Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.02.2022

ХМІЛЬНИЦЬКА ГРОМАДА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИТРАЧАЄТЬСЯ НА ОСВІТУ?

Продовжуємо інформувати членів громади про стан освіти в Хмільницькій громаді. Ми вже розповідали про саму громаду, про мережу навчальних закладів тощо. Сьогоднішня наша розповідь про фінансову складову освіти. Тобто, скільки ж витрачає наша громада на освіту загалом, а також скільки витрачається на загальну середню освіту.

Отже, загалом, за 2021 рік, Хмільницька громада витратила на освіту 216 351 932.33 грн, що складає 53.43% від всього бюджету громади.

На загальну середню освіту в 2021 році було витрачено 148 483 805.51 грн, що складає 68.63% всіх витрат на освіту в громаді.

Також варто зазначити, що в 2021 році освітня субвенція з державного бюджету склала 96 282 700.00 грн.

Ця стаття була підготовлена в рамках проєкту громадської організації «ПРАВО» «Якісна освіта в громаді – через ефективний діалог з громадськістю», який впроваджується в партнерстві з Хмільницькою міською радою, що реалізується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en).

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю громадської організації «ПРАВО» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *