Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.04.2014

ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ВСЕ Ж ТАКИ ВИЯВИЛА ПОРУШЕННЯ НА ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ШВИДКІЙ…

загруженноеТериторіальною державною інспекцією з питань праці було виявлено порушення трудового законодавства на Хмільницькій станції швидкої медичної допомоги.

За результатами перевірки головному лікарю станції пані Брацлавській було внесено відповідні документи реагування: припис на усунення виявлених порушень закону та складений адміністративний протокол за ч.1 статті 41 КУпАП.

Нагадуємо, що конфліктна ситуація на Хмільницькій швидкій вже тривалий час обговорюється на сторінках місцевих газет. Газета «Я та МІСТО» навіть встигла облити брудом жінок, які захищали совї права. Начебто «колотять кілька людей», а насправді там все добре.

На практиці ж виявилася трішки інша ситуація – порушення є і це не поодинокий факт. Принаймні порушення були виявлені за зверненнями двох працівників швидкої.

Scan1Scan10001

Для довідки:

Стаття 41 «Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці» Кодексу України про адміністративні порушення.

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами – підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи – підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України “Про звернення громадян”, або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю –

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

5 Comments on “ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ВСЕ Ж ТАКИ ВИЯВИЛА ПОРУШЕННЯ НА ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ШВИДКІЙ…

LEON
22.04.2014 at 13:30

Дуже прикро, що ЗМІ роблять передчасні висновки. приймаючи участь в зібранні громадян на яких розглядаються конфліктні ситуації між трудовим колективом і адміністраціями. Крім того, більшість сьогоднішніх молодих керівників не знають елементарних прав і обовязків, це вже недопрацювання наших навчальних закладів і вищестоящих керівників, які рекомендують на посади непідготовлених молодих спеціалістів.

Захма
23.04.2014 at 11:40

Шкода що тих жінок які бідненькі захищали свої права не виперли з роботи коли були на то причини. Тоді вони прибігли до керівника з проханням “понять, простить  “, їх просто штрафанули, а тепер ще й такого покарання не буде, ото вже будуть колотити що хотіти безкарно… 

Віталій
24.04.2014 at 00:06

Як не крути, а факт порушень прав цих жінок все ж таки виявлено… І щось мені підказує, що це не єдиний факт))) Але поживемо – побачимо…))) 

LEON
24.04.2014 at 13:23

Захма, не зрозумів вашого гумору))) він чорний чи розовий?

Nika
26.04.2014 at 14:42

Захма, не будь такою жалісною! Ти за себе переживай, що б не виперли з роботи. А погрози собі прибережи. Да і, доцільно,зверни увагу на грамотність. Це тобі не зашкодить. Буде куди час витрачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *