Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.07.2010

Комендантська година для молоді в Хмільнику

В Хмільнику, під час громадських слухань, переважна більшість учасників висловилася за необхідність обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час.

Свого часу з такою ініціативою виступив міський відділ внутрішніх справ, посилаючись на позитивний приклад впровадження такого нововведення в місті Вінниця. Міською владою було вирішено винести таке резонансне питання на обговорення членами територіальної громади міста Хмільника.

Під час громадських слухань громадською організацією «ПРАВО» було внесено пропозицію звернутися до провідних українських експертів з проханням дати правовий коментар такої пропозиції. Планується звернутися до експертів Української Гельсінської спілки з прав людини, Харківської правозахисної групи тощо.

Проект рішення міської ради «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмільника в нічний час» в додатку.

Додатки : Про обмеження перебування дітей ( 29 Кб )

83 Comments on “Комендантська година для молоді в Хмільнику

Володимир Великий
04.07.2010 at 17:57

Тим часом, не в захваті від перспектив, намальованих Всеукраїнською громадською організацією «Комітет у боротьбі з організованою злочинністю і корупцією», і правозахисники. Юрист Василь Підлісний сумнівається, що запровадження «комендантської години» необхідне, більш того – такі дії неправомірні. «Почнемо з того, що за кожним громадянином України закріплена свобода пересування, – говорить він. – Незалежно від віку ми маємо рівні конституційні права. Крім того, Конвенцією про права дитини закріплено її право на дозвілля і відпочинок. Тобто діти можуть брати участь в іграх і розвагах, які відповідають їхньому віку, за умови, що вони не завдають шкоди їх фізичному або моральному здоров’ю. Тож логічніше було б оголосити поза законом присутність підлітків, наприклад, у нічних клубах або барах, розпивання алкогольних напоїв, а не вводити «комендантську годину». Але взагалі кожному з нас добре відомо, як неповнолітні реагують на спроби їм щось заборонити – протидією. Отже краще пошукати інший спосіб захистити їх від небезпеки, зокрема й негативного впливу вулиці».

Джерло: http://ua.glavred.info/archive/2009/08/20/132053-7.html

Сергій
09.07.2010 at 21:27

А що, немає з кого приклад брати. Верховна зрада, пердизент плюють на конституцію то значить можна і місцевій владі це робити. Дурний приклад заразливий.

Віталій
10.07.2010 at 16:48

Згоден. Але в законодавстві закладено механізм визнання неконституційним той чи інший указ чи закон. Це звернення до Конституційного Суду України. Можливо зрадили не тільки ті, хто прийняв певні закони, а й ті, хто не використав для їх скасування всі можливості? А якщо звернення досуду все ж з окремих питань були (на жаль не володію інформацією) то варто й собі перейняти такий досвід. Можливо тоді й гарний приклад стане заразливим?

Віктор
14.07.2010 at 15:49

Моя позиція з даного питання проста (я її на громадських слуханнях висловив): Не знаєш як? Роби по закону! Все інше буде з часом оскарджене! Тим паче практику приймання антизаконного рішення ми вже мали, згадаймо заборону на продавання алкогольних чи слабоалкогольних напоїв після 23-00. Хіба це щось дало? Гадаю що ні. Тільки вкотре розвязало руки міліції, яка, замість того щоб запобігати потенційним злочинам, чатувала біля магазинів. Може так простіше штрафів “набити”. Особисто за таке рішення голосувати не буду

Слободянська кішечка
14.07.2010 at 16:54

Приклад того, що комендантську годину було відмінено за рішенням суду є, в Чернігівській області.

Ester
15.07.2010 at 07:38

якщо вже був прецедент скасування рішеня про комендантську годину в судовому порядку, то наша міська рада не піде на перевищення повноважень, хоча хто його знає….

Віталій
15.07.2010 at 10:00

Хто пам’ятає, на громадських слуханнях була ініціатива звернутися до правозахисників з пропозицією дати правову оцінку проекту цього рішення. Ми вже отримали першу відповідь. По щасливому збігу обставин, відповідь дав пан Якубенко В.М., кандидат юридичних наук, адвокат, доцент Київського національного економічного університету Ім. В. Гетьмана, який мав пряме відношення до відміни подібного рішення в Чернігівській області. Відповідь більш як на сторінку, тому вважаю за необхідне розмістити її на сайті у вигляді окремої статті. Все залежить від адміна))).

Віктор
15.07.2010 at 14:02

прошу копію даного листа надати мені для представлення “обраній громаді” на сесії міської ради. права громади потрібно відстоювати разом!

Віталій
16.07.2010 at 10:28

Робочою групою, яку було створено за наслідками громадських слухань, буде проаналізовано всі правові коментарі, які надійдуть (якщо надійдуть). Думаю варто реагувати ще на етапі розгляду проекту цього рішення профільною комісією, щоб взагалі унеможливити винесення цього питання на сесію.

Віктор
16.07.2010 at 13:34

ДЕЩО ПОВТОРЮСЬ: прошу копію даного листа надати мені для представлення “обраній громаді” на сесії міської ради. права громади потрібно відстоювати разом!

Віталій
16.07.2010 at 13:50

Ну представити ці документи я зможу сам. Можливо в тебе є якісь пропозиції стосовно цієї теми щодо захисту інтересів громади?

Віктор
19.07.2010 at 07:59

“Думаю варто реагувати ще на етапі розгляду проекту цього рішення профільною комісією, щоб взагалі унеможливити винесення цього питання на сесію” – ось з цього етапу потрібно танцювати. Можна ініціювати винесення цього питання на розгляд комісії з питань духовного розвитку. молоді та спорту

Віталій
21.07.2010 at 23:35

Це питаовідною комісією, а робоча група представить експертні оцінки.ння так чи інакше буде розглядатися відп

Віктор
22.07.2010 at 15:28

Віталік, де були твої руки коли ти попередню відповідь набирав? 😉 чого трясуться то???

Волошка
22.07.2010 at 18:13

Наскільки мені відомо, Віталій наразі за межами України, і навряд чи має доступ до Інтернета, тим більше що клавіатури української там немає!!!. Швидше за все, під його електронкою підписуються якісь інші люди, як це не раз було….

R0m@Nuke
23.07.2010 at 23:43

Нікого не хочеться образити но смішно читати коментарі людей які самі пізніше 22.00-23.00 години невиходять на вулиці і небачать що там робиться після цих годин!!! А ще особливо у Літку коли всі приїжать у гості до бабусь та дідусів до друзів, або родичів! Коли діти віком приблизно 13-15 років ходять пяні та курять! Бо зустріли своїх друзів і за зустріч трішки випили! Хоча пане Віктор ви і на стадіоні умудряєтеся споювати не повнолітніх пиво щож вже казати про вечірній час!!! А ще виступаєте за здоровий спосіб життя!)) смішно такі коментарі читати!!! Ну пана Віталія я ще розумію він не курить і не вживає алкоголю!!! Но зараз не про це… завдяки таким обмеженням батьки будуть хоть бачити у якому стані приходять їхні діти додому!!!

Vitalii
24.07.2010 at 00:12

Mova ide ne pro vjivannia alkogolu, a pro obmegennia prav ludinu ta pereviczenniy povnovajen vladoyu

R0m@Nuke
24.07.2010 at 14:02

А чому така практика приміняється в іньших країнах??? і там не говорять що це є порушення прав людини??? на мою думку не вам такі питання вирішувати пане Віталію, а тим батькам які цього вимагають!

Слободянська кішечка
24.07.2010 at 15:31

Для того, щоб бачити в якому стані приходить дитина, батькам варто не лягати спати одразу, а все ж таки дочекатись приходу дитини додому.

R0m@Nuke
24.07.2010 at 15:52

От коли будеш мати своїх дітей я подивлюся що ти будеш казати!!! і чи ти будеш лягати спати коли пийдеш втомлена з роботи чи через силу всетаки будеш її чекати!!!

Володимир Великий
24.07.2010 at 16:53

Да бачу є “За” і проти “Проти”.

Володимир Мельничук (міський голова) на громадських слуханях давав відповідь на запитання. – Чи в компетенції міської ради приймати таке обмеження?

Відпоідь була . НІ. Але ще було допопвненя чогож вони все таки збираються винести це питання на розгляд сесії. Уви я не заповнив!!!

В свою чергу хочу сказати наступне:
1. Хто продає неповнолітнім алкоголь???: Стаття 15-3 (ЗАКОН УКРАЇНИ “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів)
2. Чого це вони п’ють на вулиці і ще й потім в такому стані ходять???: Стаття 178 (Кодекс України про адміністративні правопорушення)
3. А хто це неповнолітніх випивкою пригощає???: Стаття 304 (КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ).

Давайте ще і обмеження зробимо бо в нас законів мало!!!!!

Волошка
24.07.2010 at 17:05

Законів у нас достатньо, але от біда – ніхто їх не хоче дотримуватись((

R0m@Nuke
24.07.2010 at 17:13

то виж ПРАВОВА ОРГАНІЗАЦІЯ виж цим і повині займатися! но вам судячи зі слів волошки байдуже на це! Бо можливо ви хочете виглядати пухнастиками перед владою і займатися іньшими справами закриваючи очі на проблеми які більше турбують громадян нашого міста!

Володимир Великий
24.07.2010 at 17:21

Яка організація???? Ви мабуть помиляєтесь якщо так рахуєте.. Ви почитайте статути різних організації і тоді зрозумієте!

R0m@Nuke
24.07.2010 at 17:22

що ЯКА???

R0m@Nuke
24.07.2010 at 17:43

круто мене забанили!!! за що??? за те що я висловлюю свою думку???

Володимир Великий
24.07.2010 at 17:50

Ніхто нікого не банив, перевів коментар з публікованих в непогоджені, бо переправив своє повідомлення де стає зрозуміло що саме “ЯКА ОРГАНІЗАЦІЯ”

Повернув усе назад! Якщо надалі підуть повідомлення не по темі я буду змушений відповідно реагувати!

R0m@Nuke
24.07.2010 at 17:54

Якщо я правильно помню то РГО ” ПРАВО ” є правозахисною організацією яка займається правами людей!!! Будь то територіальні громади чи просто пересічні громадяни!! Іньші організації займаюся також в правовому колі! Ой да забув виж замаєтеся тільки територіальними громадами і самоорганізацією населення! ТОДІ ВИПЛИВАЄ ПИТАННЯ ЯКОГО СУНУТИ НОСА ТУДИ ДЕ ВАМ НЕ МІСЦЕ!!! і ще кожна ГО є правозахисною організацією! Помоєму це ви помиляєтеся! І самі почитайте статути різних організацій!

P.S. Як казав один челавек ” Дай мені хвилину я хороший, будь в мене година я був би великий, ви дали мені майже рік… ” от самі і думайте що за рік може зробити людина яку недооцінюють……… ))))))))))))

R0m@Nuke
24.07.2010 at 17:57

ТОДІ ЗРОБИ ФОРУМ!!! по любому в любй темиі будуть відхилення! цеж життя і воно ніколи не торкається однієї теми! ПРИНЦИП ДОМІНО – зачіпаєш одне падають усі….

Волошка
24.07.2010 at 20:55

Оце круто! Мої слова зразу ж перевели в інше русло))) От як вміють!!! Це ж так треба чіплятися до слів…
Перш за все кожна організація захищає когось чи щось!! І це вже правозахист. Навіть молодіжна організація вважається правозахисною, бо ж захищає інтереси молоді. І організація по захисту тварин, і бездомних…. Це теж правозахист… Ну, а те, що Го “ПРАВО” влізла туди, то значить її попросили… Тим більше, що не у всіх є вихід на відомих кваліфікованих юристів, тому й потреба в консультації з боку ГО “ПРАВО” людям потрібна… Просто не всі це знають, скільки людей звертаються за допомогою…
А тепер по темі: якби якісно контролювали продаж спиртного і цигарок неповнолітнім, то б Хмільник не страждав від переповнених вулиць підлітками напідпитку.. І ніяких комендантських годин не знадобилося б.

Vitalii
24.07.2010 at 21:32

Duje nasmishulo tverdjennia, czo NGO @PRAVO@ hoze buty puhnastouy dlia vladu. SUPER…

Віталій
25.07.2010 at 09:47

громадська організація “ПРАВО” спавді є правозахисною організацією. І саме захистом права молоді на свободу пересування вона зараз займається. До речі, прийнявши рішення зайнятися цим питанням ми представили чи не єдину опозицію до влади, стосовно цього питання. Так що теза, стосовно “ви хочете виглядати пухнастиками перед владою” принаймні незрозуміла…
До речі Сергію, а тобі не здається, що вказуючи чи кому займатися і куди пхати носа, ти перебираєш норми порядності? Тобі ж ніхто не вказує. що твл\ місце не серед молоді на стадіоні, а в колгоспі на буряках, чи що тобі варто займатися не футболом, а вишивати хрестиком? Можливо утримаєшся від подібних коментарів?

Віталій
25.07.2010 at 22:00

Сьогодні ми отримали черговий висновок від Української Гельсінської спілки з прав людини та Харкувської правозахисної групи. Висновки – таке рішення суперечить законодавству та порушує права людини. Більше того, експерти надали копію рішення суду, яким було відмінено подібне рішення Чернігівської обласної ради. Незабаром ми ознайомимо читачів сайту з цими матеріалами.

Віктор
26.07.2010 at 07:14

Норми порядності у R0m@Nuke??!! Не смішіть мене. Звідки вони візьмуться – від сирості хіба що. Є проста людська істина: “Щоб когось щось учити – научись спочатку сам”. А не просто піаритися в “Життєвих Обріях”…
І по темі: підліток, який хоче вживати спиртне чи палити – він буде це робити не залежно від так званих ваших “тренувань” на стадіоні. А от контроль продажу – це вже інша справа. І як на мене правоохоронні органи мають всі можливості для цього та їм простіше зробити комендантську годину і сидіти в засідці в парку.

Віктор
26.07.2010 at 07:29

і ще дозволю собі одну ремарку – ПРОСТО не міг не зреагувати: P.S. Як казав один челавек ” Дай мені хвилину я хороший, будь в мене година я був би великий, ви дали мені майже рік… – ОТ І ВИРОБИВСЯ ХВОРОБЛИВИЙ КОМПЛЕКС ПЕРЕОЦІНКИ СВОЇХ МОЖЛИВОСТЕЙ” от самі і думайте що за рік може зробитися з людиною яку недооцінюють……… ))))))))))))

Ester
26.07.2010 at 08:20

По моєму коментарі перейшли в русло облраз пане Віктор. Попрошу також утриматися від подібних висловлювань. Іще одне, мені дуже хотілося б почути, яким саме способом і які це такі можливості є у правоохороних органів контролювати продаж алкогольних напоїв та цигарок неповнолітнім, краще конкретні приклади і поради.

Віктор
26.07.2010 at 09:22

Пані Наталія, я більш ніж переконаний, що у правоохоронних органів є своя методика виявлення таких моментів: робота на “живця”, розяснювальна робота з власниками та продавцями, зустрічі в закладах освіти, періодичний контроль магазинів тощо. Питання в іншому, чи вони хочуть це робити? Чи їм простіше вже по факту писати протоколи та давати штрафи! Тобто варто контролювати продаж, а не його наслідки!!!

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 09:46

Не знаю як твої батьки, Сергію, а мої й досі не лягають спати доти, доки я не повернусь додому і досі дивляться на те, у якому стані я прихожу, не зважаючи на те, що я давно вже повнолітня! Це називається елементарною батьківською турботою і повір, вони також втомлюються на роботі але це не заважає їм турбуватись про своїх дітей!!!

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 09:48

Я б хотіла подивитись на те, як ТИ будеш виховувати своїх дітей, а вже потім говорити про чужих і виховувати чужих!!!

R0m@Nuke
26.07.2010 at 11:15

Пане Віталій я просто висловлю свою думку можливо вона комусь може і не сподобатися но вона моя! а що до буряків мені таке занятя до вподоби цього літа я вперше спробував це робити у себе в селі! і що до вишивання хрестиком я ще з дитинства це вмію робити!!! і якби ви зайшли до мене додому тоб побачили картин з 10 вишитих моєю сімєю! і в кожній картині є і моя частинка заслуги!!! хотів би ознайомитися з документом який надійшов з ” Української Гельсінської спілки з прав людини ” якщо таке можливо!

Пані Естер хай людина вискажеться хоча б на цьому сайті бо в очі вона боїться це сказати!!)))

Депутат – людина яка має показувати свою вихованість та холоднокровність, а натомість просто вебе себе як вулична шпана заставляє задуматися яким чином він став дипутатом…
І ще одне пане Віктор що до як ви висловилися так званих ” тренувань ” тоді чому ви підходете до наших дітей і пропонуєте їм грати у своїй команді??
дякую пане Віктор що ви мені з ранку підняли настрій!

Слободянська кішечка мої також не лягають спати! но я їм обовязково перезвонюю і кажу коли повернуся! І що до моїх дітей то в мене їх дуже багато! і не тільки у місті Хмільнику! І я їх виховую вже не один рік! І щоб не зглазити з них ще не виросло ні одне …..

Віталій
26.07.2010 at 11:38

Дуже добре, що ти, Сергію, вмієш робити все те, про що я писав. Але повір, я жодного разу, в жодному випадку не стану вказувати тобі чим, коли і як ти маєш займатися. Це твоя справа. І маю сподівання, що ти також будеш цього дотримуватися на рахунок мене особисто чи громадської організації “ПРАВО”.

Слободянська кішечка
26.07.2010 at 11:42

ну от, ти вправі вирішувати, як виховувати своїх дітей, а батьки в праві вирішувати, чи пускати дітей гуляти після 23.00.

Віталій
26.07.2010 at 11:42

А тепер Вам, пане Вікторе. Якщо мені,депутат Хмільницької міської ради, говорить про недосконалий контроль з боку правоохоронних органів, маючи при цьому всі важелі впливу, власне на міліцію, то мені стає чомусь ну дуже дивно. Ви, як депутат, могли б суттєво вплинути на ситуацію. Якщо маєте бажання справді працювати в цьому руслі, а не тільки на сторінках сайту, пропоную зустрітися й обговорити нюанси.

Віталій
26.07.2010 at 11:47

Сергію! Ось лист, який надійшов від Володимира Яворського. Там були ще додатки, але я їх опрацюю, щоб можна було розмістити на сайті окремою статтею.

Ось власне лист:

Доброго дня,

Ми отримали від Вас прохання дати оцінку проекту рішення Хмільницької міської ради щодо обмеження пересування неповнолітніх у нічний час.

Також це прохання Ви надіслали до Харківської правозахисної групи.

Ми порадилися, що я напишу одну відповідь.

Загалом, ми вважаємо, що таке рішення суперечитиме законодавству України і є перевищенням повноважень органу місцевого самоврядування.

У додатку до цього листа ви знайдете копію позову та рішення суду до Чернігівської обласної ради, котра прийняла схоже рішення. Як видно, з судового рішення, суд також підтримує нашу позицію.

Тому позиція УГСПЛ та ХПГ є однозначною – це неправомірне обмеження прав людини.

З повагою,
Володимир Яворський
виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини

Віктор
26.07.2010 at 15:49

Не хочу спускатися до “вуличної шпани” але якщо деякі дєятєлі заставляють себе своїм маленьким “мозком” задуматися яким чином я став дипутатом (підкреслюю їх грамотність, хоча він так і не зрозуміє де помилка, бо не дано), то скажу дуже просто працюй,показуй себе, а не будь …. тим маленьки…. ким ти є

Ester
27.07.2010 at 14:46

пане Вікторе я думаю, що не скажу нічого нового, але всі продавці магазинів ознайомлені з законодавством про заборону продажу алкоголю та цигарок дітям, всі власники при отримані ліцензії також ознайомлюються з законодавством про заборони, дозволи і відповідальність за порушення,щодо періодичного контролю, то він здійснюється, але всіх працівників міліції продавці вже знають в лице, не будеш же набирати кожного разу новий штат працівників. щодо роботи на “живця”, то якщо це робити дотримуючись всіх прав людини і дитини, то це майже нереально. Ви хотіли б щоб Вашу дитину міліція перепинила на вулиці взяла замість “живця”. Я – ні. Інші пропозиції будуть?

R0m@Nuke
27.07.2010 at 16:54

Дякую за надання листа! Вивод треба переробити Конституцію та законодавство України)))))))))))))))))))))))))))))

Слободянська кішечка батьки то НЕ ПУСКАЮТЬ ДІТЕЙ ПІСЛЯ 23.00!!! вони пускають їх ДО 23.00 години, но діти приходять пізніше цієї години і не досить тверезими!!!

Пане Віктор дякую ще раз за піднятий настрій вашою відповідю! дуже і дуже розвеселила вона мене! можливо вам варто подумати над зміною професії!)))))))
Що до того як я написав слово ДИПУТАТ то мушу засмутити вас можливо ви просто не зрозуміли чому я написав його через Е! тоді виникає питання у кого маленький… і ще одне передивіться відповіді іньших відписувачів і ви також знайдете помутки і в них))))) добре допоможимо вам, щоб ви довго не шукали це пан Віталій який також написав дипутат через літеру Е! можливо пан Віталій думає про вас теж саме що і я))))))))))) Ще раз дякую за ваші кумедні дописи пане Віктор вони мене завжди веселять!

Волошка
27.07.2010 at 19:07

Цікавий останній коментар))) Чому думають, що слово “д..путат” пишеться саме через И? Мені б навпаки було дуже приємно, коли про мене писали дЕпутат, а не дИпутат:)) Я б вже точно знала, що мою посаду пишуть хоча б правильно))Ну, якби я була депутатом!!:))
Добре нашуміла ця тема… Все, заспокойтесь, комендантську годину вже ніхто не буде вводити, а якщо й будуть, то пройде деякий час.

Anyt@
27.07.2010 at 21:50

прочитавши коментарі, дійшла до висновку, що не зважаючи ні на що – комендантську годину не введуть в найближчий рік або два, алкоголь будуть продавати далі неповнолітнім, адже це їхній основний дохід, цигарок це також стосується. Єдиний вихід в цій ситуації накладається на плечі батьків, як би батьки були більш уважнішими до своїх любих дітей, такого балагану не було б! Якщо дитину виховувати правильно то вона знає собі міру, і безладу в громадських місцях влаштовувати не буде. Навіть якщо введуть цю годину, знайдуться розумники, які всеодно будуть гуляти і пити. Доречі Україна стоїть на першому місці по підліткову сп”яніні!

Віталій
28.07.2010 at 09:20

Погоджуюся з Анітою, стосовно того, що завжди знайдуться розумники, яким будь-яка заборона не стане на заваді. На мою думку, жодне обмеження ніякого результату не дасть. Варто підсилити контроль за продажем алкогольних напоїв та тютюну, можливо навіть запроважити громадський контроль в цій сфері.
Сергію, на мою думку ти не знаєш, як правильно пишеться слово депутат. Наголошую, саме ДЕПУТАТ, а не дИпутат. Ти, звичайно, маєш право на власну думку, але це не той випадок. Мені неприємно тобі на це вказувати, але ти чомусь звинуватив ще й мене в неграмотності. То ж надалі, щоб не виставляти себе на загальний глум, можливо пиши коментарі в Ворді (він підкреслює помилки червоненьким), а тоді перенось на сайт.

R0m@Nuke
28.07.2010 at 09:52

))))))))) Пане Віталію я знаю як пишеться слова дЕпутат! Просто славно звісний дИпутат пан Віктор думає що він правільно пишеться це слово через И!!))))) Яж постійно відписуюю що його коментрі завжди веселять мене!!! Бо в нього більше помилок навіть чим в мене))))))))) і це радувати просто не може!!! Що до того що ви подумали що я звинувачую вас у неграмотності то вибачте я просто підрозумівав іньше!! А саме те що ми пишемо правільно а він ні! І в мене стоїть програмка яка навіть в неті підкреслює помилки! Так що ще раз вибачте якщо ви прочитавши мій коментар побачили в ньому образу свого знання Української мови! Чому ви завжди дивитеся на мої коментрі під одним кутом зору???

Віталій
28.07.2010 at 10:46

А, зрозуміло…

Слободянська кішечка
28.07.2010 at 13:18

Пане R0m@Nuke , до якої години пускати дітей, це особиста спарва кожного з батьків, так само як і контролювати, в якому стані вони приходять!!!

R0m@Nuke
01.08.2010 at 22:28

Пані Слободянська кішечка ви правільно сказали що САМЕ БАТЬКАМ вирішувати до якої години пускати дітей! і так САМО БАТЬКАМ вирішувати чи бути коменданській годині чи ні!!! Місто само вимагає щоб коменданська година була!! От якби молодь розпочала вести себе не так розпусно як вона веде себе зараз то і ми б не говорили про коменданську годину у Хмільнику!!!

Володимир Великий
02.08.2010 at 06:54

Майже уся відповідальність лежить на батьках..

А тепер припускаємо усі батьки за КомГод. УРА!
Їх чадо попалось у перше. Вони сплатили штраф.
А потім у друге, і знову вони, і в третє і так далі.????
Адже якщо дитина не контрольована такі методи її тільки озлоблять, і будуть надихати!!!

Недавно мав розмову з Хмельницьким юристом, так у них там ще й до цього часу діє обмеження щодо продажу Алкоголю, і в парі воно хорошо діє!

Я проти КГ, нічого воно хорошого з цього не буде!!!!

Віталій
02.08.2010 at 12:00

На мою думку, в цьому випадку не варто керуватися думкою громади. Вірніше не стільки думкою громади, але й законом. Тобто, чи буде прийняте рішення законним? Чи в праві міська рада приймати подібні рішення? Для прикладу: уявіть, що жителі нашого міста висловились за введення смертної кари? Чи, наприклад, про те, щоб оголосити війну Росії? Чи вправі приймати міська рада такі рішення? Ні і ще раз ні!!! Такі питання не віднесено Конституцією та законами до компетенції органів місцевого самоврядування. Так саме, як і обмеження права будь-яких осіб щодо перебування в громадських місцях. Наголошую, ми не говоримо про доцільність такого рішення, ми говоримо про його законність…

R0m@Nuke
02.08.2010 at 15:51

Мда… порівняня просто на грані ” безумства ” смертна кара, або проголошення війни і коменданська година!!! Ви ще б зрівняли ядерний взрив з пікардою!

Волошка
02.08.2010 at 21:25

Смертна кара і проголошення війни – це теж дуже серйозні речі, пане Романюк! І це не грань безумства!! А занадто серйозно, щоб можна було з цього сміятися…І ще – петарда може наробити ще більше лиха, ніж граната… Про ядерний вибух мовчу))
Комендантську годину не підтримую, хоча чомусь зразу вважала, що ситуація покращиться. Але насправді це не так( На жаль. Колись хотіли заборонити вживати алкоголь введенням сухого закону. І що? Люди шукали будь-які методи, і не переставали вживати. А як відомо “запрєтний плод сладок!!!” Можливо це не порівняння, але..

Володимир Великий
03.08.2010 at 06:26

З перших вуст знаю що колись також хотіли вести обмеження перебування неповнолітніх (точний рік сказати не можу).

Почали розглядати на сесії, і тут зразу же відбувся прокурорський протест..

Цікаво чи буде на цей раз мовчати прокуратура!!!

Віталій
03.08.2010 at 11:23

Все ж таки право протесту за прокурстурою залишається. Та й думаю що й ми осторонь цього процесу стояти не будемо. А щодо смертної кари, війни та комендантської години, то всі ці дії мають спільні риси, а саме: це повноваження вищих органів влади, а не місцевого самоврядування.

Ester
03.08.2010 at 16:10

М-да…, Романюк, займайся футболом, МОЖЕ там пощастить. Не позорся своїми коментами на серйозні теми. Мене своїми коментарями ти вже переконав, що є люди, які ніяких талантів не мають. Це ти…

Dreamer
03.08.2010 at 22:08

Пані Ester, мушу вас засмутити і не погодитись з вашою думкою, мені випала честь знати пана Романюка досить довгий період часу, і ця людина дійсно унікальна і талановита. Чому ви цього не побачили??? Потрібно лише шукати причину в собі!!! Можливо, ви не взмозі цього побачити! А те, що він займається футболом, це сота частина від того, що він ще може зробити! Адже не кожна молода людина його віку може зацікавити підлітків, і не те що зацікавити, а ще й здобути повагу!!! І дуже не гарно переходити на особистості, видно, вже дуже його коменти зачепили вас за живе )))

Ester
04.08.2010 at 16:26

пане Dreamer доводжу до Вашого відома, що я зовсім не засмутилася, а щодо скритих талантів Романюка, то в свій час я також з ним спілкувалася. да можливо це генератор ідей, проте ідеї не підкріплені знаннями та досвідом нічого не значать. Крім того я ще не бачила і не чула про жодний захід організований паном Романюком і думаю з футболом у нього також нічого не вийде. па-па.

Anyt@
04.08.2010 at 17:13

Пані Ester! Не виховано з вашого боку висловлюватись про інших людей! Яке ви маєте право осуджувати іншу людину. Якщо вас є якась неприязнь до пана R0m@Nuke, то не гарно її показувати превселюдно. Який приклад подаєте молодшому поколінню! Ви ж вже не далеко дитина, тож ведіть себе, як доросла, вихована людина. Цей форум створений, щоб обговорити вище згадану проблему, а не переходити на особистості!

Володимир Великий
04.08.2010 at 17:28

На завтрашнє пленарне засідання, дане питання не виноситься…

Так багато коментуючих… Ви б відвідали можливо засідання, коли буде розглядатись це питання…

Попрошу вгамуватися, і не тикати пальцями один на одного,
І нехай інших не хвилює, коли хто ходить з нас, де кого бачить, і кому видніше… До цією пори дано мало змістовних, з фактами коментарів…

Було сказано що інші країни мають таку фішку (а також наші населені пункти)..
Хто? Де? Коли? ким затверджено? про що саме???

Dreamer
04.08.2010 at 18:12

Пані Ester, те що ви заздалегідь програмуєте пана Романюка на поразку, висвітлює вас в не вигідному для вас світлі!!! І ви ще хочете, щоб наша нація розвивалась, якщо тут на невинному форумі поливають гидотою?! І ще раз хочеться наголосити, що якщо ви не помічаєте талантів у людини, це не значить, що їх у неї немае, помітить та людина, якій це потрібно!!! І повірте, таких людей багато, кажу це з власного досвіду.
А щодо того, чи вийде у пана Романюка з футболом не треба гадати, просто прийдіть на стадіон і подивіться – там вже все вийшло!!!!!!! Все дуже добре розвивається!!!

R0m@Nuke
04.08.2010 at 22:28

Пані Волошко ніхто не каже шо смертельна кара це добре просто порівнювати її з коменданською годиною це просто абсурд! ЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ!

Пані Естер І ваші коментарі начинають мені підіймати настрій!!! нарешті ви показали своє справжне обличчя! Як би сказав Ганибал Смит ” полюбляю коли план зходиться ” Дякую за цей ваш мужній крок не кожен здатен на таке! особливо коли він при владі у місті! Цікаво хто ж наступний зніме свою маску??? Ой забувся написати пані Естер ви самі назвали мій талант ГЕНЕРАТОР ІДЕЙ! це ваші слова заперечте тепіро це!!! а те що ви мене недолюблюєте це вже ваше особисте і вам з цим жити! Що до Футболу це тільки перший, а може і вже не перший крок на досягнення моєї вершини!! І мені там НЕ ПОВЕЗТИ НЕ МОЖЕ бо мені вже повезло мати таких вихованців яких я маю! які хотять і навіть вимагають щоб їх навчили!!! І за це я їх люблю і поважаю, а тих хто цього не хоче просто йдуть з команди!!! А те що я вас переконав що на серйозні теми я неможу поспілкуватися то… хай так і буде це ваша думка яка має право на існування! А що до того що ви не бачили і не чули про жоден захід влаштований мною то можливо ви просто не цікавилися ними??? І на останок ви зі мною не спілкувалися майже рік то як можна ствержувати що мої ідеї не підкріплені ніякими знаннями та досвідом?!!

Володимир Великий у вас під рукою інтернет пропишіть в Google і вам видасть рік, місце, причину!! і не буде більше таких питань “Хто? Де? Коли? ким затверджено? про що саме???”

Волошка
04.08.2010 at 22:38

Пане Романюк, дозволю собі відписати на закид Володимиру Великому – НАВІТЬ Google НЕ ВИДАСТЬ ВСІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ. Якщо ваша ласка, киньте нам ссилки на ці сайти… Я буду дуже вдячна.

R0m@Nuke
04.08.2010 at 22:46

Мда… дожилися сложно в гуглі набрати пару слів))))) добре зробимо ще одну добру справу!

http://life.pravda.com.ua/problem/4b6aebf789114/

Ось вам про Вінницю!

Волошка
04.08.2010 at 22:59

Справа в тому, що в Гуглі аж так багато інормації, що не все одразу можна знайти. А за ссилочку дякусі – вже прочитала. До речі, ось цей уривок сподобався – “Євродепутати, з допомогою педагогів, психологів та інших експертів, шукають насамперед, джерела зростаючої агресивності дітей та їх злочинних нахилів. Останні дослідження свідчать, що у першу чергу, слід обмежити потік насилля у дитячій розважальній сфері: гральних пристроях, комп’ютерних програмах та Інтернеті.
Психологи твердять, що це скоротило б дитячу злочинність та агресію на 40-50%.”
Так от, думати треба над цим теж! Адже якщо підлітки будуть сидіти вдома, що вони перш за все будуть робити? Правильно!!! Сидіти за компами!! Які розвивають агресію. І може бути таке, от біда – і комендантську годину ввели, а підлітки все одно дебоширать.
Щоб батьки слідкували й за сидінням дітей в Інтернеті, а головне – купували менше стрілялок, і тих ігор, які породжують агресію…

R0m@Nuke
04.08.2010 at 23:03

Мені цей уривок також сподобався! Просто батьки не зважать що на кожному диску написано зі скількох років можна грати ту чи іншу гру! Це перше а по друге коли дитина в дома її легше проконтролювати у що вона грається чи на яких саме сайтах лазить у інтернеті!!!

Anyt@
04.08.2010 at 23:04

Так дісно правда, перш за все агресію породжують комп”ютерні ігри, які в наш час дуже популярні. Агресивні ігри дуже впливають на психіку дитини, а також на її розумові здібності, рефлекси. Діти стають залежними. Забравши цю солодку іграшку, діту подаються у місто, а там…… вони роблять все, що їм заманеться. Проблем багато, підстав також. І склавши руки це теж не вихід!

Волошка
04.08.2010 at 23:28

На жаль, не лише на дітей впливає МОГУЧИЙ И НЕЗАМЕНИМЫЙ( На дорослих теж… Що також сумно… Просто треба знати міру, але не всі її знають.. Інтернет приваблює, він так і манить до себе, будь яким чином привертає увагу, а комп ніби каже: ну візьми, включи мене хоч на хвилинку, і тобі стане легше))

Ester
05.08.2010 at 09:06

насилу про щось потрібне заговорили. Я вражена.

Іриск@
05.08.2010 at 09:44

Якщо можна, і я висловлю свою думку щодо введення комендантської години. Я категорично проти, тому що,як було неодноразово згадано, це навряд чомусь зарадить, Багатьом дітям на це взагалі начхати(подумаєш, якась там комендантська година; якщо навіть і влипну, то ж не мені платити); якщо захоче випити- теж знайде спосіб і КГ далеко цьому не перепона. Я повністю згодна що лише посилений контроль за продажем спиртного неповнолітнім може хоча б чомусь зарадити.
А якщо дитина не розпиває спиртного, не хуліганить, і не курить цигарок, а ввечері просто гуляє в себе по вулиці, ХІБА МОЖНА ЇЇ ЗА ЦЕ КАРАТИ?
Згодна з Волошкою щодо теперішніх ігор, я взагалі не розумію хто їх створює? Адже вже змалечку в дитини відкладається викривлене світобачення. Навіть той самий контрстрайк, чи як там він називається. яким стане майбутній громадянин України, що виріс на таких іграх???????????

Віталій
05.08.2010 at 11:10

Хочу ще раз відповісти всім прихильникам комендантської години, що таке рішення поза правовим полем. Ось аргументація:
1. Відповідно до ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», громадянам України гарантуються свобода пересування. Стаття 3 названого Закону наголошує, що свобода пересування – це право вільно та безперешкодно за своїм бажанням переміщатися по території України у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час.
Як вказано у ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», обмеження на свободу пересування можуть встановлюватися лише законом.

2. Оскільки названий проект рішення не є законом (бо міська рада по своїй суті не може приймати закони – це компетенція Верховної Ради), то міська рада при його виданні вийде за межі своїх повноважень. Адже, відповідно до ст. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування можуть вирішувати питання місцевого значення лише в межах Конституції і законів України.
Але жоден закон України не надає міським радам право обмежувати в мирний час перебування людей на вулиці чи в інших громадських місцях.
Ось така логічна модель. Якщо хтось з прихильників комендантської години спроможеться мені аргументовано заперечити (посилаючись на статті законів, а не присто на емоціях), то я з задоволенням подискутую на цю тему…

Володимир Великий
05.08.2010 at 22:48

Мене більш цікавив закордонний практикум. А те що в Україні це через попу робиться то це вже закономірність, спочатку робимо а потім думаємо!

А ще хочу сказати що я не підпадаю під цю категорію. І більшість з нас, але Сергій пригадай себе в тому віці. Де ти був, що ти робив.

От вертаєшся ти від “Жида” (даруйте за вираз Сергій зрозуміє хто це, якщо я правильно написав). а тут тебе де зараз рошенка або стікляшка, о пачки іди сюди Дорогий, або ще краще прямо там за грою “Обітель Зла” чи щось інше..
Можливо я і помиляюсь але кажеться мені щоб ти тоді був ярий прихильник відміни даного рішення…

На рахунок ігор я не скажу що вони на мене вплинули, от залежність є як від наркотиків, ти повертаєшся з клубу, лягаєш спати а вголові вже думаєш як пройти наступний рівень і так кожний день!

R0m@Nuke
10.08.2010 at 17:44

Пане Володимир Великий у цьому віці я дісно просиджував свій час на компах у дядьки Діми!!! Но я як тільки закривався заклад відразу йшов додому це було приблизно о 22.00 ну максимум 22.30 такшо навіть якщо б була коменданська година то навіть тоді вони мене не затримали б бо коменданський час водився з 23.00!! Я навіть тоді був прихильником коменданської години бо ще з 9 класу я почав спостерігати за людьми їхньою поведінкою та тим як вони себе гроблять! просто Пересидів за книжками по психології у бібліотеці!)))

Я Геймер (Гравець) із 14 літнім стажом як то кажуть покоління Old School!))) но в мене ігри не викликають взагалі агресії бо я до неї ставля як до гри!!! В мене нама залежності до ігор бо я маю чим зайнятися у РЕАЛІ))) А молодому поколіню краще віртуальний світ бо він там може відчути себе ГЕРОЕМ і побити свого кривдника!! А от в реалі це може бути дитина яку усі ображать от і через це вони не вилазять від компютера!!! Теперішне покоління виросло на іграх типу GTA – SAN ANDREAS та GTA – VICE CITY яка заборонена у деяких країнах світу за через мірне насиля та різноманітність зборої якою мона вчбивати або калічити у цій грі людей!! А в деяких дозволення тільки чи то з 14 чи то з 16 років (точно не помню)!! А у нас її починають грати з 6-7-8 років! От вам і підростаюче жорстоке покоління дітей які не знають як життя у світті без насилля, насмішок та образ старших і навіть своїх одноліток!

Віталій
11.08.2010 at 15:30

Сергію, ти досить непогано прокоментував статтю про щеплення, навівши навіть назву нормативно-правового акту, який зобовязує його проводити. Можливо ти зможеш заперечити мені (і всім, хто проти комендантської години)? А говорю, що таке рішення виходить поза межі компетенції місцевого самоврядування. Отже чекаю, тільки так, як в статті про щеплення: назва документа, на який та посилаєшся, назва статті тощо. А то ця дискусія нагадує переливання з пустого в порожнє…

Sheva
11.08.2010 at 15:36

я вважаю , що не комендантську годину потрібно вводити, а просто збільшити кількість патрулюючих співробітників ППС

Віталій
11.08.2010 at 15:57

Цілком погоджуюся. Питання може бути вирішено виключно за рахунок налагодження дієвого контролю. Причому не тільки з боку представників правоохоронних органів, а й громадськості. Але тут є кілька правових нюансів…

R0m@Nuke
11.08.2010 at 16:00

Пане Віталію виж самі чудово розумієте що такого акту нема і не буде бо він порушує права людини! Просто якби ця година було то б зменьшилися порушення закону неповнолітніми! Бо якщо статистика у нашому місті не бреше то тільки за остані 3-4 місяці було скоєно набагато більше злочинів неповнолітніми особами чим за попередній рік! Ось чому піднялося питання про КГ!!

Віталій
11.08.2010 at 16:08

Сергію, нагадую, що ми иговоримо не про доцільність комендантської години, і навіть питання стоїть не стільки про права людини, як про повноваження міської ради. Ну не можуть вони прийняти таке рішення. І навіть, якщо наважаться, всупереч законам України, то запевняю тебе, що це рішення буде оскаржено в судовому порядку…
Тож пропоную краще подумати про здійснення громадського контролю за продажем спиртних напоїв, появи в громадських місцях в нетверезому стані, паління в громадських місцях тощо. Якщо є бажаючі – чим зможемо – допоможемо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *