Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.05.2015

ХТО З ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ПОДОЛАВ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ ПРИ ВИДІЛЕННІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК РОДИЧАМ?

mntscxux1qheВ рамках моніторингу, який проводила громадська організація «ПРАВО», було виявлено конфлікт інтересів в діяльності депутатів Хмільницької міської ради.

Про це говорилося під час прес-конференції, яка відбулася в рамках проекту «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів».

В основному конфлікт інтересів в діяльності депутатів було виявлено під час виділення земельних ділянок, хоча відповідь на запит містила інформацію, що повідомлень про конфлікт інтересів у Хмільницькій міській раді та її структурних підрозділах зафіксовано не було, а також про те, що в Хмільницькій міській раді та її структурних підрозділах не було виявлено випадків щодо конфлікту інтересів.

фото 1Фото 2Насправді це не так. Після аналізу інформації, яку було надано на інформаційний запит, було виявлено, що депутати, під час того, як їм самим, або членам їх родин виділялися земельні ділянки, не заявили про наявний конфлікт інтересів, а голосували за виділення цих ділянок, маючи приватний інтерес.

Фото 3фото 4В таблиці наведено прізвище депутатів, та їх близьких осіб, яким було надано земельні ділянки, фактично за сприяння депутатів в умовах неподоланого конфлікту інтересів.

Прізвище депутата Кому виділена земельна ділянка Адреса земельної ділянки Площа земельної ділянки
 1. КОТИК Олег Миколайович Дружина,Котик О.А. Вул. Пилипа Орлика 0,08 га
 2. ТЕРЕЩЕНКО Вадим Альбертович Депутат,Терещенко В.А. Вул. Пилипа Орлика 0,08 га
 3. ТЕРЕЩЕНКО Вадим Альбертович * Зять,Кащук О.В. Вул. Пилипа Орлика 0,08 га
 4. ТЕРЕЩЕНКО Вадим Альбертович Депутат,Терещенко В.А.
 5. БАБЮК Микола Миколайович Депутат,Бабюк М.М. Вул. Пилипа Орлика 0,08 га
 6. БАБЮК Микола Миколайович Дружина,Бабюк О.М. Вул. Козацька
 7. СОМОВ Олександр Михайлович Депутат,Сомов О.М. Вул. Володимирівська 0,08 га
 8. КАЛЕНІЧЕНКО Сергій Віталійович Дружина, Каленіченко А.І. Вул. Медова 0,0785 га
 9. КОЛОМІЄЦЬ Костянтин Володимирович Мати,Коломієць Г.Л. Вул. Медова 0,08 га
10. БОЙКО Олександр Віталійович Мати,Бойко Н.Д. Вул. Медова 0,08 га
11. БОЙКО Олександр Віталійович Син,Бойко Б.О. 2 пров. Садовського 0,1 га
12. БОЙКО Олександр Віталійович Сестра,Цирцен В.В. Вул. Медова
13. БОЙКО *Олександр Віталійович Чоловік сестри,Цирцен В.О. Вул. Південнобузька
14. БОЙКО *Олександр Віталійович Теща,Пірожок Н.О. Вул. Медова
15. БОЙКО *Олександр Віталійович Брат невістки,Мельник А.В. 2 пров. Садовського 0,1 га
 16. ОСТРОВСЬКА Мирослава Петрівна Депутат, Островська М.П. Вул. Ярослава Мудрого
 17. ЗАГІКА Володимир Михайлович Депутат,Загіка В.М. 1 пров. Садовського 0,1 га
 18. ЗАГІКА Володимир Михайлович Брат,Загіка В.М. 1 пров. Садовського 0,08 га
 19. КОРОЛЬ Сергій Андрійович Депутат,Король С.А. Вул. Автодромна 0,09 га
 20. ЛУКОВ Дмитро Стахович Брат,Луков М.С.
 21. БАРАБАШ Михайло Васильович Син,Барабаш А.М. 3 пров. Садовського 0,09 га
 22. ПОПОВ Олександр Олександрович Депутат,Попов О.О.
 23. ДУБЧАК Світлана Петрівна Син,Дубчак О.А.

 

* – виявлений випадок конфлікту інтересів під час виділення земельної ділянки довести важко, тому що, відповідно до законодавства, зазначені особи не підпадають під визначення близьких осіб, а довести факт їх спільного проживання та ведення господарства наразі неможливо.

eu-logoПроект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів» фінансується Європейським Союзом та реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО». Погляди, висловлені в даній публікації, не обов’язково відображають погляди Європейської Комісії.

This project is funded by the European Union and implemented by Khmilnyk regional civic organization ‘PRAVO’. The views expressed in this publication do not necessarily reflect the views of the European Commission.

 

27 Comments on “ХТО З ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ПОДОЛАВ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ ПРИ ВИДІЛЕННІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК РОДИЧАМ?

Мегофон
18.05.2015 at 07:08

А головне, що заядливих Грушковських жополизів видно по цій таблиці. Кому було найбільш вигідно вступатися за нього на сесіях – результат “на ліцо” – земельки прихопив не тільки собі, а й всім можливим родичам.

Вілія
18.05.2015 at 08:16

Рука руку миє… просто смішно – поділили самі між собою, щоб не було прикро нікому… А чи знають в місті багатодітні або сімї, де прожива. по 2-3 сімї разом в квартирах, ЩО БУЛА ЦЯ ЗЕМЛЯ???

Віталій
18.05.2015 at 08:28

Та напевно, що не знали. І це погано, бо є люди, які вже давно написали заяви, але ці заяви чомусь не розглядаються.

Хмельничанка
18.05.2015 at 14:37

Я вже більше 9-ти років на черзі стою,і при Мельничуку,і при Грушкові… А Бойко взагалі охренів: і морда не лусне,6 ділянок взяти! І ще в мери балотується!!! Нехай хмільничани дивляться,за кого мають голосувати! А Грушко??? Не бачить,кому підписує?

Мегофон
18.05.2015 at 15:38

В тому й справа, що бачить

Небайдужий
18.05.2015 at 16:01

Не просто бачить, а ще й зиск з того має. І досить непоганий 😉

Хмельничанка
19.05.2015 at 11:03

до виборыв не допустити ЖОДНУ МОРДУ,яка неодноразово лізла! Тільки нові люди! А то потім буде те саме,що в керівництві країни:співали всі гарно перед виборами… Ви думаєте,чому тормозять підняття тарифів на воду? А тепер треба Грушка спитати,на основі чого,стільки ділянок дав депутатам???

Віталій
19.05.2015 at 11:07

Я перепрошую, але Грушко нікому нічого не давав особисто. Він просто не має таких повноважень. Земельні ділянки виділяються через рішення сесії. І деутат, як і будь який інший громадянин має право отримати земельну ділянку, звісно ж, заявився про наявний конфлікт інтересів.
А от чому посадовці (не депутати) відмовляють громадянам (не депутатам))) і кажуть, що вільних ділянок немає – почекайте, поки звільниться, – то це вже інше питання.

Дума
19.05.2015 at 20:04

Один з головних васіних (…) – Бабюк ввірвав собі також дві ділянки)) тому і служить!!!

Месник
21.05.2015 at 22:14

Ото все показали – молодці. І що далі? Це зараз просто констатація фактів. Настіпні дії які?

Віталій
21.05.2015 at 22:20

А звідки я знаю? Напевно пан, який пише під ніком “Месник”, візьме цю інформацію і, як свідомий член громади, який переймається за долю міста, звернеться до прокуратури? Так, чи я помиляюся?)))

Месник
22.05.2015 at 06:47

Дякую, Ви нарили – Ви й пишіть. Сказав А – скажи й Б.

Віталій
22.05.2015 at 11:15

А Ви, мало того, що проявили байдужість і нічого не нарили, так ще й і зараз проявляє байдужість і не хочете написати… Фу-фу-фу!))) Так ми Європу не побудуємо з таким байдужим підходом до питання розвитку нашої громади)))

Месник
22.05.2015 at 13:50

Європу будувати треба починаючи і до кінця, а не: ось вам факт, фу-фу-фу і все – новий проект.

Віталій
22.05.2015 at 15:08

Ось вам факт. Саме ФАКТ, а не пустопорожня балачка. І якби ми були прокурорами – реакція була б зовсім інша. Якби працівниками міліції – також інша, якби депутатами – взагалі поступили по іншому. Але ми всього на всього експерти громадської організації і можемо лише проаналізувати, зробити висновки і оприлюднити результати. Що, в принципі, ми й зробили))).
До речі, варто взяти до уваги, що цей ресурс читають не тільки представники громадськості, але й згадані вище прокурори, працівники міліції та депутати. Так що їм і карти в руки))).

Месник
22.05.2015 at 15:19

Тож оформіть запит до них, направлення чи яку там потрібну формальну бумажку! що заважає, чи може хто?

Віталій
22.05.2015 at 15:21

))))))) А Вам? Що заважає Вам навіть писати від свого імені, а не під ніком?)))))))))))) Невже на стільки жим-жим?)))

Месник
22.05.2015 at 15:23

Жим у Вас, бо наче й нашли, а толку великий 0! Показуха!

Віталій
22.05.2015 at 15:28

Та ну!))) Це так можна було б так назвати, якби ми виявили такі факти і злякалися оприлюднити…))) Але ми і виявили, і оприлюднили…))) І тебер правоохоронці отримали інформацію та зможуть відреагувати, виборці отримали інформацію і також зможуть відреагувати))) А саме виборці голосують і перетворюють членів територіальної громади в депутатів))) От хай і роблять висновки))).
До речі, Ви хоч знаєте, яке покарання кожному з депутатів “світить” в цьому випадку?)))

Месник
22.05.2015 at 15:28

* – виявлений випадок конфлікту інтересів під час виділення земельної ділянки довести важко, тому що, відповідно до законодавства, зазначені особи не підпадають під визначення близьких осіб, а довести факт їх спільного проживання та ведення господарства наразі неможливо.
Проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів» фінансується Європейським Союзом та реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО».

Самі писали. Тож якщо виявили, вмійте запобігсти та ще й врегулювати, або не беріться за не можливе.

Месник
22.05.2015 at 15:33

“світить” народноє глумлєніє))))) Вони землі набрали, а Ви про якісь там дєтско-пошукові ігри розказуєте. Сміюсь і плачу коли читаю “тебер правоохоронці отримали інформацію та зможуть відреагувати, виборці отримали інформацію і також зможуть відреагувати)))” – Ви хоть самі в то вірите?

Віталій
22.05.2015 at 15:47

Чесно? Вірю. Вірю, що виборець рано чи пізно зрозуміє і зробить висновки. Справді.
А в тому, що вони “землі набрали” хіба є порушення? Хіба депутат чи члени його родини не мають права отримати земельну ділянку? Звичайно мають!). і порушили вони закон не тоді, коли писали заяву на виділення земельної ділянки, а тоді, коли самі голосували за своє ж рішення, не більше).
А щодо 2народного глумлєнія”, то тут не все так однозначно. На скільки я памятаю, то афганці роками не могли отримати земельних ділянок. От хай і запитають – а, власне, чому? чи Ви думаєте, що варто захищати їхнє право навіть не спитавши в них самих?)))
До речі, Ви досить правильно скопіювали назву проекту))). Саме “виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів”. І в переліку не має слова “покарати”, чи не так?)))

Месник
22.05.2015 at 15:50

“запобігти” – що робиться в цьому напрямку?

Віталій
22.05.2015 at 15:54

Ще раз наголошую, що “запобігти” не означає “покарати”))). Запобігти – це означає щось зробити ДО вчинення якоїсь дії депутатом, яка може призвести до конфлікту інтересів. В цьому напрямку ми надаємо консультації депутатам та посадовцям… Навіть вже було 3 звернення…

Месник
22.05.2015 at 15:54

Якщо вони мають право, але голосували самі собі – далі шо? Заберете участки? Можливо не особисто Ви, але це реально абсурд! Включіться в правове коло, не будьте наївними!
Ви хочете афганців нацькувати на горедепутатів-землевласників, чи може відстоююєте інтереси іншої групи депутатів, які землю не взяли?

Віталій
22.05.2015 at 15:57

Перепрошую, куди включитися?)))
Нікого ні на кого ми не збираємося нацьковувати))) І не відстоюємо інтереси іншої групи депутатів (навіть не уявляю, якої))). І саме тому ми просто оприлюднили результати моніторингу, а висновки кожен хай робить для себе… І якщо афганці вирішать, що їх тупо розводили роками, говорячи, що землі не має, то це їхня справа, що робити далі. Якщо потребуватимуть правової допомоги – можуть звернутися до нас. От і все…)))

Хмельничанка
23.05.2015 at 16:28

Треба Правий сектор,щоб розібралися з ними!!! І відповіли ВСІ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *