає собі роботу)))

Партизан
14.06.2016 at 16:21

Сьогодні на сесії вже сам пан Кондратовець підписував на коліні свій запит і на зауваження інших тільки посміхався, а ще сьогодні цей же пан визнав, що зарізав питання по внесенню змін до Статуту КП “Хмільницька ЖЕК” і запропонував втретє поставити його на голосування,от вам і подвійна мораль нинішньої “Свободи”. Те, що на сесіях говорить Терещук то взагалі окрема тема, він з листка не може прочитати (див.вчорашню сесію питання до Дроненко) .

Тарас
14.06.2016 at 17:27

Бо вже давно треба ввести практику, що під час сесії на екран транслюється проект рішення і всі поправки вносяться туди одразу так щоб всім було видно за що вони голосують, а не потім писати рішення слухаючи аудіозаписи.

Юрій Кондратовець
14.06.2016 at 22:16

Шановний Партизан))).
1. Якщо Ви уважно дивились відео з сесії, то нічого я не підписував, бо я не мер, щоб підписувати рішення). Під час того, як я озвучив проект рішення в Олександра Косенка були до нього зауваження, які мною були враховані і озвучені депутатам ДО ГОЛОСУВАННЯ))).
2. Так. Дійсно. Я сказав, що “зарізав” – тобто голосував проти рішення по Пенсійному фонду а не по ЖЕКу, і лише тому, що завірений паном Морозом проект, який нам роздали перед сесією, відрізнявся від рішення, яке нам озвучила пані Шкорба.
3. Так. Я вніс пропозицію поставити втретє на голосування (на друге переголосування) рішення по ЖЕКу. І ця пропозиція була пітримана депутатами. І про які подвійні стандарти Ви – Партизан говорите, якщо таку процедуру дозволяє чинний Регламент, якого Ви мабуть і не читали))):
Стаття 111
3. Переголосування з одного і того ж питання порядку денного відбувається не більше 2 разів загалом у межах одного пленарного засідання.
ОТЖЕ, ПАНЕ ПАРТИЗАН – НЕ НЕРВУЙТЕСЬ ВИ ТАК))).
ВСЕ ПРОЙШЛО ЗГІДНО ЧИННОГО РЕГЛАМЕНТУ)))

Юрій Кондратовець
14.06.2016 at 22:37

І ще одне. Мало не забув))). Пане Партизан. Якщо Ви думаєте, що одного голосу Кондратовця достатньо для того, щоб приймати або “зарізати” рішення на сесії – то Ви мабуть помиляєтесь. Але, якщо це так – тоді значить недаром виборці довірили мені депутатський мандат, за що я їм користуючись нагодою, черговий раз ДЯКУЮ))).

Партизан
14.06.2016 at 23:44

Пане Ю.Кондратовець, якщо Ви публічно визнаєте,що зарізали питання тоді я взагалі не розумію, чим Ви хвалитесь перед своїми виборцями ? Де в діях вашої команди “Свободи” логіка і здоровий глузд, якщо ви спеціально “ріжете” майже всі питання ?

???
15.06.2016 at 05:30

“спеціально “ріжете” майже всі питання ?” Бо не так як тобі Партизан треба?????? А дудки!!!

Юрій Кондратовець
15.06.2016 at 06:58

ПАРТИЗАН.
Ще раз Вам поясню))).
Я сказав, що “зарізав” – тобто голосував проти лише тих рішень, і лише тому, що проекти цих рішень які нам роздали перед сесією, були завірені паном Морозом, і вони відрізнялися від рішень, які нам озвучували з трибуни доповідачі.
Тобто, секретар далі працює за схемою, про яку я озвучив в своїй доповіді – проект один а рішення інше))).
Пане Партизан. Я розумію Ваш розпач, адже тричі ставити на голосування ВІННИЦЯБУД і жодного разу не набрати достатньої кількості голосів – це розписка в своїй безсилості, і Вас це дратує))))))).
Навіщо виносити на форум нікому непотрібну словесну перепалку? Треба було Вам в сесійній залі взяти слово, виступити і “зарізати” мої пропозиції))) Чи Вам вистачає лише сміливості строчити на форумі різну дурню під ніком “ПАРТИЗАН”?)))
І насамкінець. Свою позицію до своїх виборців я буду доносити і пояснювати самостійно, і Вашої допомоги в якості мого прессекретаря не потребую))).
І ще хочу Вам нагадати, що пан Кондратовець на виборах набрав найбільшу кількість голосів виборців, ніж будь-хто з депутатів міської ради))). І я буду прислухатись і враховувати в своїй діяльності лише думку своїх виборців, а не думку різних ПАРТИЗАНІВ, які сидять в політичних окопах і пишуть дурниці, бо відкрито їм немає що сказати)))))).

Партизан
15.06.2016 at 10:25

Пане Кондратовець, не нервуйте, те що Ви свідомо “зарізали” питання Ви ж самі визнали і це видно і чути на відео запису, тут і на сесію ходити не потрібно. А що до “Вінницябуд” то наскільки мені відомо, питання розглядалось двічі протягом однієї сесії і Вам як бухгалтеру-економісту і тд…, соромно заплутатись в “трьох березах”, навіщо ж Ви брешете ?

Юрій Кондратовець
15.06.2016 at 11:17

Пане Партизан. Чи як Вас там?
Коли я написав: “тричі ставити на голосування ВІННИЦЯБУД і жодного разу не набрати достатньої кількості голосів”, там я жодним чином не обмовився, що це було протягом однієї сесії. Тому непотрібно маніпулювати цифрами. Рахувати я вмію добре. Якщо Ви сумніваєтесь в моїй компетентності, то навіщо Ви самі голосували за моє призначення на голову бюджетної комісії? Хто Вам не давав самому очолити цю комісію, і рахувати так, як потрібно Вам?
Ось Вам посилання на ТРИ “результативні”))) голосування по ВІННИЦЯБУДУ:
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/052016/0405/297.pdf
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/1306/358_1.pdf
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/1306/358_2_povt.pdf
Краще розкажіть своїм виборцям, нехай подивляться на цьому ж відео, як перед голосуванням по ВІННИЦЯБУДУ телефонували деяким депутатам і вони “випадково” прийшли в зал лише на розгляд цього питання. А після “результативного”))) голосування відразу порозбігались по своїх справах.
СПІВПАДІННЯ? НЕ ДУМАЮ))).

Юрій Кондратовець
15.06.2016 at 12:22

Партизан. Не забалакуйте тему.
Факти невідповідності проектів рішень самим рішенням, що були оприлюднені , видно навіть неозброєним оком.
11.02.16 року рішенням сесії була створена для цього тимчасова контольна комісія. Давайте дочекаємось висновків цієї комісії. Тоді поговоримо))).

Партизан
15.06.2016 at 12:57

Оголосіть список членів цієї комісії.

Юрій Кондратовець
15.06.2016 at 13:03

Партизан.
Якщо ви уважно читали саму тему, яку так завзято коментуєте))), то в виступі вказаний склад цієї комісії.

Андрій
15.06.2016 at 22:35

Реально той кондратовець (…)))

Микола
17.06.2016 at 13:33

Шановний пан Кондратовець. Вам самому не соромно?
всі ті пункти, за які Ви так активно кричали на сесії, це максиму технічні помилки!
та й ще, найшли за які рішення виступати, ПОЛОЖЕННЯ…. ну да це самі ж корумповані рішення ради(
Мені реально смішно, за те, до чого здатні депутати щоб зняти, їм не вподобающого, секретаря міської ради…

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 13:49

Микола. Мені не соромно)
А що таке “ТЕХНІЧНА ПОМИЛКА”? Де в законодавстві є визначення “ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ”?
А як на Вашу думку, невідповідність рішень по встановленні розмірів орендної плати, це нормально?
-В проекті дякі орендарі є, а в рішенні – дивним чином “пропали”)
-В проекті деякі орендарі були в одному розділі, а в рішенні – дивним чином “перекочували” в інший розділ рішення)
-В проекті деякі суми орендної плати були пораховані невірно, а в рішенні – все вірно)
ХТО МІГ ВНОСИТИ ЗМІНИ ДО ПРОГОЛОСОВАНИХ РІШЕНЬ, А ПОТІМ ЇХ ЩЕ Й ПІДПИСУВАТИ?
АДЖЕ ЮРИСТ НА СЕСІЇ СКАЗАЛА, ЩО ЄДИНИЙ ВИХІД ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРОГОЛОСОВАНИХ РІШЕНЬ – ПОСТАВИТИ НА ПЕРЕГОЛОСУВАННЯ)))
ТО ЧОМУ БЕЗ ПЕРЕГОЛОСУВАННЯ ВНЕСЛИ ЗМІНИ?

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 14:18

Микола.
Тоді навіщо проекти рішень проходять погодження посадовцями? Навіщо їх розглядають на виконкомі? Навіщо їх розглядають на постійних комісіях? Навіщо потім за ці рішення голосують депутати?
Якщо керуватись Вашою логікою, то тоді можна лише голосувати за назву самого рішення, а потім сам текст цього рішення напишуть так, як треба. А потім ще й нам скажуть – це була “ТЕХНІЧНА ПОМИЛКА”))), а якщо не вірите, то запитайте в Миколи, бо він спец по “ТЕХНІЧНИХ ПОМИЛКАХ” , і може закритими очима виявити “ТЕХНІЧНУ ПОМИЛКУ” будь-де))).
Микола. Я хотів би побачити, якби будь-яке з цих рішень стосувалось конкретно Вас, і якби в проекті Ви були, а в рішенні Вас нестало) Як би тоді Ви кричали до “не вподобающого, секретаря”?)

Партизан
17.06.2016 at 14:28

То чій же всетаки підпис стоїть на рішеннях прийнятих на сесіях?

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 15:02

Мабуть міського голови. Але до кожного рішення є лист-погодження і в кожному цьому листі є підпис секретаря, заступників, юриста та посадовців, що готували ці рішення.
Я так розумію, що міський голова підписує рішкння лише після його погодження відповідними посадовими особами)

і шо?
17.06.2016 at 15:23

не депутати, а підліткова зграя недоумків, коли хотів-тоді прийшов, не сподобалось-пішов… не хочу-бо не хочу, сам винен, це моє, не моє, я так хочу… відчувається школа попередника… ну і звісно – верховного заготівельника…

Микола
17.06.2016 at 15:46

By Юрій Кондратовець
виходимо з вашого звіту, в якому ви вказали всього-навського на неправильну назву рішення та деякі цифри.
в своїх репліках ви пишите про якихось орендарів))))
давайте розберемся в цілому, а не будемо влаштовувати демагогію)))
і взагалі, навіщо вам в законодавстві прописувати поняття “технічна помилка”?
ви що, не робите помилок коли щось друкуєте чи пишите?))

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 16:17

Микола.
Ви в кінці мого звіту таблиці-порівняння дивились?
До чого тут лише неправильна назва рішень? Не пересмикуйте)
Подивіться в додатку до доповіді є таблиці-порівняння. Якщо Ви не зрозуміли, то я Вам розшифрую:
1. Про Рішення №267 взагалі мовчу, бо не знаю, який з двох оприлюднених на офіційному сайті варіантів – остаточний)
2. Рішення №287 – в проголосованому рішенні “зникли” десять абзаців (з п. 3.17 по 3.25 і п. 3.3.4), а тексти в пунктах проекту зовсім не відповідають текстам в пунктах рішення.
3. Рішення №303 – 5 пунктів (стосовно внесення змін до договорів оренди Кутова Л. Ф., “Бусел”, Бондар Н. В., Грицишин О. П., Лоїк Г. В. та ін.), які були в проекті, в самому рішенні “зникли”. В розрахунках суми орендної плати помилки.
4. Рішення №304 – 4 пункти (стосовно внесення змін до договорів оренди Тарасюку Б. М., Ядвіжину П. С., Рибак І. В., Войціцький Ю.М.), які були в проекті, в самому рішенні “зникли”. В розрахунках суми орендної плати помилки. В проекті рішення Серба І. Ф, Козар В. І., Загородній О. Г., були в одному розділі, а в рішенні – дивним чином “перекочували” в інший розділ рішення)
5. Рішення №305 – помилки в сумах орендної плати:
-Бялковська Г. П. проект 3407,13 грн. – рішення 4874,79 грн;
-Шевчук О. О. проект 3865,04 грн. – рішення 5528,45 грн.

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 16:34

Я в своїй доповіді лише озвучив, що є факти коли проголосовані рішення не відповідають їх проектам) Показав, що в мене є таблиці, в яких видно ці розбіжності. Назвав декілька номерів цих рішень. Сказав, що навіть пропозиції які я сам вносив, не були враховані.
А далі нехай працює тимчасова комісія вивчає, досліджує і робить висновки)

Юрій Кондратовець
17.06.2016 at 17:00

“ви що, не робите помилок коли щось друкуєте чи пишите?))” – Це серйозний аргумент))).
Микола. За СВОЇ помилки я відповідаю САМ. І не шукаю крайніх))).
Якщо посадовці допустили помилки, то нехай і самі за них відповідають))) От і вся мораль.
Давайте все ж таки дочекаємось висновків комісії.

Партизан
17.06.2016 at 22:32

А хто голова даної комісії ?

???
17.06.2016 at 22:36

Пан Юрій, навіщо ти відчитуєшся перед цими морозівськими плебеями?!??!?!?! Головне, що перед твоїми виборцями тобі не буде соромно!!!!! Просто деякі осліпли і не бачать корумповані дії Мороза та Редчика, але всьому свій час. Роби те що робиш , громада підтримує тебе і твоїх однодумців! І щоб там не писали ці Редчико- Морозівські лизуни!

val_avenger
18.06.2016 at 21:06

Григорович, тащіть їх! Бажаю успіхів!

хі-хі....
19.06.2016 at 11:55

Цікаво, а після таких бурних баталій правоохоронці вжили якихось захлдів для перевірки фактів “підробки рішень”??? Якщо ні, то рахую цю статтюможна вважати як оприлюднення фактів, яких на мою думку, повинно вистачити для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових росзілудвань та початку слідства.

Андрій
19.06.2016 at 13:34

Холуй і запроданець кіндратовець справно відпрацьовує )) хоч сам чудово розуміє що ніяких підробок рішень немає. Він як і решта шісток втратив своє обличчя а відмитися від цього буде вже неможливо!

Лєна
19.06.2016 at 19:07

АНДРІЙ.
А чій Ви холуй і запроданець? Кому на цей раз лижете дупу? На кого працюєте? На Альфонса Анатолійовича?

Лєна
19.06.2016 at 19:27

Я щось не можу зрозуміти? Кіндратовець в доповіді озучив, що деякі рішення відрізняються від їх проектів. З таблиць це добре видно. Чому ніхто з посадових осіб не прокометував ці невідповідності? Я уважно передивилась відео на якому і Мороз і Редчик кажуть, що це технічна помилка)))
А на форумі відразу активізувались дуполизи Мороза (Партизани, Андрії та ін.) і активно його захищають. А може і Партизан і Андрій це і є сам Мороз – Двулікий анус)))
Чому Мороз і Редчик не зробили офіційної заяви, що рішення правильні, депутати лохи, головне нехай голосують – а ми з Морозом потім все повиправляємо.
Непотрібно тримати народ за лохів і бидло. Чи ви Морози і Редчики разом зі своїми дуполизами думаєте, що народ неграмотний і не вміє читати і аналізувати. Навіщо ми вас туди обрали? Може технічна помилка – це Редчик з Морозом? І цю помилку потрібно негайно виправити? Щоб не було більшої біди)))

Віталій
19.06.2016 at 20:07

Так чого ж вони не прокоментували?))) Ви ж самі пишете. що сказали, що це – технічна помилка!))) От Вам і офіційний коментар)))

Андрій
19.06.2016 at 20:11

Та ні , на одній із сесій русік проголосував за одного з депутатів, після чого сказав: “” технічна помилка”” )) От вам і вдповідь хто помилка і не тільки технічна…

Лєна
19.06.2016 at 20:13

На відео видно, що вони в Кіндратовця навіть не попросили, щоб він їм показав ці таблиці з розбіжностями. І навіть їх небачачи сказали – технічна помилка))).
Телепати мать їх за ногу.

Лєна
19.06.2016 at 20:28

Андрій.
А ви так пильно слідкуєте за депутатами?))) Знаєте хто з них холуй, хто запроданець, хто відпрацьовує, хто технічна помилка))). Видно самі не раз були в цих ролях (Холуя, Запроданця і т.д.). Складається враження, що ви самі є одним із депутатів, але чомусь ховаєтесь під ніком Андрій. Чи Ви є тим, хто кожної сесії сидить майже вкінці залу і за всіма слідкує, бо люди зробили свій правильний вибір і Вас не обрали, і Вам залишається лише сидіти і мовчки за всіма спостерігати, а потім після сесії, казати меру і секретарю що вони не так роблять))).
Одним словом – “ПРОНИРА”.

???
20.06.2016 at 08:46

“Холуй і запроданець кіндратовець справно відпрацьовує”
Андрій чи як тебе там, так скажи цим хлопцям в обличчя, чи ти тіпа з ними, а сам є крисою Альфа Анатолійовича, що і тобі щось пообіцяв?!?!? АНу признавайся!!! Бо він зараз багатьом обіцяє посади заступників, дітей повстраює на роботи, всі проблеми в одну секунду він рішить, канєшно після того як зніме Борисовича. Тіпа це не він це депутати, чужими руками добре жар загрібати. А ви морозівські лизуни, не будьте баранами, що той Толя може зробити, як йому Катеринчук скаже так він і робить, і поставить він того кого Катеринчук захоче.
Борисович тримайся (головне не запий) і падай на коліна перед Кондратовцями, русіками, бо ще в тебе одна надія на них, бо своїм ти вже нахрен не треба, блять з’їсть тебе Альф разом з Шевченком!!!!!!!!

???
20.06.2016 at 13:14

Короче, в місті зі всіх цих статтей зрозуміло, що повна жо..а!Звертаюсь особисто до Вас пан Кондовець і Терещук! Робіть щось, бо місто з такими очільниками гине!

Партизан
20.06.2016 at 19:42

???, ви Терещук ? Закликати Терещука врятувати місто, може тільки сам Терещук !!!

???
20.06.2016 at 20:06

Ні , але ярий “фанат” вашого мороза!

???
20.06.2016 at 20:08

А може ти, партизан, і є той Альфік?!?!

Андрій
21.06.2016 at 06:49

??? – реально торба)))) як самому у себе просити порятунку?))))) русік-МЕСІЯ)))

???
21.06.2016 at 12:49

Странний ти Андрій? А те що він та ще багато інших підтримують ідеї Кондратовця, який хоть щось робить ( на відміну від наших чудо-очільників), нічого поганого в цьому не бачу, а навпаки.
В тебе очевидно щось особисте, щодо Терещука, це твоє діло, то піди і йому це скажи.

Андрій
21.06.2016 at 22:20

)))

Партизан
22.06.2016 at 07:58

??? (ідеї Кондратовця, який хоть щось робить ( на відміну від наших чудо-очільників)), це ви про Юрія Григоровича ? Можете озвучити хоть одну “ідею”, і одне “щось робить”.

Анатолій
22.06.2016 at 09:14

Партизан.
А те, що він виявив невідповідність рішень самим проектам, це не робота?
І озвучив це відкрито на сесії. Це не робота?
Коли Карпенко в минулому скликанні виступала про невідповідність рішень – вона була ГЕРОЇНЕЮ))). ЇЇ в цьому підтримував і Долін, і Редчик, і Костюк. Роздули скандал на всю Україну)))
А коли сам Редчик і Костюк попали в таку ситуацію – то це вже не підробки, а “ТЕХНІЧНА ПОМИЛКА”.
А коли Кондратовець озвучив схожі випадки – то він холуй і запроданець.
Партизан. А яка Ваша робота? Озвучте людям?
Чи Ваша основна робота – захищати Мороза на форумі?
Нехай сам себе захищає, адже він який не є а все ж юРИСТ)))
За недопущенням підробок мали б слідкувати посадовці на чолі з Морозом))) – адже це його господарство)))
ІДЕЯ В НАС – ВИБОРЦІВ ОДНА: ЗАСТАВИТИ ПОСАДОВЦІВ ГАРНО І ЯКІСНО ПРАЦЮВАТИ, А НЕ ЛИЗАТИ ЇМ ДУПИ))) І НЕ ДОЗВОЛИТИ ЇМ СПИСУВАТИ СВОЇ ПОМИЛКИ І НЕДОПРАЦЮВАННЯ НА “ТЕХНІЧНІ ПОМИЛКИ”.

Партизан
22.06.2016 at 13:54

Анатолій “притримайте коня”, а що вже є висновок комісії про невідповідність рішень, підробку і тд… Пока наскільки мені відомо, є лише інформація Кондратовця яку він озвучив на сесії, і якщо дана інформація стане предметом кримінального провадження, як це було по роботі комісії яку очолювала Карпенко, тільки тоді можна буде говорити про незаконність дій посадовців.

???
22.06.2016 at 17:12

Комісія комісією, але всім і так зрозуміло, що Кондратовець має рацію, і правда на його стороні! А ви партизани чи Андрії купляєте памперси, бо сцяти прийдеться багато))))))))))))

Партизан
22.06.2016 at 17:20

???, не рівняй всіх по собі, якщо ти не маєш тями, який шлях проходить рішення міської ради , з моменту розроблення, до моменту коли його долучають до остаточного протоколу сесії,то про що говорити ? Зважаючи на звинувачення Кондратовця, то він і сам незнає, а займається дешевим популізмом.

???
22.06.2016 at 17:38

Повір, що тяму маю!!!!! Ти за це не хвилюйся партизанчику, тобі і так є за що переживати. А Згадуючи передвиборчу компанію на мера, то дешевий популізм – це фішка Альфонса Мороза.

Партизан
22.06.2016 at 17:52

Якби мав тяму, то знав би, що Мороз не має жодного відношення до тексту рішень сесій, читай ст.49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” – повноваження секретаря. А мені за що переживати, скажи може чогось не знаю ?

???
22.06.2016 at 19:09

Знаєш, знаєш Партизан морозівський!!!)))

Юрій Кондратовець
22.06.2016 at 20:37

Партизан.
1. Хочу Вас засмутити. Стаття Закону на яку Ви робите посилання з приводу повноважень секретаря, звучить так:
СТАТТЯ 49. ДЕПУТАТ РАДИ
В ній про повноваження секретаря – ні слова. Читайте уважно Закон на який робите посилання перед тим, як когось критикувати)))
Але за це не переймайтесь, адже це лише Ваша чергова “ТЕХНІЧНА ПОМИЛКА”)))
2. Не можу не відреагувати на Ваш закид на мою адресу: “Зважаючи на звинувачення Кондратовця, то він і сам незнає, а займається дешевим популізмом.”
Якщо Ви сам в чомусь орієнтуєтесь, а судячи з наведених вище мною доказів – не орієнтуєтесь взагалі, то я Вам скажу, що до кожного рішення яке я озвучував, в мене є копія листа-погодження. Погодження саме цих рішень. І серед осіб, які погоджували ці рішення, є підпис особи, за яку Ви так розпинаєтесь – Мороза)))
То може спочатку запитайте в Мороза, ЯК ВІН ПОГОДЖУВАВ РІШЕННЯ, які не відповідають завіреним ним же самим проектам?)))
Взагалі, на предмет чого він погоджував ці рішення?)))
І хто тоді по Вашому як не секретар, має слідкувати за тим, щоб текст рішення оприлюднювався саме той, за який голосували депутати?)))

Партизан
22.06.2016 at 20:53

Дійсно “зловив гаву”, ст.50 а не 49, я не розпинаюсь за Мороза, Ви самі визнали, що погоджував проекти рішень не лише Мороз а й інші посадовці, але винен в усьому вчомусь він. Де саме написано,що секретар ради має слідкувати за тим, щоб текст рішення оприлюднювався саме той, за який голосували депутати , чи це Ваша еротична фантазія ?)))

Анатолій
22.06.2016 at 21:03

АНАТОЛІЙ-ПАРТИЗАН. Не нервуйся ти так, адже тобі головний тренер, пардон – Генеральний спонсор, вже готує заміну. І не кого небудь, а досвідченого ПРОНИРУ))) Не виправдав ти їх сподівання((( Значить ідеш на лаву запасних. Або взагалі в курилку)))

Анатолій
22.06.2016 at 21:09

Партизан. Дивно, що Ви сам не знаєте в якій статті закону прописані Ваші (СЕКРЕТАРСЬКІ) повноваження). Може перед тим, як балотуватись три рази на секретаря, хоча б раз прочитали закон?)

Андрій
22.06.2016 at 21:11

Таваріщі!)) про що це ви тут розпинаєтесь? Відповідь на пронос кіндратовця дуже проста, йому бос Петро , вустами русіка , дав команду мочити мороза !!! Що тут не зрозуміло??? І той холуй це робить. Цікаво як він з цим живе , адже прийшов служити громаді? Втім йому видніше- видно рабська залежність набагато сильніша. Доречі , сьогодні взнав що в нас є два умніка які поступили до інституту при призидентові України , це тєря і крученюк, так що вами пане кіндратовець будуть керувать досить ” розумні” люди))

Лєна
22.06.2016 at 21:29

Андрій. Не умнічай. Навчись сам спочатку писати слово Президент))) Адже сам мітиш в народні депутати)))
А зараз мерщій в люлю, бо завтра зранку вся міська рада йде до тебе на косовицю в парк))) добувати Вогонь)))

Анатолій
22.06.2016 at 21:38

А як він може правильно написати слово президент), коли сам ПТУ і то не до кінця закінчив). А ще сам хоче бути чи то мером, чи то народним депутатом. Мабуть бути директором мера йому вже надоїло).

???
22.06.2016 at 22:11

Толька Мороз давай бігом по памперси!!!

???
22.06.2016 at 22:15

Бо пронос почався в тебе! Був би ти нормальним, а не виконував би вказівки Катеринчука, і памперсів не треба було б. А так підставляє він тебе, а ти як холуй, будеш віддуватись. А тобі ж в цьому місті жити!!

Анатолій
23.06.2016 at 07:00

На тій сесії, коли Мороза вибрали секретарем, слухали інформацію голови тимчасової
контрольної комісії міської ради
6 скликання з перевірки рішень,
які не відповідають озвученим на сесіях
Карпенко Т.І., про роботу цієї комісії.
Потім “НОВОСПЕЧЕНИЙ” секретар озвучив депутатам проект рішення. В цьому проекті рішення був пункт про створення тимчасової контрольної комісії міської ради 7 скликання з питань перевірки рішень міської ради 6 скликання, які не відповідають озвученим на сесіях, та був затверджений її склад.
Але Мороз так хотів показати свою роботу – запіаритись, що навіть в проект цього рішення
“ЗАБУВ” включити пункт про те, хто буде головою цієї комісії))).
Хоча можна уявити, що він цього навіть і не знав, а може просто так було треба – передчував, що комісія може розглядати і його роботу)))
(в статті 48 Закону про місцеве самоврядування зазначено не лише про необхідність обрання персонального складу комісії, але і ГОЛОВИ комісії).
Уявляєте? За пропозицією новообраного секретаря Мороза депутати проголосували за комісію “БЕЗ ГОЛОВИ” яка мала почати свою роботу з 1 березня.
А тепер ми дивуємось, чому за погодженням секретаря Мороза оприлюднюються рішення, тексти яких відрізняються від тих, за які голосували депутати))).
Дивуватись нема чому. Як бачите, свою некомпетентність і незнання законодавства секретар Мороз продемонстрував вже прямо на тій сесії, коли його лише обрали)))))).
Питання: Що мала робити ця комісія “БЕЗ ГОЛОВИ”???))))
Саме цікаво, що ця комісія від 1 березня до 9 червня жодного разу не засідала))).
Всі пам’ятають як Мороз ще не будучи секретарем кричав, що лише він зможе довести справи про підробки рішень попередніх депутатів до кінця))).
А по факту – ЗА ТРИ МІСЯЦІ жодного разу не збирав цю комісію))).
А навіщо? Адже він ВЖЕ секретар))).
А тема комісії йому була потрібна лише тоді, коли він був просто депутатом…
І якби сам не попав в халепу з невідповідністю рішень – ця комісія “БЕЗ ГОЛОВИ” мабуть так і ніколи не розпочала свою роботу))).

Лєна
23.06.2016 at 07:07

Я вас прошу… Який юрист може вийти з зооінженера?)))
Адже не секрет, що Мороз закінчив ВУЗ на зооінженера))). А ми хочемо від нього знання законів))).
Курам на сміх)))))))))).

Лєна
23.06.2016 at 07:08

Видно не даром Катеренчук йому за роботу нічого не платив))).

???
23.06.2016 at 10:57

Лєна за яку роботу, а він шо щось робив?

Партизан
23.06.2016 at 11:07

Немає чого гнати на Мороза, адже комісія яка була створена на минулій сесії “З питань правомірністі діяльності адміністрацій шкіл міста та посадовців управління освіти”, наступила на тіж граблі, в гонитві за дешевою сенсацією забули про норми ст.48 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Андрій
23.06.2016 at 11:14

Лєна, шкода тебе розчаровувати)))) напевно в тебе нав’язлива ідея, а точніше параноя стати депутатом)))))) не рівняй усіх до себе)))))) а на Живий вогонь я, як більшість хмільничан піду подивитись, організатори обіцяють цікаву програму. Тобі також раджу прийти, може мізки провітриш ))))))

???
26.06.2016 at 12:58

Тобі Андрійко також було б непогано подихати свіжим повітрям, бо від нездійсненних мрій про те, що ти станеш заступницею свого “мера-Шевченка” паморочиться тобі в голові.

Лєна
29.06.2016 at 16:38

“Програма громадських ініціатив по розМорозці міста Хмільника”
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/2906/15.doc

Оскар
09.07.2016 at 15:43

Юрій Кондратовець, у мене до Вас питання:
Яка шкода заподіяна тим, що озвучені на сесіі рішення не відповідають прийнятим, підписаним, а відтак чинним рішенням міськоі ради?
Внаслідок цього є якісь збитки, чи невідповідність носить лише формальний характер.

Оскар
09.07.2016 at 15:47

Ну, підрив авторитету органу місцевого самоврядування, як негативний наслідок, Ви можете зразу не вказувати. Тут, без здійнятого Вами ”шуму”, ніякого підриву автоитету не було б.
Мене цікавить збиток, як матеріальна складова цього визначення.

Юрій Кондратовець
09.07.2016 at 15:57

Оскар. Чи як Вас там?
Зараз цим питанням займається тимчасова контрольна комісія, створена рішенням сесії міської ради 11.02.16 р.
А в Законі України “Про місцеве самоврядуваня в Україні” скзано – Депутати, які входять до складу тимчасової контрольної комісії, та залучені комісією для участі в її роботі спеціалісти, експерти, інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв’язку з її роботою.
Отже, дочекайтесь висновків комісії)))

Оскар
09.07.2016 at 16:05

Мене не якось там, мій нік – Оскар.
І мене цікавить, чи заподіяні внаслідок цього якісь збитки, чи це просто піднятий Вами пустозвон.
Як наслідок, висловлення недовіри секретарю м/р.
Ви ж згадайте, скільки часу та з якими потугами обирали секретаря.
Якщо це пустозвон, та ніяких негативних наслідків немає, то ваші заяви тільки шкодять громаді.
Це якщо невідповідність рішень носить формальний характер.

Юрій Кондратовець
09.07.2016 at 16:15

Нік – Оскар.
Що по Вашому – формальний характер?
З Ваших слів виявляється, що це я підірвав авторитет органу місцевого самоврядування)))
А те, що посадовці не виконують свої функціональні обов’язки, порушують регламент і ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” – це лише формальність?

Оскар
09.07.2016 at 17:01

Юрко Кіндратовець, ми часто допускаємо формальні порушення, майже щоденно. Ви, наприклад, коли йдете на сесію та на очах у інспекторів ДАІ переходите дорогу у недозволеному місці. І ви порушуєте, і вони проявляють бездіяльність.
Це порушення, але формальні.
Мене цікавлять не загальні звинувачення, пред’явлені вами відносно невідповідності рішень, а хоч якась конкретика щодо негативних наслідків матеріального характеру.

???
09.07.2016 at 18:00

Нік Оскар, дуже цікаво знати, яким це чином заяви Кондратовця шкодять громаді????? Ці заяви звичайно шкодять, і зрозуміло кому саме!!! Кондратовець один з тих, хто безпосередньо захищає інтереси громади.
А негативні наслідки носять лиш матеріальний характер???

Оскар
09.07.2016 at 18:12

Клон безіменний.
Коли в раді немає конструктивноі роботи, обгрунтованих пропозицій. Лише звинувачення, перевірки, розслідування та ін. То така робота в раді тільки на шкоді громаді.
Принаймні, у мене така думка.

Лєна
09.07.2016 at 18:12

Оскар.
А коли ти ідеш на сесію, то закриваєш офіс Мороза на ключ і здаєш на сигналізацію?

Анатолій
09.07.2016 at 18:22

Я пропоную Морозу за його недовгу добросовісну і якісну роботу в раді дати Оскара і на “Алеї зірок” в Лісогірці закласти іменну зірку в вигляді сніжинки – тобто, заМорозжену зірку)))

Анатолій
09.07.2016 at 18:33
???
09.07.2016 at 18:36

Нік Оскар, а чи не шкодять громаді ті, хто не виконують свої прямі посадові обов’язки, за які громада плотить їм заробітню плату, на відміну від депутатів????? Гааааааа????

???
09.07.2016 at 18:38

Анатолій, картинка доречна, ну ти мочиш)))

Оскар
09.07.2016 at 18:46

Лена, я й не знаю, де той офіс Мороза. І мені байдуже де він.

???
09.07.2016 at 18:51

Нік Оскар, якісної роботи в раді немає тому, що ” риба гниє з голови”, а не винуваті депутати. Чому депутати повині захищати інтереси секретаря????? Може навпаки???? Якби секретар м/р був тією особою, про якості якої він піарив у своїй передвиборній компанії, то все було б супергуд, і Кондратовець та Ко не здіймали б галасу. Та ще й до того всього Альфік згрупувавшись із самим “Директором мера” хоче Редчика посунути, який його лише з третьої спроби впихнув на секретаря.

Оскар
09.07.2016 at 18:54

Я вільний у вираженні своєі думки.

???
09.07.2016 at 18:58

Аааааааа, ну да!

Оскар
09.07.2016 at 19:11

Клон безіменний.
Я не знаю, що там в раді робиться.
Але з твого коменту видно, що в тебе робиться в голові.
А в голові у тебе така муть…

???
09.07.2016 at 19:15

Нік Оскар взаємно!!! Я просто “вільний у вираженні своєї думки”

Оскар
09.07.2016 at 19:47

А Юра Кондратовець не вільний. Пише під своім прізвищем, та й ще дратується. На кшталт, ”Оскар, чи як там тебе”.
Анонімність спілкування в інтернеті є частиною права людини. Про це на форумі вже писали.
Ми просто користуємося своім правом для вільного вираження думки.

Анатолій
09.07.2016 at 19:48

Оскар.
Якщо ти не Мороз, то чому так переживаєш?
Бо Мороз сидить собі “на морозі” і навіть не хвилюється)))

???
09.07.2016 at 20:13

Оскар, а він що тобі паспорт показував?

Юрій Кондратовець
09.07.2016 at 20:27

Оскар.
Звідки Ви взяли, що я дратуюсь?)))
Так. Я пишу під своїм прізвищем і виражаю свої думки відкрито – не ховаючись за різними ніками))).
Анонімність спілкуання в інтернеті, на мою думку, є частиною права СЛАБКОДУХОЇ людини).
Саме легше писати під ніком Оскар, який Ви борець за авторитет органу місцевого самоврядування і захисник ображених))).
Якщо в мене є якісь слушні зауваження чи пропозиції до посадовців – я їм про це відверто і відкрито говорю на сесії і бюджетній комісії. І не чекаю від них за це “Оскарів”.
Всі конкретні зауваження та пропозиції, озвучені мною, завжди підтримуються моїми колегами депутатами. За це я їм дякую.
А Ви спробуйте розказати про свої думки відкрито. Скористуйтесь своїм правом для вільного їх вираження. Не ховайтесь за Оскарів))).

Оскар
09.07.2016 at 20:49

Юрій Кондратовець.
Ну, тут на форумі, а потім на оф.сайті м/р, я довідався, що опоненти такж підготували Вам ”Оскара” у вигляді проекту рішення по законності використання комунального майна ПП ”Вінастерікс”.
Це така виходить ”конструктина робота” у сучасних депутатів?
Нічого не скажеш…

Оскар
09.07.2016 at 21:13

Юрій Кондратовець
”Скористуйтесь своім правом для вільного іх вираження”. Так от, пояснюю: ”можливість анонімного користування інтернетом і використання шифрування особистих даних і засобів комунікаціі повинні розцінюватися як частина прав людини. До такого висновку дійшла Рада з прав людини Організаціі об’єднаних націй, яка представила звіт засідання, присвяченого анонімності та шифруванню в інтернеті”.
Шановний Юрій, якщо Ви бажаєте почути людину, вільну у вираженні своєі думки, то найкращий спосіб, це анонімне спілкування у інтернеті.
При чому я використовую своє право. І це право не слабкодухоі, а вільноі людини.
Головне, щоб діалог був змістовним.

Тарас
10.07.2016 at 08:50

Якщо людина боїться виказувати свої думки під своїм іменем, про яку вільність може йти мова?

Оскар
10.07.2016 at 11:31

Тарас, чому ж людина боіться висловлювати своі думки. Я висловлюю своі думки вільно, і при цьому нікого не боюся.
І клон безіменний вільно висловлює своі думки, правда ”несе усіляку дурницю”, але вільно. Не думає що про нього скажуть оточуючі.
У цьому й полягає суть шифрування та анонімності в інтернеті.
Ти Тарас також свого прізвища не називаєш. Та воно для мене не має ніякого значення.
Значення мають думки, висловлені тут, на форумі.

???
10.07.2016 at 12:28

Аноніміст Оскар! В тебе бачу з “вільним висловленням думки”, якісь особисті комплекси, раз так переживаєш. Це пройде! Якщо моя думка далеко не співпадає з твоєю та ще з деякими Партизанами, то більшість твоїх коментів (але не всі!!! скажу чесно, було щось і конструктивне та доцільне) також для мене – повний БРЄД.
І звідки ти взяв, що Кондратовець не висловлює свої думки вільно під своїм же ім’ям?!?!?
P.S. Звертаюсь до Юрія Кондратовця, досить дратуватись з Оскара, ти що не бачиш, зо парень дуже ранімий:-)))

???
10.07.2016 at 12:32

Нік Оскар, тебе случайно не Толя звати?

Оскар
10.07.2016 at 13:26

Юрій Кондратовець.
А якою буде Ваша офіційна позиція по проекту рішення щодо законності використання комунального майна Приватним підприємством ”Вінастерікс”?
Адже перед ”Свободою” стоіть не проста задача. З одного боку потрібно зберегти ”обличчя”, а з іншого боку – ”шкурний” інтерес Поліщука.
Особисто мені такі ”розборки” депутатів вкрай не подобаються. Але мене цікавить якою буде Ваша позиція – активного, чесного, справедливого депутата, який не терпить формальних порушень діючоі місцевоі влади.

Оскар
10.07.2016 at 13:28

Підтримаєте проект рішення?

Партизан
10.07.2016 at 14:20

Оскар, про якого чесного, справедливого і тд… депутата Ви говорите? Адже слух йде, що Кондратовець, один з претендентів на місце Мороза, от звідки вся “позиція”.

Юрій Кондратовець
10.07.2016 at 14:40

Оскар.
Моя офіційна позиція незмінна).
Проект цього рішення був оприлюднений на офіційному сайті м. Хмільника 30.06.16 р.
Користуючись своїм правом, наданим мені як депутату Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, зокрема п. 10 ст. 49 – я 6 липня 2016 року зробив копію листа-погодження до цього проекту рішення
http://s1.radikali.ru/uploads/2016/7/10/ace94ca08f4d1ed1f3ab07f99386915f-full.jpg
і на моє велике здивування))))))) в цьому листі-погодження не було підпису самого виконаця – Мороза А. А. і підпису про погодження цього проекту рішення – заступника Костюка Ю.В.. А проект рішення на той момент вже був оприлюднений).
Отже, проект рішення був оприлюднений з порушенням статті 75 Регламенту Хмільницької міської ради, в якій прописано: “Завізовані та погоджені у встановленому порядку проекти рішень ради розміщуються на офіційному веб-сайті міста відповідно до вимог ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».”
Оскар.
Як Ви думаєте, якою в такому разі буде моя позиція – “активного, чесного, справедливого депутата, який не терпить формальних порушень діючоі місцевоі влади”?)))

Анатолій
10.07.2016 at 14:44

Партизан.
Ви щось путаєте.
Не на місце Мороза))), а на місце СЕКРЕТАРЯ!)))
Партизан. Місце Мороза можете займати Ви))).

Оскар
10.07.2016 at 15:18

Юрій Кондратовець.
Зрозуміло, під формальним приводом рішення не пропускати. При цьому відкрито не рішення не підтримати.
І ”обличчя зберегти” і принциповість показати.
Приблизно таку відповідь я й очікував.
Візування рішення, я так розумію, це іх погодження посадовими особами. А якщо на момент голосування вони погодженні … Пане Юрію, ну це ж формальні причіпки…

Оскар
10.07.2016 at 15:21

А втрати до бюджету – реальні…

Оскар
10.07.2016 at 15:23

Партизан.
Навіщо нам слухи. Люди будь-що можуть говорити.
Понапридумувати та й говорити.

Юрій Кондратовець
10.07.2016 at 15:48

Оскар.
Про яку ФОРМАЛЬНІСТЬ Ви пишите майже в кожному свому пості?)))
Що означає “під формальним приводом рішення не пропускати”?
Як можна ФОРМАЛЬНО порушувати Закон чи Регламент?
Що тоді по Вашому НЕФОРМАЛЬНЕ порушення?
Є затверджена процедура, згідно якої погоджуються і оприлюднюються проекти рішень.
Добре. Бачу Вам треба провести лікнеп по цьому питанню):
“Проекти рішень першими візують посадові особи, що готували документ, потім його візують відповідні керівники виконавчих органів міської ради, які мають відношення до нього, керівники зацікавлених підприємств, заступники міського голови відповідно до розподілу обов’язків, посадові особи сектору з питань юридичної роботи міської ради . Насамкінець проект рішення візує керуючий справами виконкому міської ради, а з питань, віднесених до компетенції ради, секретар міської ради. Погодження проектів рішень оформляється шляхом проставляння візи на окремому аркуші з назвою “Листок-погодження”.
Під час підготовки цього проекту ця процедура була порушена!
Першим проект цього рішення мав візувати виконавець – Мороз А.А.
Чи Ви вважаєте, що я той лист-погодження висмикнув з рук Мороза і не давав його підписати?

Юрій Кондратовець
10.07.2016 at 16:04

Оскар.
Що означає: “А якщо на момент голосування вони погодженні …”???
Ви уважно читаєте, що я Вам писав?
На момент оприлюднення рішення НЕ БУЛО ЗАВІЗОВАНЕ ТА ПОГОДЖЕНЕ – навіть формально))).
В статті 75 Регламенту Хмільницької міської ради прописано: “ЗАВІЗОВАНІ ТА ПОГОДЖЕНІ у встановленому порядку ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ради РОЗМІЩУЮТЬСЯ НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ міста відповідно до вимог ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».”

Оскар
10.07.2016 at 21:42

Ну, оприлюднили проект рішення, який не був завізований усіма, хто мав би його завзувати. Ну й що? Наслідки які?
При чому, можливо, він був не завізований по поважній причині (хвороба, відрядження та ін.). Це звичайно припущення.
Проект рішення про висловлення недовіри секретарю м/р завізований усіма?
Юрій, це така малозначна формалістика. Головне, що проект оприлюднений.
Ось це важливо, це має юридичне значення.
А якщо хтось його не завізує, то що?
Якщо рада прийме рішення по такому проекту, що воно буде незаконне?

Анатолій
10.07.2016 at 22:22

Тоді нашо в міській раді секретар, юристи, заступники, які постійно не виконують норми законодавства?
Нехай депутати самі пишуть проекти, самі погоджують, самі оприлюднюють і голосують).
Для чого тримати на гроші платників податків таку армію дармоїдів, які навіть неможуть вчасно поставити свій підпис?)

Юрій Кондратовець
10.07.2016 at 22:52

Оскар.
В Законі України “Про місцеве самоврядування в Україні” зазначено: “Порядок … підготовки і розгляду питань на пленарних засіданнях… визначаються РЕГЛАМЕНТОМ РАДИ з урахуванням вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.”
Ось Вам посилання на РЕГЛАМЕНТ http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/02%20%20%202016/2502/rehlament.rtf
почитайте його уважно. Не просто фрмально))).
Може потім не будете робити таких ствердних висновків: “Ну, оприлюднили проект рішення, який не був завізований усіма, хто мав би його завзувати. Ну й що? Наслідки які?”.”

Оскар
11.07.2016 at 07:58

Юрій Кондратовець.
Ст. 78 Регламенту. Проекти рішень, підготовлені з відступами від вимог цього Регламенту, приймаються до розгляду на сесіі, як виняток, лише у випадку, якщо вони вимагають термінового вирішення і за це проголосувало більше половини від загального складу ради.
Так от, якщо більше половини депутатів, від загального складу ради, вирішить, що питання по ПП ”Вінастеріксу” є терміновим, та проголосує за винесення проекту на розгляд сесіі ради, якою буде Ваша позиція по суті питання?

Юрій Кондратовець
11.07.2016 at 08:26

Запитийте краще в секретаря, чому майже половина проектів рішень, які виносяться на сесію підготовлені з відступами від вимог Регламенту (не погоджені всіма відповідальними особами і не проходять юридичної експертизи)? І майже жодного разу про це депутатам ніхто не озвучував, і не казав про те, що так як ці проекти підготовлені з відступами від вимог то для розгляду їх на сесії потрібні голоси більше половини депутатів від загального складу ради).

Юрій Кондратовець
11.07.2016 at 08:45

І наостанок. Щоб закрити тему дискусії.
Пропоную Вашій увазі фрагмент свіжого проекту Рішення виконкому, яке було оприлюднене на офіційному сайті, “Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення”:

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» (В.М.Загіка).
(Мій коментар до п. 4 – тобто, відповідальність за виконання Рішешення про встановлення НОВИХ тарифів).
5. Архівному відділу міської ради відобразити в оригіналах документів відомості про втрату чинності рішення, зазначеного в п.4. цього рішення.
(Мій коментар до п. 5 – тобто, архівний відділ має відобразити в оригіналах документів відомості про втрату чинності рішення, зазначеного в п.4. цього ж рішення.
А в п. 4 зазначене Рішення про встановлення НОВИХ тарифів).
Одним пунктом рішення встановлюють НОВІ тарифи а в іншому пункті відразу пишуть, що рішення втрачає чинність)))

І на додачу, за цим ще й здійснюють контроль:
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю.В.Костюка.

Оскар
11.07.2016 at 09:36

Юрій Кондратовець.
Я чудово розумію шановний Юрій, що моє питання по проекту рішення щодо ПП ”Вінастерікс” було провокаційне. Таке, що змушувало коментувати незручну для Вас тему.
Ну та й добре, як змогли, так і уникнули відповіді. Будем на цьому припиняти дискусію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *