Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.11.2021

ІНСТРУМЕНТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ: ВІДБУВСЯ ОСТАННІЙ ТРЕНІНГ В РАМКАХ ПРОЄКТУ

В межах проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді» відбувся останній тренінг щодо інструментів електронної демократії. Цього разу до участі було запрошено бібліотекарів та представників громадськості Хмільницької громади.

Під час навчання учасники та учасниці ознайомилися з формами участі громадськості в процесах прийняття рішень. Більш детально було розглянуто інструменти електронної демократії: Електронні петиції, Електронні звернення, Електронні консультації, а також Громадський бюджет та сервіс «Відкрите місто».

Варто зазначити, що учасники та учасниці отримали практичну допомогу в реєстрації на Єдиній платформі електронної демократії E-DEM, а також мали можливість долучитися до збору підписів під петицією, адресованою до Хмільницької міської ради щодо створення в Хмільницькій громаді Центру громадської активності.  

Це вже четверта група з 20 осіб, які пройшли навчання в рамках проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді». Раніше участь в подібному навчанні взяли освітяни, старости громади, представники громадських організацій тощо. 

Захід відбувся в межах реалізації проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді», що виконується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Детальніше про проєкт читайте за посиланнямhttps://cutt.ly/GjWxA5C

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *