Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.01.2017

КАДРОВА «ПОЛУНДРА» в Хмільницькій міській раді

«Кадрова «полундра» – матеріал під такою назвою вийшов сьогодні на сторінках газети «Життєві обрії». В ньому депутати Хмільницької міської ради від «Народного контролю» пан Юрій Шевченко та пан Олександр Околодько виклали своє бачення ситуації з кадрами в міській раді.

Зважаючи на те, що «кадрова» тема неодноразово піднімалася на сторінках Громадського форуму Хмільниччини, пропонуємо для ознайомлення вищезгаданий матеріал.

Отже (далі – мовою оригіналу):

–  Впровадити  інновації  у  діяльність  виконавчих органів міської ради.

–  Удосконалити  структуру  виконавчих  органів міської ради.

Це лише два підпункти зобов’язань, через які певна кількість хмільничан віддали свої голоси на виборах за Сергія Редчика.

Минув  перший  рік  каденції. Це  час,  за  який  можна підсумувати,  чи  дотримується міський  голова  передвиборчих  обіцянок.  Але,  враховуючи те, що за рік з міської ради звільнились 10 посадовців, серед  яких  досвідчені  фахівці  з багаторічним  стажем  роботи, стає зрозуміло, що так “удосконалити”  структуру  виконавчих органів  не  вдавалось  жодному міському голові.

Серед  тих,  хто  звільнився, три заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів,  начальники  відділів  та спеціалісти. Такого  кадрового  “голоду” виконавча  вертикаль  міста  не знала,  мабуть,  з  часів  Магдебурзького права.

Нині  в  раді  відсутні  всі  заступники.  Якщо  вину за їх відсутність  можна  частково покласти  на  депутатів, то хто заважає меру  призначити  начальника  управління  праці    і соціального захисту населення міської  ради. Адже  обов’язки начальника  управління  більше року  виконує  заступник.  Це грубе  порушення  трудового законодавства.  Адже  ця  посада  є  вакантною,  а  призначення  працівника  виконувачем обов’язків за вакантною  посадою не допускається. Якщо  працівник  виконує обов’язки  більше  двох  місяців, є  підстави  вважати,  що  він  затверджений на цій посаді, хоча відповідного документа не було видано.

Але  міського  голову  це зовсім  не  хвилює,  незважаючи  навіть  на  те,  що  питання про  призначення  керівника цього  управління  неодноразово  порушували депутати.

Постає  логічне  запитання:  що відбувається?  Міський  керманич  не  може  визначитись  з кандидатурою чи тримає місце для  когось  з  наближених  або родичів? Що змушує його порушувати закон?

Незважаючи на те, що “Народний  контроль”  підтримав кандидатуру  Сергія  Редчика на  виборах,  сьогодні  активісти і депутати  “Народного контролю”  виступають  проти  запроваджених  мером  “інновацій”, які  повністю  розвалили  виконавчу  структуру  міської  ради та  ставлять  під  загрозу  розвиток міста. А дії міського голови розцінюють  як  невиконання взятих  на  себе  зобов’язань,  а це  є нічим іншим, як обманом виборців  та  своїх  політичних партнерів.

О.ОКОЛОДЬКО,

Ю. ШЕВЧЕНКО,

депутати міської ради.

208 Comments on “КАДРОВА «ПОЛУНДРА» в Хмільницькій міській раді

Руслан
13.01.2017 at 20:26

Да…
Не дарма колись казав Сталін: “Кадры решают все”.

Сталин
13.01.2017 at 20:30

Жить стало лучше, товарищи. Жить стало веселее!

Олена Черній
13.01.2017 at 20:39

Прикольно назва, спрацювало правило гучних заголовків, хоч давно вже не читаю статей форуму. Щодо редчика, якщо комусь від початку було не зрозуміло, що це за особа то варто зазначити, що в його рідному совбєзі працівники, видно з його настанови, відмовляються в людей навіть заяви приймати, як і було за часів редчиківського керівництва, чого робити права не мають. І це після того, як люди вистоюють по пів дня! Коротше кажучи – бардак, якого ще ніколи не було! Тепер знущання над людьми продовжує ЦНАП! Щож чекаємо повного капєца нашому місту! І хай буде за це соромно тим, хто обманюючи своїх друзів і близьких привів редчика до влади.

Анатолій
13.01.2017 at 21:14

Олена. Чому Редчик Ви пишите з маленької букви?
Адже: “Папа Вам не мама! Папа может все!)))”

Анатолій
13.01.2017 at 21:15

“Полундра”! Криси тікають першими з корабля).

Радикал
13.01.2017 at 21:20

А що заслуговує з великої?

Контролер
13.01.2017 at 21:23

А що заслуговує з великої?

Контролер
13.01.2017 at 21:25

Просто (Член) Британської Ради

Галя
13.01.2017 at 21:33

Олена Черній
То говоріть вже правду, чи Ви когось боїтесь???
Що ці самі депутати Шевченко і Околодько підтримували Редчика в передвиборчій компанії. А зараз як ті (…). Про це всі знають, і знають про те, що Редчик не просунув чи не пропав на заступника, дружину депутата Шевченка -вельмишановну (…) – Шевченко Людмілу Васілівну…. От тепер і ця ” підтримка” МЕРа ходить на голові.

Панянка
13.01.2017 at 21:47

Сергій Борисович тримає місце для себе, думаю, що це і так зрозуміло.

Надія
13.01.2017 at 21:55

Не знаю, які там в кого відносини, і яка різниця хто кого підтримував на виборах, але якщо порушення закону має місце, то це треба присікати. Тим більше, що це питання вже порушували депутати, як написано, неодноразово. Тоді, дійсно що змуушує міського голову порушувати закон?

Віталій
13.01.2017 at 21:58

Щось я не зрозумів. Хто кого боїться? Шевченко і Околодько самі написали в статті, що “Народний контроль”, який вони представляють, підтримував Сергія Редчика))). Уважніше читаємо матеріал, панове)))

Панянка
13.01.2017 at 21:59

Сергій Борисович просто тримає місце для себе в УПСЗН, що тут не зрозумілого)

Галя
13.01.2017 at 22:01

Віталію, я звертаюсь до пані Черній

Галя
13.01.2017 at 22:03

А те що написано в статті, то це окрема розмова

Віталій
13.01.2017 at 22:04

Ну як на мене, то перш, ніж закидати пані Черній якісь страхи, варто самій (чи самому?) писати під власним ім’ям). А то всі, як казав Подервянський, (…), аж (…), а комусь якісь страхи приписуєте))).

Галя
13.01.2017 at 22:12

Я думаю, що Олена Черній і сама взмозі, якщо вона того захоче, давати відповіді.
Тобі Віталію видніше, хто там (…).

Надія
13.01.2017 at 22:13

А що в цій статті не так, нормальний критичний матеріал. Цілком демократично. Якщо міський голова не хотів чути депутатів, то нехай люди знають. А міський голова нехай врегулює цю ситуацію і більше не порушує закон. Вплив на владу через громадськість, це нормально.

Анатолій
13.01.2017 at 22:50

Нормальний критичний матеріал?
Чому автори мовчали цілий рік?
Заговорили лише після того, як Життєві обрії прграли тендер 13 округу)))
От Вам і вся правда про команду професіоналів))).

Надія
13.01.2017 at 23:04

Я не кажу за когось особисто, я кажу, якщо є проблема, її треба вирішити. Редчика підтримали на виборах більше 3000 тисяч людей, то, що тепер, усім цим людям мовчати і спокійно спостерігати, як він порушує закон. Я про те, що порушено проблем, у і не важливо в який спосіб, головне її вирішити.

Тахтапутов
13.01.2017 at 23:09

А що тепер життэві обріі не будуть офіційним виданям міськради, а замісць цього 13 округ, панове просвітіть що до тендеру?

Фома Невіруючий
14.01.2017 at 00:20

Стаття нормальна.
Без сумніву, є порушення трудового законодавства. Але чому це питання піднято лише зараз? А саме провал попихування Шевченко, програш тендеру Життевими обріями та інше… Не заперечною є підтримка НК голови під час виборчої компанії, але чи була це підтримка чи звичайний депозит на майбутне? Можжна стверджувати що Редчик не мав команди з самого початку і не має зараз. Він обклав себе людьми які його просто використовують, лишаючи йому відчуття влади.

Фома Невіруючий
14.01.2017 at 00:32

Місце в УПСЗН тримає без сумніву для СЕБЕ ХОРОШОГО ( при звільненні з виборної посади за наявності вакансії за попередній посаді поновлення відбувається поза конкурсом.) Така х…….. малята.
Не потрбно називати фахових спеціалістів КРИСАМИ. Є старе прислівЄя – важко пращювати з розумним керівником та не можливо з дурнем. Кадри потрібно берегти. Коли підлеглицй впевнений в керівнику надійнішого тилу ненайдеш. Я так думаю……………. вірніше знаю.

Анатолій
14.01.2017 at 08:40

Одна лише втіха, що Грушка поміняли на Редчика)
Якраз авторами статті є депутати, які найбільше кричали, що Грушко крав).
Але за рік своєї “депутатської діяльності”, вони не довели жодного такого факту. То чи були крадіжки?
Якщо навіть припустити, що при Грушку були відкати, то значить ці самі відкати є і до цього часу. Адже на своїх посадах залишився і Полонський і інші керівники, без яких відкати робити майже неможливо. Зараз мабуть така ситуація, що відкати є, але Редчику вони просто не попадають)
Виходить, що просто поміняли Грушку на Редьку))))

Андрій Іванович
14.01.2017 at 09:20

При тому, що в статті написана правда, немає значення, хто автор. Я теж голосував за Редчика. Але з матеріалом погоджуюсь. Бо, це не значить, що ті, хто підтримував Редчика на виборах, повинні покривати його порушення і зловживання. Редчик сам винен. Не порушуй закон і все буде добре.

Анатолій
14.01.2017 at 09:28

Надія.
Дійсно за Редчика проголосувало більше 3000 тисяч виборців – і це він завжди всім нагадує))))
Але 3 000 з 20 000 – це лише 15% від загальної кількості виборців), тобто, решта виборців не були за Редчика (були за когось іншого, або зовсім не голосували).
Тому, хизуватись немає чим)
Трапилось так, що він став мером. Але став мером не лише 3000 виборців, які були за нього, а мером всього міста.
І природньо те, що зараз ним не задоволена більшість мешканців міста ( навіть ті, що були за нього).
Ходити далеко не треба. Вийдіть лише на вулицю – тротуари і дороги не розчищені, на зупинках повно снігу – до маршрутки не підберешся.
Хіба це не мера обов’язок – заставити працювати комунальні служби? Навіщо тоді він продовжив контракт з Полонським???
Навіщо Хмільнику такі “господарники”, які лише вміють критикувати папєрєдніків, а самі навіть сніг прибрати не можуть???

Надія
14.01.2017 at 20:33

Анатолію.
Я мала на увазі те, що люди, які підтримували Редчика на виборах, а це понад 3000 тисячі хмільничан, не повинні замовчувати його порушення лише через те, що підтримували його на виборах. Люди голосували, підтримували, бо хотіли змін, але Редчик виявився (…). Куди не підеш скрізь чути тільки негав від його керівництва. Поспілкуйтесь з працівниками міської ради, що вони про нього думають і кажуть. На початку Редчик мав підтримку більше 3000 тисяч голосів, а сьогодні його рейтинги рівні нулю.

Бармен
14.01.2017 at 20:55

Я бачив його поведінку. Про які рейтинги, можна говорити. Горілка ще нікого до добра не довела

Анатолій
14.01.2017 at 21:04

Надія.
А чому Ви не були на звіті Редчика і особисто йому це не сказали у вічі?

Надія
14.01.2017 at 21:30

Анатолій. Я, просто висловила свою думку, і те, що чую від людей. Я не політик, мені це не потрібно. Є депутати, громадські організації, активісти, я на щастя, до жодних не належу, тому, нехай з цим бореться той, хто цього хоче. А я, як хмільничанка буду вдячна всім, хто дійсно бореться за те, щоб наше місто було гарним, а влада законослухняною.

Анатолій
14.01.2017 at 21:46

Надія.
В цій ситуації не повинно бути “Я” і “Вони”, повинно бути “Ми”, бо лише всі Ми разом зможемо змінити цю ситуацію на краще. Аже Хмільник – це наше місто, і тому боротись треба всім!

Бармен
14.01.2017 at 22:22

Тепер зрозуміло, чому Редчик в ресторанах посади наліво і направо роздає. Брак кадрів.

Тахтапутов
15.01.2017 at 09:22

Відчуваючи повний провал дехто із провладноі команди вирішив відхреститися від Редчика, зняти з себе відповідальність, попіаритися і здобути політичний капітал на майбутне, при цьому ще гірше розхитуючи ситуацію. Якщо йшли до влади разом, то разом і треба відповідати хтось у більшій, а хтось у меньшій мірі. У тій команді знали добре друг друга і знали на що йшли. Але вони не змогли спрогнозувати, що все буде так як сталося, хоча повині були це зробити. Ці пани що написали статтю, а що вони зробили, де іх конструтивні пропозиціі Редчику, депутатам, громаді кого призначити на посаду, де взяти професіоналів і як іх втримати? Все погіршується тим, що Редчика зі всіх сторін обпіяли сірі кардинали, які проштовхують своі політично-меркантильні інтереси використовуючи Редчика як ширму. Ім вигідний слабкий мер. Можливо Редчик вийшов з під контролю і тепер з нього хотять зробити винного цапа відбувайла, але ясно одне у провладній команді намітився розкол. Я не виключаю, що Редчика можуть спробувати усунути з посади і для цього можуть домовитися навіть з прогрушківськими силами, які хотять взяти реванш. Як далі будуть розвиватися подіі, поживемо побачимо…

Тахтапутов
15.01.2017 at 09:33

Цікаво як поведуть себе інші члени провладноі команди Мельничук і Павлюк, підтримають Редчика чи здадуть його? Робимо ставки панове…

Тахтапутов
15.01.2017 at 09:55

Одне скажу точно, якщо Мельничук і Павлюк будуть діяти проти Редчика, то тільки тоді коли точно будуть упевнені, що вже справа програна для Редчика і виграшна для них, при цьому вони намагатимуться війти в нову переформатовану провладну команду, зараз ім головне вловити в яку сторону вітер подув. Якщо ж вони будуть діяти, то не відкритим способом, а із подтішка завуальовано, можливо вони і спровокували появу статті про кадрову полундру у газеті… Вони можуть натякати Редчику, що ситуація патова, краще піди за власною ініціативою щоб не було позору інакше буде хуже, бачиш Сергію як накалилася ситуація і ми вже не можемо на ню вплинути…

Віталій
15.01.2017 at 11:35

Блін, аналітик мєсного розліва, а Ви не берете до уваги, що Мельничук аж ніяк не задіяний в системі управління?))) Він не посадовець, не депутат))).

Андрій Іванович
15.01.2017 at 11:53

Тахтапутов.
Порушується закон і депутати зробили, те, що й мали зробити, не дати порушувати далі. А ви вже приплели Мельничука, Павлюка – Павлюк, вже давно мав сказати Редчику на порушуй. Ви звинувачуєте, не відомо у чому, авторів матерілу, тільки через те, що вони написали правду, а не стали покривати зловживання Редчика. Я, вже писав не порушуй закон і все буде добре.

Тахтапутов
15.01.2017 at 12:25

Пане Віталію я все беру до уваги, Мельничук там неформальний координатор консультант, який часто сидить на сесіях і усіляких там круглих столах, йому просто на пенсіі немає чим зайнятися він любить усе подібне. Він би із задоволенням хотів би побути мером але не йшов на вибори розуміючи що його ніхто не вибере. Тепер по суті Вашого зауваження навіть не маючи офіційноі посади, а маючи певні організаційні здібності, досвід, звязки, вплив можна відігравати досить вагому роль при офіційних посадовцях, яким вигідно буде залучати людей з унікальним досвідом управління містом на найвищому рівні. Історія має немало прикладів сірих кардиналів, які не займали офіційних посад, або займали малі посади. Що до Мельничука то він не стримиться займати ніяких посад, для нього це лише гра влади, яку він так любить, він просто народжений для цього. Якщо ж у владі буде переформатування він неодмінно буде намагатися впливати, щоб проштовхнути своіх людей, а спосіб один кулуарні домовленості. Якщо ж пане Віталію у Вас зауваження тільки стосовно Мельничука, то значить у іншому Ви напевно зо мною погоджуетесь, звісно точно ніхто не вгадає лише йдеться про ймовірний розвиток подій. Ви більше знаете про ситуацію, часто буваете у міській раді, перебуваете у дружніх відносинах з членами владноі команди. Взагалі громадськості хотілося би почути Вашу думку з приводу статті про кадрову полундру, а то Ви тільки констатували факт, а власну думку не виказуете, хоча б мали , тому що справа набула суспільного резонансу. Наперед скажу що Вам не вигідно виказувати свою думку, тому що не хочете псувати стосунки з окремими членами провладноі команди, короче вигідно залишатися в стороні, а новини мусете подавати, особливо те, що скрити не можливо, новини подаються з подвійною метою показати роботу як громадського діяча і прощупати настроі та думки громадськості. Колись критикували грушку під найменшим приводом а зараз Ви є адвокатом цієі влади, звичайно прорахуки влади скрити не можливо, тому Ви уникаете прямих дискусій, ігноруете деякі коментарі, іронічно відшутковуетеся ітд ітп. Все ж чекаю Вашого аналізу хто ж із влади більше винний і кого слід підтримати і головне пропозиціі як вийти із ціеі ситуаціі…

Тахтапутов
15.01.2017 at 12:51

Андрій Іванович, по-перше не потрібно плутати редчикову недолугість зі зловживанням, я Редчика не захищаю, але дійсно де взяти професіоналів для того ж соцзабезу, нехайби депутати запропонували б, по друге Мороза вигнали депутати, Костюк і Вусатюк пішли бо зрозуміли що не справляться, Гамак не витримала провокацій декого з депутатів, деякі начальники та спеціалісти найпрофесійніші з них робочі лошадки звільнилися через великий обсяг роботи і бюрократичний дибілізм, по-трете зловживанням також можна назвати статтю редактора Життэвих обріів, яка програла тендер, тому що він використовуючи своі повноваження розмістив статтю про кадрову полундру, а мотив це відплата за програний тендер, да і не треба розписуватися за всіх депутатів правильніше було б щоб рада прийняла рішення і запропонувала б меру визначитися із кандидатурою. Стаття ця потрібна, але у ній треба було вказати першопричини кадрового дифіциту і запропонувати шляхи вирішення проблеми. І про порушення закону також вказали правильно, але треба було також пропозиціі когож на начальника соцзабезу ставити. Наприклад заступника, а потім просувати на місце заступника того хто з низу, але автори статті не вивчили навіть цієі можливості.

Віталій
15.01.2017 at 13:03

Ой біда…)))

Анатолій
15.01.2017 at 13:11

Андрій Іванович.
Зі слів авторів статті Закон порушується вже більше року. Але чому ці депутати стали на захист закону лише тоді, коли Життєві обрії програли тендер на 100 000?
Совпадєніє? Не думаю).
Що вони раніше не бачили цього порушення?
Чому мовчали? Чи раніше ці депутати щось отримували за свою підтримку Редчика, а зараз – їм ввірвалось?)

Анатолій
15.01.2017 at 13:23

Взагалі. Хто сказав, що Редчик порушив Закон?
Депутат з ПТУшною освітою і депутат-журналіст?
І ви їм вірите?

Андрій Іванович
15.01.2017 at 13:33

Наскільки мені відомо, то тема призначення нач. управління, дійсно, не одноразово, порушувалась різними депутатами і на комісіях, і на сесіях. Редчик, казав, що кандидатура Тимошенко відповідає посаді і буде призначена з дня на день, і так цілий рік – брехні.

Галя
15.01.2017 at 13:34

Яка популярна тема

Галя
15.01.2017 at 13:40

Адмін чому не показуєш усіх коментів? Де справедливість?

Галя
15.01.2017 at 13:42

Тахтапунов – це Гончаренко!
В тебе в дома немає більш чим зайнятись???

Тахтапутов
15.01.2017 at 14:21

От нехай і депутати приймуть рішення і запропонують Редчику кандидатуру, тай взагалі мені здаеться що в совбезі більше порядку ніж у міськраді…. А Ви Андрій Іванович, якщо Ви депутат і редактор Околодько внесіть проект рішення на розгляд ради із пропозиціями як подолати кадрову недостатність і твердо вимагайте призначення на чальника соцзабезу. Зверніться офіційно з депутатським запитом чи зверненням в кінці кінців і вимагайте щоб міський голова письмово висловив свою позицію, з приводу кадровоі ситуаціі, а потім у газету публікуйте, свое звернення і відповідь Редчика. У газетній статті має бути зазначено причини і наслідки кадрового голоду От тоді вже можна говорити про певну обьективність і конкретність статті, вона буде підкріплена доказами…

Віталій
15.01.2017 at 14:25

Я вважаю, що після публікацій в “Життєвих обріях” та на Громадському форумі Хмільниччини міський голова має й без додаткових запитів/звернень висловити свою позицію чи на Офіційному сайті міста, чи в друкованих ЗМІ. Це було б правильно…

Анатолій
15.01.2017 at 14:34

Андрій Іванович.
Ви мабуть точно депутат).
Бо звідки ж тоді Ви знаєте, що на комісіях порушувалась тема по призначенню начальника упр. праці???

Віталій
15.01.2017 at 14:43

Мене завжди тішило, коли на ГФХ всі пишуть і намагаються вгадати, хто ховається під тим чи іншим ніком. Та почніть ви вже писати під власними іменами!))) Чого справді ви боїтеся?))). Я ж переконаний. що тут ви обсираєте один одного, робите викривальні заяви, а потім тиснете один одному руки і лукаво посміхаєтеся один одному, а в душі тішитеся, як гарно один одному підісрали))) Чи слабо?)))

Андрій Іванович
15.01.2017 at 14:52

Даю відповідь: я, не детутат і не Околодько, але знаю багатьох депутатів і Околодька в тому числі. Більше того, протягом багатьох років виписую цю газету. Тому, з впевненістю можу сказати, якщо і ній будуть такі статті, то газета не програла, а виграла тендер, а разом виграли і хмільничани. Бо будуть отримувати чесну, об’єктивну інформацію, а не проплачені міською радою диферамби.
ою

Анатолій
15.01.2017 at 14:56

Віталій.
Після такої “викривальної” статті, міський голова не тільки повинен висловити свою позицію чи на Офіційному сайті міста, чи в друкованих ЗМІ, він взагалі – повинен подати у відставку, і то негайно, адже його викрили самі чесні і незап’ятнані партєйні дєятєлі)))))
Самі привели мера до влади, самі його обгадили і самі від нього відцурались.
Народний Контроль рулить)))))

Віталій
15.01.2017 at 15:04

Сподіваюся. що Народний контроль сам за себе відповість на такі закиди, але за себе скажу, що не бачу нічого поганого в тому, що люди, які підтримували того чи іншого кандидата, висловлюють своє невдоволення його діями чи вчинками. Тут немає ні порушення закону, ні порушення якоїсь етики. Це цілком демократична позиція, яка мала б слугувати саме для міського голови своєрідним “дзвіночком”: якщо вже соратники критикують, то може справді я щось роблю не правильно?
Але, в будь якому випадку, слово за міським головою. І я справді вважаю, що мала б бути якась офіційна реакція і на публікацію, і на ситуацію з кадрами в міській раді.

Анатолій
15.01.2017 at 15:12

Хотілося б почути від Околодька або Шевченка, що конкретно порушив Редчик? Яку норму, якого закону? Бо в статті про це жодного слова.
Чи це лише їхня хвора уява?)))

Тахтапутов
15.01.2017 at 15:30

Погоджуюсь що Редчик має прояснити ситуацію, особливо по соцзабезу. Йому навіть необхідно це зробити щоб припинити політичні спекуляціі. У статті про кадрову полундру конкретно не вказано, які саме редчикові іноваціі призвели до звільнення цінних кадрів, що він до них чіплявся за дрібниці ставлячи палки в колеса, втручаючись у оперативний робочий процес наказуючи робити те що заборонено, чи хотів позбутися казав писати заяви про звільнення чи знущався, а може зарядку заставляв робити чи бігти за пивом у магазин після бодуна, отож панове хто знає назвіть які конкретні редчикові діі сприяли кадровому розвалу, якщо ж автори статті не зможуть назвати конкретні причини кадрового голоду і пряму безпосередню причетність редчикових дій проаналізувати обгрунтувати і надати докази тоді цій стаття виглядає голослівно і непереконливою Пропоную такий варіант якщо доказів і обгрунтування не буде, тоді стаття має бути спростована, а Редчику має бути надана можливість висловитися на сторінках газети

Анатолій
15.01.2017 at 15:36

Фома Невіруючий.
Так, дійсно є така норма, що при звільненні з виборної посади за наявності вакансії на попередній посаді поновлення відбувається поза конкурсом.
Але, якщо мер “піде” достроково то і ця норма мабуть не застосовується. І Редчик залишиться біля розбитого корита))).

Народний контроль
15.01.2017 at 16:14

“Народний контроль” підтримував Сергія Редчика через задекларовану ним передвиборчу програму, а не через те, що він Редчик. Таке рішення було прийнято на партійних зборах в районному Будинку культури. Минув рік, а до виконання своїх передвиборчих гасел та взятих перед виборцями зобов’язань Сергій Борисович так не приступив. Тому роцінюємо це, як обман хмільничан. Гасло “Народного контролю” ЗМУСИМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО і Редчик не є виключенням.
А це для Анатолія: http://uazakon.ru/ukr/kzppu/32/default.htm
http://legalsos.com.ua/trudovi-vidnosyny/pryznachennya-tymchasovo-vykonuyuchoho-obov-yazky.html

Тахтапутов
15.01.2017 at 16:59

Якщо порушення з боку Редчика наявні, що має намір робити Народний контроль проясніть свою політичну позицію?
І ще запитання хто знае чи голосував Народний контроль за виділення Редчику премій до зарплати?
Іще, а чи виконав своі передвиборчі обіцянки Народний контроль? Що корисного зробили депутати від вашоі фракціі?
Тож народні контролери очікуємо від вас конкретики щодо статті, які саме редчикові іноваціі призвели до звільнення кадрів, при цьому закликаю бути чесними.

Тахтапутов
15.01.2017 at 17:57

До речі підскажіть а де можна знайти передвиборну програму Народного контролю?

Тахтапутов
15.01.2017 at 21:08

Позиція деяких депутатів відома, а от цікаво було б почути офіційну позицію місцевоі організаціі Народного контролю, для цього ім необхідно провести засідання і запротоколювати рішення яке має прийматися більшістю голосів членів партіі, можливо ця позиція буде відрізнятися. Розміщуючи статтю редактор газети опинився у становищі високоі ймовірності конфлікту інтересів, де переплелися його власні інтереси, інтереси газети яка програла тендер та політичні амбіціі. Як відомо від конфлікту інтересів до корупціі один крок. Ціково хто визначає редакційну політику газети і затверджує публікаціі. Якщо у найближчому номері не буде конкретно наведено, які ж саме іноваціі зі сторони Редчика призвели до кадрового колапсу, статтю про кадрову полундру слід розцінювати як наклеп. Досить вже брехні і всіляких маніпулятивних спекуляцій, пора вже відповідати за своі слова!

Анатолій
16.01.2017 at 08:06

Ну що?
Чекаємо на коментарі цієї статті від самого Редчика)))

Анатолій
16.01.2017 at 08:49

Такого цирку ще я не бачив)))
В статті сказано, що Редчик грубо порушує трудове законодавство.
Тимошенко виконує обов’язки начальника управління вже більше року. Тобто, законодавство порушується не один місяць.
Але, в той же час, один із авторів статті – Шевченко справно голосує “ЗА” преміювання Редчика (грубого порушника закону) в розмірі 100% за листопад і 100% за грудень 2016 року.
Перше голосування http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/122016/2212/642_1.jpg
Друге голосування http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/122016/2212/642_2.jpg
Остаточне голосування, рішення про преміювання згідно якого все ж таки прийняли http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/122016/2212/642_3.jpg
Виявляється, порушників ще і преміюють). І то в таких розмірах, що жодному меру в Хмільнику такого не давали.
За премію також проголосували і Іваниця і Прокопович.
Народний Контроль форева)))
Ат вам і мораль всієї “Полундри”))))

Галя
16.01.2017 at 12:15

Анатолію, а може вони голосовали не за премію Редчику, а за премію Крепкому або Гамак?!:)))))

Віталій
16.01.2017 at 12:20

Я канєшна діко ізвіняюсь, але там немає результатів голосування за преміювання міського голови за листопад-грудень 2016 року)))

Партизан
17.01.2017 at 00:25

На чергову сесію виноситься два кадрові питання (заступники), ознайомтесь з кандидатурами, а потім поговоримо про кадровий голод і кадрову політику.

Анатолій
17.01.2017 at 08:26

А де в порядку денному питання по заступниках?
http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/1412

Партизан
17.01.2017 at 13:01
Анатолій
17.01.2017 at 14:20

Партизан.
То це лише проекти рішень)))
А Ви пишете, що на чергову сесію виноситься два кадрові питання (заступники))))

Партизан
17.01.2017 at 15:31

Правильно це проекти рішень які розміщені на офіційному сайті міста, на січень 2017 р.

Анатолій
18.01.2017 at 08:31

УМНИЙ, АЖ СТРАШНО).
А САМ, КРІМ БАЗІКАННЯ НІЧОГО НЕ ВМІЄ)))

Сергій Редчик: «Розбалансованість у роботі не забезпечить результату!»
Із таким критичним переконанням звернувся міський голова Сергій Редчик до керівників структурних підрозділів міської ради в ході щотижневої апаратної наради 16 січня 2017 року.
         «Колеги! Позбуваймося хибних практик безвідповідальності та інертності у системі роботи, не зволікаймо зі своєчасним реагуванням на проблему, не перекидаймо відповідальність за вирішення доручень і виконання завдань на інших… Мотивуємо наші повноваження у русло дотримання виконавської дисципліни та порядку. Розбалансованість у роботі ніколи не забезпечить результату», – наголосив міський голова.  
          Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради  

Тахтапутов
18.01.2017 at 17:18

Сергію Борисовичу пора вже проявити себе жорстким правителем, необхідно переглянути всі посадові інструкціі і чітко визначити повноваження кожного праівника, щоб не спихували один на одного.Дали завдання дали ресурси для виконання завдання жорстко контролюйте, питайте чому не зробили, якщо завдання не виконане з вини працівників зменшуйте або позбавляйте премій, тим хто подае добрі ініціативні ідеі і виконуе завдання тому і премій не шкода. Так і стимул працювати буде і економія бюджетних коштів. Ви як керівник зобовязані вимагати конкретних результатів, присікати спроби імітаціі роботи підлабузництва, та поставити на місце сірих кардиналів. Короче треба напрягати методом батога і пряника кнут в зуби і пряником по голові. Не будьте відкриті і прогнозовані з підлеглими, тримайте дистанцію, поменьше суітіться і говоріть, нехай говорять і звітують підлеглі, короче вчіться у Людовика 14 і у Мельничука у них це добре виходило. Раз вже так сталося що Ви мер то керуйте, але не треба давати усіляким політиканам можливості розхитуаати ситуацію, закликаю усі політичні сили підтримати міського голову у його добрих починаннях заради стабілізаціі і розвитку, а політиканів жорстко чмиріть усім депутатським корпусом, а громадськість приєднається.
Тепер по суті Сергій Борисович громадськість вимагае розмістити на сайті міськради додаток до рішення при приймання водоканалу у власність міста, а саме акт прийому передачі.

Анатолій
18.01.2017 at 19:03

Тоже мені порівняння – Людовик 14 і Мельничук))))))))))

Галя
18.01.2017 at 20:12

Тахтапутов!!!!!

“Я канєшна діко ізвіняюсь” повторюсь за Віталієм (надіюсь Ви ще не запатентували ЦЕ висловлювання)
Читаючи Ваші коментарі, я “бачила” Вас цілком адекватною, об’єктивною і розумною людиною, але коли побачила Ваше звернення до міського голови ……..
Важі звернення, зауваження: ТАК це все влучно
Але до кого Ви звертаєсь?? До діючого МЕРа? Вам, Тахтапутов, самому не смішно???? Ви, мабуть, не були на Новорічній ялинці, коли, Сергій Борисович вітав громаду.

Анатолій
18.01.2017 at 20:17

Галя.
Що там було на ялинці?
Поділіться, будь-ласка, інформацією)))

Галя
18.01.2017 at 20:21

“Жорсткий правитель” – Сергій Борисович
Особливо тоді ” жорсткий”, коли висловлює свою думку Гуцалюк Олена Миколаївна)))))

Галя
18.01.2017 at 20:25

Анатолій, а що Ви ще не в курсі? Бо про це вся міська адмін. та все місто пліткує !
Треба було прийти і побачити, а не вдома сидіти! От так і Все пропустили. Словами, цього не передати;)

Анатолій
18.01.2017 at 20:31

А відео з новорічної ялинки немає?

Галя
18.01.2017 at 20:34

Тахтапутов.
Ще не видавався за того, ким ти не є! 😉 😉 🙂 Скоро сесія !

Галя
18.01.2017 at 20:38

Анатолій.
Нє нема.
Ти що Олів’є нарізав, що не міг прийти?

Галя
18.01.2017 at 20:46

Це все смішки смішками, а зо буде далі з таким керівником? Він як теоретик, вроді, щось тямить, але ж реалізації його ідей НЕ ВИДНО, на жаль!
Може я і перебільшую, але якби не той депутатський корпус, особливо те ТРІО активістів +++ Олена Миколаївна…….(хоча не завжди з ними згодна) , місту було б повний ПИ……..Ц

Галя
18.01.2017 at 21:14

Тахтапутов.
Мер, має мотивувати працівників до роботи, а не залякувати депутатами, продуктивність праці при такому методі не збільшиться.
Найефективніший метод мотивації підлеглих до роботи – ВЛАСНИЙ приклад, а головне РЕЗУЛЬТАТ роботи !
І якби там не було б,
і якби не подобалось МЕРу депутати- активісти (особливо вчорашнім очільникам, Людовикам 14 🙂 ЕРА яких минула)
то їх на місце вже не поставиш, а потрібно шукати з ними компроміс.
Кондратовець, Терещук, Кондратовець – вони не всім подобаються, і далеко не ідеальні ( особливо коли йде сесія), але щось таки корисного вони, та й більша частина депут. корпусу добились для міста.

Галя
18.01.2017 at 21:51

Тахтапутов.
Ох, Друже, чим далі, тим більше Ти мене розчаровуєш ; )

“Стосовно премій скажу, депутати також мають більш уважніше вивчати це питання хто з працівників іх заслужив”

Ви це серйозно???? 🙁 🙁 ;(
То може нехай депутати, ще за працівників міськради будуть їхню роботу виконувати і зарплату за них отримувати.
Депутати мають в першу чергу захищати інтереси ГРОМАДИ, а не вивчати питання ефективної працездатності тих, хто за рахунок тієї ж громади, отримує заробітню плату.

Тахтапутов
18.01.2017 at 22:15

Контролюючи як працюють посадовці виконавчих органів депутати тим самим захистять інтереси громади, якщо ж вони працюють незадовільно значить премій ім не давати…

Кук
18.01.2017 at 22:17

Та редчик набирає взагалі супер спеціалістів))) збирає пяничок по хмільнику))))

Фома Невіруючий
19.01.2017 at 18:24

Само собою. одному ж сумно тай негоже якось.
А головне потім буде кому довести додому, а то замерзне, не дай Боже, дорогою, як на свят вечір напроти другої школи.

Анатолій
19.01.2017 at 18:47

Чого це Редчика не було на купаннях?
Хто в курсі?

Контролер
19.01.2017 at 22:52

У ” ВІДПУСТЦІ” В ШТОПОРІ,А НА ГРОМАДУ…………………..

Контролер
19.01.2017 at 23:05

А БІЛЯ ДРУГОЇ ШКОЛИ ТО ПРАВДА!!!

Анатолій
20.01.2017 at 06:29

Якщо мер – такий порушник законодавства, –
то нехай Околодько і Шевченко зареєструють проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови)))
А вдруг набереться достатня кількість голосів депутатів)))

Кук
20.01.2017 at 23:03

Біля другої поравда)))директор другої школи тож його родич)))

Тука-пука
21.01.2017 at 08:16

А хто з посадовців був на купаннях, і хто ризикнув полізти у воду?

Анатолій
21.01.2017 at 09:20

В Законі України Про статус депутатів місцевих рад є норма:
2. При здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має також право:
3) ВИМАГАТИ УСУНЕННЯ ПОРУШЕНЬ ЗАКОННОСТІ і встановлення правового порядку.
Якщо мер дійсно порушує закон, то нехай ці два шановні пани – Шевченко і Околодько, користуючись своїми депутатськими повноваженнями, звернуться у відовідні органи із відповідними доказами.
А то написали статтю і все)))
“Главное – прокукарекать, а там хоть не рассветай.”

Віталій
21.01.2017 at 12:16

Дивне трактування закону))).

Анатолій
21.01.2017 at 13:49

ВІТАЛІЙ. СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЕ.
ПРОКОМЕНТУЙ ТЕПЕР ТИ))))
Стаття 15. Право депутата місцевої ради вимагати усунення ПОРУШЕННЯ ЗАКОННОСТІ
1. Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу у разі виявлення порушення прав та законних інтересів громадян АБО ІНШИХ ПОРУШЕНЬ ЗАКОННОСТІ має право вимагати припинення порушень, а в необхідних випадках звернутися до відповідних місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також до правоохоронних і контролюючих органів та їх керівників з вимогою вжити заходів щодо ПРИПИНЕННЯ ПОРУШЕНЬ ЗАКОННОСТІ.
2. У разі ВИЯВЛЕННЯ ПОРУШЕННЯ ЗАКОННОСТІ депутат місцевої ради має право на депутатське звернення до керівників відповідних правоохоронних чи контролюючих органів.
3. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого
самоврядування, їх посадові особи, об’єднання громадян, керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов’язані негайно вжити заходів до усунення порушення, а в разі необхідності – до притягнення винних до відповідальності з наступним інформуванням
про це депутата місцевої ради.
4. У разі невжиття відповідних заходів посадові особи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівники правоохоронних і контролюючих органів, до яких звернувся депутат місцевої ради, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність, встановлену законом.

Віталій
21.01.2017 at 14:14

Панове, після опублікування цієї статті всі депутати (і не тільки), які прочитали статтю, знають, що з призначенням начальника управління праці щось не так. Тепер кожен з них, як представник інтересів громади, який стоїть на стражі законності))), може підняти це питання, наприклад, під час пленарного засідання. Навіщо чекати, щоб це зробив хтось інший?))). В темі тепер всі))). Вас самих не задовбала ситуація, коли всі кивають один на одного, діючи за принципом “свисни Ванька – ти дурніший?”))). Це ж справа всіх депутатів, чи не так?))). Всі ж вони представляють інтереси громади, чи не так?))) Всі ж вони мають перейматися законністю дій міського голови, чи не так?))).

Анатолій
21.01.2017 at 17:28

Віталій.
А що конкретно не так, з призначенням начальника управління праці?
Чи це лише на думку Шевченка і Околодька щось не так?)))

Віталій
21.01.2017 at 17:54

Навіть якщо й на думку Шевченка й Околодька. Що це міняє?))) Принаймні в коментарях до цього матеріалу я не побачив ЖОДНОГО аргументу проти того, що вони написали. Проти них особисто – так. А от про ситуацію, що склалася з призначенням начальника управління – ні. Всі нападки на авторів. Напевно і в Вас, і в інших коментаторів або не вистачає розуму, або не вистачає бажання перейти за посиланням, яке надав Народний контроль і перевірити, чи праві Шевченко з Околодьком? Чи справді мізків вистачає лише на те, щоб обсирати, а не розібратися в ситуації?)))

Анатолій
21.01.2017 at 18:44

Віталій.
Не нервуйтесь Ви так)
Не “обсирати” , а висловлювати свою думку)
Мабуть, для цього, і існує Громадський форум з його правилами – дозволеною анонімністю дописувачів))))

Віталій
21.01.2017 at 18:54

А я хіба заперечую?))) Просто мені вже неодноразово казали, що загальний інтелектуальний рівень рівень коментаторів ГФХ суттєво знизився. Зараз це більш схоже на змагання в словоблудстві не дуже освічених людей. Якщо Ви особисто, чи хтось інший з дописувачів не погоджується з висновками Шевченка й Околодька, то обгрунтуйте свою позицію, а не намагайтеся вести дискусію за принципом “дурак! – сам дурак!”))). Не поважаєте Шевченка й Околодька, то хоч себе поважайте)))

Анатолій
21.01.2017 at 19:33

Віталій.
Що означає: “не погоджується з висновками Шевченка й Околодька”?
Які висновки? Що була якась тимчасова комісія у складі депутатів Шевченка і Околодька, яка оприлюднила свої висновки?
Це просто їхня особиста думка))))))

Анатолій
21.01.2017 at 19:43

Віталій.
Читаючи Ваші дописи до цієї та іншої тем форума, складається враження, що Ви адвокат пана Шевченка і пана Околодька))))
Займіть нейтральну позицію.

Віталій
21.01.2017 at 20:20

Я переконаний. що Шевченко й Околодько якось без мого адвокатування справляться))).
А щодо Вас, то ось дублюю, спеціально для Вас, коментар “Народного контролю”, в якому було обгрунтовано позицію Шевченка та Околодька щодо, на їх думку, порушень з призначенням начальника управління праці:
“Народний контроль” підтримував Сергія Редчика через задекларовану ним передвиборчу програму, а не через те, що він Редчик. Таке рішення було прийнято на партійних зборах в районному Будинку культури. Минув рік, а до виконання своїх передвиборчих гасел та взятих перед виборцями зобов’язань Сергій Борисович так не приступив. Тому роцінюємо це, як обман хмільничан. Гасло “Народного контролю” ЗМУСИМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО і Редчик не є виключенням.
А це для Анатолія: http://uazakon.ru/ukr/kzppu/32/default.htm
http://legalsos.com.ua/trudovi-vidnosyny/pryznachennya-tymchasovo-vykonuyuchoho-obov-yazky.html
Перейдіть, будь ласка, за посиланням, і спробуйте обгрунтувати власну позицію, а саме: чому Шевченко й Околодько не праві? Відверто кажучи я в цій ситуації не мав часу розібратися, тому, за Вашою рекомендацією, займаю нейтральну позицію і чекатиму Вашої думки щодо ситуації в управлінні праці))).

Анатолій
21.01.2017 at 20:34

Віталій.
Я приймаю Ваш виклик!
Дайте мені трішки часу, і я висловлю свої думки щодо ситуації в управлінні праці))).
І доведу, що і Народний контроль, і пан Шевченко, і пан Околодько – неправі щодо цієї ситуації.
А шановним депутатам хочу сказати лише одне: “Чули дзвін та не знають, де він.”))))))))

Віталій
21.01.2017 at 20:59

Ой. який же ж це виклик!))) мені просто самому впадло розбиратися, тому й попросив Вас. Але буду справді вдячний, якщо внесете ясність в це питання…))). (продовжую знаходитися в нейтральній позиції…))).

Тука-пука
21.01.2017 at 22:23

Панове по соцзабезу скоріше всього порушення, хоча там не гостра ситуація по кадрах як у міськраді (будемо чекати дослідження пана Анатолія по цьому питанню) і якщо Редчик не висловить свою позицію, то депутати мають офіційно запитати у нього, неважливо чи Шевченко з Околодьком чи інші, хоча правильніше булоб що перші двое, тому що вони підняли це питання, тому мають бути послідовними у відстоюванні своеі позиціі. Крім того Шевченко голосував за преміі Редчику неважливо, що без листопада-грудня голосував цілий рік, що знав про порушення і мовчав чи може не знав що це порушення, а коли Редчик не догодив то почав шукати в його діях порушення? Крім того автори статті конкретно не вказали, які ж редчикові іноваціі сприяли кадровому дефіциту і які ж конкретні обіцянки Редчик не виковав, це лише загальні фрази якими тільки створюється негативний фон сприйняття у свідомості читачів, чому читачі мають здогадуватися як саме Редчик знущаеться над кадрами що вони розбігаються, навряд чи автори статті зможуть конкретизувати це і не придумають, не збрешуть тому що це буде легко все спростувати, тому й напевно не виносять питання на сесію, а Редчик незважаючи на своі недоліки дуже легко поставить авторів статті у дискусіі на місце, тому що є грамотною людиною. І все це спираеться на один конкретний приклад непризначення начальника соцзабезу все інше вода. Чомусь стаття вийшла після того, як газета програла тендер. Де офіційне документально оформлене рішення місцевоі організаціі Народного контролю про критику Редчика за невиконання передвиборних обіцянок, а його може не бути тому що не всі члени можуть погодитися. Якщо щось і було проти авторів статті, то воно тільки сприяло більшому розумінню конфлікту між Редчиком та окремими депутатами, зокрема було вказано на високоймовірнісні мотиви появи ціеі статті. Віталію хіба мало аргументів проти того що писали автори статті? А може Ви іх не бачите? Чи не хочите бачити? Я думаю що аргументів більш чим достатньо. І проти Редчика теж є аргумент, не призначено начальника соцзабезу. Панове досить вже бути чиімось адвокатами, не потрібно займати нейтральну позицію. Закликаю всіх хоча б намагатися бути обьективними!!!…

Віталій
21.01.2017 at 22:34

??? А де аргументи?))) Народний контроль посилається на Науково-практичний коментар до статті 32 Кодексу законів про працю, а також на розяснення, що розміщене на сайті “Юридичний довідник онлайн”. Де контраргументи, щоб заперечити їхні тези?))).
Тому пропоную, все ж таки, дочекатися коментаря пана Анатолія))).

Анатолій
21.01.2017 at 23:04

Ось голосування про перміювання міського голови.
Зверніть увагу на Шевченка і Околодька)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/032016/2503/214.pdf
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/052016/0405/286.pdf
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/1006/350_1.pdf
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/1006/350_5.pdf
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/082016/3108/478_1.jpg
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/102016/0410/524.jpg
Шевченко – “За”, Околодько – “За”)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/112016/3011/620_1.jpg
Шевченко – “За”, Околодько – “Відсутній”)))

Віталій
21.01.2017 at 23:31

Пане Анатолію, не розчаровуйте мене. Хіба це можна вважати аргументами “за” чи “проти” того, що написали Шевченко і Околодько про порушення в управлінні праці?)))

Анатолій
21.01.2017 at 23:37

Віталій.
Це ще не аргументи. Це лише матеріал для роздумів (про дружбу, якої вже немає)))
З моїми аргументами трішки почекайте.

Віталій
21.01.2017 at 23:39

Домовилися)

Тука-пука
22.01.2017 at 00:04

Віталію будемо вважати що по соцзабезу я погоджуюся із Вами Шевченком та Околодьком, а от інше узагальнене мною Ви чомусь не вважаете аргументами проти написаного авторами статті, обгрунтуйте свою думку і не намагайтеся заперечувати і перекручувати очевидне. Нехай Околодько і Шевченко і Ви доведуть і аргументують, які саме редчикові іноваціі призвели до кадрового дифіциту і які саме конкретні передвиборні обіцянки Редчик не виконав, адже презумпцію невинуватості ніхто не відміняв.

Віталій
22.01.2017 at 00:13

А воно мені нафіга?))) Хіба я колись комусь казав про якісь іновації?)))

Тука-пука
22.01.2017 at 00:19

Пане Віталію Науково практичний коментар трудового кодексу і юридичний довідник онлайн на які посилається народний контроль не є офіційними джерелами права. Науково практичний коментар це лише власна думка автора який коментуе закон. Наукове тлумачення права не є офіційним джерелом. Офіційними джерелами де публікуються нормативно правові акти є Офіційний вісник Украіни, Вісник Верховноі Ради, Урядовий Курьер у друкованому вигляді. Сайт Верховноі ради не є офіційним джерелом опублікування законів там навіть є про це застереження. Ось Вам ще один аргумент. Шукайте разом з Околодьком і Шевченком офіційний текст, а Редчик собі не поспішае виправдовуватися, адже виправдовуються винні, він тільки посміхаеться з іх недолугих спроб…

Віталій
22.01.2017 at 00:47

Точно так само, як і я посміхаюся з Ваших недолугих спроб втягнути мене в якісь недолугі дискусії про те, що там собі вважають Шевченко з Околодьком та про що написано в науково-практичних коментарях))). Маєте іншу думку ніж Шевченко, Околодько й науково-практичний коментар? Заперечуйте! Аргументуйте!))) Але обов’язково з посиланням на Офіційний вісник України, Вісник Верховної Ради або Урядовий Кур’єр у друкованому вигляді!))) Бо Ви ж знаєте, що навіть сайт Верховної Ради не є офіційним джерелом…)))

Тука-пука
22.01.2017 at 01:12

Віталію я не навіть не намагаюся Вас втягувати у недолугі дискусіі, тут і так усе зрозуміло, у тому числі Ваші недолугі спроби захистити не менш недолугу і маніпулятивну позицію Шевченка з Околодьком. Нехай вони разом з Вами аргументують і доводять свою правоту, яку
неспроможні довести, а спроба іі довести викликае лише іронічні посмішки у дописувачів форуму. Розочарую шукачів Редчикових порушень. Не знайдуть вони розяснення від 1965 року і в украінських друкованих виданнях, нехай шукають в архівах чи пишуть листа в москву до агресора, як до правонаступника ссср, може ім надішлють офіційний текст, який мав би бути розміщений у радянських друкованих виданнях, адже тоді інтернету не було…

Тука-пука
22.01.2017 at 01:23

Якщо особа, працює більше двох місяців, але документ про її затвердження на посаді так і не був прийнятий, її слід вважати затвердженою на посаду на постійній основі.
Скопіював речення з юридичного довідника онлайн на який посилаеться народний контроль, отже якщо не призначено начальника, то виконуючий обовязками автоматично стае начальником.

Тука-пука
22.01.2017 at 01:32

Віталію дійсно воно вам нафіга, просто у Вас слабка позиція і відсутні аргументи, тому що захищаете неправду, правда і справедливість в кінці кінців переможе краще бути на іі стороні, а якщо вже вам пізно і стидно переходити на сторону правди, то краще просто мовчіть, надіячись заспокоіти свою совість і виправдатися добрими ділами…

Віталій
22.01.2017 at 10:36

Я взагалі тут до чого?))) Чи я підписувався під тією статтею?))) Чи стверджував, що Редчик щось підписував?))) я ж навіть написав, що не розбирався в ситуації й попросив пана Анатолія надати своє бачення!)))

Віталій
22.01.2017 at 10:43

До речі, шановне Тука-пука (перепрошую, що так звертаюся – не знаю, чи Ви чоловік чи жінка). Ви хоч для себе визначіться, чи є порушення в управлінні праці, чи немає. А то Ви то погоджуєтеся, то відмовляєтеся. То заперечуєте достовірність інформації, яку розміщено в науково-практичному коментарі, то на неї ж посилаєтеся))). Якось нелогічно))).
До речі, в багатьох сферах суспільного життя Україна до цих пір живе ще по радянським законам. Чого вартий тільки Житловий кодекс, який наразі є чинним і є частиною законодавства України. Ось цитата з нього:
В результаті перемоги Великої Жовтневої соціалістичної
революції в нашій країні було створено необхідні передумови для
розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем –
задоволення потреби трудящих у житлі.
Втілюючи в життя ленінські ідеї побудови комуністичного
суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та
культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно
реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового
будівництва.
Кому цікаво – більше тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5464-10

Тука-пука
22.01.2017 at 14:01

Щоб точно визначити чи є порушення по соцзабезу треба офіційну реакцію Редчика, бажано документальну, яку можна отримати за допомогою депутатського звернення чи запиту. При любій спірній справі, де є порушення має бути якесь пояснення ймовірного правопорушника чи протокол, якщо ж порушник відмовляеться, свідчити, то це має бути документально зафіксовано, у даному випадку це можна вирішити за допомогою депутатського звернення чи запиту і якщо відповіді не буде, то це вже само по собі порушення і непрямий доказ визнання умисного непризначення начальника соцзабезу. До речі за такі порушення не передбачено юридичноі відповідальності, практика зовсім друга, згадайте колись з 2008 по 2010 рік при Мельничуку пані Коведа виконувала обовязки начальника управління освіти після того, як Луков пішов на пенсію, а коли прийшов Грушко то він виправив порушення, де тоді були Околодьки та Шевченки разом із Вами пане Віталію. Думаю все ж таки скоріше всього порушення є, але формально його довести на даний час ні Ви пане Віталію ні Шевченко з Околодьком не можете. Вони також неспроможні довести, які саме Редчикові іноваціі призвели до кадрового розвалу чим самим порушують редчикові цивільні права на честь, гідність і ділову репутацію. За бажанням Редчик може звернутися до компетентних органів проти Околодька та Шевченка і тоді обовязок доказування вини Редчика і спростування презумпціі, що він не винен перекладаеться на них, а Редчик може у свою чергу вимагати спростування недостовірноі інформаціі, відшкодування моральноі (немайновоі) шкоди, а також права на відповідь у цій газеті. Щодо житлового кодексу скажу, що ним практично вже не можна користуватися, там дуже багато застарілих норм що стосуються державного житлового фонду, що стосуеться приватного житлового фонду, то достатньо норм цивільного кодексу, які мають перевагу над житловим кодексом, так як закон, який прийнятий пізніше і регулює такіж суспільні відносини, які також визначені і житловому кодексі, який прийнятий раніше. Житловий кодекс, як і масу законодавства радянських часів потрібно міняти. Контрольний примірники житлового кодексу, який є офіційним виданням та затверджений у номенклатурі діловодства, куди вставляються вирізки з Офіційного вісника Украіни можна найти в управліннях юстиціі, в суді, примаймі вони мають там бути, а от офіційний текст того розяснення від 1965 року шукайте по архівах панове. Так що у мене все логічно Віталію. Не намагайтеся спростовувати і перекручувати очевидне особливо коли чогось не повністю розумієте…

Віталій
22.01.2017 at 14:12

Пан/пані Тука-пука!))) Якої тука-пуки Ви до мене взагалі вчепилися?))) Чи Ви читати не вмієте чи просто неадекватна людина і не усвідомлюєте того, що я Вам пишу? До чого тут я взагалі в цій історії???))) Чи я стверджував, що є порушення? Чи заперечував? Чи підтримував те, що написали Шевченко та Околодько?))) Єдине, що я написав. то це те, що мені було впадло розбиратися в ситуації і попросив пана Анатолія роз’яснити ситуацію))). Таке враження, що Ви просто не читаєте те, що я пишу))).

Тука-пука
22.01.2017 at 15:22

Пане Віталію я до Вас не чіпляюся, зверху у своіх коментарях Ви написали, що не побачили жодного аргументу проти того що написали околодьки з шевченками, хоча іх більш ніж достатньо. Незважаючи на це Ви нагагаетеся завуальовано захищати іх позицію, хоча кажите що в стороні і Вам впадло з цим розбиратися. Не повинно бути впадло і в стороні, з Вашоі сторони ні з будь якоі іншоі, повинна бути обьективність. До речі скажіть, а чому Вам впадло і в строні?. Я зі своеі сторони у своему попередньому коментарі вказав, як довести Редчикові порушення, от нехай Околодько Шевченко чи інші депутати доводять, а громадськість буде чекати…

Віталій
22.01.2017 at 15:25

От і я за це!))) Хай доводять)))

Галя
22.01.2017 at 18:21

Для Анатолія та Пармезана: свині не голодні 😉 😉 🙂

Анатолій
22.01.2017 at 19:26

Галя.
До чого Ваші свині?
Тут подальше перебування мера на посаді під загрозою)))
От йому свиню підсунули Околодько з Шевченком)

Тука-пука
22.01.2017 at 20:24

До речі, хто скаже, коли виходе газета Життєві обріі і чи не має у останьому номері продовження політичного трилеру: Кадрова полундра 2 ?

Тука-пука
23.01.2017 at 08:47

Цікаво, що будуть робити Околодько з Шевченком, якщо доведуть редчикові порушення по соцзабезу: звертатися до компетентних органів, ставити питання перед депутатами питання про дострокове припинення повноважень мера, знову писати у газеті чи інші варіанти. Цікаво, що будуть робити автори статті, якщо ім не вдасця довести, які редчикові конкретні іноваціі призвели до кадрового голоду і які ж передвиборні обіцянки він не виконав: 1замовкнуть і не будуть згадувати, 2 вибачаться публічно перед Редчиком і громадою ,3 вибачаться особисто перед Редчиком, щоб більше ніхто не знав, 4 продовжать мутити воду і ставити палки в колеса 5 інші варіанти.

Анатолій
23.01.2017 at 20:32

Щось дивно, що притихли Околодько з Шевченком)
Мабуть готують новий удар Редчику)

Анатолій
23.01.2017 at 21:56

Ось вам відповідь Редчика:

ВЛАДА І МЕДІА – СПІВПРАЦЯ ЧЕРЕЗ «PROZORRO»

23.01.2017 13
Виконавчий комітет міської ради орієнтований на рівну, партнерську і перспективну співпрацю з усіма ЗМІ, як друкованими, так і електронними, особливо місцевими.
На виконання Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування та партнерських відносин у м.Хмільнику щороку виконавчий комітет укладає договір із редакціями місцевих ЗМІ. На підставі договірних зобов’язань виконком формує замовлення до друку в газетах і здійснює оплату за інформаційні послуги відповідно до актів виконаних редакцією робіт.
Принагідно зазначимо, що у 2016 році редакційні послуги в частині поінформованості населення міста на замовлення виконкому міської ради відповідно до актів виконаних робіт становили майже 92 тис. грн. (91000 грн. – інформаційні послуги газети «Життєві обрії», 829.5 – «Хмільник –реклама»).
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», дотримуючись принципів прозорості та відкритості у діяльності виконавчих органів міської ради, 14 грудня 2016 року виконавчий комітет міської ради публічно оголосив про відбір виконавця послуг у частині висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб місцевого самоврядування у 2017 році через систему електронних закупівель «ProZorro».
Маючи очікуваний фінансовий ресурс 96 тисяч грн. на інформаційні послуги, виконавчий комітет міської ради визначив предметом електронної закупівлі періодичне видання, що виходить під постійною назвою державною мовою із періодичністю один або більше випусків на тиждень загальним тиражем не менше 3 тисячі примірників на підставі свідоцтва про державну реєстрацію із місцевою сферою розповсюдження, орієнтованого на усі вікові категорії читачів із загальною газетною площею замовлення – 51 тис. кв. см.
У результаті електронного прозорого відбору виконавцем послуг обрано видавництво газети «13 округ» (ФОП Панаскевич С.М.) із загальною сумою договору 43 500 тис. грн.
4 січня 2017 року виконавчий комітет міської ради уклав договір про надання послуг із редагування та друку інформацій, повідомлень, оголошень, статей із виконавцем.

Міськвиконком

Тука-пука
24.01.2017 at 12:46

Наврядчи щось серьзного зможуть зробити Редчику, Шевченко з Околодьком, хіба що голослівно критикувати, ставити палки в колеса, але це все дрібниці, цим самим вони нанесуть більший удар по своій репутаціі чим по Редчиковій. Щоб щось серьозне зробити необхідно домовлятися з більшістю депутатів, але це дуже мало ймовірно, тому що кожен захоче собі якійсь бонуси і буде тянути ковдру на себе. Скоріше всього “Влала і медіа – співпраця через Прозоро” це не відповідь Редчика, а інформування громадськості, що змінилося офіційне місцеве друковане видання, хочь у певній мірі вона має ефект напівконтраргументу проти кадровоі полундри. Тим часом Редчик не поспішае давати офіційний коментар стосовно кадровоі полундри, можливо він вважае, що ця неправда, де немае конкретики з його точки зору не достойна уваги і тому не піддаеться на провокаціі, адже виправдовуються винні, щоб потім знову не чіплялися до його слів. Як на мене йому краще всеж таки краще офіційно відреагувати таким чином, щоб у авторів кадровоі полундри більше не було аргументів, короче вибити почву з під і зпрогнозувати наперед іхні ходи і нейтралізувати іх і повернути проти них. Як на мене це буде досить просто зробити, тому що наврядчи вони зможуть назвати якими ж іноваціями Редчик розганняв цінні кадри. Але більше того міський голова зобовязаний офіційно відреагувати, як у цивілізованих краінах, а якщо не відреагуе то перш за все Шевченко з Околодьком мають зробити депутатський запит чи звернення на підтвердження послідовності своеі позиціі, хоча поки що вони не навадуються тому, що не можуть назвати конкретних редчикових іновацій і як наслідок конфлікт може бути у підвішеному стані. Звісно ж треба робити депутатський запит тільки по соцзабезу де і є конкретика тільки так можна буде поставити всі крапки над і.
От ми бачимо переваги системи прозоро, де приватний видавник переміг державного, який ще з радянських часів звик жити на державні дотаціі, писати нецікаво у постсовдепівсько-консервативному стилі, оголошення про показушні заходи державних установ, деферамби в іх адресу, поздоровлення з днем народження старших бабусь, співчуття померлим та інше подібне. Цікаво а райдержадміністрація і райрада теж відмовляться від послуг Життєвих обріів? Раніше колишне дітище Панаскевича “Я та місто”, як на мене було краще за “Життєві обріі”, там був певний прогресивний погляд редактора, який підбирав цікавіший та актуальніший матеріал, неважливо, що не все сам писав головне вміло підібрати. Зараз теперішне дітище Панаскевича “13 округ” спортилося і стало схоже на “Життєві обріі” там в основному дешево-тошнотворний піар тільки одніеі людини. Короче всі місцеві газети відірвані від реальності, іх не цікаво читати. На мій погляд Панаскевич виграв тендер завдяки кращій оптимізаціі витрат у тому числі меньше сплачуе податків, завдяки організаційно правовій формі і тому на тендері запропонував найменьшу ціну. Прийняти закон чи законопроект про роздержавлення місцевих ЗМІ тому Життєві обріі мають гнучко реагувати на ситуацію, адже місту не завадить альтернативна думка. Найкраще джерело новин це інтенет на сайті міськоі ради можна бачити офіційні документи, хоча статті новини та взагалі інформаційно-комунікаційна політика бажає стати кращою. У соцмережах так як і на цьому форумі можна поділитися своіми думками, новини актуальні і цікаві, але на цьому форумі також є невеличкі недоліки, без пояснень видаляються коментарі без образ наклепу нецензурщини, які не відповідають інтересам його адміністраторів, що є порушенням прав дописувачів на висловлення своеі думки в контексті інших коментарів.

Тука-пука
24.01.2017 at 13:40

Точно не знаю скиньте посилання. Памятаеться раніше на цьому форумі був матеріал чи коментарі що Мороз був причетний у спробі зловживання на конкурсі по маршрутках, знайомі маршрутчики його попросили. Був скандал нашли цапа відбувайла спеціаліста відділу економіки Анну Дядик, все звалили на ню буцім вона фальсифікувала якійсь документи, внаслідок цього пані Дядик змушена була звільнитися. Пізніше Морозу депутати висловили недовіру не памятаю конкретно за що крім ціеі ситуаціі ще була неуважність з документами які не мали б візуватися і ще напевно було за що. Як на мене правдоподібніше виглядае версія не на користь Мороза, тому що домовляються завжди з начальником а не з пілеглим, який в свою чергу мусе під тиском виконувати незаконі вказівки начальника. Спеціаліст у такому випадку має письмово повідомити про незакону вказівку начальника вищестоящому начальнику і не виконувати незакону вказівку. А може вона нічого не фальсифікувала а хтось зробив це за неі, начальник міг взяти у неі ці документи, у любому випадку винний залишеться лише підлеглий. Якщо не виконае незаконну вказівку начальника і повідомить вищестоящому, то спокійно працювати вже не зможе і навряд чи взагалі буде там працювпти, якщо ж виконае незакону вказівку, то є шанс що залишиться на роботі при умові, якщо це не викриють, а коли викриють, то підлеглий буде винний. От Вам панове Околодько та Шевченко причина звільнення одного зі спеціалістів. Де Ви були тоді шоб захистити безправного клерка з якого начальники спочатку намагалися зробити раба, а потім зробили цапа відбувайла. Візьміть у неі інтервю чи у інших, які звільнилися: Гамак, Забарського, Бялківського, спитайте чому вони звільнилися.
Прості трудівники державноі служби, підлеглі спеціалісти у Вас не мае захисту від керівництва, Ви можете надіятися тільки самі на себе. Фіксуйте зловживання начальників на смартфони записуйте на звукозапис іх погрози, фотографуйте документи, які пізніше можуть бути сфальсифіковані, збирайте компромат на начальство. Обьеднуйтесь у профспілку і спільно відстоюйте своі права.Оприлюднюйте у коментарях на цей форум про корупційні зловживання і взагалі, що там робиться у міськраді, при цьому дотримуйтесь конспіраціі, щоб Вас не вичислили, якщо щось знае тільки Ваш начальник і Ви то краще не ризикуйте…

Партизан
25.01.2017 at 13:45

Раніше були ще й заяви членів тимчасової депутатської комісії (голова О. Гончаренко) про те, що вони мають матеріал яким підтверджуються порушення та зловживання службовим становищем Мороза. Але минуло вже пять місяців як його “зняли” з займаної посади, а за які гріхи й досі невідомо, видно комісія й сама не знає за що. Що ж до ситуації з Гамак, то питання про причини її звільнення потрібно ставити до трійці “Врятуйте місто” (Кондратовець, Терещук, Поліщук), які постійно і методично цькували людину принижуючи її честь та гідність.

Тука-пука
25.01.2017 at 14:09

Цікаво а Шевченко з Околодьком голосували за те щоб зняти Мороза з посади?

Тука-пука
25.01.2017 at 14:16

Памятаеться, що між Морозом і Поліщуком був конфлікт, вони доказували одне одному своі амбіціі, як вьетнамські півні у поєдинку і в результаті Мороз довиіндичувався…

Партизан
25.01.2017 at 14:28

Мороз хотів зобов’язати очолюване Поліщуком підприємство сплачувати орендну плату за користування комунальним майном, що належить громаді міста, адже кабеля не висять в повітрі.

Тука-пука
25.01.2017 at 15:01

А що зараз заважае Редчику, Морозу, Шевченка, Околодьку та іншим депутатам і посадовцям вивчити питання про орендну плату за кабеля Поліщуком, замість того щоб сваритися між собою?

Партизан
25.01.2017 at 15:35

Для того щоб мати можливість розібратись в даному питанні (з залученням документів і тд.) потрібно створити тимчасову депутатську комісію з вивчення саме цього питання. Але перша спроба не дала результату, депутати не підтримали цієї пропозиції, і нинішній розклад в раді не дасть цього зробити.

Тука-пука
25.01.2017 at 16:46

А що без депутатськоі комісіі ніяк, є ж міський голова, відділ жкг, комунальні служби на конструкціях, яких висять поліщуківські кабеля, є ж в кінці кінців законодавство, яке це регулює у тому числі місцеві акти… Якщо оренду буде встановлено то Поліщук підніме ціни для споживачів інтернету…

Віталій
25.01.2017 at 16:51

Я взагалі не розумію, навіщо, щоб щось дослідити, потрібно створювати якісь комісії))) це може зробити одна людина. Головне – було б бажання))).

Тука-пука
25.01.2017 at 16:52

Якщо стягнення оренди за розміщення кабелів не суперечить законодавству Украіни та відомчим актам, чом би не внести оренду за кабеля у місцеві акти?

Анатолій
25.01.2017 at 20:36

Знову вводять додаткові штатні одиниці:
https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=http://ekhmilnyk.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/19.doc
https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=http://ekhmilnyk.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/17-3.doc
Скільки можна роздувати штат?
Коли вже будуть результати роботи “Професійної команди”?)))

Віталій
25.01.2017 at 21:17

А в голову не приходило, що зараз якраз така команда формується?)))

Тука-пука
25.01.2017 at 21:38

Віталію не смішіть хмільницький народ, про який рівень професіоналізму взагалі можна говорити, особливо в сфері жкг і економіки. Кадрову проблему там вирішують кількістю, а не якістю.

Віталій
25.01.2017 at 21:42

Ой, я Вас умоляю. Подайте свою кандидатуру на конкурс! Я переконаний. що після цього, зважаючи на Ваш професіоналізм, штат доведеться скорочувати!)) Ви ж там всю роботу переробите)))

Анатолій
25.01.2017 at 21:45

Тука-пука.
Ви ще забули про юридичний відділ з його начальником)
І земельний – без начальника)

Тука-пука
25.01.2017 at 21:53

Віталію я приватний підприємець, тай це й не моє, чого мені туди йти звідки 10 чоловік втекли. Памятаятеся Віталію, що колись на сторінках форуму Ви коментували, що у міській раді немає сильноі професійноі команди, оце і можна назвати справжньою кадровою полундрою…

Віталій
25.01.2017 at 22:00

Так я і зараз так саме скажу: так, в міській раді немає сильної професійної команди. Є фахівці, які досить непогано розбираються в своїй роботі. Але команда – це трішки інше. До того ж не варто концентрувати увагу лише на працівниках виконавчих органів і абсолютно не враховувати депутатів. Вони також впливають на формування команди. На мою думку забезпечити формування та функціонування команди можна лише спільними зусиллями як міського голови, працівників виконавчих органів – так і депутатів міської ради. По іншому – ну ніяк)))

Тука-пука
25.01.2017 at 22:20

Віталію назвіть хороших фахівців, останніх робочих лошадок?

Віталій
25.01.2017 at 22:27

На превеликий жаль в мене немає повного списку працівників виконавчих органів міської ради. Я б всіх назвав. Чесно. Тому що справді вважаю, що там працюють люди, які чогось варті. Але те. що ми маємо справді не можна назвати командою, бо відсутні певні чинники, які відрізняють команду від НЕ команди. А якщо вони відсутні, то Ви хоч Кулібіних від державного управління понабирайте на роботу – толку не буде…)))

Тука-пука
25.01.2017 at 22:28

Депутати тільки лобіюють своі інтереси, чого варті конфлікти Околодька і Шевченка з Редчиком, Мороза з Поліщуком, депутататські провокаціі проти Гамак, все це лише розхитуе ситуацію. Відсутній сильний лідер, стратегія розвитку, управлінська воля, а сірі кардинали користуються цим, проштовхуючи своі інтереси. 10 працівників порозбігалися у різні сторони як таракани. Нажаль відсутні іх спільні зусилля і тому міскраду з виконкомом штормить на крутих віражах ледь-ледь керованого хаосу…

Тука-пука
25.01.2017 at 22:30

Які чинники потрібні пане Віталію?

Віталій
25.01.2017 at 22:33

Ну Ви вже написали дещо з того, що я мав на увазі. Варіантів визначення команди і її ознак є багато. Для прикладу можу порекомендувати маленький матеріал за цим посиланням:
http://www.managerhelp.org/hoks-538-1.html
За бажання Ви й самі зможете знайти багато матеріалу в мережі. щоб зробити висновки щодо команди. Гугл Вам в допомогу))).

Анатолій
26.01.2017 at 08:33

Стану на захист всіх депутатів))) – тих, хьо пробує щось виправити, і тих, хто прийшов лише піднімати руки.
Чим це депутати зацькували посадовців – тим, що вимагають від них робити якісно і вчасно роботу, за яку вони отримують зарплату??? А зарплату вони отримують з наших з вами податків.
Депутати – це одна із гілок місцевої влади. І вони вправі вимагати від всіх посадовців гарно робити свою роботу. Так, саме вимагати))). Бо мер цього не робить і не хоче робити – бо і ці посадовці, що залишились повтікають))).
Може посадовців зацькували не депутати а мер))).
Ви краще запитайте в будь-кого з посадовців про моральний клімат в їхньому колективі) один відділ (управління) котить бочку на інший, одні працівники всередині відділу (управління) котять бочку на інших.
А всі вони живуть по принципу: менше буду робити роботи – буду менше відповідати))).
Якщо підлеглі мера не хочуть робити якісні документи (а може просто не вміють цього робити), щоб потім бути не при ділах, – ТО ДЕПУТАТИ ТУТ ДО ЧОГО???
Може проблема криється всередині виконавчих органів??? Криється у невмінні організовувати робочий процес??? У невмінні розставляти пріоритети???

Віталій
26.01.2017 at 08:54

Я там вище давав посилання на матеріал про ознаки команди))). І не варто депутатів позиціонувати, як щось окреме – це частина команди)))

Анатолій
26.01.2017 at 16:17

Депутати – частина чиєї команди?
Адже в команді мера були депутати, які зараз на нього котять бочку найбільше).
Про яку команду йде мова?

Тука-пука
26.01.2017 at 19:58

У публічних структурах зокрема у міськраді поняття команда слід розглядати під двома кутами зору. 1 провладна команда, яка йшла на вибори разом з міським головою, реально це деякі заступники, інші особливо наближені та деякі депутати в ідеалі мера має підтримувати коаліція більшості з депутатів. Декого із провладноі команди продвинули у заступники шляхом для цього шляхом кулуарних домовленостей сформувалася ситуативна більшість. Всі працівники виконавчих органів аж ніяк не можуть увійти до провладноі команди, тому що не вели активноі політичноі діяльності на підтримку голови та і в цьому немае необхідності, головне, що є костяк провладноі команди. Взагалі провладна команда це політологічна категорія, яка спільно рветься до влади для реаізаціі свого бачення політики. Депутати не є працівниками, призодять лише на сесіі, комітети і комісіі, зарплати не отримують, на них Редчкик не може впливати, як на працівників дисциплінарно-мотиваційними методами, тому що депутатський корпус здійснює представницько-політичну функцію. Метод впливу на депутатів кулуарні домовоеності, щось пообіцяти, посприяти, йти на компроміс. Редчик і його заступники не мають впливу на депутатів, постійноі більшості там не має, може бути тільки ситуативна більшість, опозиціі також немає у класичному розумінні цього слова, є тільки кілька депутатів вискочок Якщо деякі депутати необгрунтовано цькують посадовців, або ставлять палки в колеса не пропускаючи прогресивних рішень вихід тільки один, грамотно і обгрунтовано описувати це у статтях на сайті міськоі ради із посиланням на змонтоване відео відповідного епізоду, нехай люди знають, хто перешкоджае робити щось добре та потрібне місту, щоб ці політикани вже не мали політичного майбутнього.Як відомо редчиковій провладній команді стався розкол.
2 Команда як трудовий колектив це вже категорія менеджменту це стосуеться працівників виконавчих органів, які працюють на постійні основі. От тут у мера і заступників, які входять до його провладноі команли є досить важелів впливу для того щоб організувати, забезпечити, мотивувати і контролювати належну роботу посадовців. Працівники відчуваючи дезорганізацію вже намагаються звалювати роботу і відповідальність одне на одного. Сам Редчик у статті на сайті міськради звертався до працівників щоб вони позбулися розбалансованості та інертності в роботі. Сергію Борисовичу метод переконання вже не діє, якщо далі його застосовувати, то можуть і сісти на голову, якщо відчують слабину, пора вже переходити до методів заохочення та примусу. Необхідно чітко визначити у положеннях відділів та посадових інструкціях повноваження. Преміі до зарплати давати тільки за конкретні результати. Виявляти причини чому робота не виконана. Працівники мусять підкоритися зі справедливими вимогами керівництва, адже ім нікуди діватися, головне не перестаратися з методом батога, щоб й ці не порозбігалися, але куди ж вони підуть, напевно вже хто мав піти той уже пішов.
Результативність роботи органів місцевого самоврялування більше залежить від працівників виконавчих органів, чим від депутатського корпусу, тому що працівники, які є вузькими спеціалістами у певній сфері з відповідними кваліфікаційними вимогами щодо вищоі освіти і досвіду роботи, мають детально вивчати обгрунтовувати і готувати пропозиціі та проекти рішень для депутатів, які це мають затвердити або відхилити. Депутати можуть самі проявляти ініціативу, але вони як правило обмежені у цьому з обьктивних причин, цього досить мало, тому що до депутатів відсутні будь-які кваліфікаційні вимоги щодо вищоі освіти, досвіду роботи у певній сфері, вони можуть не бути вузькими спеціалістами у певній сфері, не завжди у них є такі помічники чи можливість залучити професіонала з відповідним досвідом, депутати працюють на інших роботах, у когось часу не має чи бажання, а дехто лобіює своі інтереси чи ставить палки в колеса. Напевно якщо порівняти то виконавчі органи внесли набагато більше проектів рішень ніж депутати всі разом узяті. Цікаво було б ознайомитися із статистикою скільки проектів рішень відхилено депутатами і скільки рішень виконкому скасовано радою, це певною мірою може прояснити ситуацію наскільки депутати ставлять палки в колеса виконавчим органам, тай навряд чи це мае системно-стратегічний характер, скоріше за все ситуативний, тому що для того щоб щось заблокувати треба більшість голосів, а вони не завжди зможуть домовитися. Хотілося би почути думку дописувачів форуму стосовно прогресивних пропозицій депутатів виконавчим органам які прийняті до уваги або проігноровані. Не забуваймо що багато повноважень крім ради у виконкому.
Отже підсумовоючи вище викладене можна зробити висновки що
1 Взагалі не можливе застрсування поняття єдиноі команди куди будуть входити депутати ради і працівники виконавчих органів, можливо говорити лише про іх певну співпрацю, координувати цей процес мають міський голова і секретар ради, якщо співпраці не має то це ще не означае що винні координатори, адже депутати це незалежні політичні фігури з різними інтересами і при бажанні можуть ставити палки в колеса.
2. Резульиативність діяльності органів місцевого самоврядування залежить перш за все від працівників виконавчих органів, а не від депутатів ради, тому що працівники специ у певній сфері, а депутатом може бути проста людина, навіть кухарка після ПТУ.

Віталій
26.01.2017 at 20:08

От майже все вірно, якби не одне “але”. Відкиньте, кінець-кінцями політичну складову!))). Вже трішки задовбала, мяко кажучи, наша містечкова заполітизованість. Комусь хочеться в Верховну Раду погратися?))) Як то кажуть, “Коня кують, а жаба й собі лапку тягне?”))). Ще раз кажу, і ще раз повторю: поки не буде співпраці між структурними підрозділами, міьским головою та депутатським корпусом – толку не буде.

Тука-пука
26.01.2017 at 20:18

Політична складова це обьективне явище і не тільки тут. У цій ситуаціі відсутні чи дуже слабо виражені політичні конфлікти, скоріш за все це особисті конфлікти через лобіювання своіх інтересів.
Конфлікт між депутатським корпусом і виконавчими органами відсутній є лише конфлікт між міським головою і окремими депутатами.

Віталій
26.01.2017 at 20:30

Да?))) Самому/самій не смішно?)))

Анатолій
26.01.2017 at 20:34

Тука-пука.
Що у Вашому розумінні – “депутати цькують посадовців”????
Поясніть. А то майже в кожному Вашому дописі зустрічається це словосполучення – “депутати цькують посадовців”)))

Тука-пука
26.01.2017 at 21:01

Пане Віталію тут не до сміху я цілком серьозно, може я чогось не знаю скажіть хто знае, чи є конфлікт між депутатським корпусом (більшістю депутатів які можуть блокувати рішення виконавчих органів), на даний час я бачу тільки конфлікт між Редчиком з одніеі сторони та Шевченком з Околодьком з іншоі сторони, також Пане Анатолію депутате ні для кого не е секретом про випадки цькування (наприклад провокаціі проти Гамак), але я не думаю що цькування має глобально-систематичний характер, кому видніше то скажіть…

Анатолій
26.01.2017 at 21:10

Тука-пука.
Про які провокації проти Гамак йде мова?

Тука-пука
26.01.2017 at 21:16

Анатолію Вам видніше якщо Ви депутат, я не був очевидцем і чув це не з перших вуст і не від одніеі людини, про це знають напевно півміста, подробиць не знаю, краше нехай розкажуть інші дописувачі форуму, які знають щось конкретне…

Анатолій
26.01.2017 at 21:26

Що добре та потрібне місту було заблоковане депутатами? Наведіть приклади.
Пошукайте на сайті в рішеннях сесій ті рішення, які були відхилені депутатами і потім скажіть, яким чином їх неприйняття негативно вплинуло на життя та розвиток міста.
Хіба що премії Редчику та заступникам)))

Тука-пука
26.01.2017 at 21:36

У виконавчих органах є непогані фахівці, які чогось варті, але це точно не всі працівники, тому що там багато нових працівників без належного досвіду, а є працівники староі закалки з постсовдепівсько-бюрократичними, показушно-підлабузницькими методами роботи, а нові будуть переймати іх досвід. Непогані фахівці там є але іх значно меньше ніж вищевказаних. Непоганий працівник вміе діяти упевнено по шаблону, стандартно навіть при складних ситуаціях, має солідний досвід, рівень мотиваціі више середнього. Професіоналів там напевно взагалі не має, або якщо є то одиниці. Професіонал має великий досвід, творчий підхід, креатив, здатність до прогресивних змін, високу мотивацію, стратегічне бачення ситуаціі, комунікаиивні навики, знаходить вихід з нестандартних ситуацій.

Тука-пука
26.01.2017 at 21:38

Хто знає назвіть досить непоганих працівників і професіоналів у міськраді?

Тука-пука
26.01.2017 at 21:44

Пане Анатолію я не володію данною інформаціею і у мене не має часу іі шукати, у своіх попередніх коментарях, якщо Ви іх уважно читали чи правильно іх зрозуміли, я лише визначив критеріі по яким можна виявити чи ставили депутати палки в колеса чи ні, думаю що не ставили, хоча не виключаю такі поодинокі випадки…

Анатолій
26.01.2017 at 21:58

Тука-пука.
Майже щотижня на сайті Хмільника оголошуються конкурси на вакантні посади.
Подайте свої документи, виграйте конкурс, і покажіть всім клас, як треба робити. Бо писати про те, як і кому що робити, Ви вмієте добре)))

Сталин
26.01.2017 at 22:02

Расстрелять!

Тука-пука
26.01.2017 at 22:05

На даний час у виконавчих органах міськради відсутні умови для формування професійноі команди через 1 бюрократичну зарегульованість 2 відсутність мотиваціі (службовці не бачать перспектив карьерного зростання, вони знають що і так отримають зарплату з премією незважаючи на те чи роблять вони щось чи ні) 3 недоліки вищоі освіти, коли оцінки купуються у ВУЗах за гроші, освітня програма і методика відірвана від реалій 4 неорганізовано робочий процес належним чином (відсутність чіткого розмежування повноважень, планування, координаціі і контролю, а також методів стимулювання мотиваціі ітд ітп. 5 корупційна складова коли беруть за принципом свій-чужий, кум маминоі сестри та інше подібне, а не за принципом професіоналізму 6 як наслідок всього цього конфлікти, перекидування роботи і відповідальності, імітація роботи, підлабузництво, стукачі ітд ітп.

Анатолій
26.01.2017 at 22:19

Тука-пука.
А депутати тоді при чому?
Якщо і без них все погано в міськраді?
Самі посадовці один одному вороги і ставлять палки в колеса один одному, а всю вину на свої недопрацювання та промахи перекладають на депутатів.
Добре, що хоть є на кого)))))))

Тука-пука
26.01.2017 at 22:24

І взагалі ініціатива на державній службі наказуема, уявіть що приходить на роботу молодий спеціаліст з високим рівнем мотиваціі з новиими ідеями і гострим мисленям, це явно не сподобаеться старим передпенсійним працівникам чи не зовсім молодим карьеристам, які прицілились на якусь вищу посаду. Вони будуть бачити у цій людині конкурента та заздрити йому. Вони обьеднаються проти такоі людини і спочатку спробують використати його, як робочу лошадку присвоюючи собі результати його праці, а з другого боку будуть його обсирати, а потім цькувати.
Ініціаиива наказуема хто подав ідею той і робить, хоча можна придумати ідею і спихнути на другий відділ чи працівника при цьому залишаючись у стороні.

Тука-пука
26.01.2017 at 22:30

Виходить, що депутати непричому, окрім напевно поодиноких випадків, саме тому і я писав такий довгий коментар-монолог-роздум-аналіз під час написання якого і це зрозумів… Надіюсь хочь у цьому аспекті буде поставлена крапка хто більше винний або хороший чи депутати чи виконавчі оргнани…

Віталій
26.01.2017 at 22:36

Хлопці з дівчатами))) Яка хрєн різниця, хто винен?))) Ви б краще мізками пошевелили, що робити далі))) І депутатам, і виконавчим органам))) Бо ще раз наголошую, що без співпраці ну ніяк!)))

Тука-пука
26.01.2017 at 22:37

Панове вибачаюся за граматичні помилки, тому що пальці товсті а клавіатура на телефоні маленька тому й незавжди попадаю по клавішах, за комп не сідаю дописую на форум перед сном у ліжку, дякую за увагу, усім спокійноі ночі, до слідуючого репортажу…

Тука-пука
26.01.2017 at 22:48

Віталію як це яка різниця хто винен, хто винен має нести відповідальність(моральну, політичну, юриличну)щоб не повторював своі недоліки. Спіпраця справді потрібна і для цього треба всім обьеднуватися але не всі цього хочуть і розуміють і навряд чи це зроблять. Навіть співпраця не допоможе якщо не має професіоналізму. Що ім робити нехай знаходять спільну мову, йдуть на копроміси, поліпшують моральний клімат у трудовому колективі, хай в кінці кінців самі думають ім видніше, іх для того і вибирали і Ви Віталію порадьте…а я вже хочу спати…

Віталій
26.01.2017 at 22:54

Раджу лягати спати))).

Тука-пука
27.01.2017 at 19:37

От за соцзабез Шевченко з Околодьком згадали, а у земельному відділі вже дуже довго немає начальника, а є виконуючий обовязками…

Тука-пука
27.01.2017 at 20:53

У списках премійованих працівників у примітці, має бути зазначено обгрунтування, воно є лише у двох чи трьох, а інші за що премію отримували? Якщо справді щось робили, я не проти, але треба вказувати за що, є ж в кінці кінців, якійсь вимоги до документів. Двом за щось дали догану, може це щоб іншим страшно було?
Пане Анатолію поділітсься будь-ласка інформаціею, які там конфлікти між відділами і окремими працівниками міськради?

Анатолій
27.01.2017 at 21:29

Все луже просто. Один відділ тупо перекидає свою роботу на інший, адже за це все одно виплатять премію в кінці місяця на одному рівні (і тим, хто пахав і тим, хто байдикував).
При тому, що в посадових інструкціях кожного працівника має бути зазначено перелік обов’язків. Але на ті інструкції ніхто не звертає уваги. Всім начхати!
Якось дивився одне пленарне засідання, то склалось враження, що сам мер не орієнтується за що має відповідати той чи інший відділ)))
Питає з посадовців за те, про що вони навіть не в курсі, бо це зовсім не їхня парафія))) Чув звін, та не знає де він).
Ще й кричить) Робить вигляд суворого керівника)))
Щоб усі боялись, щоб не насміхались)))

Тука-пука
27.01.2017 at 22:40

Положення про відділи мають затверджуватися на підставі типових, які затверджуе Кабмін. Вони є обовязкові для державних органів і як правило рекомендовані для органів місцевого самоврядування, отже є прекрасна можливість врахувати специфіку на місцевому рівні і конкретизувати положення (нічого не потрібно нового придумувати, але лише більш конкретно і чітко прописати та додати щось із законодавства, яке регулює діяльність цього відділу, не просто додати а якщо воно буде там потрібно). Що стосуеться посадових інструкцій то типових іх немае, вони затверджуються на основі кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування наприклад головного спеціаліста, що має робити (точно не памятаю але це приблизно загальна фраза – відповідае за певний напрямок роботи у відділі), але ж відділів багато і всі вони різні. Щоб не придумувати скачують інструкцію з інтернета, яка може бути складена на підставі нечинних кваліфікаційних характеритик і нечинного законодавства, складена як правило формально, одні загальні фрази без конкретики, ніхто іх толком не читае. Саме тому інструкціі мають переглядатися, наповнятися конкретикою, яка має чітко визначити повноваження кожного працівника, які не повинні дублюватися. Інструкція мае конкретизувати і розвивати положення про відділ і законодавство, яке регулює діяльність відділу. Тай взагалі у деякі акти міськоі ради, непомішало імплементувати прогресивні методи менеджменту управління та наукові засади організаціі праці. Це можуть бути положення про преміювання (де мають бути визначені принципи матеріального стимулювання працівників, конкретні підстави для призначення премій), правила внутрішнього трудового розпорядку, етичні правила посадовців міськради, загальне положення про порядок організаціі роботи (куди мають увійти пріорітетність виконання певних завдань наприклад спочатку виконуються більш термінові, потім важливі, а потім не дуже важливи, принципи самоорганізаціі роботи працівників, принцип взаемозамінності працівників, коли один у відпустці, то інший має повноцінно його замінити), положення про дрес-код, щоб всі з бейджиками ходили ітд ітп. Взагалі пора вже оріентуватися за що який відділ відповілає, цеж не вища математика, а публічний крик тим більше у такій делікатній ситуаціі це ознака безпорадності і не додасть авторитету, краще буб відреагувати спокійно зробити вигляд, що це непорозуміння чи з завуальованою погрозою без крику, що принципово розберетеся, так як це робив Людовик 14. Звісно ж ніхто з працівників у тому числі сірі кардинали, не ризикнуть сказати навіть натяком про це Редчику тому й дописую на хфорумі, я розумію Борисович неприємно, але якщо почати мінятися, то від цього буде краще всім.

Анатолій
27.01.2017 at 23:11

Про яких сірих кардиналів іде мова?
Озвучте список)))

Анатолій
28.01.2017 at 00:29

Продовженням “ПОЛУНДРИ” став “АРМАГЕДДОН”)))
https://www.facebook.com/zhytieviobrii/posts/264262087338754
“То ли ещё будет, ой-ё-ёй!”

Тука-пука
28.01.2017 at 09:03

Сірі кардинали: 1 Павлюк теперішній апаратний сірий кардинал, колишня права рука Мельничука, мае там найбільший вплив, від нього багато чого залежить, може явно безпосередньо психологічно і даючи конкретні поради впливати на Редчика і якби хотів то зміг би його переконати робити все більш правильніше і не було би такого бардака. Але як бачимо він не хоче цього робити, йому вигідніше сидіти в тіні і не при ділах, тим часом лобіюючи своі інтереси, все одно всі шишки на Редчика полетять. При певних умовах йому навіть би було вигідніше скинути Редчика до виборів і перейти у нову переформатовану владну команду оскільки находячись при владі з Редчиком у якого вже підмочена репутація у нього мізерні шанси прорватися до влади. Окремо на мера він напевно і не плануе йти він ще не такий відомий серед простих хмільничан у порівнянні з Мельничуком, Грушком, Юрчишиним, тому що постійно сидить у тіні, щоб на слідуючі вибори йти на мера йому треба зараз прямо відхреститися від Редчика і критикувати його, але він розуміе, що шанси мізерні, конкурентів багато, свого клану він не має і у Хмільнику є дуже серьозна сила, без якоі мером наврядчи бути, ось тому йому вигідніше сидіти в тіні і чекати свого часу, хоча йому і так не погано, навіть добре при слабкому меру, бо сильний би контролював би його.
2. Неформальний координатор-консультант Мельничук колишній мер автор політичного проекту “Редчик-міський голова” так як сам Мельничук зрозумів, що його в мери ніхто не вибере, для того щоб взяти реванш над грушком (Мельничук людина трохи злопамятна, хоча й мае певний рівень благородності), може Редчик і не хотів, але його мотивували, переконували, стимулювали його амбіціі за принципом: “Одевайся царем будеш” не бійся Сірожа ми тебе підтримаемо. Павлюка не пхали на мера, тому що Редчик більш відома людина, особливо серед старшого покоління, як начальник соцзабезу, саме старше покоління і визначило переможця, воно звикло ходити на вибори ще у радянські часи, коли заставляли це робити, а молодь нажаль не активна. Крім того Редчику помогло виграти те що Грушко закрався. Після програних виборів Мельничук постійно світився на всяких круглих столах, сам прямо не викривав махінаціі із землею, а підштовхував це робити Шеремету з Карпенко, а сам як би в стороні і одночасно створюючи у громадськості враження що він також причетний до викривань.
Мельничук і Павлюк люди староі постсовдепівськоі закалки, хоча вміють пустити пиль в очі, що йдуть в ногу з часом і тянуться до прогресу, все це демагогія. Вони типові ліберальні бюрократи, тільки вміють папірці перекладати і гарно говорити, лобіювати своі інтереси, а реальних результатів для міста і для людей від них не дочекаешся.
3 Юрій Шевченко, напевно колишній сірий кардинал, член Народного контролю, депутат, приватний підприємець в свій час і з Грушком у нього напевно були непогані відносини.

Тука-пука
28.01.2017 at 09:42

Автор Армагедону Сергій Пятківський, він скоріше за все не професіонал, а політикан. Хоче прорватися до влади. Раніше в 90-х займався бізнесом, був заступником райдержадміністраціі. Через своі звязки вліз до Грушка на заступника по жкг. Балатувався у мери, але не пройшов, напевно якби підтримав Редчика, то зараз би був у провладній команді. Останім часом почав себе позиціонувати як активіст. Брав участь у різних акціях зокрема щодо голодомору, звільнення Савченко. Навіть йде на контакт з громадськими діячами. На фото по звільненню Савченко він разом з Людмилою Дозорець, яка є громадською діячкою, десь на цьому форумі це було раніше бачив. Він намагаеться використати громадські рухи для того щоб набрати політичний капітал.
Раніше десь у коментарях на цьому форумі хтось зі дописувачів вказував що Пятківський хоче йти в начальники соцзабезу, що виглядае цілком правдоподібно. Напевно Редчик сказав йому ні, побоюючись що на слідуючі вибори Пятківський буде лізти в мери, використовуючи Редчикові прорахунки, от і зявилася ця стаття.
Пятківський з одніеі сторони, Околодько з Шевченком з іншоі намагабться використати одне одного, та нікому з них це не принесе належних політичних дивідендів, людям зрозуміло для чого ця стаття, якби навіть в ідеалі прорвалися до влади, то цілком ймовірно пересварилибися, так як завжди у політиці, хіба мало по Хмільнику прикладів. Околодько і Шевченко самі ж постіно не можуть хаяти Редчика, тим більше що з Кадровою полундрою нашла коса на камінь може ще когось запросять написати.
Десь на сайті міськради зустрічав, що не мае сенсу відбудовувати приміщення, бо дуже дорого, краще розвалити і продати інвестору, якийсь висновок комісіі по цьому є, чому ж на сайті не опубліковано?
Сергію Анатолійовичу требуло запит зробити, щоб висновок Вам надали. Короче одні політикани при владі роблять проколи, а інші що не при владі намагаються іх критикувати набуття політичного рейтингу, а як самі прийдуть до влади, то теж дров наломати модуть і все це не на користь людей.

Андрій Іванович
30.01.2017 at 22:29

Тука пука, я вас прошу – зверніться до лікаря. У вас швидкий прогрес хворобливої ілюзії. Ви деградуєте, з вас уже всі сміються на форумі. Мені з вас не смішно, я вам щиро співчуваю, тому рекомендую звернутись в психдеспансер і негайно вимагайте стаціонарного лікування, строком на кілька років. Можливо допоможе.

Man
30.01.2017 at 22:44

Оооо, когось видно добре зачепило те, що пише Тука-пука. Чи може усі мають спитати дозволу у Андрія Івановича?

Андрій Іванович
30.01.2017 at 22:49

Ні, не мають, просто каже, що пропонує конструктивні рішення, а пише херню. Де рішення проблеми не бачу.

Man
30.01.2017 at 22:53

Хай пише, що хоче, називає себе як хоче, яке Вам до цього діло, а видно є діло. Чи не так?

Цезаріо Альфонсі
31.01.2017 at 00:19

Андрій Іванович Ви й сюди влізли як свиня в корито, от у вас напевно ті діагнози які ви мені приписали по собі судите, ви належете до тіеі групи психів яка добре вивчила ознаки своіх діагнозів і прикидаетесь психічноздоровим, але це не допоможе ситуація починае виходити з під контролю, необхідна ізоляція від суспільства і примусова госпіталізація до психіатричного закладу з посиленим режимом наглялу і примусовим вливанням глюкогенних препаратів через клізму, .
Історія хвороби: до 13 років пісявся в труси, до 14 років його вдівали у дівчачу одежу, перший поцілунок у 16 років, а з дівчиною у 25, абсолютний комплекс неповноціності який намагаеться приховати комплексом всемогутності, підкаблучник з явними імпотентними проявами, по життю невдаха, прогресуючі розлади ілюзій, симптом рожевих окулярів з ознаками шизофантазій, депресія може переходити в агресію, жертва сексуальних есперементів, абсолютно унікальний випадок у світовій психіатріі.
Висновок комісіі: лікуванню не підлягае, обовязкова ізоляція від інших паціентів психлікарні.

Віталій
31.01.2017 at 00:23

Аяматьйогойоб…

Man
31.01.2017 at 00:33

Віталій, согласен з тобою.

Man
31.01.2017 at 00:34

Цезар так цезар!!!

Денис Житник
02.02.2017 at 17:47

Класифікація працівників (підлеглих та начальників) по Макіавелі. Може допоможе розкрити деякі причини кадрової полундри, дописувачі можуть когось із міськради впізнати, дехто взнае своїх колег, а можливо і себе…
Всех ваших коллег условно можно разделить на десять типов.
      Тип первый. Авантюрист. Самый опасный тип конкурента – беспринципный, креативный, способный находить нестандартные решения. Никогда неизвестно, чего от него можно ожидать. Все авантюристы постоянно нуждаются в деньгах и оттого нацелены на карьеру как средство увеличения своего благосостояния. Сами они предпочитают называть себя решительными и целеустремленными, потому что авантюризм в обществе формально не приветствуется. От конкурентов, принадлежащих к этому типу, следует избавляться в первую очередь.
      Тип второй. Тихоня. «В тихом омуте черти водятся» – правильно гласит народная поговорка. Тихони безопасны и безобидны лишь на первый взгляд. Спиной к ним лучше не поворачиваться, и со счетов ни в коем случае нельзя сбрасывать, рассматривая как мину замедленного действия, которая может (и должна!) рвануть в самый неподходящий момент. Неподходящее время для вас, разумеется.
      Тип третий. Овощ. Ничего не хочет, ни к чему не стремится, на работу ходит, потому что «как-то жить надо». Подкаблучник и подхалим. С такими людьми все просто: надо найти в них слабину (обычно они боязливы) и давить на нее, вынуждая овощ действовать в ваших интересах.
      Тип четвертый. Самовлюбленный павлин. Нарциссизм – эгоизм в кубе. Таким людям необходимы восторженные и рукоплещущие зрители. Восторгайтесь павлинами, рукоплещите им, и они станут послушными марионетками в ваших руках.
      Тип пятый. Психопат. Они недоверчивы, истеричны, часто страдают манией преследования, им кажется, что все окружающие только и озабочены тем, чтобы им навредить. С таким лучше не связываться в открытую: затопчет, иногда и не в переносном смысле, а в буквальном. Боссы терпят психопатов, некоторые их боятся. Никогда не спорьте с психопатами и не смейтесь над ними, выказывайте участие и понимание. При правильном ведении дела психопат может стать вашим самым лучшим универсальным оружием, потому что его очень легко натравить на кого-то.
      Тип шестой. Трудоголик. Он просыпается с мыслью о работе и засыпает, повторяя в уме данные отчета за прошлый квартал. Он приходит раньше всех, а уходит позже всех. Он не ходит на корпоративы, в кинотеатры, на футбол, потому что у него нет на это времени. Босс ежедневно ставит его в пример и открыто говорит, что знает, кого он оставит вместо себя, когда придет время уйти на пенсию. От таких сослуживцев избавляются в самую первую очередь. Дружно, сообща, любой ценой, потому что пока рядом с вами работает такое совершенство во всех отношениях, ни у кого из вас нет шансов на карьеру. Абсолютно никаких.
      Тип седьмой. Пофигист. Прямая противоположность трудоголику. Делает свое дело не лучшим образом, не соблюдает сроков, любит опаздывать на работу. Склонен к публичной демагогии. И при этом сидит на своем стуле уже седьмой год. Парадокс? Никакого парадокса! Просто так на работе откровенных пофигистов не держат. Значит, есть, за что его терпеть, и есть, за что ему прощать. Или пофигист стучит, или состоит в любовной связи с боссом, или выполняет деликатные поручения босса, может, и все сразу. Будьте осторожны с пофигистами, примериваясь, как бы половчее их сожрать, отмеряйте не семь раз, а все десять, возможно, что вам придется выступать против тандема – Босс плюс Пофигист.
      Тип восьмой. Человек со связями. Наверное, это самые приятные из коллег. В карьерной грызне не участвуют, потому что протекция и так обеспечит им желаемое. Обычно они ждут, пока освободится теплое местечко, или просто нарабатывают положенный для взлета стаж (для занятия многих высоких должностей требуется определенный срок работы в компании). В группировки и союзы люди со связями вовлекаются неохотно. Если вам надо убрать с дороги такого конкурента, то следует хорошенько подготовиться и нанести очень мощный удар, чтобы любой высокий покровитель побоялся или не захотел вмешиваться. Самый идеальный способ – обвинение в регулярном сливе конфиденциальной информации конкурентам, обвинение доказанное, а не голословное. Как будете создавать веские доказательства, ваша забота. Если же ваши карьерные интересы находятся в разных плоскостях, то с этим типом непременно стоит подружиться, чтобы иметь возможность использования его связей в своих интересах.
      Тип девятый. Ворчун. Вечно всем недовольный, со всех сторон ущербный, искренне убежденный, что жизнь – дерьмо, а дальше будет только хуже. Представляет ценность как источник негативной информации обо всех сотрудниках и о компании в целом. Может оказаться довольно опасным противником. Главное его оружие – шантаж.
 Тип десятый. Конформист. С готовностью соглашается со всеми, по любым вопросам, избегает конфликтов, старается поддерживать ровные отношения, гибок до пластичности. Конформисты – идеальные приспособленцы к любой обстановке и условиям. Это человек, приятный во всех смыслах, без острых углов. Кажется, вы узнали себя, не так ли?
На какие типы (разумеется, условно и с большим допущением) можно разделить начальников?
      Тип первый. Босс-трудоголик. Крепитесь. Мужайтесь. Соберите волю в кулак и работайте, работайте, работайте… Этот сбрендивший от собственных амбиций тип сам не знает отдыха и никому из подчиненных отдыхать не дает. Работать под таким боссом мучительно трудно, но полезно – прекрасная школа жизни, из которой вы выйдете обновленным, закаленным  Есть три выражения, которые ни в коем случае нельзя произносить в присутствии босса-трудоголика: «личная жизнь», «нехватка времени» и «чрезмерная нагрузка». Вас размажут по стене, затем соберут ложечкой в пакет то, что удастся собрать, и вышвырнут на улицу.
      Тип второй. Босс-слабак.  Это гораздо хуже, чем босс-трудоголик. Там есть Личность, Цели и Правила. У слабаков ничего нет. Они всего боятся, не могут полноценно выполнять свои прямые обязанности, не умеют вникать в суть и делать правильные выводы, вообще никуда не годятся. Руководить, кстати говоря, тоже не умеют, но перекладывать с больной головы на здоровую, со своей на вашу, умеют превосходно. Боссы-слабаки, собственно говоря, только тем и занимаются, что ищут, кого бы им назначить виновным и примерно наказать.   Таких боссов надо «съедать» как можно скорее. Набрасываться, подминать, вонзать клыки им в шею и урчать при этом: «Это жизнь, детка!» Если вы не сожрете слабака, то он рано или поздно вас подставит.
      Тип третий. Босс-невидимка.  Не стоит думать, что если босс не заглядывает в офис и не любит вызывать сотрудников к себе на ковер (вызывает только ту, рыженькую, из маркетингового отдела), то он не в курсе дел. Чаще всего бывает наоборот, босс не утруждает себя присутствием в офисе, поскольку сбор информации у него налажен, как надо. Иногда, конечно, но очень редко и недолго, «невидимость» может быть признаком административной слабости и руководящего безволия. В этом случае дела в офисе идут вкривь и вкось. С одной стороны, боссы-невидимки не докучают, с другой – невозможно понять, что у них на уме, к тому же нельзя ими манипулировать. Преимуществ нет без недостатков, а недостатков – без преимуществ.
      Тип четвертый. Босс-максималист.  Это сущий подросток. Для него существует только черное и белое, маневрирует плохо и с большой неохотой, притворяется еще хуже. Он прост и предсказуем, как детская считалочка, легко возбудим, предпочитает решать, не думая. Непонятно, как таким людям удается сделать карьеру и удерживаться на своем посту в течение длительного времени. Мир полон загадок… Приспособившись к боссу-максималисту, вы легко сможете манипулировать им, всякий раз подталкивая к нужному вам решению. Манера общения – честная и прямодушная, смотреть только в глаза, не мямлить. Это удобный начальник, только старайтесь не попадаться ему под горячую руку.
      Тип пятый. Босс-садист. Пинает со вкусом, и всегда в самое больное место. Выбирать их он мастер, в этом ему не откажешь. Иногда от него выходят не в дверь, а в окно – умеет довести. О себе предпочитает говорить не жестокий, а жесткий. С удовольствием рассказывает о том, как его так же когда-то учили (жаль, что до смерти не забили). Сводите общение к минимуму, не берите в голову, не принимайте близко к сердцу, помните, что все когда-нибудь пройдет. Зато правильное использование такого начальника помогает быстро избавиться от конкурентов и недоброжелателей из числа коллег. Достаточно только улучить момент и нашептать боссу на ушко. Всегда учитывайте, что ваши недоброжелатели могут прочесть эту книгу (тираж у нее не маленький) это раньше. Всегда имейте наготове нерушимые оправдания, глядишь, и поможет.
      Тип шестой. Босс-в-каждую-дырку-затычка. Ничего не понимает, но сует свой нос везде, еще и дает советы, потрясающе безграмотные. Привыкайте, в глаза – соглашайтесь, за глаза – игнорируйте, все равно не вспомнит. Упаси бог следовать его советам и тем более в случае провала на них ссылаться. А в остальном ничего – не самый плохой босс, бывают и много хуже.
      Тип седьмой. Босс-интриган. Он так занят кознями, что руководить некогда. Обожает стравливать подчиненных, сталкивая их лбами. Иногда делает чисто из спортивного интереса, не ради корысти. Нуждается в подручных. У вас есть шанс попасть в число приближенных. Склонен усложнять простое и запутывать сложное. Умеет произвести впечатление и ценит данное качество в людях.
      Тип восьмой. Босс-идеалист. Работать под идеалистами очень трудно, ведь нам, грешным людям, не дано быть идеальными, а начальство этого требует. Что делать – придется притворяться, и чем искуснее вы притворяетесь, тем выше котируетесь. Умейте преподнести, выразить, почаще поддакивайте, и вам непременно зачтется.
      Тип девятый. Босс-ипохондрик.  У него всегда все плохо, поэтому и дела идут не самым лучшим образом. Уныние заразительно. Переубедить не пытайтесь – не удастся, только заработаете себе репутацию дурака, довольного всем. Научитесь мгновенно придавать своему лицу постное выражение и скорбно вздыхать. Очень часто этот тип боссов относится к бывшим, по каким-то причинам слетевшим на несколько карьерных ступеней вниз. В таком случае вас ждет регулярная изощренная пытка – выслушивание начальственных рассказов о былом величии. Вы способны с живым, якобы неподдельным интересом и блеском в глазах слушать один и тот же набор историй по сотому разу? Если нет, то придется научиться.
      Тип десятый. Обыкновенный босс. Все в меру. Все разумно. Все по уму. Самый оптимальный вариант руководителя. Говорят, где-то существуют такие боссы.

Денис Житник
04.02.2017 at 10:25

Вже скільки Редчик пропонував кандидатур в заступники і все не можуть призначити, цікаво це така довга процедура, чи хтось тормозе цей процес. На місці кандидатів у заступники я б не ризикнув йти у міськраду, тому що це тимчасово, особливо із теперішнім нестабільним положенням нинішньоі влади. Ця влада переманила посаловців і працівників з інших місць, але перед тим як переходити туди ім треба було добре подумати.

Армагеддон
04.02.2017 at 10:45

Денис Житник.
А для кого це Ви все писали по Макіавелі?)))

Денис Житник
04.02.2017 at 11:03

Для всіх.

Партизан
04.02.2017 at 12:45

Про яку кадрову політику можна взагалі говорити? Оголошують конкурс на заміщення вакантної посади, в умовах конкурсу зазначають вимоги до кандидата а потім призначають людей які взагалі не відповідають запропонованим посадам. На запитання, хто допустив цих людей до участі в конкурсі , відповідь одна, а ніхто більше не подав заяву. От і виникає запитання, кого ми працевлаштовуємо, чиїхось родичів, друзів, близьких чи так за гроші, і що з цих посадовців вимагати, якщо вони взагалі не розуміють про що мова.

Денис Житник
04.02.2017 at 12:57

На держ службу беруть перш за все своіх, а підприемці беруть перш за все тих хто зможе працювати, часто без кваліфікаційних вимог, перевіряе у процесі роботи чи є у людини ділова хватка чи ні.
Партизане наведіть приклади кого взяли у міськраду без кваоіфікаційних вимог?

Армагеддон
04.02.2017 at 17:48

Так, Партизане, приклади в студію!

Армагеддон
05.02.2017 at 10:45

Ви чули нову історію?
Пятківський накупив і подарив одяг робітникам в Комунхоз)))
Що тоді робить Полонський?

Man
05.02.2017 at 11:21

Ну канєшно, маладец! Але попахує виборами мера. Щоб Пятківський от так просто, щось комусь купив.

Man
05.02.2017 at 11:27

А фото хоч є? Бо без фотосесії не буде зараховано Пятківському)))))

Надія
05.02.2017 at 12:03

Партизан. Про які конкурси може йти мова. Коли люди, приходять подавати документи, то працівники міської ради починають розповідати з ким доведеться працювати. Розказують, що міський голова неадекватний, що часто заходить в запої, що безпричинно чіпляється до працівників, кричить на них. Робить, що йому заманеться, а не те, що вимагає законодавство. Що багато, хто вже звільнився, через неможливість працювати під керівництвом Редчика, а багато хто, вже пакують валізи. І це, розповідають працівники міської ради, які є близькими родичами міського голови. Після почутого, документи подавати бажаючих немає. А якщо, ще врахувати те, що про нього говорить все місто, то вибачте, але працювати з таким керівником, це не поважати себе. Цей начальник, просто позорисько нашого гарного міста.

Денис Житник
05.02.2017 at 13:45

І хто ж це там валізи пакує?

Денис Житник
05.02.2017 at 13:48

Тепер комонхоз на догоду пятківським, околодькам, шевченкам саботувати роботу, щоб Редчика підставляти, отже пора готуватися до непосипаних вулиць.

Man
05.02.2017 at 15:11

Не подумайте, що завідую)))))
Але хто такий Пятківський?
Ну Да, красава, що купив костюми для КОМУНХОЗа. Респект!
але ж то не просто так, бо не від щирого серця.
Бо коли він сам був заступником, то таким щедрим не був і не роздаровував костюми наліво і направо.
Посилена підготовка до майбутніх виборів міського голови! Тільки хто спонсор?
Паризький? ? ? ? ?
Земельні ділянки якого, так відстоював Пятківський і випрошував в депутатів проголосувати ЗА….під час чергової сесії міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *