Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.10.2012

КАТЕРИНЧУК НАПИСАВ ЗАЯВУ ПРО ВСТУП ДО ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ МАЙБУТНЬОГО СКЛИКАННЯ? Таку інформацію розповсюдив в соціальній мережі Микола Філонов…

Сьогодні Микола Філонов, в мережі «Фейсбук», розповсюдив інформацію про те, що Микола Катеринчук ніби то написав заяву про вступ до фракції Партії регіонів майбутнього скликання.

Коментуючи матеріал. Микола Філонов, зокрема, зазначив: «…я не стверджую що це оригінал, і не даю до друку в ЗМІ, копію цього документа мені вчора передали для опублікування. В документі не має дати, і зверніть увагу на СЬОМЕ СКЛИКАННЯ! тобто заява – написана наперед…

Я не впвнений що це – фальшивка, а з Миколою в нас проходить чесна конкуренція на виборах по 13 округу,запитайте в нього скільку бруду він говорить про мене в ЗМІ та на зустріч з людьми. Слово – “Чесна” беру в лапки».

Це, в свою чергу, викликало неоднозначну реакцію користувачів мережі «Фейсбук»:

Роман Зварич Микола! ЧОГО ВИ РОЗПОВСЮДЖУЄТЕ ЯВНУ ФАЛЬШИВКУ?!? Ви вважаєте, що це правильно, це чесно, це по-людськи і по-Божому по відношенні до Миколи Катеринчука?!? Скажіть хто Вам передав цей документ і скільки ВИ отримали, щоб його опублікувати! Я маю слово як назвати такі Ваші дії: ХАМСТВО!!!

Katerina Lukyanova это фальш! Не стоит так вести кампанию.нам вместе здесь жить и пора научиться жить и на выборах и после выборов,чтобы потом можно было друг другу в глаза смотреть.

Natalka Melnyk а чому б не звернутись за коментарем до Катеринчука?

Після обговорення цього матеріалу Микола Філонов видалив фото заяви Катеринчука, але його встигли продублювати інші користувачів, зокрема Громадянський рух ЧЕСНО-Вінниччина:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4257030875948&set=o.432162233502108&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Варто зазначити, що і Микола Катеринчук, і Микола Філонов балотуються до Верховної Ради України по округу №13…

37 Comments on “КАТЕРИНЧУК НАПИСАВ ЗАЯВУ ПРО ВСТУП ДО ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ МАЙБУТНЬОГО СКЛИКАННЯ? Таку інформацію розповсюдив в соціальній мережі Микола Філонов…

Небайдужий
03.10.2012 at 13:36

Знайшли про кого говорити. Про неука Філонова? Та воно ж речення грамотно скласти не здатне. Єдина його надія- це по-геббельсівськи продокувати грубі й брехливі підробки, щоб хоча б через них, люди дізнавалися про особу цього нікчеми.
Він тільки й хоче, щоб про його провокації БЕЗПЛАТНО писали всі газети та інтернет-видання в окрузі й таким чином його тут піарили. Чесне слово, Миколка Філонов не вартий того, щоб про нього говорили. Занадто вже він дрібна натура 🙂

Оленка
03.10.2012 at 13:54

А що, по чесному перемогти не вдастся ніяк, тому й ідуть до ходу такі брудні методи. Та навряд чи й це йому допоможе. Тому що в усьому міру треба знати, в таку явну фальшивку все одно мало хто повірить.

Віталій
03.10.2012 at 13:59

як на мене, то розповсюдження таких заяв не на користь рейтингу самого Філонова. Якось занадто примітивно і брудно… До речі, тільки що отримав інформацію, що рух ЧЕСНО звернувся до пана Катеринчука за розясненнями… Що ж, пропоную зачекати на його відповідь, якщо вона буде взагалі…

Оленка
03.10.2012 at 14:06

Абсолютно згодна с Віталієм і щодо рейтингу самого пана Філонова і щодо того, що потрібно дочекатись відповіді від Миколи Дмитровича, я не сумніваюсь, що вона буде.

Віктор
03.10.2012 at 14:58

Віталій, і чого ти чекаєш??? Що руху “Чесно” Катеринчук напише: так це моє???
Я зовсім не стверджую, що то все його рук діло, але відповідь, як на мене, наперед відома…

Віталій
03.10.2012 at 15:02

Чекаю на реакцію Катеринчука, як і інші читачі ГФХ…))) А от якою вона буде – побачимо…)))

Небайдужий
03.10.2012 at 16:05

Я, на місці Катеринчука, не реагував би зовсім. Чим менше про Філонова говорять, тим йому ж гірше. Здається мені, що його хтось найняв саме в якості такого собі “ланцюгового песика”, щоб “гавкав” з будки на того кандидата, який на думку хазяїна, найбільше йому загрожує.
Надто різні “вагові категорії” у Катеринчука й Філонова для того, щоб перший помічав “гавкання” другого 😉

Пронира
03.10.2012 at 16:15

Не являюсь палким приxильником Катеринчука, але скажу, що з фантазією у циx стратегів бідненько…)))))

Небайдужий
03.10.2012 at 16:32

Не являюсь палким приxильником Катеринчука, але скажу, що з фантазією у циx стратегів бідненько…)))))

Зважаючи на сучасні “високі” виборчі технології, я не здивуюся, що Філонова сам Катеринчук і взяв до себе в технічні кандидати, аби таким чином піаритися, а заодно створювати образ Філонова, як такого собі місцевого “опозиціонера” до “народного адвоката” та відтягувати голоси від своїх реальних конкурентів….
Це, звісно, лише припущення, але у нас можливо все 😉

Пронира
03.10.2012 at 16:37

“Я оглянулся посмотреть, не оглянулась ли она, чтоб посмотреть, не оглянулся ли я…”)))))

Микола Філонов
03.10.2012 at 17:34

Шановні друзі, напевно прийшов час пояснити деякі речі. Перше: з приводу неука, я закінчив школу №1 в Козятині з 4 четвірками всі інші предмети 5. За 1-3 клас похвальні грамоти. Закінчив Вінницьке музичне училище – за фахом викладач музики. Зараз навчаюсь на 4 курсі Вінницького інституту Економіки Тернопільського національного університету. Спеціальність – “економіка підприємств”. Стосовно заяви про пана Миколу. Якщо б я був впевнений в оригінальності даного документа то зробив би офіційну заяву в ЗМІ. Тому я її ніде не публікую, що стосується опублікування фото в соцмережі, в нас з “друзями” виникла дискуссія на тему порядності кандидатів, я продемонстрував документ і зняв його. Ви маєте право мати будь яку думку про мене, стосовно того, чим я переймаюсь зараз, читайте в районних виданнях мою заяву, в найближчому номері. Хай щастить

Микола Філонов
03.10.2012 at 17:44

До “Небайдужого”: пане анонім, не потрібно ображати людину, яку не знаєш особисто. Принаймні я Вас не ображав. Я хоча й “воно” і “неук” але дуже добре знаю Законодавство України, як головний редактор інтернет – видання і видавець  друкованих видань. За те, що особисто Ви пишете в мережі, Вас можна притягнути до відповідальності, встановити особу можна через провайдера та по айпі адресі. Я звісно цього робити не буду, але Ви будьте обережні з іншими людьми, яких поливаєте брудом. Якщо Ви хочете поспілкуватись особисто зі мною – будь ласка 0968908807, не ховайтесь за монітором, я буду на днях в Хмільнику давайте зустрінемось і подискутуємо на любу тему. Можемо організувати круглий стіл – будь що. Бережіть себе!

Кьёче
03.10.2012 at 17:46

У супрників Катеринчука зовсім хреново? Мій висновок — капітуляція!

Пронира
03.10.2012 at 19:33

При будь-якій Вашій освіті та шкільниx оцінкаx, цей “документ” не стає коректним, пане Миколо))) А щодо відповідальності, то процитую шматочок вашого попереднього коменту: “За те, що особисто Ви пишете в мережі, Вас можна притягнути до відповідальності…”)))

Небайдужий
03.10.2012 at 19:43

…я буду на днях в Хмільнику давайте зустрінемось і подискутуємо на любу тему…

Пане з ніком “Микола Філонов”, у мене немає ніякого бажання зустрічатися, а тим більше дискутувати з вами. В якості опонента в диспуті ви мені зовсім не цікаві. Чесно кажучи, не уявляю про що з вами можна поговорити, щоб було цікаво? Навіть, не зважаючи на те, що за 1-3 класи Козятинської школи №1 у вас були “похвальні грамоти”. 🙂
Ви образилися на мій допис? Даремно. Я з вами особисто не спілкувався, і навіть не міг собі уявити, що ви читаєте цей форум. Так що лише висловив своє враження, яке у мене склалося після ознайомлення з вашою декларацією (яку ви заповнили найбезграмотніше з-поміж усіх 19-ти кандидатів), та з вашою програмою, яка на мою думку є найбезглуздішою з-поміж усіх 19-ти програм. Маю право на власну думку та на вільне її висловлення. Чи проти того, щоб в Україні люди мали право на свободу слова? Ви ще скажіть, що підтримуєте законопроект Жебрівського “про наклеп”? 😉
Якщо ви хоч інколи користуєтеся інтернет-форумами, то повинні бути готовим до того, що про вас можуть там написати будь що. Навіть якісь неприємні для вас речі. Такий вже формат форумного спілкування. До речі, те ж саме можете робити й ви. А ви саме цим, між іншим, і займаєтеся. Наприклад- де ви взяли той документ, який спочатку показали на загал, а потім зненацька його заховали? Страшно признатися? Не вистачило мужності йти до кінця? Якщо у вас з друзями виникла дискусія, то цю підробку слід було направляти їм персонально, а не виставляти на загальний огляд необмеженого кола осіб. А так, ви (навмисно чи від неосвіченості) вчинили діяння, яке може бути розцінене, як грубе порушення ч.9 ст.74 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”. Але, я чомусь так думаю, що ви це зробили свідомо і зараз лише чекаєте на те, щоб кандидат Катеринчук подав на вас позов до суду і щоб про це писали в якомога більшій кількості друкованих та ітернет-видань. Тоді прізвища Катеринчука та Філонова почує багато виборців. Немає значення в якому контексті. Головне- почують. Це й називається “ПіаР”. Така вона вже “політ-технологія” 🙂
Те, що ви на мене, як на свого виборця намагаєтеся “наїхати” та залякати не робить вам честі, як кандидатові. Але, це ваші проблеми, як агітувати за себе. Кожен агітує, як вміє. Хто ПіаРом, хто підкупом, а хто й залякуваннями.
Бажаю вам того ж самого, що ви побажали мені. Бережіть себе 😉
 

Тетяна
03.10.2012 at 20:11

Це – щодо моїх попередніх дописів про те, що Катеринчук негайно перескочить до ПР. А не відповідає, тому, що трохи шокований “зливом” інформації. І язик відняло. Скаже, що це фальшивка – одержить по шапці від фінансистів. Промовчить – викличе підозру.

Микола Філонов
03.10.2012 at 20:16

Що ж, шкода, що я недоріс до такого рівня,щоб Ви мали бажання зі мною спілкуватись. Це Ваше право, як і право на Свободу Слова та волевиявлення. Давайте проживемо вибори, побачимо хто переможе і проаналізуємо”діяння” переможця через 4 роки, перед наступними виборами.
 

Небайдужий
03.10.2012 at 20:31

Пане Миколо (якщо це дійсно ви?) можна останнє запитання? (мене воно цікавить, як виборця)
Я так і не зрозумів за кого ви? За владу, чи проти влади?….

Гід
03.10.2012 at 20:35

Методи роботи пана Філонова, можна було спостерігати в неділю 30.09. на центральному базарі. Він тихенько підходив до бабок що тогувались з продавцями роздавав свої візитівки, а в цей час його фотограф робив знімки ЖИВОГО спілкування з виборцями. 

babaj
03.10.2012 at 21:02

кандидату Філонову. як представник електорату, тобто самотня одиниця, яка одна із тисяч зіпсує-не-зіпсує свій бюлетень – маю повне право залишитись невідомим. Бо не прагну до відкритості-публічності та відомості. і які думки про вас, кандидатів можуть народжуватись в моїй здорові чи не дуже голові – моя справа. І моє право нагло і зверхньо вигукнути з натовпу “Долой Рейгана”. Бо нікого з вас не переймають наші імена і наші справи. А нам до вашого життя і рівня освідченості – дуже є справа. Бо це ж ви в наші слуги проситесь-наймаєтесь

Пронира
03.10.2012 at 23:10

Почав знайомитись з Вашою передвиборчою програмою, пане Миколо, і… заштопорився на першому абзаці. Поясніть мені, як можливо потенційному приxильнику Вашої програми та Вас особисто, як кандидата в нар. депутати, що це таке і як ВОНО має бути:
Забезпечити виділення кожному мешканцю Вінниччини законної земельної ділянки
Надати Вінницькій області статус Вільної Економічної Зони на 5 років,звільнити область від податків на 5 років.

Пронира
03.10.2012 at 23:20

Є такий собі Генадій Балашов – “вєлікій” експерт-бізнесмен-економіст, який віщаЄ Україні щасливе майбутнє лише при скасуванні податків майже на пів століття))) http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%BE%D0%B2%20%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B9%20%D0%B1%D0%B5%D0%B7%20%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2&source=web&cd=3&cad=rja&sqi=2&ved=0CDAQFjAC&url=http%3A%2F%2Fminfin.com.ua%2Fblogs%2Fbalashov%2F26108%2F&ei=ZqVsUPqHG6SC4gS8jYCgDg&usg=AFQjCNFdzsm40KW_T1WFn-dU-4zcY38g1w

Микола Філонов
04.10.2012 at 08:40

Доброго ранку, стосовно земельних ділянок та Вільної Економічної Зони, я  давав матеріали в місцеві ЗМІ. За рахунок розширення меж населених пунктів (міст), земель запасу, які тільки на папері “в запасі” а насправді незаконно засіюються. наприклад в Козятині та Хмільнику на черзі стоїть по 500 чоловік на ділянку. Ціна питання 50 га землі. Це одне поле, біля райцентру. Потрібна воля та бажання це зробити. Про ВЕЗ : читайте за посиланням. До речі за тиждень ми зібрали більше 2000 підписів вінничан на підтримку ініціативи.http://svobodaslova.in.ua/news/read/3760

До Небайдужого: особисто для Вас так би мовити ексклюзивно даю текст заяви, який вийде в районних ЗМІ завтра:

Треба негайно припинити чвари і пусті балачки.

 

Партія регіонів і влада розраховують, що у новому парламенті матимуть конституційну більшість (300 голосів) і зможуть змінювати Конституцію України. Депутати бажають забрати у народу право обирати Президента! Вони хочуть обирати його у парламенті.

Саме тому важливість кожного депутатського мандату зростає у багато разів. Коли я вирішив йти на вибори, я говорив людям, що одна з моїх основних задач зруйнувати брудні технології на виборах.

Сьогодні ситуація склалась наступна: є один кандидат від влади, з когортою своїх «васалів» – технічних кандидатів, які замасковані під виглядом самовисуванців. Його технологи чітко розуміють, що вони не наберуть більше 3% в чесних виборах. Тому вони пішли іншим шляхом. Вони будують та використовують фінансові піраміди, для підкупу людей. В той же час всі технічні кандидати працюють на розтягування голосів та поливання брудом опонентів. Їх влаштовує ситуація, коли кандидатів багато і вони сваряться між собою. Кожен кандидат відбере чи купить 2-3% отже для перемоги вистачить набрати (купити) 15-16%.

Тому нам слід терміново об’єднати зусилля, щоб зруйнувати їх плани. Слід негайно припинити чвари та відкинути власні амбіції, зараз йде мова про майбутнє України, про майбутнє наших дітей, яким доведеться жити у тоталітарній державі.

Я, Микола Філонов, закликаю усіх кандидатів, уже не до діалогу та обміну думками (час на це минув), а до початку негайних консультацій, щодо залишення єдиного опозиційного кандидата в окрузі. Ми повинні продемонструвати землякам, що ми здатні об’єднуватись та рішуче діяти на користь людей, а не декларувати на папері «служіння народу» і пертись до корита.

Виходячи з цього, я офіційно звертаюся до усіх кандидатів з демократичного табору – нам слід терміново домовитися про підтримку єдиного кандидата у 13 виборчому окрузі. І спільно працювати на його перемогу.

Пам’ятайте, якщо ми програємо ці вибори, на наступні вже можна не приходити!

Небайдужий
04.10.2012 at 13:17

Я, Микола Філонов, закликаю усіх кандидатів, уже не до діалогу та обміну думками (час на це минув), а до початку негайних консультацій, щодо залишення єдиного опозиційного кандидата в окрузі.

А я що казав? 😉
Я знав, що так воно й буде. Зараз, до 15 жовтня всі технічні кандидати познімають свої кандидатури і залишаться тільки ті, які йшли на вибори серйозно.
А тепер, пане Миколо, назвіть прізвище цього “єдиного кандидата” і я вам скажу чий ви “технічний кандидат” 😉

Ваван
04.10.2012 at 18:02

Я, Микола Філонов, закликаю усіх кандидатів, уже не до діалогу та обміну думками (час на це минув), а до початку негайних консультацій, щодо залишення єдиного опозиційного кандидата в окрузі.
То все таки, пане Миколо, хто на вашу думку той єдиний кандидат від опозиції. І якими критеріями ви керуєтеся. 

Віталій
04.10.2012 at 22:54

Найбільше мене тішить порівняння рейтингів Катеринчука і Філонова…)))  http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olganegoda/a79440

і шо?
06.10.2012 at 02:15

По улицам Слона водили,
Как видно, напоказ.
Известно, что Слоны в диковинку у нас,
Так за Слоном толпы зевак ходили.
Отколе ни возьмись, навстречу Моська им.
Увидевши Слона, ну на него метаться,
И лаять, и визжать, и рваться;
Ну так и лезет в драку с ним.
«Соседка, перестань срамиться, —
Ей Шавка говорит, — тебе ль с Слоном возиться?
Смотри, уж ты хрипишь, а он себе идёт
Вперёд
И лаю твоего совсем не примечает. —
«Эх, эх! — ей Моська отвечает, —
Вот то-то мне и духу придает,
Что я, совсем без драки,
Могу попасть в большие забияки.
Пускай же говорят собаки:
«Ай, Моська! знать, она сильна,
Что лает на Слона!»

Віталій
06.10.2012 at 11:38

))) як на мене, то досить влучне порівняння…)))

Небайдужий
06.10.2012 at 11:56

На всі 100% влучне 😆

Оленка
06.10.2012 at 12:17

Супер))) Влучне порівняння:-)))))

Пронира
06.10.2012 at 14:47

Ці рядки також дуже гарно оxарактеризували б вчорашній ефір “Савіка”, коли до мікрофону вийшов поважний Пинзеник Віктор Миxайлович, який чітко виклав свою думку, не торкаючись особистостей, але мало місце тявкання та підтявкування бездарниx шавок (Шуфрич, Супрун, Королевська…)  Коли пані Королевська зрозуміла, що ніxрена не зрозуміла))) з виступу Пинзеника і “крыть нечем”, промичала чергову дурню (майже дослівно, але суть в наступному): “надо депутатов сажать, если они не исполнили свои обещания… Приводить в суд и спрашивать сделал ли он то, что обещал за 5 лет будучи депутатом ВС… Если нет, то сажать на 5 лет!” Я думав, що на мене нападе розлад шлунку)))))))))

Пронира
08.10.2012 at 00:10

Кандидати – кандидатами… От вам приклад депутатів-проФФесіоналів)))) http://www.pravda.com.ua/photo-video/2012/10/5/6974087/

Игорь
09.10.2012 at 23:16

Филя ты  тупиш,  человек   десять  лет  в  опозиции   до  кучмизма  до  режима   януковича, и  наверняка   ему   предлогали   не  один  десяток   лимонов  денег, он  не  повелся   на   регеоналорублики.
  Ни  один  кандидат ему  не  ровня.

Небайдужий
10.10.2012 at 00:20

… он  не  повелся   на   регеоналорублики.

Саме так. Нафіга вони йому здалися? Він і без ригіаналів спромігся свої “рублики” нацарювати 😉

Кьёче
10.10.2012 at 19:15

В цьому з Ігорем згоден.Останнє десятиліття він тримався ОДНОГО берега(маю на увазі правополітичний напрям). До речі, деякі з місцевих “політиків” встигли змінити до 5-6 політичних сил.Подавляюча більшість з таких осіла зараз у ригів.

Віталій
10.10.2012 at 21:38

А в цьому я з Вами згоден…))) Партійна приналежність місцевих політиків, то щось з чимись!)))

Небайдужий
10.10.2012 at 22:08

Останнє десятиліття він тримався ОДНОГО берега…

… шлунково-кишенькового 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *