Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.11.2012

КАПЛИЧКУ «КРИВОПІШИНА» ПЕРЕДАДУТЬ РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ?

Міська влада має намір передати у власність релігійній громаді храму Різдва Пресвятої Богородиці, яка поки що знаходиться у власності територіальної громади міста, на балансі комунального підприємства «Хмільниккомунсервіс».

Свого часу встановлення цієї каплички ініціював в профінансував начальник Південно-західної залізниці пан Кривопішин.

Капличку, первісна вартість якої складає 157 371 гривень, мають намір передати у власність громади безкоштовно.

З проекту рішення випливає, що капличку мають намір передати «Розглянувши звернення релігійної громади храму Різдва Пресвятої Богородиці в м. Хмільнику для забезпечення належного утримання, влаштування освітлення та здійснення богослужінь, з метою захисту прав і законних інтересів релігійної громади, поліпшення міжконфесійного миру і злагоди».

2 Comments on “КАПЛИЧКУ «КРИВОПІШИНА» ПЕРЕДАДУТЬ РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ?

Небайдужий
29.11.2012 at 00:02

Це добре, що таки додумалися передати цю культову споруду релігійній організації. Місто її утримувати за рахунок платників податків не повинне. Але, як на мене, то її краще було б віддати церкві з одночасним демонтажем. Ця каплиця в центрі міста, як то кажуть :”ні до села, ні до городу”….

роман
29.11.2012 at 18:59

круто! таки москалям віддали,молодці! то ще нахрен заберіть оту архітектуру з центру міста! задовбали ви зі своєю релігією, з брехнею, з поборами, на користь святої церкви! подивіться на що зійшла віра……….віра  це  тільки  гроші.  як жирують попи і як бідують прості люди!!!  ото справжнє личко церкви!  але чого ж це я, кількість вдячних за передану капличку набагато більше ніж невдячних грекокатоликів, арифметика дуже проста, скоро вибори! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *