Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.11.2022

КЛУБ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ: ГОВОРИЛИ ПРО ЖИТЛО, ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ДОЗВІЛЛЯ

Сьогодні, в гуманітарному хабі «Мурашник», відбулося засідання Клубу громадського діалогу. Участь в заході взяли представники громадської організації «ПРАВО», внутрішньо переміщені особи та представник мобільної команди «Інтерсос».

На початку заходу присутнім було презентовано результати опитування внутрішньо переміщених осіб, яке проводилося за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Це опитування та аналіз отриманих даних тривало з липня по вересень 2022 року. Предметом дослідження були ключові правові та соціальні аспекти, котрі стосуються рівня забезпечення ВПО необхідними ресурсами для комфортного проживання в нашій громаді.

Після презентації результатів присутні обговорили можливість створення в громаді житлового фонду для ВПО через ремонт будівель, які наразі пустують, а також шляхом введення обліку відумерлої спадщини, обговорили можливість пошуку «неофіційної» роботи для внутрішньо переміщених осіб, а також про заходи, які проводяться в громаді для внутрішньо переміщених осіб.

Окремо було обговорено налагодження комунікації між місцевою владою та внутрішньо переміщеними особами: присутні погодилися, що ВПО, з часом, мають активніше долучатися до суспільно-політичного та громадського життя територіальної громади.

Засідання Клубу громадського діалогу відбулося в рамках реалізації проєкту «Хмільницька громада – дружня для всіх», який виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа:

Віталій Дорох

0674258495

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *