Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.05.2012

Книга Пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» поповниться новими іменами

Міська влада Хмільника має намір поповнити Книгу Пошани та памяті «Гордість Хмільника» іменами ще двох достойників. Ними можуть стати колишній голова районного комітету ДТСААФ Мироненко Федір Леонтійович та колишній головний лікар санаторію «Поділля» Бойко Іван Олександрович. Рішення про внесення прізвищ достойників мають намір винести на розгляд найближчої сесії.

Свого часу Хмільницька міська рада затвердила рішення, яким до Книги Пошани та памяті «Гордість Хмільника» було внесено Думіна Петра Васильовича, Альчука Петра Павловича, Цимбалюка Леоніда Тимофійовича, Бондарчука Віталія Семеновича, Гребенюка Миколу Івановича.

Рішення про започаткування Книги пошани та пам‘яті «Гордість Хмільника» було прийняте в липні 2011 року, враховуючи численні звернення окремих громадян, юридичних осіб, громадських та політичних організацій про необхідність вшанування пам‘яті хмільничан, які залишили вагомий слід в історії та розбудові Хмільника.

Цікавим залишається те, що до цієї пори Книга «Гордість Хмільника» не містить імені жодної жінки…

11 Comments on “Книга Пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» поповниться новими іменами

жора
04.05.2012 at 13:11

молодці !!! ми маємо мати свою історію.

Любава
05.05.2012 at 19:08

ЦІКАВО, ЧИ містить книга імя Василя ОСТАПОВА, члена Національної спілки письменників України, автора багатьох книг? 
 
 

Віталій
05.05.2012 at 19:37

Перепрошую за невігластво, а хто такий Василь Остапов, і яке він відношення має до розвитку Хмільника?
 

Небайдужий
05.05.2012 at 19:55

Василь Остапов не підходить під формат цієї книги. Він же в Хмільнику нічим не керував. Лише працював в газеті “Життєві обрії” та писав собі якісь книжечки 🙂
Мені не хочеться нікого ображати, але подивившись на список достойників, так і хочеться переіменувати цю книгу в “Книгу посмертної пам’яті колишніх керівників підприємств, установ та організацій м. Хмільника”, адже критеріїв для включення до книги, як я бачу, лише два- зайняття якоїсь керівної посади в минулому та смерть достойника на день занесення його до книжки…

Віталій
05.05.2012 at 19:59

а Ви справді вважаєте, що ім’я Василя Остапова має бути занесене до цієї книги?

Небайдужий
05.05.2012 at 20:34

Це не мені вирішувати кого туди заносити чи не заносити. Я висловився лише щодо формату Книги 🙂

Віталій
05.05.2012 at 20:39

Та я не просив Вас когось вносити до цієї Книги))) Просто, відповідно до Положення, занесення до Книги Пошани проводиться за поданням підприємств, установ, організацій різних форм власності та підпорядкування, громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, виконавчих органів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, фізичних осіб. Основна вимога до матеріалів, які подаються для занесення до Книги Пошани, –  повне розкриття здобутків претендентів на внесення до Книги Пошани.
Що заважає колективу “Життєвих обріїв” внести кандидатуру Василя Остапова для внесення в “Книгу Памяті” на розгляд міської ради?

Пронира
05.05.2012 at 22:55

До першого коментаря… Історію “мати” не потрібно, історію варто творити.

Небайдужий
05.05.2012 at 23:31

Що заважає колективу “Життєвих обріїв” внести кандидатуру Василя Остапова для внесення в “Книгу Памяті” на розгляд міської ради?

Віталіє, я не знає що їм заважає…. Може вважають, що нема за що? 🙂

Віталій
06.05.2012 at 00:32

Так це питання було не до Вас, а до Любави)))

Гліцинія
08.05.2012 at 21:54

Прикольно,що Альчук-пачьотний громадянин,оце да! Не дуже освідчений дядько роками вдало заправляв районовим судом,продавав заказні рішення суду направо і наліво,щей шани удостоєнний посмертно.Просто встиг сховатись на той світ,коли його подільників трохи по етапу відправили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *