Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2012

Катеринчук не пройшов тест руху «ЧЕСНО»?

Тільки три депутати діючої Верховної Ради відповідають критеріям добропорядності згідно досліджень руху «Чесно». Такі результати були висвітлені в понеділок на презентації моніторингу, проведеного рухом «Чесно».

Згідно досліджень, фільтри критеріїв добропорядності пройшли депутат

Микола Томенко (БЮТ)

Олександр Гудима (БЮТ)

Володимир Лановой (фракція НУНС, став депутатом лише в червні 2012 року).

Також моніторинг виявив, что 17 депутатів за свою каденцію порушили тільки один з 6 критеріїв – відносно особистого  голосування.

Серед них Анатолій Гриценко (НУНС), Руслан Князевич (НУНС), Остап Семерак (БЮТ), Андрій Парубій (НУНС), Олена Мостіпан (БЮТ), Сергій Міщенко (БЮТ), Павло Жебрівський (НУНС), Роман Забзалюк (БЮТ) , Сергій Гринивецкий (Народна Партія), Сергій Гордіенко (КПУ).

Моніторинг депутатів здійснювався  по шести критеріям:

– Відсутність фактів порушення прав і свобод людини;

– Незмінність політичної позиції згідно волевиявлення виборців;

– Непричастність до корупційних дій;

– Прозорість задекларованих доходів та майна, їх відповідність способу життя;

– Особисте голосування в парламенті;

– Участь в засіданнях парламенту та у роботі комітетів – не менше 75%.

8 Comments on “Катеринчук не пройшов тест руху «ЧЕСНО»?

і шо?
24.07.2012 at 22:56

В певній мірі помилок не робить тільки той, хто взагалі нічого не робить.

Віталій
31.07.2012 at 23:10

стало відомо, чому Катеринчук не пройшов через “сито” руху “ЧЕСНО”. Йому закидають корупційні дії. Пропоную цитату з матеріалу за цим посиланням: http://vinnitsaok.com.ua/hto-z-nardepiv-vinnychan-najbilsh-chesnyj-56909.html
“Що ж до Миколи Катеринчука, то корупційні ознаки експерти руху вбачають у тому, що він «Протягом строку перебування на посаді першого заступника Голови Державної податкової адміністрації України продовжував здійснювати депутатські повноваження, тим самим порушуючи вимоги статей 78 та 120 Конституції України»”.

Небайдужий
01.08.2012 at 10:15

Так ото ж 😉

Жорік
06.08.2012 at 12:56

Тому що обираємо тих, хто масло роздає.
 

Віталій
06.08.2012 at 13:53

І хто ж Вам винен? МИ, наприклад, тих, хто масло роздає не обираємо… Чого і Вам бажаємо…)))

DC_Dent
06.08.2012 at 17:17

Життя і історія показує, що (навіть, якщо ми відриваємо, вибачте, свої зади від дивану і йдемо в день голосування на дільницю) обирати ми мусимо менше зло.. І яке з них дійсно менше – кожен визначає для себе самостійно. За себе скажу, що по моєму рейтингу “зла” герой даної статті кастинг не проходить ))

Віталій
06.08.2012 at 18:11

Ну на то вони й вибори…))) А чи менше зло буде вибране, чи менше – питання риоричне і чіткої відповіді ми ніколи не отримаємо…)))

і шо?
07.08.2012 at 20:52

на попередніх виборах до місцевих рад, на території однієї сільської ради куди входило 3 села, було десяток претендентів на посаду голови, при чому девять ( я так, приблизно, прошу не чіплятись за точність, я про суть ), отож девять від двух сіл і один віж третього села. на виборах люди двох сіл порвали на частини своїх висуванців в той час як третє село, мало не стовідсотково проголосувало за свого кандидата, хто виграв? я не агітую, то може того хто масло роздає? і свій, і плоди праці його видно. а зажерлись чи ні, це таке- з івана хреновий пан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *