Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.04.2010

«Гурби-Антонівці – 2010» знову оголошують мобілізацію!!!

Найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці» знову скликає молодь. Відбудеться вона з 1 по 4 травня в традиційній вже для себе місцевості – у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області.

Саме тут 65 років тому підрозділи Української Повстанської Армії потрапили в оточення військ НКВД, так званий „Гурбинський мішок”. П’ять тисяч українських героїв мужньо боролися проти понад 35 тисяч окупантів і після кількох виснажливих днів бою вирвалися з оточення. Цей бій увійшов в історію як найбільший бій УПА. Молоді патріоти щороку вшановують полеглих тут українських героїв та знищених після бою мешканців села Антонівці найбільшою в Україні тереновою грою „Гурби-Антонівці”, яку започаткував ще в 2003 році Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Суть гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, сотні на чоти, чоти – на рої, так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця, що проштрафився, пияцтво тут суворо заборонено. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні судівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів», що досконало вивчили терен гри, примудряються заховати «штаб» із прапором в таких місцях, що супернику за три дні гри не вдається їх відшукати. Також з року в рік ускладнюється тактика суперників.

Приємно, що популярність гри з кожним роком зростає. Протягом 2008-2009 років гра вийшла на міжнародний рівень – її відвідали гості з Польщі, Білорусі та Росії. Минулого року її проведення було підтримано на рівні Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Кількість людей, які взяли участь у грі за сім років її існування сягає двох тисяч.

Усі, хто має бажання взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «Гурби-Антонівці», мають зголоситися до 20 квітня 2010 року. Кандидат, шоб отримати право на участь у грі зобов`язаний:

1. Досконало вивчити Правила і Положення гри тут.

2. Заповнити анкету

3. Написати заяву. до них додається:

а) копія паспорта (1,2 стор., прописка);

б) копія ідентифікаційного коду.

4. Якнайшвидше надіслати заявку до Оргкомітету гри (ЦП МНК): 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, прим.4, тел. (044) 234-70-20, факс (044) 246-47-83, e-mail: mnk@ua.fm , або зареєструватися on-line на сайті гри: http://gurby.org.ua/

Організатори достроково припиняють зголошувальну кампанію на момент наявності 300 затверджених заявок.

Після затвердження кандидата учасником гри, останній зобов’язаний сплатити внесок 50 грн. на організацію та проведення гри командами-учасниками (Кошти сплачуються на ім`я Кішки Івана Васильовича, «Приватбанк», рахунок № 4149605378080584). Платник повинен заздалегідь поінформувати оргкомітет про переведення коштів). Після оплати внеску кошти не повертаються.

Оргкомітет підтверджує участь у грі до 24 квітня. Особи, чия заявка не підтверджена або які не подали заявки та прибули на гру, не допускаються до гри за жодних обставин.

Курінь, керівник – Андрій Бень, golnach@gmail.com (зголошуються м. Київ, Київська, Львівська, Волинська, Вінницька, Житомирська, Запорізька, Чернігівська, Рівненська, Черкаська, Закарпатська, Херсонська, Кіровоградська області та Крим),

Курінь, керівник – Юрій Лотоцький, mnk.ternopil@gmail.com (зголошуються Тернопільська, Сумська, Харківська, Миколаївська, Донецька, Полтавська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Одеська, Луганська області)

Увага! До участі в грі після попереднього ретельного відбору буде допущено лише 300 найкращих!

Детальнішу інформацію про гру (враження учасників, положення, відео, фотографії, статті) можна знайти тут: http://gurby.org.ua/

One Comment on “«Гурби-Антонівці – 2010» знову оголошують мобілізацію!!!

Волошка
07.04.2010 at 18:48

Цікаво, з Хмільника хтось візьме участь в грі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *