Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.12.2012

КНИГА ПОШАНИ ТА ПАМ’ЯТІ «ГОРДІСТЬ ХМІЛЬНИКА» МОЖЕ ПОПОВНИТИСЯ ЩЕ ОДНИМ ІМ’ЯМ

На розгляд міської ради мають винести проект рішення про внесення до Книги Пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» прізвища Лоїка Анатолія Васильовича.

В проекті рішення зокрема зазначається, що такої честі Анатолій Васильович удостоїться «враховуючи його багаторічну невтомну і самовіддану громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті, активне впровадження громадських ініціатив ветеранів війни і праці, виховання молоді у дусі патріотизму».

Лоїк Анатолій Васильович, ветеран праці, голова Хмільницької міської організації ветеранів України, депутат районної ради чотирьох скликань. Також Анатолій Васильович відомий своїми протестними висловами щодо будівництва в місті каплички греко-католицькою громадою. Зокрема під час проведення круглого столу, за яким обговорювалося питання встановлення каплички, він зазначив, що чим більше релігійних інституцій буде у Хмільнику, тим більше розчарувань матимемо в міському суспільстві.

6 Comments on “КНИГА ПОШАНИ ТА ПАМ’ЯТІ «ГОРДІСТЬ ХМІЛЬНИКА» МОЖЕ ПОПОВНИТИСЯ ЩЕ ОДНИМ ІМ’ЯМ

Небайдужий
19.12.2012 at 11:14

Книга потроху перетворюється на каталог “почесних сраколизів”….

КІА
19.12.2012 at 13:36

це точно!!!

Пронира
19.12.2012 at 17:32

Логіка проста до визгу: чим більше людей буде відзначено або “задобрено” (кого посадою, кого внесенням до “книги”, кого приліплять на дошку пошани, кому діляночку презентують і т.д.), тим менше залишається людей, які будуть здатні адекватно реагувати на безлад…

Гід
19.12.2012 at 22:41

Більшості з тих людей імена яких занесено до книги вже не потрібні діляночки, їм  ділянки 2х2 вже виділено. Хоча згоден, що є прізвища які викликають великі сумніви, що до заслуг перед громадою міста. 

Пронира
19.12.2012 at 22:57

Мова не про тиx, кого занесено до “книги”… йдеться про досить xитру систему заоxочення)))

Кьёче
19.12.2012 at 23:42

Чому , чорт забирай, у місті немає пам”ятника Івану Виговському(єдиному українському гетьману, який “ганяв” москалів, нехай і його армія в більшості своїй складалася із найманців)? Чому в алеї слави немає місця єдиному українському гетьману, ЯКИЙ ПРОЖИВАВ У ХМІЛЬНИКУ! Чому , чорт забирай, Юрчишини ставлять пам”ятник матері(а не батьку, не ранішній росі, чи полуденному сонцю врешті-решт), а не славному сину України? Чи може шановний мер і його посіпаки не знають, що існує така історична особа? І ще одне. Піднімав тему про імпотентну роботу фракції БЮТ у міській Раді. Вам має бути соромно за свою роботу. Мені прикро, що я агітував людей голосувати за вас…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *