Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.08.2011

Коли добра людина творить добро – увесь світ стає добрішим!

Перед початком навчального року на міському стадіоні на протязі трьох днів пройшли дитячі зустрічі. Цей захід організувала команда з християнської церкви на благодійних засадах. Запрошення особисто отримали усі діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, і діти-сироти.
Кожного дня для дітей була організована цікава програма: лінійка, Біблійні уроки, естафети, рукоділля. В кінці кожного дня дітям роздавали маленький пакуночок з ласощами. Всього було 40 дітей. Задум організаторів був таким: влаштувати дітям невеликий відпочинок перед навчальним процесом, адже діти з таких сімей не мають змоги поїхати кудись, і постійно перебувають вдома.
Протягом трьох днів діти отримували за хорошу поведінку, активну участь в іграх і навчанні умовні гроші – паперові «динарії». Це дисциплінувало навіть найменших дітей, бо ж знали, що на третій день для них буде влаштовано ярмарок.
Останнього дня заходу діти зі своїми чесно заробленими грошима товпилися біля лавочок, де лежали одяг, м’які іграшки, канцтовари, засоби особистої гігієни. Вікова категорія дітей – з шести до п’ятнадцяти років. Тому й не дивно, що переважна більшість дітей згуртувалася біля лавочки з… іграшками.
Команда, яка вперше провела цю зустріч, планує і в майбутньому організовувати різноманітні проекти, адже реєструє громадську організацію, яка буде займатися дітьми з кризових та багатодітних сімей, та людьми з особливими потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *