Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.04.2012

Коли людина віддається справі на усі сто

У думках більшості населення побутує міф, що сучасна молодь, особливо сільська, тільки те і робить, що курить, п’є та гуляє. Яскравим прикладом того, що це далеко не так, є Хмільницька прем’єр – ліга з футболу. Вона є доволі молодою структурою, адже створена 4 роки тому, але уже досить гучно заявила про себе.

У витоків створення цієї структури стояла людина, котра поставила собі мету: об’єднати зусилля людей, які люблять футбол, пустити в організаційне русло їх прагнення грати не заради матеріального збагачення, а для власної самореалізації. Мова йде про голову районної МГО «Молоді регіони» Віктора Гричанюка.

Весь цей час він усіляко сприяв розвитку як сільських так і міських футбольних команд, яким і так приходиться нелегко, а особливо у фінансовому плані, підтримував їх. Приємно, що футбольні матчі жителі найвіддаленіших сіл району можуть спостерігати не лише по телевізору, а й безпосередньо на своєму сільському стадіоні і вболівати за свою команду.

Сам факт говорить за себе: за ці чотири роки міськрайононний футбол досяг певних висот – місцевий чемпіонат знають не тільки на теренах області.

Це сталося завдяки тому, що саме Віктор Гричанюк зробив проведення матчів між місцевими командами організованішими – після створення Хмільницької прем’єр-ліги, футбольні ігри стали офіційними. Тепер це не просто чергова гра, хто коли захотів, тоді і зібрався собі побігати, а все проводиться належним чином.

Таким чином щорічно проводиться чемпіонат та кубкові матчі серед місцевих команд. Окрім того, проводяться і інші ігри, приурочені певним ювілеям чи вагомим датам. Зокрема, стало доброю традицією кожен рік проводити футбольні змагання до Дня фізичної культури та спорту. Традиційно взимку проводиться чемпіонат та кубок з футзалу. Крім того, цього року вперше відбувся футзальний турнір серед працівників виконавчої влади, посадовців та депутатів місцевого самоврядування.

Усі досягнення, рахунки кожного матчу, турнірна таблиця та й усі футбольні новини району публікуються на спеціальному сайті Хмільницька прем’єр-ліга, створення якого ініціював Віктор Гричанюк. Саме він займається його інформаційним та ілюстративним наповненням.

Загалом за чотири роки існування нашої прем’єр – ліги проведено близько 30 турнірів різнопланового характеру. На ігри до Хмільника приїздили футбольні колективи з різних куточків області. Зокрема, з Літина, Немирова, Ямполя, Козятина та інших міст. Вартим уваги є те, що хоч чемпіонат проводиться між командами Хмільницького району, та уже вкотре учасниками стають футбольні колективи з інших районів, де безпосередньо проводяться свої матчі. Так уже втретє в чемпіонаті беруть участь команди з Літинського району.

Показовим досягненням є і те, що гравцями команд-учасниць в різні роки були вихованці потужних футбольних шкіл. Зокрема, Ярослав Браславський, Ігор Маляренко, Олександр Бондар, Дмитро Маринович, Олег Красій та інші.

Цьогорічний футбольний сезон розпочався дещо раніше, проведенням кубку Співдружності у с.Вишенька. Який було ініційовано капітаном команди с. Вишенька Ігорем Рибачуком та проведено за підтримки Віктора Гричанюка. Переможцем турніру стали хмільниччани, а саме команда «Металіст», одним із засновників якої у свій час був Віктор.

Вітаючи Віктора Миколайовича з обранням на посаду голови Хмільницької спортивної громадської організації «Районна федерація футболу», хочеться побажати йому не тільки не зупинятися на досягнутому, а й надалі сприяти розвитку місцевого футболу.

Адже футбол на Хмільниччині не лише люблять, а й уміють грати. Головне, що є небайдужі люди, котрі безкорисливо всіляко сприяють цьому.

 

За дорученням футбольних команд міста та району

Таня Климнюк

10 Comments on “Коли людина віддається справі на усі сто

Віктор
23.04.2012 at 07:51

Що я можу сказати??? Дякую!!!

Віталій
23.04.2012 at 08:39

Зате я маю що сказати, але не скажу…)))

Віктор
23.04.2012 at 09:05

Тоді напиши!!!

Віталій
23.04.2012 at 09:23

Та думаю не варто))) Тільки натякну, що матеріал зовсім не втратив би, якщо в ньому не згадувалася “комсомольська” громадська організація…))) Сподіваюся, що ти мене зрозумів…)))

Віктор
23.04.2012 at 10:04

Віталія, а я тут до чого??? Деякі футболісти досі вважають, що я депутат. Причому районної ради))))))

Віталій
23.04.2012 at 10:15

А я хіба комусь дорікаю? просто ти ж знаєш моє ставлення до саме ТАКОГО піару)))

Віктор
23.04.2012 at 14:35

То треба було не розміщати!!! Я ж тебе не просив!!! Це перше! Як ти оцінюш останню статтю про Катеринчука, такий піар тобі до вподоби??? Це друге!

Віталій
23.04.2012 at 14:45

Я до чого тут матеріал про Катеринчука?))) Я б не назвав це піаром. Скоріше інформація до роздумів…)))
 

Віктор
23.04.2012 at 20:41

Чистої води піар, Віталій. Людина кілька років тут не з”являлась, а під вибори вибрала тему для розкрутки. Хіба це не чистої води ПІАР!!!

Віталій
23.04.2012 at 21:33

А можна написати це саме, тільки під статтею про Катеринчука?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *