Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.07.2020

ХТО ЩО РОБИТЬ І ЗА ЩО ВІДПОВІДАЄ В МІСЦЕВІЙ РАДІ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ – відбулося ще одне заняття в Школі місцевого депутата

Відбулося чергове навчання в рамках Школи місцевого депутата, яке було присвячене питанням діяльності міської ради та її виконавчих органів.

Участь в навчанні взяли представники Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району, а також активні громадяни, які мають намір балотуватися на виборах, що відбудуться восени цього року.

В якості лектора виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час заняття було обговорено структуру міської ради та її виконавчих органів, розглянуто процедуру прийняття рішень радою та виконавчим комітетом, а також обговорено різницю між власними та делегованими повноваженнями органів місцевого самоврядування.

Наступне заняття відбудеться 2 серпня, в неділю. Початок о 10.00.

Темою наступного «уроку» в Школі місцевого депутата буде «Статус депутатів місцевих рад. Повноваження старости».

Школа місцевого депутата є спільною ініціативою Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району та громадської організації «ПРАВО». Навчальна програма складається з 5 блоків, які взаємопов’язані між собою та дають чітке уявлення про місцеве самоврядування, структуру міської ради, повноваження та обов’язки депутатів місцевих рад тощо. Участь в навчанні безкоштовне.

Участь в навчанні можуть взяти особи, які проживають в Хмільницькій міській ОТГ (Хмільник та Соколова), а також особи, що мешкають в громадах, які потенційно увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ (Березнянська, Великомитницька, Голодьківська, Кривошиївська, Куманівецька, Лелітська, Лозівська, Порицька, Сьомаківська, Широкогребельська, Журавненська (Літинський район), Кожухівська (Літинський район), Тесівська (Літинський район), Шевченківська (Літинський район).

Для довідок:

Віталій Дорох – 067 425 84 95;

Валентин Ковальський – 068 310 46 00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *