Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.10.2012

ІСТОРІЯ З ЗАГИБЛИМ ТРАКТОРИСТОМ ТАКИ МАЄ СВОЄ ПРОДОВЖЕННЯ – за селянина вступився Катеринчук

В репортажі програми «Надзвичайні новини», яка виходить на каналі ICTV, Микола Катеринчук заявив, що побачив попередній матеріал і вирішив втрутитися… Також пан Микола зазначив, що звернувся до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ…

Нагадаємо, що нещодавно на ICTV вийшов матеріал про те, що проти напарника загиблого тракториста порушено кримінальну справу, хоча родина загиблого і сам підозрюваний, вважають, що до загибелі причетне керівництво сільгосппідприємства.

В другому репортажі на цю тему кандидат в депутати пан Катеринчук зазначив, що «…експертиза говорить про інше – там від плуга загибелі не було…».

http://www.youtube.com/watch?v=f-NY7n7nHeo&feature=player_detailpage

Після того, як на ГФХ було розміщено перший матеріал, він викликав жваве обговорення. Думки коментуючи розділилися – одні вважали, що негарно використовувати чуже горе для власного піару. Інші – що таку інформацію потрібно оприлюднювати… Пропонуємо вашій увазі окремі думки:

Небайдужий

А при чому тут Юрчишин? Хіба він вбивав того нещасного хлопця?….
Нехай слідство і суд розбираються, що там до чого, і хто винен…

Снєжка

Ви дійсно думаєте, що слідство розбереться?? Із сюжету видно, що воно /слідство/ знайшло цапа-відбувайла. Суд “впаяє” напаринку чималий строк. На цьому все і закінчиться. В нашій країні /на жаль/ такий неписаний закон: у кого більше грошей, той і правий.

DC_Dent

Навіть коментувати не буду. Моя думка така – користі і позитиву було би більше в рази, якщо б пан/пани, що замовили і проплатили цей сюжет, просто допомогли матерільно родинам усіх загиблих чи покалічених внаслідок нещасних випадків.
Звичайно, ефективність таких “інвестицій” майже нульова.. який же кандидат самовільно піде на таке.. Вигідніше створити ажіотаж, полити брудом і потоптатися по ньоу верхом на білому коні. Причому про самих “невільних героїв” сюжету “струрбовані” замовники забудуть на наступний після виборів день..

Так Надо

Молодці журналісти, що підійняли цю тему))) правда, трохи попахує заказухою, але то таке. Головне, що пан кандидат тепер точно не може спокійно спати, филюється, мабуть, що не бачити йому Верховної ради, як власних вухів)))

Антоніо Ґрамші

Ролик — прекрасна ілюстрація для студентів журналістів 1-го курсу де проходить межа між журналістським розслідуванням і чорним піаром. Вийшов би матеріал після виборів — журналістське розслідування. На передодні виборів — БРУДНИЙ ЧОРНИЙ ПІАР

Снєжка
Чорнуха чи ні, а суті справи це не міняє. Чоловік загинув, винного призначили, а правди нам ніхто не скаже.

Як то кажуть – думки розділилися… А що ВИ думаєте про використання таких методів під час виборчих перегонів? І як можна розцінювати саме цей репортаж?

4 Comments on “ІСТОРІЯ З ЗАГИБЛИМ ТРАКТОРИСТОМ ТАКИ МАЄ СВОЄ ПРОДОВЖЕННЯ – за селянина вступився Катеринчук

Небайдужий
25.10.2012 at 00:01

Видно “неозброєним оком”, що це передвиборча катеринчукова “заказуха”. По-перше, ніхто не звинувачує тракториста в тому, що він “переїхав” свого напарника плугом, його звинувачують у тому, що з його вини загиблого ВДАРИЛО плугом по голові і внаслідок цієї черепно-мозкової травми він і загинув. Послухавши всіх фігурантів цього та попереднього сюжетів, я вважаю, що ніяких порушень з боку прокуратури тут немає. Все чітко і правильно. Просто Катеринчук вирішив зайвий раз на людському горі попіаритися перед голосуванням. Ось і все.

Виборець
25.10.2012 at 11:12

100%
 

Darian
26.10.2012 at 09:49

Арсен Мартин – довірена особа М. Катеринчука по 13 виборчомку округу, до слова буде сказано, він гарно засвітився на “благодійних концертах” по трьох районах. Цікаво, чи можна вважати його дії протизаконними, працює на Катеринчука, гроші отримує за роботу (і за агітаційну діяльність, і за роботу “адвокатом” в зйомках)…Ех, грішна людська ненажерливість. Саме прикре те, що цих потерпілих людей дійсно забудуть після виборів їч “захисники”, а діти – сироти…

хз
26.10.2012 at 13:31

Небайдужий, правий…заказуха не те слово, подзвонив куди треба, приїхали зняли відео, поперекручували слова….це просто гра на публіку…хоча як це не прикро, метод проходить, подивиться бабка сюжет , о все Катеринчук святий піду за нього проголосую, а цей інший поганий… бо це ж ТЕЛЕБАЧЕННЯ “воно завжди говорить правду”)) інколи сумно дивитись, як граються людьми які мало в чому розбираються

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *