Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.03.2019

ХМІЛЬНИК ВІДВІДАВ ПРЕДСТАВНИК КОРПУСУ МИРУ США РОМАН ОЛЕКСЕНКО

Сьогодні, в районній бібліотеці для дорослих, відбулася зустріч експертів громадської організації «ПРАВО», представників бібліотеки, міської ради та громадської організації «Спільний шлях» з керівником проекту «Розвиток громад» Корпусу Миру США Роман Олексенко.

bdr

Під час зустрічі пан Роман презентував діяльність Корпусу Миру, зокрема, програми «Розвиток громад», акцентувавши увагу на особливостях запрошення волонтерів Корпусу Миру в громаду, визначення його обов’язків та планування діяльності.

bdr

Експерти громадської організації «ПРАВО» розповіли про власні плани спільної роботи з Корпусом Миру, а також розповіли про наміри запросити до Хмільника волонтера з Америки.

Варто зазначити, що в січні цього року громадська організація «ПРАВО» подала заявку на запрошення волонтера Корпусу Миру США. Партнерами організації в цій ініціативі виступили виконавчий комітет Хмільницької міської ради, районна бібліотека для дорослих, а також громадські організації «Спільний шлях» та «Спілка учасників АТО».

Для довідки:

Корпус Миру – урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу.

Започатковане у 1960 році закликом сенатора Джона Кеннеді до студентів Мічиганського університету служити своїй країні та сприяти зміцненню миру у світі, живучи та працюючи серед громадян інших країн.

Конгрес США 22 вересня 1961 року ухвалив Закон про Корпус Миру.

Корпус Миру США в Україні засновано у 1992, коли Президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу в Україні.

Місія Корпусу Миру в Україні міститься у трьох простих цілях:

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  • сприяти кращому розумінню американців українцями
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *