Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.01.2019

«ХМІЛЬНИК НА ДОЛОНІ» – громадська організація «ПРАВО» презентувала свої напрацювання

Відбулася робоча зустріч експертів громадської організації «ПРАВО» з посадовими особами Хмільницької міської ради.
Учасницею заходу також була регіональна координаторка Проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар. Під час зустрічі було презентовано Інтернет-ресурс «Хмільник на долоні», а також інформаційні стенди.

За задумом експертів, інтернет-ресурс «Хмільник на долоні» допоможе максимально візуалізувати інформацію про об’єкти інфраструктури, які будуть корисні гостям міста (туристичні принади, магазини, санаторії, рух транспорту тощо), а також інформації про діяльність міської влади (вільні земельні ділянки, об’єкти комунального майна, які можна придбати тощо). Вже під час обговорення учасники дискусії дійшли згоди, що на цьому ресурсі можна буде розмістити інформацію і про заплановані ремонти об’єктів комунального майна, і про те, на яких дорогах буде здійснено капітальний ремонт, а на яких ямковий, і різноманітні схеми, як ото комплексна схема розміщення зовнішньої реклами чи схема розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, і навіть Генеральний план міста.

Зараз інтернет-ресурс «Хмільник на долоні» знаходиться в стадії наповнення інформацією.

20 інформаційних стенди, які представляють собою карту з нанесеними на ній зображеннями найбільш цікавих для гостей міста об’єктами, буде розміщено на вокзалах, на центральних зупинках транспорту, біля санаторіїв, міської ради та в парку Шевченка. Окрім цього на інформаційних стендах буде розміщено QR-код, за допомогою якого можна буде перейти на інтернет-ресурс «Хмільник на долоні».

Захід відбувся в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *