Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.12.2018

ХМІЛЬНИЧАНИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ МАГДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

Нещодавно представники громади Хмільника відвідали місто Кам’янець-Подільський з метою ознайомлення з експозицією музею Магдебурзького права та місцевого самоврядування.

Візит відбувся в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

До складу делегації увійшли:

  • Олена Черній, експерт громадської організації «ПРАВО», керівник проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки»;
  • Віталій Дорох, голова Ради громадської організації «ПРАВО»;
  • Олена Драч, начальник відділу розвитку підприємництва, туризму та сфери послуг міської ради;
  • Світлана Левчук, спеціаліст ІІ категорії відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

Під час візиту хмільничани відвідали міську ратушу Кам’янець-Подільського, де знаходяться Музей грошей та Музей магдебурзького права та місцевого самоврядування, а також ознайомилися з іншими туристичними принадами.

За задумом, всю інформацію буде проаналізовано та включено до проекту Концепції музею місцевого самоврядування, який може з’явитися в Хмільнику.

Для довідки:

Захід відбувся в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *