Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.08.2016

ГУБЕРНАТОР НЕ ПОДАВАВ КАНДИДАТУРУ АНАТОЛІЯ РЕП’ЯХА ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ МЕДАЛЛЮ ДО 25 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

thumb_imageВалерій Коровій не подавав кандидатуру Анатолія Реп’яха для нагородження ювілейною медаллю до Дня Незалежності України.

Про це повідомляє інтернет-видання Vlasno.info з посиланням на “33 канал”.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій в коментарі кореспонденту видання “33 канал” Романові Ковальському заявив, що наразі з’ясовуються обставини появи кандидатури Реп’яха серед списків нагороджених:

  • Я не подавав ці прізвища і їх ми сьогодні не запрошували на урочистості. Ми з’ясовуємо, хто це зробив. Я здогадуюсь, хто за цим стоїть, але мною, як головою ОДА, вони командувати не будуть, — сказав Валерій Коровій.

Нагадуємо, що активісти Хмільника пікетували Вінницьку облдержадміністрацію. Причина – нагородження директора санаторію «Поділля» Анатолія Реп’яха ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Для довідки:

Відповідно до Указу Президента України «Про відзнаку Президента України — ювілейну медаль «25 років незалежності України» висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138.

В цьому Порядку зазначається, що висунення  кандидатур до відзначення державними нагородами здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності.

Після цього документи мають потрапити до суб’єкта, який вповноважений підготувати відповідне клопотання до Кабінету Міністрів України.

В Указі Президента зазначається, що клопотання про відзначення громадян ювілейною медаллю разом із нагородними листами установленого зразка вносяться обласними, Київською міською державними адміністраціями, іншими державними органами (точно не органами місцевого самоврядування).

Після того, як відповідне клопотання надійде до Кабінету Міністрів України, саме останній готує подання щодо нагородження на розгляд Президента України.

26 Comments on “ГУБЕРНАТОР НЕ ПОДАВАВ КАНДИДАТУРУ АНАТОЛІЯ РЕП’ЯХА ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ МЕДАЛЛЮ ДО 25 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Степан
30.08.2016 at 15:33

Знову Реп’яху повезло. От після цього попробуй скажи що він невезучий 🙂 Так би за ту медальку мусив би перед областю виставлятись, поляну накривати ще й конверт якийсь везти, бо що з тої вчительки чи афганця візьмеш крім слів вдячності? А от Крученюку не позаздриш — за весь район прийдеться віддуватись 🙂

Людмила
30.08.2016 at 17:01

Поясніть мені ще раз, будь ласка, а на область хто подає кандидатури? І взагалі, чия думка враховується під час визначення достойників? Ну, для прикладу, я хочу таку медаль. Хто мене може рекомендувати для відзначення?

химка
30.08.2016 at 18:15

степан,-а афганці це мабудь ті що були карателями афганського народу та смачно отримали здачі!і
ілі вони -інтернаціоналісти?якщо -інтернаціоналісти….то памятники уже попадали…

John
30.08.2016 at 18:29

А чому тільки Реп’яха, а чому за Крученюка ніхто не візьметься??????? За що йому медаль? Всі ж знають що це за особа.

Віталій
30.08.2016 at 18:34

Для Людмили:
Відповідно до Указу Президента України «Про відзнаку Президента України — ювілейну медаль «25 років незалежності України» висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138.

В цьому Порядку зазначається, що висунення кандидатур до відзначення державними нагородами здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності.

Панамаренко
30.08.2016 at 19:32

Шановний Віталій! Досить відводити стрілки від осіб, які втюхали це подання. Правда випливе в будь якому випадку. Досить кількох запросів на інформацію, які ви так полюбляєте, а їх обов’язково хтось зробить. (Цікаво чому ви його до цих пір не состряпали?) Лосю понятно, що хтось із місцевих чинуш його підписав. А от чи район чи місто – виясниться досить швидко. Про які трудові колективи ви тут втираєте?
А по сашку і так все зрозуміло, популіст та дешевий політикан… Нагороди захотілося… думає що вже все у цьому світі можк купити…

Віталій
30.08.2016 at 20:10

Я перепрошую, але я просто цитую законодавство))) І якщо там написано про трудові колективи, то не я ж пишу закони та приймаю постанови Кабінету Міністрів) Як написано – так і цитую.
А от хто подав кандидатуру Реп’яха – самому цікаво). Міська влада, як орган місцевого самоврядування – не мав права ні висувати, ні подавати відповідне клопотання до КМУ.
Клопотання до КМУ могла подати або облдержадміністрація, або інший державний орган. Губернатор відхрестився. Лишається або райдержадміністрація, або справді якийсь інший державний орган.
Для цього справді досить надіслати запит на інформацію. Хто має бажання (а бажаючих, я так розумію, вдосталь, судячи з організованого пікету) підказую: звертатися потрібно до належного розпорядника, в нашому випадку – до Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Панамаренко
30.08.2016 at 22:00

Ну знову… Так, подання на КМУ скоріше всього підмахнув губернатор… Ну не розібрався, прогавив, пропустив в пакеті із сашком (в нагрузку) )))) А от хто подав цю пропозицію на губернатора? Хто з місцевих? Чую, щто будуть колошматити всю вихідну пошту наших чинуш, аж гай буде шуміти… припускаю, що редчик свого “колишнього” однопартійця міг протаскати… Думав ніхто не замітить, адже санаторій то в місті знаходиться, до району він якось не ліпиться.

Віталій
30.08.2016 at 22:31

Пане Панамаренко. Пояснюю ще раз))) В Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138 ЧІТКО НАПИСАНО, що висунення кандидатур до відзначення державними нагородами здійснюється гласно за місцем роботи осіб (!!!), яких представляють до нагородження, у трудових колективах (!!!) підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності.
Тобто орган місцевого самоврядування аж ніяк не міг висунути Реп’яха, тому що має діяти ВИКЛЮЧНО в межах своїх повноважень. В цьому випадку це не їхні повноваження. І якщо вони це зробили, то вийшли за межі своїх повноважень, чим порушили законодавство. І таке висунення мало б затормозитися одразу, тому що підготовлено було з порушеннями. Як не крути, а це все таки мова йде про державну нагороду.
Тобто, потрібно, щоб було дотримано такий ланцюжок: ВИСУНЕННЯ КАНДИДАТУРИ (трудовий колектив) – КЛОПОТАННЯ (облдаржадміністрація або інший державний орган) – ПОДАННЯ (Кабінет Міністрів України). Саме так передбачено законодавством…

Сергій
31.08.2016 at 06:39

Віталію, а чому Ви неможете подати подібний запит???
Є якась причина?

Тарас
31.08.2016 at 07:46

Сергій, а чому ви неможете подати подібний запит???
Є якась причина?

Віталій
31.08.2016 at 07:56

Можемо. І цей запит подати, і багато інших можемо) і про Реп’яха, і про маршрутки в місті, і про задимленість міста, і про водоканал, і про сморід в місті і ще багато про що) От тільки навчимося працювати 25 годин на добу, причому без перекурів. обідів/сніданків/вечерь та сну і одразу все понаписуємо і понадсилаємо)
А якщо Вас це питання також турбує, то Ви й справді можете самі це зробити, а не діяти за принципом “Свисни, Ванька, ти дурніший”)))
Чи може справді є якась причина?)))

Виталий
31.08.2016 at 09:01

Хтось ну дуже вже хотів щоб пан Реп’ях отримав ту медаль але сталосъ все не так як гадалось

Степан
31.08.2016 at 09:06

Тільки що взнав — хвилин 10 сміявся. 🙂 🙂 🙂 Виявляєть Реп’ях не знав хто йому ту медольку підсунув, з якою ціллю і для чого. Всі вихідні обзвонював область питався, хто його представив і за які такі заслуги — ніхто і в області щось внятно не міг пояснити. Вже й відмовлявся. Але говорили. Раз вже є в списках, то приїзди на вручення. Все таки організовано це дійчтво по всій Україні адміністрацією самого президента. Буде не добре коли ти ініціативу самого Президента проігноруєш. Братва не зрозуміє. Він вже був зібрався їхати, але тут дзвінок і його попереджають добрі люди — Ткач з Когутом пікет роблять під обл радою. Людина адекватна. Воно йому потрібно заради якоїсь медальки в лайно маститись, ще й під ОДА, ще й на очах преси обласного центру. Зрозуміло що не поїхав… Ви звернули увагу коли на vlasno.info з’явилися статті про “кривавого рига який їсть немовлять” і якого, о Боже ж мій, медалькою нагороджують — в 11.00. Тобто статті вже були на перед написані не вистачало тільки фотоматеріалів, а саме фото отих “хмільницьких гоблінів” під ОДА…

Ну а хто дав подання до нагородження медалькою на Реп’яха… не хочу бути першим хто назве це прізвище… та взавтра на базарі про це всі будуть знати… скажу тільки що це знаний аграрій не тільки хмільницького, а козятинського з калинівським районів… для чого воно йому було потрібно і які цілі він переслідував — це дійсно цікаво?

і шо?
31.08.2016 at 12:18

дякую Степану, і я посміявся стільки ж ” Виявляєть Реп’ях не знав хто йому ту медольку підсунув, з якою ціллю і для чого. Всі вихідні обзвонював область питався, хто його представив і за які такі заслуги — ніхто і в області щось внятно не міг пояснити. ” . а, і ще, і справді, для чого так було Юрчишину підставляти Реп’яха?… ги-ги-ги…

Степан
31.08.2016 at 12:51

Люди кажуть, непевно, просто так від балди подав як от ту вчительку, бо до того кілька чоловік відмовилось. Пройде то пройде. Когось же треба подавати. Подія ж не якась визначна. Просто дали розпорядження зверху дати кандидатури, от і подав наш аграрій, що перше в голову прийшло. Але ситуацією скористалися Ткач з Когутом. Їм був потрібен хоч якийсь повід, щоб вчепитися до Реп’яха. Вони ж зараз кожен тиждень в суді — з Реп’яхом судяться. Ткач — щоб на роботі відновили. Когут — щоб дельфіни відав разом з басейном. А тут така нагода. Подія обласного маштабу в центрі Вінниці. Підключили ще Мусіровського молодшого з його vlasno.info і розпочали інфокомпанію. Видно, що все робилось поспіхом. Бо взяли ще старі облізлі плакати на обшарпаному картоні з якими вони кілька місяців тому біля ощадбанку нашого стояли. Тільки кілька свіжих фото встигли переклеїти і якусь квітку вчепили та й то вже це робили біля ОДА.

Степан
31.08.2016 at 13:02

Сторінка Бориса Когута на фейсбуці з повним фотозвітом про “акцію біля ОДА” — https://www.facebook.com/profile.php?id=100006206352697&fref=ts

Сергій
31.08.2016 at 13:03

Ну якщо це Юрчишин, то тепер зрозуміло, чому Дорох запит не хотів подавати!

Віталій
31.08.2016 at 13:22

Ги) Панове, перечитайте ще раз мої коментарі щодо самої процедури нагородження і спробуйте знайти серед перерахованих суб’єктів, які мають причетність до нагородження, Народного Депутата Україна))) Припускаю, що він міг вплинути на процес, але сама процедура мала бути дотримана)))

Степан
31.08.2016 at 13:30

Та читали. Все дуже чітко написано. Якщо колектив “Поділля” ту кандидатуру не подавав. То , виходить, це зробив хтось зі сторони… Але ж з іншого боку це не може бути будь хто. По-перше, людина має хоча б знати, де як і на коли ті кандидатури потрібно подавати. По-друге вона повинна мати хоч якісь владні важелі, що до її пропозиції дослухались.

Панамаренко
31.08.2016 at 14:25

Ну народ в нас ще не знає, що Власно.інфо це ВЛАСНИЙ інформресурс нарко…, ой вибачте, Народного контролю. З ким же ця політична сила у Хмільнику пов’язана? З ким вона на вибори йшла? Ні як не можу додуматися)))) Треба на базарі дізнатися))). А так молодці, стрілки гарно продовжуєте відводити.

Віталій
31.08.2016 at 15:50

Бля, я вже реально втомився пояснювати))) Останній раз: законодавством передбачена чітка процедура висунення, клопотання та подання кандидатур на нагородження. І визначені чіткі суб’єкти, які мають право це робити. Якщо хтось порушив цей порядок, не зважаючи на те, хто це зробив: міський голова, депутат чи хтось інший, то це може стати причиною для подання до суду з метою скасування Указу про нагородження))) В Україні були подібні прецеденти: пам’ятаєте, як при Януковичу було через суд позбавлено звання Героя України Степана Бандеру?
Так от, якщо процедуру порушено, то пряма дорога в суд, а не з пікетом під ОДА))). Бо ОДА лише мала передати нагороду, а нагороджує Президент)))

Cтепан
31.08.2016 at 20:10

І спавді. Тоді за Ситепана Бендеру мітинги не проводили. Хоча могла, ще й як могли. Намагались вирішити питанння з нагородою через суд. Та то ж Степан Бендера і звання Героя України. А тут…. Що ж тоді та гоп-компвнія під ОДА робила? Чого добивалась?

Віталій
31.08.2016 at 20:14

Я, наприклад, не розумію. Є Указ президента, яким нагородили Реп’яха. І в ОДА мали тільки передати нагороду. В принципі можуть і надіслати поштою) Жоден пікет під ОДА не відмінить Указу Президента)

Cтепан
31.08.2016 at 20:35

Виходить що так. Мені от тільки в цій ситуації не зрозуміла позиція Ткача. Він же ніби то з блоку Петра Президента. Чого ж він проти рішення губернатора, а від так, і президента попер. Він що, піддає сумніву компетентність своїх партійних босів. Коровій “за”, Порошенко “за”, тільки один Ткач (як та Баба Яга) “проти”.

Руслан
04.09.2016 at 13:11

Степан.
До чого тут Ткач із Когутом?
Люди в Хмільнику, які незнають ні Ткача, ні Когута, обурюються.
Як це могли Реп’яху дати медаль, за що, за які такі заслуги перед Батьківщиною?
Колишній регіонал…
Чи зможуть зрозуміти це матері тих дітей, хто загинув під час проведення АТО?
Як ім пояснить влада, яка дає медальки тим, із-за яких іде зараз війна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *