Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.12.2019

ХМІЛЬНИЧЧАНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ФОРУМІ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

6 грудня представники громадських організацій з Хмільника взяли участь в Форумі розвитку громадянського суспільства. Представляли місто Олена Черній, Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО») та Яків Настасюк (громадська організація «Туристично оздоровча Україна).

Цьогорічний, вже восьмий, Форум проводився у фестивальному форматі “багато локацій + багато подій”. Крім вже звичних міні-тренінгів, майстер-класів та панельних дискусій Форум потішив можливістю задати питання знаменитостям під час “відкритого інтерв’ю”, поспілкуватися з міжнародними донорами, попити кави в “Цукерні відкриттів” і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії організаційного розвитку!

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом. Форум – традиційне місце зустрічі “усіх з усіма”. Щороку на Форум приходять громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *