Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.01.2019

ХМІЛЬНИЧАНИ НАВЧАЛИСЯ ПРОВОДИТИ ЕКСПРЕС-АНАЛІЗ МІСЦЕВОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА

Нещодавно в Полтаві, за сприяння проекту ПРОМІС, відбувся тренінг на тему «Експрес-аналіз бізнес-клімату». Участь в навчанні взяли представники Хмільника: експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Віталій Дорох, Тарас Коваль, а також начальник відділу розвитку підприємництва, туризму та сфери послуг міської ради Олена Драч.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з методиками проведення аналізу негативних усталених практик, перешкод для суб’єктів МСП, ознайомилися з переліком послуг/можливостей з підтримки бізнесу, яких бракує для розвитку МСП тощо.

Окремо учасники навчалися проводити аналіз регуляторного середовища в громаді, зокрема правомірність регуляції, статус регуляції, ступінь впливу регуляції на бізнес, а також індикатори потенційних корупційних ризиків.

Під час тренінгу представники громадської організації «ПРАВО» мали можливість поділитися власним досвідом проведення громадських антикорупційних експертиз регуляторних актів, які були затверджені в системі місцевого самоврядування імста Хмільника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *