Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.11.2012

КЕРІВНИЦТВО МІСТА НЕ НАДАЛО АУДІОЗАПИС СЕСІЇ, ПІД ЧАС ЯКОЇ ОБГОВОРЮВАЛОСЬ ПИТАННЯ ПОГОДЖЕННЯ МІСЦЯ РОЗМІЩЕННЯ «РИБНОГО» МАГАЗИНУ

Про це повідомила комісія, яка була створена для дослідження питання законності встановлення «рибного» магазину в Хмільнику, в матеріалі, який було опубліковано в міськрайонній газеті «Життєві обрії».

Зокрема в матеріалі йдеться про наступне:

«Головною проблемою в дослідженні матеріалів по цьому об’єкту стало те, що керівництво міста не надало аудіо запис сесії, під час якої обговорювалося питання погодження місця розміщення торговельного павільйону, мотивуючи це тим, що аудіо запис зберігається всього рік. Тому відтворити те, що озвучувалося на сесії і що занесено в протокол, буде важливим для подальших дій у встановленні істини».

Також комісія звернулася до начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області Подоляна А.І., а також на ім’я його обласному керівника Бондарчука С.В. Окреме звернення було направлено начальнику управління містобудування та архітектури Вінницької ОДА Царенку С.О.

На думку членів комісії, саме ці обласні структури, беручи до уваги  кадрову чехарду в міському управлінні містобудування і архітектури, де за останній рік звільнилося два керівники, і один заступник міського голови, які є фахівцями в галузі архітектури і формування міського середовища, мають пролити світло на спірний об’єкт.

Нагадуємо, що рішенням сесії міської ради була створена тимчасова контрольна комісія з перевірки рішень міської ради, які не відповідають озвученим на сесії. Діяльність таких контрольних комісій передбачено регламентом Хмільницької міської ради. Зазвичай такі комісії створюються для здійснення контролю за конкретно визначених радою питань.

Причиною створення цієї комісії стали колективні звернення мешканців двох багатоквартирних будинків №13 та №15, що розташовані в центрі міста по вулиці Леніна, які надійшли до фракції ВО «Батьківщина», після того, як перед їхніми вікнами на зеленій зоні розпочались будівельні роботи з монтажу торговельного об’єкта – «рибного» магазину.

7 Comments on “КЕРІВНИЦТВО МІСТА НЕ НАДАЛО АУДІОЗАПИС СЕСІЇ, ПІД ЧАС ЯКОЇ ОБГОВОРЮВАЛОСЬ ПИТАННЯ ПОГОДЖЕННЯ МІСЦЯ РОЗМІЩЕННЯ «РИБНОГО» МАГАЗИНУ

Кьёче
24.11.2012 at 21:14

Мордор наступає…

хмільничанин
24.11.2012 at 23:16

“Головною проблемою в дослідженні матеріалів по цьому об’єкту стало те, що керівництво міста не надало аудіо запис сесії, під час якої обговорювалося питання погодження місця розміщення торговельного павільйону, мотивуючи це тим, що аудіо запис зберігається всього рік.”
Наївні- Груня з Дрижиком так замутили навколо цього рибмагу шо там ніяка комісія не розбереться, це ж зрозуміло. Меру збрехати як два пальці об асфальт, який вже там аудіозапис. Ця парочка вже в котре  в очі, вибачте,  с…ит, і каже що дощ іде, а люди обтираються і мовчать,  а дарма

Віталій
24.11.2012 at 23:31

В своїй відповіді на запит, стосовно аудіозапису, міська влада посилається на Регламент міської ради. Там справді є така норма, що аудіозапис зберігається один рік. Але там мова йде про магнітну плівку, а не про запис, зроблений на диктофон і який зберігається в компютері в цифровому форматі… Яка логіка його знищувати?

Небайдужий
24.11.2012 at 23:48

Яка логіка його знищувати?

Той, хто все зробив правильно, зацікавлений запис зберігати, щоб в будь-який момент довести свою правоту. В знищенні аудіозапису зацікавлені лише ті, хто наламав дров. Іншими словами- пройдисвіти і брехуни.

Небайдужий
24.11.2012 at 23:49

Який з цього висновок? Правильно- робити громадський архів аудіозаписів сесій міської ради.

Віталій
24.11.2012 at 23:50

))) От тільки шкода, що ми пізно опамяталися…

хмільничанин
25.11.2012 at 10:27

Аудіо запис аудіо записом. Вже немає той не має. Тут інше – в котре повторюю – в центрі міста встановлюється (вважай будується) обєкт, на зеленій зоні, недивлячись на спротив  мешканців прилеглих будинків та окремих депутатів міськради, які запропонували це питання довивчити. Де документація на той обєкт, хто це все контролює, після такого шуму – агов контролери , де ви…? Поки шо тиша. Навпроти “матір  за вікном” – тиша аналогічна. Чи це не приклад того як міська влада “рулює” містом. Впевнений, у хмільничан накопичилось багато питань до цього мера, от тільки є інформація, що як тільки хтось шось скаже не так, одразу включається механізм пресування та наїздів. Хмільник цього не знав тто зараз відчує сповна  і якшо не прокинеться то йолками заросте і вовком завиє (в певному сенсі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *