Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.03.2012

ХВИЛЮВАТИСЯ НЕ МАЄ ЧОГО? або «разбор полетов» щодо пайової участі

Положення про порядок пайової участі (внеску) замовників у розвитку інфраструктури міста Хмільника прийнято законно. Про це запевнив секретар міської ради пан Петро Дреженков.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету. Економічного розвитку та підприємництва Хмільницької міської ради. Найрезонанснішим питанням, яке було розглянуте депутатами, стосувалося наслідків прийняття Хмільницькою міською радою Положення про порядок пайової участі (внеску) замовників у розвитку інфраструктури міста Хмільника.

Нагадаємо, що після затвердження цього Положення, на електронну пошту громадської організації «ПРАВО» надійшов матеріал, в якому стверджувалося, що депутати прийняли рішення, яке суперечить інтересам громади. Ось цитата з матеріалу:

Шановні депутати !!!  Перегляньте своє рішення!!!!

Вас надурили, сказавши що це передбачено Законом. Вам в черговий раз підсунули документ за який треба проголосувати але чітко не сказали до чого він приведе.

Поверніться до людей обличчям, він Вас обрав!!!

З повним текстом публікації можна ознайомитися за цим посиланням:

http://pravongo.org/deputaty-pryjnyaly-rishennya-yake-ne-vidpovidaje-interesam-hmilnychan/

 

Під час засідання комісії, депутати поставили цілком логічні питання про наслідки окремих норм Положення про пайову участь для пересічних громадян. Секретар міської ради, перший заступник міського голови пан Петро Дреженков запевнив присутніх, що рішення прийнято у відповідності до чинного законодавства України…

Представники депутатського корпусу висловили бажання щодо більш докладного ознайомлення з проектами рішень під час пленарних засідань міської ради, з метою недопущення випадків голосування за «кота в мішку»…

6 Comments on “ХВИЛЮВАТИСЯ НЕ МАЄ ЧОГО? або «разбор полетов» щодо пайової участі

Небайдужий
27.03.2012 at 15:28

“Положення про порядок пайової участі (внеску) замовників у розвитку інфраструктури міста Хмільника прийнято законно. Про це запевнив секретар міської ради пан Петро Дреженков.”

 
А ви очікували почути щось інше? 😆

Віталій
01.04.2012 at 08:32

Після розміщення цієї інформації на ГФХ, окремі представники міської влади почали “охоту на відьм”з дуже гострим бажанням виявити, хто “зливає” нам інформацію.))). Була навіть вказівка, мовляв “все, що тут говориться не має виходити на зовні”…))) Панове! Пропоную не витрачати даремно часу та не забувати, що навіть пленарні засідання сесії міської відбуваються у відкритому режимі і кожен громадянин має право, навіть нікого не повідомляючи, прийти та послухати народних обран6ців…)))

Пронира
01.04.2012 at 09:25

“кожен громадянин має право, навіть нікого не повідомляючи, прийти та послухати народних обран6ців…”)) Занадто високі матерії)))))))))))))))))))
 

Віталій
01.04.2012 at 09:42

Та то ж не я придумав)))) Таке написано навіть в Статуті територіальної громади міста Хмільника)))

Пронира
01.04.2012 at 09:47

Ото ж, і кажу, що занадто високі матерії))))
 

Віталій
01.04.2012 at 09:56

Аааа… Ви про це…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *