Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.09.2013

«КНИГА ПОШАНИ» МОЖЕ ПОПОВНИТИСЯ ЩЕ ОДНИМ ІМ’ЯМ

bucДо Книги Пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» можуть занести ще одне ім’я. Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради вже розміщено на Офіційному сайті міської ради.

В ньому, зокрема, висловлено намір внести до Книги пошани ім’я Калашнікової Ніни Корніївни – колишнього директора Хмільницької швейної фабрики «Лілея».

В проекті рішення зазначено, що такої честі Ніна Корніївна удостоюється за «особистий вагомий внесок у будівництво швейної фабрики, розвиток інфраструктури, створення сприятливих умов для розвитку легкої промисловості у місті Хмільнику».

7 Comments on “«КНИГА ПОШАНИ» МОЖЕ ПОПОВНИТИСЯ ЩЕ ОДНИМ ІМ’ЯМ

LEON
29.09.2013 at 09:02

 В такому випадку до Книги Пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» можна  занести після Калашнікової Ніни Корніївної – нинішнього директора Хмільницької швейної фабрики «Лілея»  Анатолія Матюхаза те, що він не розвалив її, як це зробили більшість керівникі підприємств міста.
 

Небайдужий
29.09.2013 at 10:00

Гулять так гулять!
А давайте в ту книжку запишемо усіх директорів всіх хмільницьких підприємств та завідуючих всіма хмільницькими установами за всю історію Хмільника! Щоб нікому не було “обідно”, що його туди забули записати 😉

Віталій
29.09.2013 at 11:55

))) А заодно й усіх депутатів. які утримуються від голосування!))) А шо? Як на мене, то цілком заслужили… Чи вірніше – вислужилися…)))

LEON
29.09.2013 at 13:08

І васю з петьою записати, адже до них таких ше небуло. І що ви думаєте, знайдуться такі, шо поголосують

Набридло
30.09.2013 at 10:05

Спочатку потрібно книгу “Шкідників та Гнобителів Хмільника” створити!!! і великими літерами вписати васю та петю! А не в “КНИГУ ПОШАНИ”!

Пронира
30.09.2013 at 12:30

Безперебійний виборчий процес. Ви думаєте що один з другим знають тиx людей, імена якиx заносять до Книги, чи можливо ви думаєте, що барабан сильно переймається її заповненням? Ніби й справа не погана, але xто, навіть аргументовано, виступатиме проти, одразу наражається на агресію. Чим більше імен в Книзі, тим більше “вдячниx” родичів і, як варіант, певна кількість голосів на вибораx)) Гра на почуттяx, емоціяx…

Небайдужий
30.09.2013 at 18:56

Прониро, 100%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *